VVWVW
RB Leipzig
RB Leipzig - PSVUitslag, statistieken & xG
WGWVW
PSV
Statistieken en doelpuntenmakers
RB Leipzig
75'
Brajan Gruda
1 - 0
Rust (0 - 0)
PSV
2.08
xG
1.40
43%
Balbezit
57%
19
Schoten
11
7
Schoten op doel
5
12
Schoten naast
6
6
Hoekschoppen
12
13
Overtredingen
12
0
Buitenspel
6
1
Gele kaarten
2
0
Rode kaarten
0
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| RB Leipzig | Statistiek | PSV |
|---|---|---|
| 2.7 | ⚽ Doelpunten | 2.7 |
| 1.4 | 🥅 Tegengoals | 1.5 |
| 1.82 | ⚡ xG | 2.16 |
| 16.4 | 🔫 Schoten | 18.7 |
| 6.2 | 🎯 Schoten op doel | 6.9 |
| 5.6 | 🚩 Corners | 6.6 |
| 30% | 🤝 BTTS | 80% |
| 80% | 📊 Over 2.5 % | 80% |
| 50% | 🧤 Clean sheet % | 10% |
| 44% | 🧤 Gescoord in beide helften | 60% |
| 55% | ⚽ Balbezit | 59% |
| 9.3 | 🟨 Overtredingen | 10.1 |
RB Leipzig
10 wedstrijden (laatste 10) · 15 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVWVW | 1.20 |
| Thuis | WWWW | 3.00 |
| Uit | VWVVV | 0.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 100% | 17% |
| Gem. goals | 4.1 | 4.5 | 3.83 |
| Voor | 2.7 | 4.5 | 1.5 |
| Tegen | 1.4 | — | 2.33 |
| BTTS | 30% | 0% | 50% |
| De '0' | 50% | 100% | 17% |
| Niet gescoord | 20% | 0% | 33% |
| xG | 1.82 | 2.26 | 1.6 |
| xG tegen | 1.34 | 1.65 | 1.19 |
PSV
10 wedstrijden (laatste 10) · 20 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGWVW | 2.00 |
| Thuis | GWGWW | 2.20 |
| Uit | WWWV | 2.25 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 60% | 50% | 75% |
| Gem. goals | 4.2 | 3.83 | 4.75 |
| Voor | 2.7 | 2.33 | 3.25 |
| Tegen | 1.5 | 1.5 | 1.5 |
| BTTS | 80% | 67% | 100% |
| De '0' | 10% | 17% | 0% |
| Niet gescoord | 10% | 17% | 0% |
| xG | 2.16 | 2.16 | 2.15 |
| xG tegen | 1.27 | 1.32 | 1.2 |
Voorspellingen voor RB Leipzig – PSV
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| RB Leipzig wint FT Resultaat | 75% | 1.33 | 1.97 | +47.75 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 0% | – | 4.50 | – | Nee |
| PSV wint FT Resultaat | 68% | 1.48 | 3.90 | +163.25 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 75% | 1.33 | 1.16 | -13.00 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 68% | 1.48 | 2.38 | +60.65 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.00 | +0.00 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.04 | +4.00 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.25 | -37.50 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.60 | -20.00 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 2.54 | +27.00 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 0% | – | 34.00 | – | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 0% | – | 9.00 | – | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 4.00 | +100.00 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 2.25 | +12.50 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.53 | -23.50 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 100% | 1.00 | 1.32 | +32.00 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 0% | – | 3.25 | – | Nee |
| BTTS & Winst RB Leipzig Combinatie | 0% | – | 2.22 | – | Nee |
| BTTS & Winst PSV Combinatie | 50% | 2.00 | 6.10 | +205.00 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 92% | 1.09 | 1.17 | +7.52 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 86% | 1.17 | 1.35 | +15.83 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 78% | 1.29 | 1.62 | +25.55 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 67% | 1.49 | 2.01 | +35.27 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 56% | 1.78 | 2.88 | +61.57 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 8% | 12.35 | 4.00 | -67.60 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 14% | 7.04 | 2.74 | -61.09 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 23% | 4.44 | 2.10 | -52.75 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 33% | 3.06 | 1.68 | -45.06 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 44% | 2.28 | 1.36 | -40.30 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| RB Leipzig Clean Sheet Clean Sheet | 100% | 1.00 | – | – | Nee |
| RB Leipzig wint nil Win to Nil | 75% | 1.33 | 4.00 | +200.00 | Ja |
| PSV wint nil Win to Nil | 0% | – | 13.00 | – | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: PSV Eindhoven
Advies: Double chance : draw or PSV Eindhoven
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
1.20
VORM LAATSTE 5
2.00
3.00
THUIS-/UIT PPG
2.25
1.82
XG (THUIS/UIT)
2.16
1.34
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.27
6.2
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.9
100%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
10%
100%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
100%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | RB Leipzig | PSV | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 2.5 | 80% | 80% | 80% |
| Over 3.5 | 70% | 70% | 70% |
| Over 4.5 | 40% | 40% | 40% |
| BTTS | 30% | 80% | 55% |
| BTTS & Win | 0% | 50% | 50% |
| BTTS & Draw | 0% | 20% | 20% |
| BTTS & Over 2.5 | 30% | 70% | 50% |
| BTTS No & Over 2.5 | 50% | 10% | 30% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
3
W
W
W
W
Vorm – Uit
2.25
W
W
W
V
RB Leipzig
RB Leipzig
6 - 0
Eintracht Frankfurt
RB Leipzig
5 - 0
Hamburger SV
RB Leipzig
3 - 0
Borussia Mönchengladbach
RB Leipzig
4 - 0
Verl
RB Leipzig
1 - 0
FC Ingolstadt 04
PSV
FC Twente
3 - 2
PSV
Ajax
1 - 3
PSV
FC Utrecht
1 - 6
PSV
Excelsior
1 - 2
PSV
Go Ahead Eagles
1 - 4
PSV
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
xG vs Goals
Ricardo Pepi
xG 3.86
Goals 3
-0.86
Paul Wanner
xG 0.87
Goals 0
-0.87
Gaat RB Leipzig scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat RB Leipzig scoort.
