VWWWW
Viking
Viking - Bayern MünchenUitslag, statistieken & xG
GWWWG
Bayern München
Statistieken en doelpuntenmakers
Viking
2'
Gianni Stensness
38'
Peter Christiansen
90'
Herman Haugen
3 - 3
Rust (2 - 0)
Bayern München
54'
Harry Kane
60'
Harry Kane
71'
Luis Díaz
1.06
xG
2.76
35%
Balbezit
65%
8
Schoten
24
5
Schoten op doel
8
3
Schoten naast
16
7
Hoekschoppen
15
12
Overtredingen
8
0
Buitenspel
2
2
Gele kaarten
3
0
Rode kaarten
1
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Viking | Statistiek | Bayern München |
|---|---|---|
| 2.8 | ⚽ Doelpunten | 3.4 |
| 1 | 🥅 Tegengoals | 0.9 |
| 1.87 | ⚡ xG | 2.52 |
| 15.9 | 🔫 Schoten | 20.8 |
| 6.9 | 🎯 Schoten op doel | 8.7 |
| 6.3 | 🚩 Corners | 7.3 |
| 70% | 🤝 BTTS | 70% |
| 80% | 📊 Over 2.5 % | 90% |
| 30% | 🧤 Clean sheet % | 30% |
| 30% | 🧤 Gescoord in beide helften | 60% |
| 48% | ⚽ Balbezit | 68% |
| 12.5 | 🟨 Overtredingen | 9.1 |
Viking
10 wedstrijden (laatste 10) · 23 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWWWW | 2.40 |
| Thuis | WWWW | 3.00 |
| Uit | WGVWW | 2.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 70% | 100% | 50% |
| Gem. goals | 3.8 | 4.75 | 3.17 |
| Voor | 2.8 | 4 | 2 |
| Tegen | 1 | 0.75 | 1.17 |
| BTTS | 70% | 75% | 67% |
| De '0' | 30% | 25% | 33% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 1.87 | 2.38 | 1.54 |
| xG tegen | 1.59 | 1.45 | 1.69 |
Bayern München
10 wedstrijden (laatste 10) · 26 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWWWG | 2.20 |
| Thuis | WWWW | 3.00 |
| Uit | WWGWG | 2.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 80% | 100% | 67% |
| Gem. goals | 4.3 | 5.5 | 3.5 |
| Voor | 3.4 | 5 | 2.33 |
| Tegen | 0.9 | 0.5 | 1.17 |
| BTTS | 70% | 50% | 83% |
| De '0' | 30% | 50% | 17% |
| Niet gescoord | 10% | 0% | 17% |
| xG | 2.52 | 2.44 | 2.58 |
| xG tegen | 0.81 | 0.81 | 0.81 |
Voorspellingen voor Viking – Bayern München
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Viking wint FT Resultaat | 85% | 1.18 | 14.00 | +1,090.00 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 0% | – | 12.00 | – | Nee |
| Bayern München wint FT Resultaat | 74% | 1.36 | 1.15 | -15.48 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 85% | 1.18 | 7.20 | +512.00 | Ja |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 74% | 1.36 | 1.02 | -25.03 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 92% | 1.09 | 1.00 | -8.50 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.01 | +1.00 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.13 | +13.00 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.36 | +36.00 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.97 | -1.50 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 9% | 11.76 | 41.00 | +248.50 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 0% | – | 13.00 | – | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 0% | – | 5.00 | – | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 0% | – | 3.00 | – | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.91 | -4.50 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 50% | 2.00 | 1.57 | -21.50 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 50% | 2.00 | 2.19 | +9.50 | Ja |
| BTTS & Winst Viking Combinatie | 40% | 2.50 | 16.67 | +566.80 | Ja |
| BTTS & Winst Bayern München Combinatie | 60% | 1.67 | 1.89 | +13.40 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 99% | 1.01 | 1.14 | +12.52 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 97% | 1.03 | 1.29 | +25.52 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 95% | 1.06 | 1.57 | +48.68 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 91% | 1.10 | 1.93 | +75.24 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 85% | 1.17 | 2.45 | +108.74 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 1% | 76.92 | 3.97 | -94.84 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 3% | 37.04 | 2.93 | -92.09 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 5% | 18.87 | 2.40 | -87.28 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 9% | 10.87 | 1.85 | -82.98 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 15% | 6.76 | 1.46 | -78.39 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Viking Clean Sheet Clean Sheet | 25% | 4.00 | – | – | Nee |
| Bayern München Clean Sheet Clean Sheet | 17% | 5.88 | – | – | Nee |
| Viking wint nil Win to Nil | 21% | 4.69 | 51.00 | +986.30 | Ja |
| Bayern München wint nil Win to Nil | 13% | 8.00 | 2.30 | -71.25 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Bayern München
Advies: Combo Winner : Bayern München and +1.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
2.40
VORM LAATSTE 5
2.20
3.00
THUIS-/UIT PPG
2.33
1.87
XG (THUIS/UIT)
2.52
1.59
XG TEGEN (THUIS/UIT)
0.81
6.9
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
8.7
25%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
17%
100%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
83%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Viking | Bayern München | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 90% | 95% |
| Over 1.5 | 100% | 90% | 95% |
| Over 2.5 | 80% | 90% | 85% |
| Over 3.5 | 50% | 70% | 60% |
| Over 4.5 | 10% | 50% | 30% |
| BTTS | 70% | 70% | 70% |
| BTTS & Win | 40% | 60% | 50% |
| BTTS & Draw | 20% | 10% | 15% |
| BTTS & Over 2.5 | 60% | 70% | 65% |
| BTTS No & Over 2.5 | 20% | 20% | 20% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
3
W
W
W
W
Vorm – Uit
2.2
W
W
G
W
G
Viking
Viking
3 - 0
Lillestrom
Viking
8 - 1
Kristiansund BK
Viking
2 - 1
Aalesund
Viking
3 - 1
Dinamo Zagreb
Viking
2 - 1
Sarpsborg 08 FF
Bayern München
FC Augsburg
2 - 2
Bayern München
SV Elversberg
1 - 2
Bayern München
FC Schalke 04
0 - 0
Bayern München
VfL Osnabrück
1 - 4
Bayern München
Borussia Dortmund
1 - 2
Bayern München
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
xG vs Goals
Michael Olise
xG 13.38
Goals 8
-5.38
Harry Kane
xG 7.44
Goals 6
-1.44
Alphonso Davies
xG 4.45
Goals 1
-3.45
Gaat Viking scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Viking scoort.
