WGVWW
Lens
Lens - Sporting CPUitslag, statistieken & xG
WWGGW
Sporting CP
Statistieken en doelpuntenmakers
Lens
0 - 2
Rust (0 - 1)
Sporting CP
22'
Luis Suárez
74'
Issa Doumbia
2.20
xG
1.34
56%
Balbezit
44%
21
Schoten
11
6
Schoten op doel
5
15
Schoten naast
6
6
Hoekschoppen
3
8
Overtredingen
12
1
Buitenspel
0
2
Gele kaarten
0
0
Rode kaarten
0
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Lens | Statistiek | Sporting CP |
|---|---|---|
| 1.7 | ⚽ Doelpunten | 2.5 |
| 1.4 | 🥅 Tegengoals | 1 |
| 1.72 | ⚡ xG | 1.51 |
| 15.4 | 🔫 Schoten | 12.7 |
| 6.1 | 🎯 Schoten op doel | 5.3 |
| 6.6 | 🚩 Corners | 4.3 |
| 60% | 🤝 BTTS | 70% |
| 60% | 📊 Over 2.5 % | 70% |
| 20% | 🧤 Clean sheet % | 30% |
| 38% | 🧤 Gescoord in beide helften | 30% |
| 50% | ⚽ Balbezit | 56% |
| 10.9 | 🟨 Overtredingen | 11.8 |
Lens
10 wedstrijden (laatste 10) · 16 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGVWW | 2.00 |
| Thuis | VWWVW | 1.80 |
| Uit | VWGVW | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 60% | 40% |
| Gem. goals | 3.1 | 2.8 | 3.4 |
| Voor | 1.7 | 1.6 | 1.8 |
| Tegen | 1.4 | 1.2 | 1.6 |
| BTTS | 60% | 40% | 80% |
| De '0' | 20% | 20% | 20% |
| Niet gescoord | 20% | 40% | 0% |
| xG | 1.72 | 1.56 | 1.89 |
| xG tegen | 1.57 | 1.57 | 1.56 |
Sporting CP
10 wedstrijden (laatste 10) · 24 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWGGW | 2.20 |
| Thuis | WWWWG | 2.60 |
| Uit | GWGW | 2.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 70% | 83% | 50% |
| Gem. goals | 3.5 | 3.5 | 3.5 |
| Voor | 2.5 | 2.5 | 2.5 |
| Tegen | 1 | 1 | 1 |
| BTTS | 70% | 67% | 75% |
| De '0' | 30% | 33% | 25% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 1.51 | 1.43 | 1.64 |
| xG tegen | 0.99 | 0.98 | 0.99 |
Voorspellingen voor Lens – Sporting CP
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Lens wint FT Resultaat | 55% | 1.82 | 2.66 | +46.30 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 0% | – | 3.65 | – | Nee |
| Sporting CP wint FT Resultaat | 60% | 1.67 | 2.65 | +59.00 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 55% | 1.82 | 1.47 | -19.15 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 60% | 1.67 | 1.44 | -13.60 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.01 | +1.00 | Ja |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.12 | +12.00 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.53 | +53.00 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 2.21 | +121.00 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 3.74 | +87.00 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 0% | – | 18.00 | – | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 0% | – | 4.65 | – | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 0% | – | 2.37 | – | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 0% | – | 1.57 | – | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.22 | -39.00 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 100% | 1.00 | 1.40 | +40.00 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 0% | – | 2.55 | – | Nee |
| BTTS & Winst Lens Combinatie | 30% | 3.33 | 4.24 | +27.20 | Ja |
| BTTS & Winst Sporting CP Combinatie | 40% | 2.50 | 4.02 | +60.80 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 61% | 1.63 | 1.24 | -23.86 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 48% | 2.10 | 1.49 | -28.93 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 35% | 2.88 | 1.85 | -35.80 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 24% | 4.22 | 2.25 | -46.68 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 15% | 6.62 | 2.78 | -58.02 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 39% | 2.59 | 3.34 | +28.92 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 52% | 1.91 | 2.53 | +32.32 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 65% | 1.53 | 1.98 | +29.29 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 76% | 1.31 | 1.57 | +19.79 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 85% | 1.18 | 1.33 | +12.92 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Lens Clean Sheet Clean Sheet | 20% | 5.00 | – | – | Nee |
| Sporting CP Clean Sheet Clean Sheet | 25% | 4.00 | – | – | Nee |
| Lens wint nil Win to Nil | 11% | 9.09 | 5.50 | -39.50 | Nee |
| Sporting CP wint nil Win to Nil | 15% | 6.67 | 5.00 | -25.00 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Sporting CP
Advies: Combo Double chance : draw or Sporting CP and +1.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
2.00
VORM LAATSTE 5
2.20
1.80
THUIS-/UIT PPG
2.00
1.72
XG (THUIS/UIT)
1.51
1.57
XG TEGEN (THUIS/UIT)
0.99
6.1
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.3
20%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
25%
40%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
75%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Lens | Sporting CP | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 80% | 100% | 90% |
| Over 2.5 | 60% | 70% | 65% |
| Over 3.5 | 30% | 70% | 50% |
| Over 4.5 | 20% | 10% | 15% |
| BTTS | 60% | 70% | 65% |
| BTTS & Win | 30% | 40% | 35% |
| BTTS & Draw | 10% | 30% | 20% |
| BTTS & Over 2.5 | 60% | 60% | 60% |
| BTTS No & Over 2.5 | 0% | 10% | 10% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.8
V
W
W
V
W
Vorm – Uit
2
G
W
G
W
Lens
Lens
2 - 1
Lyon
Lens
0 - 1
Lorient
Lens
5 - 2
Auxerre
Lens
1 - 0
PSG
Lens
0 - 2
Sunderland
Sporting CP
SC Braga
1 - 3
Sporting CP
Famalicao
1 - 1
Sporting CP
Rio Ave
0 - 4
Sporting CP
Estrela
2 - 2
Sporting CP
Rio Ave
1 - 4
Sporting CP
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Ruben Aguilar
xG 11.66
Goals 1
-10.66
Florian Thauvin
xG 9.64
Goals 5
-4.64
Abdallah Sima
xG 5.28
Goals 2
-3.28
xG vs Goals
Rodrigo Zalazar
xG 6.27
Goals 3
-3.27
Geny Catamo
xG 5.59
Goals 2
-3.59
Gaat Lens scoren?
