WWWGW
Real Betis
Real Betis - PortoStatistieken, H2H & xG
WVWWW
Porto
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Real Betis | Statistiek | Porto |
|---|---|---|
| 1.7 | ⚽ Doelpunten | 2.1 |
| 1.2 | 🥅 Tegengoals | 0.6 |
| 1.81 | ⚡ xG | 1.7 |
| 16.9 | 🔫 Schoten | 15 |
| 5.9 | 🎯 Schoten op doel | 5.7 |
| 4.9 | 🚩 Corners | 6 |
| 50% | 🤝 BTTS | 40% |
| 40% | 📊 Over 2.5 % | 50% |
| 40% | 🧤 Clean sheet % | 50% |
| 20% | 🧤 Gescoord in beide helften | 50% |
| 53% | ⚽ Balbezit | 53% |
| 9.7 | 🟨 Overtredingen | 13.4 |
Real Betis
10 wedstrijden (laatste 10) · 22 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWGW | 2.60 |
| Thuis | WWWW | 3.00 |
| Uit | WVWWG | 2.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 70% | 100% | 50% |
| Gem. goals | 2.9 | 2.5 | 3.17 |
| Voor | 1.7 | 2 | 1.5 |
| Tegen | 1.2 | 0.5 | 1.67 |
| BTTS | 50% | 25% | 67% |
| De '0' | 40% | 75% | 17% |
| Niet gescoord | 10% | 0% | 17% |
| xG | 1.81 | 1.92 | 1.74 |
| xG tegen | 1.62 | 1.41 | 1.76 |
Porto
10 wedstrijden (laatste 10) · 27 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVWWW | 2.40 |
| Thuis | WWWVW | 2.40 |
| Uit | WWWW | 3.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 90% | 83% | 100% |
| Gem. goals | 2.7 | 2.34 | 3.25 |
| Voor | 2.1 | 1.67 | 2.75 |
| Tegen | 0.6 | 0.67 | 0.5 |
| BTTS | 40% | 33% | 50% |
| De '0' | 50% | 50% | 50% |
| Niet gescoord | 10% | 17% | 0% |
| xG | 1.7 | 1.77 | 1.6 |
| xG tegen | 1.21 | 1.27 | 1.12 |
Voorspellingen voor Real Betis – Porto
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Real Betis wint FT Resultaat | 85% | 1.18 | 2.05 | +74.25 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 0% | – | 3.50 | – | Nee |
| Porto wint FT Resultaat | 95% | 1.05 | 3.40 | +223.00 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 85% | 1.18 | 1.25 | +6.25 | Ja |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 95% | 1.05 | 1.81 | +71.95 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.01 | +1.00 | Ja |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.20 | +20.00 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.72 | -14.00 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 2.68 | +34.00 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 5.00 | +150.00 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 0% | – | 13.00 | – | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 0% | – | 4.20 | – | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 2.17 | +8.50 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.47 | -26.50 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.14 | -43.00 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 50% | 2.00 | 1.60 | -20.00 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 50% | 2.00 | 2.30 | +15.00 | Ja |
| BTTS & Winst Real Betis Combinatie | 30% | 3.33 | 3.72 | +11.60 | Ja |
| BTTS & Winst Porto Combinatie | 40% | 2.50 | 5.77 | +130.80 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 88% | 1.14 | 1.30 | +13.75 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 79% | 1.26 | 1.51 | +19.89 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 69% | 1.45 | 1.89 | +30.60 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 58% | 1.74 | 2.45 | +40.87 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 46% | 2.19 | 3.80 | +73.28 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 13% | 8.00 | 3.20 | -60.00 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 21% | 4.85 | 2.20 | -54.68 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 31% | 3.24 | 1.81 | -44.07 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 43% | 2.35 | 1.40 | -40.50 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 54% | 1.84 | 1.25 | -32.00 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Real Betis Clean Sheet Clean Sheet | 75% | 1.33 | – | – | Nee |
| Porto Clean Sheet Clean Sheet | 50% | 2.00 | – | – | Nee |
| Real Betis wint nil Win to Nil | 64% | 1.57 | 4.00 | +154.80 | Ja |
| Porto wint nil Win to Nil | 48% | 2.11 | 6.00 | +185.00 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Real Betis
Advies: Winner : Real Betis
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
2.60
VORM LAATSTE 5
2.40
3.00
THUIS-/UIT PPG
3.00
1.81
XG (THUIS/UIT)
1.70
1.62
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.21
5.9
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.7
75%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
50%
25%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
75%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Real Betis | Porto | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 50% | 90% | 70% |
| Over 2.5 | 40% | 50% | 45% |
| Over 3.5 | 30% | 20% | 25% |
| Over 4.5 | 30% | 10% | 20% |
| BTTS | 50% | 40% | 45% |
| BTTS & Win | 30% | 40% | 35% |
| BTTS & Draw | 10% | 0% | 10% |
| BTTS & Over 2.5 | 40% | 40% | 40% |
| BTTS No & Over 2.5 | 0% | 10% | 10% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
3
W
W
W
W
Vorm – Uit
3
W
W
W
W
Real Betis
Real Betis
5 - 2
Osasuna
Real Betis
1 - 0
Getafe
Real Betis
1 - 0
Real Madrid
Real Betis
1 - 0
Real Sociedad
Real Betis
2 - 2
Bournemouth
Porto
Maritimo
1 - 2
Porto
Deportivo La Coruna
1 - 3
Porto
Casa Pia
1 - 4
Porto
Academico Viseu
0 - 3
Porto
Rio Ave
0 - 2
Porto
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Marc Bartra
xG 6.53
Goals 3
-3.53
Troy Parrott
xG 2.60
Goals 2
-0.60
Isco
xG 0.98
Goals 2
+1.02
xG vs Goals
Gabri Veiga
xG 0.27
Goals 4
+3.73
Gaat Real Betis scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Real Betis scoort.