17%
clean sheet uit
Gaat Bayern München scoren?
25%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Bayern München scoort.
83%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Viking | Bayern München |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 90% |
| Over 1.5 | 100% | 90% |
| Over 2.5 | 80% | 90% |
| Over 3.5 | 50% | 70% |
| Over 4.5 | 10% | 50% |
| Niet gescoord | 0% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Viking | Bayern München |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 70% | 70% |
| Over 1.5 | 20% | 20% |
| Over 2.5 | 10% | 6% |
| Over 3.5 | 2% | 1% |
| Over 4.5 | 0% | 0% |
| Clean Sheets | 30% | 30% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
A. Østbø
0.71
Tg/Wedstrijd
5
Tegengoals
3
Clean Sheets
Keeper
Manuel Neuer
0.57
Tg/Wedstrijd
4
Tegengoals
3
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Viking | Bayern München | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 100% | 83% | 92% |
| Over 8 | 75% | 67% | 71% |
| Over 9 | 75% | 67% | 71% |
| Over 10 | 75% | 67% | 71% |
| Over 11 | 75% | 50% | 63% |
| Over 12 | 50% | 33% | 42% |
| Over 13 | 25% | 17% | 21% |
| Over 14 | 25% | 0% | 13% |
Verwacht totaal: 6.3 + 7.3 = 13.6
Hoekschoppen analyse
Viking
| Overall | 6.3 |
| Thuis | 7.75 |
| Uit | 5.33 |
Verwacht totaal
13.6
hoekschoppen
Bayern München
| Overall | 7.3 |
| Thuis | 6.5 |
| Uit | 7.83 |
Blessures & schorsingen Viking
A. BaertelsenVoetblessure
V. BerishaBovenbeenblessure
S. BjorsholKnieblessure
N. D'AgostinoBeenblessure
K. FrimpongOff the roster
M. RosethKnieblessure
Blessures & schorsingen Bayern München
T. BuchmannKnieblessure
J. MusialaSpierblessure
M. NeuerTwijfelachtig: Voetblessure
Topscorer – Viking
P. Christiansen
6
Doelpunten
2
Assists
2.6
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorer – Bayern München
Michael Olise
8
Doelpunten
4
Assists
4.1
Schoten/W
2.6
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Viking | Bayern München | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 15.90 | 20.80 | 18.35 |
| Schotconversie | 18% | 16% | 17% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6.90 | 8.70 | 7.80 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.00 | 12.10 | 10.55 |
| Schoten per goal | 5.68 | 6.12 | 5.90 |
| Meer dan 10,5 schoten | 70% | 90% | 80% |
| Meer dan 11,5 schoten | 70% | 90% | 80% |
| Meer dan 12,5 schoten | 70% | 90% | 80% |
| Meer dan 13,5 schoten | 60% | 90% | 75% |
| Meer dan 14,5 schoten | 60% | 90% | 75% |
| Meer dan 15,5 schoten | 50% | 70% | 60% |
| Schoten op doel 3,5+ | 80% | 100% | 90% |
| Schoten op doel 4,5+ | 60% | 90% | 75% |
| Schoten op doel 5,5+ | 60% | 80% | 70% |
| Schoten op doel 6,5+ | 50% | 70% | 60% |
Schoten per speler
Viking
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| E. Botheim | 2.8 | 1.4 | 5 |
| P. Christiansen | 2.6 | 1 | 8 |
| H. Bjørdal | 1.6 | 1 | 5 |
| Edvin Austbø | 1.5 | 1.5 | 2 |
| Amin Cosic | 1.5 | 0.5 | 2 |
| Z. Tripić | 1.4 | 0.5 | 8 |
| R. Postema | 1.3 | — | 3 |
| H. Heggheim | 1.1 | 0.6 | 8 |
Bayern München
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Michael Olise | 4.1 | 2.6 | 8 |
| Harry Kane | 3.6 | 1.4 | 8 |
| Ismael Saibari | 2 | 0.9 | 7 |
| Luis Díaz | 1.4 | 0.9 | 9 |
| Jamal Musiala | 1 | 0.8 | 4 |
| Serge Gnabry | 1 | 0.5 | 2 |
| Lennart Karl | 0.8 | 0.5 | 6 |
| Joshua Kimmich | 0.8 | 0.2 | 9 |
Schoten
Totaal schoten
15.9
20.8
Viking
Bayern München
Schoten op doel
6.9
8.7
Viking
Bayern München