VWWWG
Aston Villa
Aston Villa - FenerbahçeStatistieken, H2H & xG
VGGWW
Fenerbahçe
Head to Head
1 wedstrijden1
Avg Goals
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Aston Villa | Statistiek | Fenerbahçe |
|---|---|---|
| 1.6 | ⚽ Doelpunten | 2.3 |
| 1.7 | 🥅 Tegengoals | 0.9 |
| 1.44 | ⚡ xG | 1.81 |
| 12.6 | 🔫 Schoten | 16.2 |
| 4.9 | 🎯 Schoten op doel | 6.8 |
| 3.8 | 🚩 Corners | 5.7 |
| 70% | 🤝 BTTS | 60% |
| 80% | 📊 Over 2.5 % | 60% |
| 10% | 🧤 Clean sheet % | 40% |
| 30% | 🧤 Gescoord in beide helften | 40% |
| 48% | ⚽ Balbezit | 52% |
| 11.7 | 🟨 Overtredingen | 12.2 |
Aston Villa
10 wedstrijden (laatste 10) · 14 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWWWG | 2.00 |
| Thuis | VVG | 0.33 |
| Uit | GWWWW | 2.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 40% | 0% | 57% |
| Gem. goals | 3.3 | 2.67 | 3.57 |
| Voor | 1.6 | 1 | 1.86 |
| Tegen | 1.7 | 1.67 | 1.71 |
| BTTS | 70% | 67% | 71% |
| De '0' | 10% | 0% | 14% |
| Niet gescoord | 30% | 33% | 29% |
| xG | 1.44 | 1.29 | 1.5 |
| xG tegen | 1.71 | 1.53 | 1.79 |
Fenerbahçe
10 wedstrijden (laatste 10) · 18 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VGGWW | 1.60 |
| Thuis | GWVGW | 1.60 |
| Uit | VWWGW | 2.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 40% | 60% |
| Gem. goals | 3.2 | 4.2 | 2.2 |
| Voor | 2.3 | 3 | 1.6 |
| Tegen | 0.9 | 1.2 | 0.6 |
| BTTS | 60% | 80% | 40% |
| De '0' | 40% | 20% | 60% |
| Niet gescoord | 10% | 0% | 20% |
| xG | 1.81 | 1.68 | 1.94 |
| xG tegen | 1.45 | 1.59 | 1.3 |
Voorspellingen voor Aston Villa – Fenerbahçe
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Aston Villa wint FT Resultaat | 40% | 2.50 | 1.51 | -39.60 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 5% | 20.00 | 4.15 | -79.25 | Nee |
| Fenerbahçe wint FT Resultaat | 55% | 1.82 | 4.35 | +139.25 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 45% | 2.22 | 1.20 | -46.00 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 60% | 1.67 | 2.25 | +35.00 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 90% | 1.11 | 1.03 | -7.30 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 86% | 1.16 | 1.18 | +1.48 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 57% | 1.75 | 1.63 | -7.09 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 2.50 | +25.00 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 4.50 | +125.00 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 10% | 10.00 | 16.00 | +60.00 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 14% | 7.14 | 4.50 | -37.00 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 43% | 2.33 | 2.29 | -1.53 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.50 | -25.00 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.18 | -41.00 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 79% | 1.27 | 1.67 | +31.93 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 21% | 4.76 | 2.15 | -54.85 | Nee |
| BTTS & Winst Aston Villa Combinatie | 40% | 2.50 | 3.05 | +22.00 | Ja |
| BTTS & Winst Fenerbahçe Combinatie | 20% | 5.00 | 8.20 | +64.00 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 82% | 1.22 | 1.17 | -3.94 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 72% | 1.39 | 1.36 | -1.94 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 60% | 1.66 | 1.60 | -3.52 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 48% | 2.09 | 2.10 | +0.59 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 36% | 2.77 | 2.75 | -0.72 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 18% | 5.59 | 3.62 | -35.20 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 28% | 3.58 | 2.83 | -21.04 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 40% | 2.52 | 2.20 | -12.66 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 52% | 1.92 | 1.65 | -14.03 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 64% | 1.56 | 1.40 | -10.54 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe Clean Sheet Clean Sheet | 60% | 1.67 | – | – | Nee |
| Aston Villa wint nil Win to Nil | 0% | – | 3.10 | – | Nee |
| Fenerbahçe wint nil Win to Nil | 33% | 3.03 | 9.00 | +197.00 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Aston Villa
Advies: Double chance : Aston Villa or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
2.00
VORM LAATSTE 5
2.20
3.00
H2H LAATSTE 5
0.00
0.33
THUIS-/UIT PPG
2.00
1.44
XG (THUIS/UIT)
1.81
1.71
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.45
4.9
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.8
10%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
60%
67%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
60%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Aston Villa | Fenerbahçe | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 90% | 90% |
| Over 1.5 | 80% | 90% | 85% |
| Over 2.5 | 80% | 60% | 70% |
| Over 3.5 | 60% | 20% | 40% |
| Over 4.5 | 20% | 20% | 20% |
| BTTS | 70% | 60% | 65% |
| BTTS & Win | 40% | 20% | 30% |
| BTTS & Draw | 10% | 20% | 15% |
| BTTS & Over 2.5 | 70% | 40% | 55% |
| BTTS No & Over 2.5 | 10% | 20% | 15% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
0.33
V
V
G
Vorm – Uit
2
V
W
W
G
W
Aston Villa
Aston Villa
2 - 2
Brentford
Aston Villa
1 - 2
Nottingham Forest
Aston Villa
0 - 1
Arsenal
Aston Villa
2 - 4
Real Sociedad
Aston Villa
4 - 2
Liverpool
Fenerbahçe
Rizespor
0 - 3
Fenerbahçe
Turan
0 - 2
Fenerbahçe
Gaziantep FK
0 - 0
Fenerbahçe
Samsunspor
0 - 2
Fenerbahçe
Lyon
1 - 2
Fenerbahçe
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
John McGinn
xG 6.57
Goals 3
-3.57
Nicolas Jackson
xG 5.34
Goals 3
-2.34
Boubacar Kamara
xG 1.34
Goals 0
-1.34
xG vs Goals
Mason Greenwood
xG 4.05
Goals 5
+0.95
Vedat Muriqi
xG 2.98
Goals 7
+4.02
Archie Brown
xG 2.85
Goals 2
-0.85
Gaat Aston Villa scoren?
