WVWWW
Feyenoord
Feyenoord - ComoStatistieken, H2H & xG
WWWVG
Como
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Feyenoord | Statistiek | Como |
|---|---|---|
| 3 | ⚽ Doelpunten | 1.4 |
| 1.3 | 🥅 Tegengoals | 1 |
| 2.12 | ⚡ xG | 2.06 |
| 18.9 | 🔫 Schoten | 18.6 |
| 6.9 | 🎯 Schoten op doel | 6 |
| 5.4 | 🚩 Corners | 6.5 |
| 60% | 🤝 BTTS | 60% |
| 80% | 📊 Over 2.5 % | 40% |
| 40% | 🧤 Clean sheet % | 20% |
| 50% | 🧤 Gescoord in beide helften | 30% |
| 53% | ⚽ Balbezit | 59% |
| 9.8 | 🟨 Overtredingen | 8.4 |
Feyenoord
10 wedstrijden (laatste 10) · 23 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVWWW | 2.40 |
| Thuis | WGGWW | 2.20 |
| Uit | WWWVW | 2.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 70% | 60% | 80% |
| Gem. goals | 4.3 | 3.6 | 5 |
| Voor | 3 | 2.6 | 3.4 |
| Tegen | 1.3 | 1 | 1.6 |
| BTTS | 60% | 60% | 60% |
| De '0' | 40% | 40% | 40% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 2.12 | 2.57 | 1.76 |
| xG tegen | 1.24 | 1.08 | 1.37 |
Como
10 wedstrijden (laatste 10) · 16 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWVG | 2.00 |
| Thuis | WWG | 2.33 |
| Uit | VGWWV | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 40% | 67% | 29% |
| Gem. goals | 2.4 | 2.67 | 2.28 |
| Voor | 1.4 | 2 | 1.14 |
| Tegen | 1 | 0.67 | 1.14 |
| BTTS | 60% | 67% | 57% |
| De '0' | 20% | 33% | 14% |
| Niet gescoord | 40% | 33% | 43% |
| xG | 2.06 | 2.19 | 1.98 |
| xG tegen | 1.44 | 1.26 | 1.55 |
Voorspellingen voor Feyenoord – Como
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Feyenoord wint FT Resultaat | 65% | 1.54 | 3.30 | +114.50 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 1% | 200.00 | 4.00 | -98.00 | Nee |
| Como wint FT Resultaat | 35% | 2.90 | 2.00 | -31.00 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 66% | 1.53 | 1.18 | -22.71 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 35% | 2.86 | 1.30 | -54.50 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 93% | 1.08 | 1.02 | -5.14 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.08 | +8.00 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.40 | +40.00 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.95 | +95.00 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 3.30 | +230.00 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 7% | 14.29 | 21.00 | +47.00 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 0% | – | 7.00 | – | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 0% | – | 2.61 | – | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 0% | – | 1.78 | – | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 0% | – | 1.30 | – | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 100% | 1.00 | 1.36 | +36.00 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 0% | – | 2.88 | – | Nee |
| BTTS & Winst Feyenoord Combinatie | 30% | 3.33 | 5.17 | +55.10 | Ja |
| BTTS & Winst Como Combinatie | 40% | 2.50 | 2.96 | +18.40 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 95% | 1.05 | 1.30 | +24.02 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 91% | 1.10 | 1.57 | +43.34 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 85% | 1.17 | 2.03 | +73.16 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 77% | 1.29 | 2.75 | +112.58 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 68% | 1.48 | 3.50 | +136.95 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 5% | 21.74 | 2.90 | -86.66 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 9% | 11.49 | 2.25 | -80.43 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 15% | 6.80 | 1.73 | -74.57 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 23% | 4.41 | 1.43 | -67.54 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 32% | 3.10 | 1.21 | -60.92 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Feyenoord Clean Sheet Clean Sheet | 40% | 2.50 | – | – | Nee |
| Como Clean Sheet Clean Sheet | 14% | 7.14 | – | – | Nee |
| Feyenoord wint nil Win to Nil | 26% | 3.85 | 8.00 | +108.00 | Ja |
| Como wint nil Win to Nil | 5% | 20.83 | 4.40 | -78.88 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Como
Advies: Combo Winner : Como and +2.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
0%
WINSTKANS
50%
2.40
VORM LAATSTE 5
2.00
2.20
THUIS-/UIT PPG
1.29
2.12
XG (THUIS/UIT)
2.06
1.24
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.44
6.9
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.0
40%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
14%
80%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
29%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Feyenoord | Como | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 80% | 90% |
| Over 1.5 | 90% | 80% | 85% |
| Over 2.5 | 80% | 40% | 60% |
| Over 3.5 | 70% | 20% | 45% |
| Over 4.5 | 40% | 20% | 30% |
| BTTS | 60% | 60% | 60% |
| BTTS & Win | 30% | 40% | 35% |
| BTTS & Draw | 20% | 20% | 20% |
| BTTS & Over 2.5 | 60% | 40% | 50% |
| BTTS No & Over 2.5 | 20% | 0% | 20% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.2
W
G
G
W
W
Vorm – Uit
1.4
V
G
W
W
V
Feyenoord
Feyenoord
2 - 0
AZ
Feyenoord
5 - 0
FC Utrecht
Feyenoord
2 - 2
ADO Den Haag
Feyenoord
2 - 2
Go Ahead Eagles
Feyenoord
2 - 1
Atalanta
Como
Frosinone
2 - 0
Como
Genoa
1 - 4
Como
Napoli
1 - 2
Como
Udinese
1 - 1
Como
Liverpool
0 - 0
Como
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
xG vs Goals
Máximo Perrone
xG 11.83
Goals 1
-10.83
Anastasios Douvikas
xG 5.14
Goals 5
-0.14
Martin Baturina
xG 3.62
Goals 4
+0.38
Gaat Feyenoord scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Feyenoord scoort.