10%
clean sheet uit
Gaat PSV scoren?
100%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat PSV scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | RB Leipzig | PSV |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 100% |
| Over 2.5 | 80% | 80% |
| Over 3.5 | 70% | 70% |
| Over 4.5 | 40% | 40% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | RB Leipzig | PSV |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 50% | 90% |
| Over 1.5 | 50% | 30% |
| Over 2.5 | 30% | 20% |
| Over 3.5 | 10% | 10% |
| Over 4.5 | 1% | 2% |
| Clean Sheets | 50% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
M. Vandevoordt
0.5
Tg/Wedstrijd
5
Tegengoals
5
Clean Sheets
Keeper
M. Kovář
1.4
Tg/Wedstrijd
14
Tegengoals
2
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | RB Leipzig | PSV | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 75% | 88% |
| Over 7 | 100% | 75% | 88% |
| Over 8 | 100% | 50% | 75% |
| Over 9 | 67% | 50% | 59% |
| Over 10 | 67% | 50% | 59% |
| Over 11 | 67% | 25% | 46% |
| Over 12 | 67% | 25% | 46% |
| Over 13 | 33% | 0% | 17% |
Verwacht totaal: 5.56 + 6.6 = 12.2
Hoekschoppen analyse
RB Leipzig
| Overall | 5.56 |
| Thuis | 5.67 |
| Uit | 5.5 |
Verwacht totaal
12.2
hoekschoppen
PSV
| Overall | 6.6 |
| Thuis | 6.67 |
| Uit | 6.5 |
Blessures & schorsingen RB Leipzig
C. BaumgartnerBovenbeenblessure
M. GuiuHamstringblessure
A. KoneOff the roster
A. OuedraogoSchouderblessure
L. ZingerleOff the roster
Blessures & schorsingen PSV
S. LammersGebrek aan wedstrijdritme
A. NagaloBlessure
S. OuaissaSpierblessure
R. PepiBlessure
A. PleaSurgery
J. SchoutenKnieblessure
K. SildilliaSurgery
P. WannerVoetblessure
Topscorer – RB Leipzig
A. Nusa
4
Doelpunten
3
Assists
2.4
Schoten/W
1.4
SoD/W
Topscorer – PSV
G. Til
5
Doelpunten
0
Assists
1.6
Schoten/W
0.9
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | RB Leipzig | PSV | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 16.44 | 18.70 | 17.57 |
| Schotconversie | 16% | 14% | 15% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6.22 | 6.90 | 6.56 |
| Schoten naast per wedstrijd | 10.22 | 11.80 | 11.01 |
| Schoten per goal | 6.43 | 6.93 | 6.68 |
| Meer dan 10,5 schoten | 78% | 90% | 84% |
| Meer dan 11,5 schoten | 78% | 80% | 79% |
| Meer dan 12,5 schoten | 67% | 80% | 74% |
| Meer dan 13,5 schoten | 67% | 70% | 69% |
| Meer dan 14,5 schoten | 56% | 70% | 63% |
| Meer dan 15,5 schoten | 56% | 50% | 53% |
| Schoten op doel 3,5+ | 78% | 80% | 79% |
| Schoten op doel 4,5+ | 67% | 70% | 69% |
| Schoten op doel 5,5+ | 44% | 60% | 52% |
| Schoten op doel 6,5+ | 33% | 40% | 37% |
Schoten per speler
RB Leipzig
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| A. Nusa | 2.4 | 1.4 | 8 |
| C. Nkunku | 2 | 1.2 | 6 |
| E. Banzuzi | 1.6 | 0.6 | 9 |
| T. Gomis | 1.6 | 0.6 | 9 |
| Conrad Harder | 1.5 | 1 | 2 |
| B. Gruda | 1.3 | 0.5 | 6 |
| N. El Aynaoui | 1.2 | 0.4 | 5 |
| W. Orbán | 1.1 | 0.4 | 8 |
PSV
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Ricardo Pepi | 2 | 0.9 | 8 |
| R. van Bommel | 1.9 | 0.7 | 10 |
| S. Mijnans | 1.9 | 0.8 | 9 |
| G. Til | 1.6 | 0.9 | 10 |
| K. Sano | 1.5 | 0.6 | 8 |
| I. Perišić | 1.3 | 0.5 | 10 |
| D. Man | 1.3 | 0.8 | 4 |
| S. Dest | 1 | 0.8 | 8 |
Schoten
Totaal schoten
16.4
18.7
RB Leipzig
PSV
Schoten op doel
6.2
6.9
RB Leipzig
PSV