67%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Aston Villa scoort.
60%
clean sheet uit
Gaat Fenerbahçe scoren?
10%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Fenerbahçe scoort.
80%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Aston Villa | Fenerbahçe |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 90% |
| Over 1.5 | 80% | 90% |
| Over 2.5 | 80% | 60% |
| Over 3.5 | 60% | 20% |
| Over 4.5 | 20% | 20% |
| Niet gescoord | 10% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Aston Villa | Fenerbahçe |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 60% |
| Over 1.5 | 60% | 30% |
| Over 2.5 | 10% | 6% |
| Over 3.5 | 10% | 1% |
| Over 4.5 | 3% | 0% |
| Clean Sheets | 10% | 40% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Zion Suzuki
1.29
Tg/Wedstrijd
9
Tegengoals
2
Clean Sheets
Keeper
Ederson
0.67
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
5
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Aston Villa | Fenerbahçe | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 33% | 100% | 67% |
| Over 7 | 0% | 60% | 30% |
| Over 8 | 0% | 60% | 30% |
| Over 9 | 0% | 60% | 30% |
| Over 10 | 0% | 60% | 30% |
| Over 11 | 0% | 60% | 30% |
| Over 12 | 0% | 20% | 10% |
Verwacht totaal: 3.8 + 5.7 = 9.5
Hoekschoppen analyse
Aston Villa
| Overall | 3.8 |
| Thuis | 3.33 |
| Uit | 4 |
Verwacht totaal
9.5
hoekschoppen
Fenerbahçe
| Overall | 5.7 |
| Thuis | 4.2 |
| Uit | 7.2 |
Blessures & schorsingen Aston Villa
M. CisseOff the roster
T. Harwood-BellisOff the roster
G. HemmingsKnieblessure
I. MaatsenEnkelblessure
B. MadjoOff the roster
A. OnanaKnieblessure
M. RuggeriBlessure
Blessures & schorsingen Fenerbahçe
A. DioufOff the roster
A. FallOff the roster
M. GuendouziRode kaart (geschorst)
M. MuldurKnieblessure
J. OosterwoldeAchillespeesblessure
M. YandasOff the roster
Topscorer – Aston Villa
John McGinn
3
Doelpunten
2
Assists
1.6
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorer – Fenerbahçe
Vedat Muriqi
7
Doelpunten
1
Assists
2
Schoten/W
1.4
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Aston Villa | Fenerbahçe | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12.60 | 16.20 | 14.40 |
| Schotconversie | 13% | 14% | 14% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.90 | 6.80 | 5.85 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.70 | 9.40 | 8.55 |
| Schoten per goal | 7.88 | 7.04 | 7.46 |
| Meer dan 10,5 schoten | 60% | 90% | 75% |
| Meer dan 11,5 schoten | 60% | 80% | 70% |
| Meer dan 12,5 schoten | 60% | 70% | 65% |
| Meer dan 13,5 schoten | 50% | 60% | 55% |
| Meer dan 14,5 schoten | 40% | 60% | 50% |
| Meer dan 15,5 schoten | 30% | 40% | 35% |
| Schoten op doel 3,5+ | 60% | 90% | 75% |
| Schoten op doel 4,5+ | 60% | 80% | 70% |
| Schoten op doel 5,5+ | 50% | 50% | 50% |
| Schoten op doel 6,5+ | 40% | 50% | 45% |
Schoten per speler
Aston Villa
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Nicolas Jackson | 1.9 | 1 | 7 |
| Johan Manzambi | 1.8 | 1 | 4 |
| John McGinn | 1.6 | 0.8 | 8 |
| Emiliano Buendía | 1.6 | 0.4 | 9 |
| Ian Maatsen | 1 | 0.2 | 5 |
| Ibrahim Mbaye | 1 | 0.8 | 4 |
| Ross Barkley | 0.8 | 0.3 | 9 |
| G. Hemmings | 0.6 | 0.2 | 9 |
Fenerbahçe
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Mason Greenwood | 2.7 | 1.3 | 10 |
| Vedat Muriqi | 2 | 1.4 | 9 |
| Talisca | 1.5 | — | 2 |
| Kerem Aktürkoğlu | 1.4 | 0.6 | 7 |
| Oğuz Aydın | 1.1 | 0.5 | 8 |
| Archie Brown | 0.9 | 0.6 | 10 |
| Bartuğ Elmaz | 0.8 | 0.5 | 4 |
| Mattéo Guendouzi | 0.6 | 0.4 | 9 |
Schoten
Totaal schoten
12.6
16.2
Aston Villa
Fenerbahçe
Schoten op doel
4.9
6.8
Aston Villa
Fenerbahçe
Onderlinge resultaten Aston Villa - Fenerbahçe
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 22/01/2026 | Fenerbahçe - Aston Villa | 0-1 | ✗ | 1 |