14%
clean sheet uit
Gaat Como scoren?
40%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Como scoort.
57%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Feyenoord | Como |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 80% |
| Over 1.5 | 90% | 80% |
| Over 2.5 | 80% | 40% |
| Over 3.5 | 70% | 20% |
| Over 4.5 | 40% | 20% |
| Niet gescoord | 0% | 20% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Feyenoord | Como |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 60% | 80% |
| Over 1.5 | 40% | 20% |
| Over 2.5 | 10% | 8% |
| Over 3.5 | 10% | 2% |
| Over 4.5 | 1% | 0% |
| Clean Sheets | 40% | 20% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
T. Ernst
0.4
Tg/Wedstrijd
4
Tegengoals
7
Clean Sheets
Keeper
Jean Butez
0.63
Tg/Wedstrijd
5
Tegengoals
2
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Feyenoord | Como | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 80% | 100% | 90% |
| Over 7 | 80% | 100% | 90% |
| Over 8 | 80% | 100% | 90% |
| Over 9 | 60% | 71% | 66% |
| Over 10 | 60% | 71% | 66% |
| Over 11 | 60% | 56% | 58% |
| Over 12 | 40% | 14% | 27% |
| Over 13 | 20% | 14% | 17% |
| Over 14 | 0% | 14% | 7% |
Verwacht totaal: 5.4 + 6.5 = 11.9
Hoekschoppen analyse
Feyenoord
| Overall | 5.4 |
| Thuis | 6.6 |
| Uit | 4.2 |
Verwacht totaal
11.9
hoekschoppen
Como
| Overall | 6.5 |
| Thuis | 6 |
| Uit | 6.71 |
Blessures & schorsingen Feyenoord
T. BeelenBeenbreuk
J. BosKnieblessure
J. ModerKnieblessure
B. NieuwkoopKnieblessure
G. SmalEnkelblessure
G. BorgesTwijfelachtig: Lichte blessure (tikje gehad)
R. NelsonTwijfelachtig: Blessure
T. WatanabeTwijfelachtig: Beenblessure
Blessures & schorsingen Como
J. AddaiOff the roster
M. CaqueretOff the roster
E. GoldanigaOff the roster
W. KambwalaOff the roster
M. KeanBeenblessure
A. LahdoOff the roster
M. VigoritoOff the roster
Topscorer – Feyenoord
G. Zechiël
5
Doelpunten
4
Assists
1.6
Schoten/W
1.1
SoD/W
Topscorer – Como
Anastasios Douvikas
5
Doelpunten
0
Assists
1.6
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Feyenoord | Como | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 18.90 | 18.56 | 18.73 |
| Schotconversie | 16% | 8% | 12% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6.90 | 6.00 | 6.45 |
| Schoten naast per wedstrijd | 12.00 | 12.56 | 12.28 |
| Schoten per goal | 6.30 | 11.93 | 9.12 |
| Meer dan 10,5 schoten | 90% | 89% | 90% |
| Meer dan 11,5 schoten | 80% | 89% | 85% |
| Meer dan 12,5 schoten | 80% | 78% | 79% |
| Meer dan 13,5 schoten | 80% | 78% | 79% |
| Meer dan 14,5 schoten | 60% | 67% | 64% |
| Meer dan 15,5 schoten | 50% | 67% | 59% |
| Schoten op doel 3,5+ | 80% | 100% | 90% |
| Schoten op doel 4,5+ | 70% | 67% | 69% |
| Schoten op doel 5,5+ | 60% | 67% | 64% |
| Schoten op doel 6,5+ | 40% | 33% | 37% |
Schoten per speler
Feyenoord
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| A. Ueda | 3 | 1.2 | 5 |
| A. Hadj-Moussa | 2.4 | 1 | 9 |
| S. Steijn | 2.4 | 1.8 | 5 |
| G. Diarra | 2.1 | 0.8 | 8 |
| Nacho Ferri | 1.9 | 1.3 | 8 |
| G. Zechiël | 1.6 | 1.1 | 10 |
| L. Valente | 1.6 | 0.8 | 10 |
| J. Zinhagel | 1.5 | 0.5 | 2 |
Como
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Nico Paz | 3.3 | 1.3 | 7 |
| Anastasios Douvikas | 1.6 | 1 | 9 |
| Martin Baturina | 1.3 | 0.6 | 8 |
| Jesús Rodriguez | 1.3 | 0.5 | 4 |
| Assane Diao | 1 | 0.4 | 10 |
| Kaiki | 1 | 0.4 | 5 |
| Moise Kean | 1 | 0.8 | 4 |
| Yan Couto | 0.8 | 0.4 | 8 |
Schoten
Totaal schoten
18.9
18.6
Feyenoord
Como
Schoten op doel
6.9
6
Feyenoord
Como