60%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Lens scoort.
25%
clean sheet uit
Gaat Sporting CP scoren?
20%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Sporting CP scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Lens | Sporting CP |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 80% | 100% |
| Over 2.5 | 60% | 70% |
| Over 3.5 | 30% | 70% |
| Over 4.5 | 20% | 10% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Lens | Sporting CP |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 80% | 70% |
| Over 1.5 | 60% | 30% |
| Over 2.5 | 17% | 8% |
| Over 3.5 | 5% | 2% |
| Over 4.5 | 1% | 0% |
| Clean Sheets | 20% | 30% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Robin Risser
1.25
Tg/Wedstrijd
10
Tegengoals
2
Clean Sheets
Keeper
Rui Silva
1
Tg/Wedstrijd
10
Tegengoals
2
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Lens | Sporting CP | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 75% | 88% |
| Over 7 | 100% | 50% | 75% |
| Over 8 | 50% | 25% | 38% |
| Over 9 | 50% | 0% | 25% |
| Over 10 | 50% | 0% | 25% |
Verwacht totaal: 6.63 + 4.3 = 10.9
Hoekschoppen analyse
Lens
| Overall | 6.63 |
| Thuis | 5.25 |
| Uit | 8 |
Verwacht totaal
10.9
hoekschoppen
Sporting CP
| Overall | 4.3 |
| Thuis | 5 |
| Uit | 3.25 |
Blessures & schorsingen Lens
J. ChavezBovenbeenblessure
M. DiarraOff the roster
J. GraditBlessure
I. JourdrenOff the roster
M. NawrockiKnieblessure
A. SimaSpierblessure
Blessures & schorsingen Sporting CP
Z. DebastBlessure
N. SantosSpierblessure
R. ZalazarBlessure
Topscorer – Lens
Florian Thauvin
5
Doelpunten
4
Assists
3.1
Schoten/W
1.9
SoD/W
Topscorer – Sporting CP
Luis Javier Suárez
8
Doelpunten
1
Assists
1.7
Schoten/W
1.2
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Lens | Sporting CP | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 15.38 | 12.70 | 14.04 |
| Schotconversie | 12% | 20% | 16% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6.13 | 5.30 | 5.72 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.25 | 7.40 | 8.33 |
| Schoten per goal | 8.20 | 5.08 | 6.64 |
| Meer dan 10,5 schoten | 88% | 60% | 74% |
| Meer dan 11,5 schoten | 88% | 60% | 74% |
| Meer dan 12,5 schoten | 63% | 60% | 62% |
| Meer dan 13,5 schoten | 63% | 60% | 62% |
| Meer dan 14,5 schoten | 63% | 50% | 57% |
| Meer dan 15,5 schoten | 50% | 30% | 40% |
| Schoten op doel 3,5+ | 88% | 70% | 79% |
| Schoten op doel 4,5+ | 75% | 60% | 68% |
| Schoten op doel 5,5+ | 75% | 40% | 58% |
| Schoten op doel 6,5+ | 50% | 40% | 45% |
Schoten per speler
Lens
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Florian Thauvin | 3.1 | 1.9 | 8 |
| Florian Sotoca | 1.5 | 0.8 | 4 |
| Matthieu Udol | 1.4 | 0.5 | 8 |
| Abdallah Sima | 1.1 | 0.6 | 7 |
| Andrija Bulatović | 1.1 | 0.3 | 8 |
| Odsonne Édouard | 1 | 0.5 | 6 |
| Thorgan Hazard | 1 | 0.2 | 5 |
| Mezian Mesloub | 1 | 0.3 | 4 |
Sporting CP
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Luis Javier Suárez | 1.7 | 1.2 | 9 |
| Fotis Ioannidis | 1.3 | 0.6 | 9 |
| Rodrigo Zalazar | 1 | 0.5 | 10 |
| Flávio Gonçalves | 1 | 0.8 | 8 |
| Geny Catamo | 1 | 0.6 | 10 |
| Rafael Nel | 1 | 1 | 1 |
| Luís Guilherme | 0.7 | 0.4 | 7 |
| Issa Doumbia | 0.7 | — | 10 |
Schoten
Totaal schoten
15.4
12.7
Lens
Sporting CP
Schoten op doel
6.1
5.3
Lens
Sporting CP