WVWWG
Sabah
Sabah - Slavia PrahaUitslag, statistieken & xG
VWWWW
Slavia Praha
Statistieken en doelpuntenmakers
Sabah
49'
Kaheem Parris
88'
Joy Lance Mickels
2 - 0
Rust (0 - 0)
Slavia Praha
1.42
xG
2.06
45%
Balbezit
55%
13
Schoten
18
6
Schoten op doel
8
7
Schoten naast
10
3
Hoekschoppen
6
15
Overtredingen
14
2
Buitenspel
4
3
Gele kaarten
2
0
Rode kaarten
0
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Sabah | Statistiek | Slavia Praha |
|---|---|---|
| 2.4 | ⚽ Doelpunten | 2.4 |
| 0.9 | 🥅 Tegengoals | 0.9 |
| 1.99 | ⚡ xG | 1.97 |
| 17 | 🔫 Schoten | 18.3 |
| 6.5 | 🎯 Schoten op doel | 5.4 |
| 5.1 | 🚩 Corners | 6.1 |
| 30% | 🤝 BTTS | 60% |
| 70% | 📊 Over 2.5 % | 70% |
| 60% | 🧤 Clean sheet % | 40% |
| 40% | 🧤 Gescoord in beide helften | 40% |
| 53% | ⚽ Balbezit | 54% |
| 14.4 | 🟨 Overtredingen | 13.2 |
Sabah
10 wedstrijden (laatste 10) · 22 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVWWG | 2.00 |
| Thuis | WWWWW | 3.00 |
| Uit | VWVWG | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 70% | 100% | 40% |
| Gem. goals | 3.3 | 4.4 | 2.2 |
| Voor | 2.4 | 3.8 | 1 |
| Tegen | 0.9 | 0.6 | 1.2 |
| BTTS | 30% | 40% | 20% |
| De '0' | 60% | 60% | 60% |
| Niet gescoord | 20% | 0% | 40% |
| xG | 1.99 | 2.37 | 1.62 |
| xG tegen | 1.42 | 1.27 | 1.58 |
Slavia Praha
10 wedstrijden (laatste 10) · 23 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWWWW | 2.40 |
| Thuis | WGWVW | 2.00 |
| Uit | GWWWW | 2.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 70% | 60% | 80% |
| Gem. goals | 3.3 | 3.8 | 2.8 |
| Voor | 2.4 | 2.4 | 2.4 |
| Tegen | 0.9 | 1.4 | 0.4 |
| BTTS | 60% | 80% | 40% |
| De '0' | 40% | 20% | 60% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 1.97 | 2.24 | 1.69 |
| xG tegen | 1.34 | 1.31 | 1.36 |
Voorspellingen voor Sabah – Slavia Praha
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Sabah wint FT Resultaat | 85% | 1.18 | 3.50 | +197.50 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 0% | – | 3.70 | – | Nee |
| Slavia Praha wint FT Resultaat | 75% | 1.33 | 2.05 | +53.75 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 85% | 1.18 | 1.87 | +58.95 | Ja |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 75% | 1.33 | 1.29 | -3.25 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.01 | +1.00 | Ja |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 95% | 1.05 | 1.17 | +11.15 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 84% | 1.19 | 1.57 | +31.88 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 67% | 1.49 | 2.45 | +64.15 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 56% | 1.79 | 4.10 | +129.60 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 0% | – | 12.00 | – | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 5% | 20.00 | 5.20 | -74.00 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 16% | 6.25 | 2.27 | -63.68 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 33% | 3.03 | 1.54 | -49.18 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 44% | 2.27 | 1.22 | -46.32 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 72% | 1.39 | 1.51 | +8.72 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 28% | 3.57 | 2.39 | -33.08 | Nee |
| BTTS & Winst Sabah Combinatie | 20% | 5.00 | 6.03 | +20.60 | Ja |
| BTTS & Winst Slavia Praha Combinatie | 30% | 3.33 | 3.20 | -4.00 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 84% | 1.19 | 1.21 | +2.00 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 75% | 1.33 | 1.50 | +12.50 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 64% | 1.57 | 1.85 | +17.85 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 52% | 1.94 | 2.38 | +22.81 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 40% | 2.52 | 3.14 | +24.66 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 16% | 6.37 | 3.60 | -43.48 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 25% | 4.00 | 2.53 | -36.75 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 36% | 2.75 | 1.96 | -28.85 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 48% | 2.07 | 1.50 | -27.40 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 60% | 1.66 | 1.27 | -23.42 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Sabah Clean Sheet Clean Sheet | 60% | 1.67 | – | – | Nee |
| Slavia Praha Clean Sheet Clean Sheet | 60% | 1.67 | – | – | Nee |
| Sabah wint nil Win to Nil | 51% | 1.96 | 7.50 | +282.50 | Ja |
| Slavia Praha wint nil Win to Nil | 45% | 2.22 | 3.80 | +71.00 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Sabah FA
Advies: Combo Double chance : Sabah FA or draw and +1.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
2.00
VORM LAATSTE 5
2.40
3.00
THUIS-/UIT PPG
2.60
1.99
XG (THUIS/UIT)
1.97
1.42
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.34
6.5
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.4
60%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
60%
80%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
40%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Sabah | Slavia Praha | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 100% | 95% |
| Over 1.5 | 80% | 90% | 85% |
| Over 2.5 | 70% | 70% | 70% |
| Over 3.5 | 50% | 40% | 45% |
| Over 4.5 | 20% | 20% | 20% |
| BTTS | 30% | 60% | 45% |
| BTTS & Win | 20% | 30% | 25% |
| BTTS & Draw | 0% | 20% | 20% |
| BTTS & Over 2.5 | 30% | 50% | 40% |
| BTTS No & Over 2.5 | 40% | 20% | 30% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
3
W
W
W
W
W
Vorm – Uit
2.6
G
W
W
W
W
Sabah
Sabah
3 - 1
Imisli FK
Sabah
5 - 0
Zira
Sabah
5 - 2
Hapoel Beer Sheva
Sabah
2 - 0
Kapaz
Sabah
4 - 0
Aarhus
Slavia Praha
Zlin
0 - 1
Slavia Praha
Varnsdorf
1 - 5
Slavia Praha
Teplice
0 - 2
Slavia Praha
Sparta Praag
0 - 3
Slavia Praha
Slovan Liberec
1 - 1
Slavia Praha
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
xG vs Goals
Danijel Šturm
xG 9.11
Goals 3
-6.11
Emmanuel Ayaosi
xG 1.86
Goals 3
+1.14
Michal Sadílek
xG 1.86
Goals 0
-1.86
Gaat Sabah scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Sabah scoort.