50%
clean sheet uit
Gaat Porto scoren?
75%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Porto scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Real Betis | Porto |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 50% | 90% |
| Over 2.5 | 40% | 50% |
| Over 3.5 | 30% | 20% |
| Over 4.5 | 30% | 10% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Real Betis | Porto |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 60% | 50% |
| Over 1.5 | 30% | 10% |
| Over 2.5 | 10% | 2% |
| Over 3.5 | 10% | 0% |
| Over 4.5 | 1% | 0% |
| Clean Sheets | 40% | 50% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Álvaro Valles
1.1
Tg/Wedstrijd
11
Tegengoals
4
Clean Sheets
Keeper
Diogo Costa
0.56
Tg/Wedstrijd
5
Tegengoals
5
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Real Betis | Porto | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 75% | 88% |
| Over 7 | 75% | 75% | 75% |
| Over 8 | 75% | 50% | 63% |
| Over 9 | 50% | 50% | 50% |
| Over 10 | 50% | 50% | 50% |
| Over 11 | 50% | 50% | 50% |
| Over 12 | 25% | 25% | 25% |
| Over 13 | 25% | 25% | 25% |
| Over 14 | 25% | 25% | 25% |
Verwacht totaal: 4.9 + 6 = 10.9
Hoekschoppen analyse
Real Betis
| Overall | 4.9 |
| Thuis | 5.5 |
| Uit | 4.5 |
Verwacht totaal
10.9
hoekschoppen
Porto
| Overall | 6 |
| Thuis | 6.17 |
| Uit | 5.75 |
Blessures & schorsingen Real Betis
J. FirpoLiesblessure
I. LosadaBuiten de wedstrijdselectie
A. RuibalKnieblessure
Blessures & schorsingen Porto
J. BednarekRode kaart (geschorst)
Gabriel MecOff the roster
D. PrpicOff the roster
V. SousaBeenblessure
William GomesEnkelblessure
Topscorer – Real Betis
Marc Bartra
3
Doelpunten
0
Assists
1
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorer – Porto
André Silva
5
Doelpunten
2
Assists
1.6
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Real Betis | Porto | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 16.90 | 15.00 | 15.95 |
| Schotconversie | 10% | 14% | 12% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.90 | 5.70 | 5.80 |
| Schoten naast per wedstrijd | 11.00 | 9.30 | 10.15 |
| Schoten per goal | 9.94 | 7.14 | 8.54 |
| Meer dan 10,5 schoten | 80% | 70% | 75% |
| Meer dan 11,5 schoten | 70% | 70% | 70% |
| Meer dan 12,5 schoten | 70% | 70% | 70% |
| Meer dan 13,5 schoten | 70% | 70% | 70% |
| Meer dan 14,5 schoten | 70% | 60% | 65% |
| Meer dan 15,5 schoten | 60% | 50% | 55% |
| Schoten op doel 3,5+ | 80% | 80% | 80% |
| Schoten op doel 4,5+ | 70% | 60% | 65% |
| Schoten op doel 5,5+ | 50% | 50% | 50% |
| Schoten op doel 6,5+ | 40% | 40% | 40% |
Schoten per speler
Real Betis
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Antony | 2.3 | 1.4 | 10 |
| Nelson Deossa | 1.6 | 0.6 | 9 |
| Troy Parrott | 1.5 | 0.7 | 6 |
| Isco | 1.2 | 0.9 | 9 |
| Abdessamad Ezzalzouli | 1.2 | 0.8 | 5 |
| Cucho Hernández | 1.1 | 0.7 | 9 |
| Marc Bartra | 1 | 0.7 | 7 |
| José Morante | 1 | 1 | 1 |
Porto
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Gabri Veiga | 1.7 | 0.8 | 9 |
| André Silva | 1.6 | 0.7 | 9 |
| William | 1.5 | 0.8 | 10 |
| O. Pietuszewski | 1.5 | 0.5 | 2 |
| Victor Mow Froholdt | 1.3 | 0.9 | 7 |
| S. Giménez | 1 | 1 | 3 |
| Pepê Aquino | 1 | 0.2 | 10 |
| Deniz Gül | 1 | — | 3 |
Schoten
Totaal schoten
16.9
15
Real Betis
Porto
Schoten op doel
5.9
5.7
Real Betis
Porto