60%
clean sheet uit
Gaat Slavia Praha scoren?
60%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Slavia Praha scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Sabah | Slavia Praha |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 100% |
| Over 1.5 | 80% | 90% |
| Over 2.5 | 70% | 70% |
| Over 3.5 | 50% | 40% |
| Over 4.5 | 20% | 20% |
| Niet gescoord | 10% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Sabah | Slavia Praha |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 40% | 60% |
| Over 1.5 | 30% | 20% |
| Over 2.5 | 10% | 10% |
| Over 3.5 | 10% | 1% |
| Over 4.5 | 0% | 0% |
| Clean Sheets | 60% | 40% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
S. Pokatilov
0.5
Tg/Wedstrijd
4
Tegengoals
2
Clean Sheets
Keeper
Jakub Markovič
0.56
Tg/Wedstrijd
5
Tegengoals
5
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Sabah | Slavia Praha | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 80% | 80% | 80% |
| Over 7 | 60% | 80% | 70% |
| Over 8 | 60% | 60% | 60% |
| Over 9 | 40% | 60% | 50% |
| Over 10 | 40% | 40% | 40% |
| Over 11 | 20% | 40% | 30% |
| Over 12 | 20% | 40% | 30% |
| Over 13 | 20% | 20% | 20% |
| Over 14 | 0% | 20% | 10% |
Verwacht totaal: 5.1 + 6.1 = 11.2
Hoekschoppen analyse
Sabah
| Overall | 5.1 |
| Thuis | 5.6 |
| Uit | 4.6 |
Verwacht totaal
11.2
hoekschoppen
Slavia Praha
| Overall | 6.1 |
| Thuis | 7 |
| Uit | 5.2 |
Blessures & schorsingen Sabah
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Slavia Praha
S. ChaloupekSpierblessure
P. KacorSchouderblessure
H. KanteOff the roster
O. KolarOff the roster
M. KonecnyRode kaart (geschorst)
I. OgbuAchillespeesblessure
A. OuandaBlessure
D. JurasekTwijfelachtig: Bovenbeenblessure
Topscorer – Sabah
J. Mickels
6
Doelpunten
1
Assists
3.2
Schoten/W
1.2
SoD/W
Topscorer – Slavia Praha
Tomáš Chorý
4
Doelpunten
0
Assists
2.3
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Sabah | Slavia Praha | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 17.00 | 18.30 | 17.65 |
| Schotconversie | 14% | 13% | 14% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6.50 | 5.40 | 5.95 |
| Schoten naast per wedstrijd | 10.50 | 12.90 | 11.70 |
| Schoten per goal | 7.08 | 7.63 | 7.36 |
| Meer dan 10,5 schoten | 90% | 80% | 85% |
| Meer dan 11,5 schoten | 70% | 80% | 75% |
| Meer dan 12,5 schoten | 60% | 80% | 70% |
| Meer dan 13,5 schoten | 40% | 70% | 55% |
| Meer dan 14,5 schoten | 40% | 70% | 55% |
| Meer dan 15,5 schoten | 40% | 70% | 55% |
| Schoten op doel 3,5+ | 90% | 80% | 85% |
| Schoten op doel 4,5+ | 70% | 80% | 75% |
| Schoten op doel 5,5+ | 60% | 40% | 50% |
| Schoten op doel 6,5+ | 60% | 30% | 45% |
Schoten per speler
Sabah
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| J. Mickels | 3.2 | 1.2 | 6 |
| O. Mbina | 1.4 | 0.7 | 7 |
| X. Severina | 1.3 | 0.8 | 4 |
| U. Rakhmonaliyev | 1 | 0.6 | 7 |
| V. Simic | 0.6 | 0.4 | 8 |
| C. Nwachukwu | 0.6 | 0.3 | 8 |
| S. Solvet | 0.6 | 0.2 | 5 |
| T. Mütəllimov | 0.5 | 0.5 | 2 |
Slavia Praha
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Tomáš Chorý | 2.3 | 0.8 | 8 |
| Lukáš Provod | 2.1 | 0.7 | 7 |
| Mojmír Chytil | 1.6 | 0.7 | 7 |
| Emmanuel Ayaosi | 1.4 | 0.6 | 8 |
| Danijel Šturm | 1.4 | 0.9 | 8 |
| Wiktor Nowak | 1.3 | 0.4 | 9 |
| E. Pitak | 1.3 | 0.7 | 3 |
| Mubarak Suleiman | 1.3 | 0.3 | 4 |
Schoten
Totaal schoten
17
18.3
Sabah
Slavia Praha
Schoten op doel
6.5
5.4
Sabah
Slavia Praha