VWGWW
Inter
Inter - Club BruggeUitslag, statistieken & xG
WVWWW
Club Brugge
Statistieken en doelpuntenmakers
Inter
44'
Lautaro Martínez
81'
Lautaro Martínez
90+3'
Ange-Yoan Bonny
3 - 4
Rust (1 - 1)
Club Brugge
30'
Nicolo Tresoldi
63'
Nicolo Tresoldi
74'
Nicolo Tresoldi
87'
Romeo Vermant
3.07
xG
2.10
53%
Balbezit
47%
30
Schoten
18
12
Schoten op doel
8
18
Schoten naast
10
4
Hoekschoppen
4
6
Overtredingen
13
2
Buitenspel
2
2
Gele kaarten
4
0
Rode kaarten
0
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Inter | Statistiek | Club Brugge |
|---|---|---|
| 2.4 | ⚽ Doelpunten | 2.2 |
| 1.1 | 🥅 Tegengoals | 0.8 |
| 2.19 | ⚡ xG | 2.02 |
| 20.8 | 🔫 Schoten | 17.7 |
| 6.4 | 🎯 Schoten op doel | 6 |
| 6.3 | 🚩 Corners | 7.7 |
| 60% | 🤝 BTTS | 50% |
| 70% | 📊 Over 2.5 % | 70% |
| 40% | 🧤 Clean sheet % | 50% |
| 40% | 🧤 Gescoord in beide helften | 60% |
| 59% | ⚽ Balbezit | 64% |
| 8.1 | 🟨 Overtredingen | 9 |
Inter
10 wedstrijden (laatste 10) · 25 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWGWW | 2.00 |
| Thuis | WWWWW | 3.00 |
| Uit | WWVG | 1.75 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 80% | 100% | 50% |
| Gem. goals | 3.5 | 4 | 2.75 |
| Voor | 2.4 | 3 | 1.5 |
| Tegen | 1.1 | 1 | 1.25 |
| BTTS | 60% | 50% | 75% |
| De '0' | 40% | 50% | 25% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 2.19 | 2.25 | 2.11 |
| xG tegen | 1.2 | 1.04 | 1.41 |
Club Brugge
10 wedstrijden (laatste 10) · 22 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVWWW | 2.40 |
| Thuis | WWVWW | 2.40 |
| Uit | WVWW | 2.25 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 70% | 67% | 75% |
| Gem. goals | 3 | 3 | 3 |
| Voor | 2.2 | 2.17 | 2.25 |
| Tegen | 0.8 | 0.83 | 0.75 |
| BTTS | 50% | 50% | 50% |
| De '0' | 50% | 50% | 50% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 2.02 | 2.09 | 1.91 |
| xG tegen | 1.41 | 1.46 | 1.33 |
Voorspellingen voor Inter – Club Brugge
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Inter wint FT Resultaat | 48% | 2.09 | 1.26 | -39.60 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 22% | 4.53 | 6.90 | +52.30 | Ja |
| Club Brugge wint FT Resultaat | 30% | 3.33 | 10.00 | +199.91 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 70% | 1.43 | 1.05 | -26.49 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 52% | 1.92 | 4.20 | +118.65 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 97% | 1.03 | 1.01 | -1.85 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 91% | 1.10 | 1.06 | -3.84 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 74% | 1.34 | 1.33 | -0.98 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 54% | 1.84 | 1.77 | -3.78 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 35% | 2.87 | 3.04 | +5.97 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 3% | 35.46 | 26.00 | -26.68 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 9% | 10.78 | 8.00 | -25.76 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 26% | 3.91 | 3.14 | -19.77 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 46% | 2.19 | 2.00 | -8.72 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 65% | 1.54 | 1.40 | -8.80 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 73% | 1.36 | 1.67 | +22.53 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 27% | 3.76 | 2.10 | -44.09 | Nee |
| BTTS & Winst Inter Combinatie | 33% | 3.06 | 2.19 | -28.41 | Nee |
| BTTS & Winst Club Brugge Combinatie | 21% | 4.67 | 14.83 | +217.81 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 98% | 1.02 | 1.25 | +22.63 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 96% | 1.04 | 1.46 | +40.31 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 93% | 1.08 | 2.05 | +90.04 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 88% | 1.14 | 2.29 | +100.83 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 81% | 1.24 | 3.60 | +191.24 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 2% | 52.63 | 3.60 | -93.16 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 4% | 25.64 | 2.64 | -89.70 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 7% | 13.70 | 2.01 | -85.33 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 12% | 8.13 | 1.60 | -80.32 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 19% | 5.24 | 1.30 | -75.17 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Inter Clean Sheet Clean Sheet | 18% | 5.53 | – | – | Nee |
| Club Brugge Clean Sheet Clean Sheet | 11% | 8.79 | – | – | Nee |
| Inter scoort eerst Eerste Goal | 55% | 1.82 | 1.28 | -29.86 | Nee |
| Club Brugge scoort eerst Eerste Goal | 43% | 2.32 | 3.66 | +57.75 | Ja |
| Inter wint nil Win to Nil | 15% | 6.56 | 2.50 | -61.89 | Nee |
| Club Brugge wint nil Win to Nil | 9% | 11.68 | 23.00 | +96.87 | Ja |
AI voorspelling
Advies: No predictions available
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
33%
WINSTKANS
33%
2.00
VORM LAATSTE 5
2.40
3.00
THUIS-/UIT PPG
2.25
2.19
XG (THUIS/UIT)
2.02
1.20
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.41
6.4
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.0
50%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
50%
67%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
75%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Inter | Club Brugge | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 80% | 80% | 80% |
| Over 2.5 | 70% | 70% | 70% |
| Over 3.5 | 40% | 30% | 35% |
| Over 4.5 | 30% | 20% | 25% |
| BTTS | 60% | 50% | 55% |
| BTTS & Win | 32.7% | 21.4% | 27.1% |
| BTTS & Draw | 10% | 10% | 10% |
| BTTS & Over 2.5 | 65% | 65% | 65% |
| BTTS No & Over 2.5 | 10% | 30% | 20% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
3
W
W
W
W
W
Vorm – Uit
2.25
W
V
W
W
Inter
Inter
3 - 0
Parma
Inter
2 - 0
Lumezzane
Inter
5 - 3
Udinese
Inter
3 - 2
Napoli
Inter
4 - 1
Monza
Club Brugge
RAAL La Louvière
1 - 4
Club Brugge
Lommel United
0 - 1
Club Brugge
Gent
2 - 1
Club Brugge
OH Leuven
0 - 3
Club Brugge
Rennes
2 - 1
Club Brugge
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Carlos Augusto
xG 2.76
Goals 2
-0.76
Marcus Thuram
xG 1.79
Goals 3
+1.21
Lautaro Martínez
xG 1.23
Goals 4
+2.77
xG vs Goals
Hugo Vetlesen
xG 8.11
Goals 5
-3.11
Joaquin Seys
xG 0.44
Goals 0
-0.44
Gaat Inter scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Inter scoort.
50%
clean sheet uit
Gaat Club Brugge scoren?
50%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Club Brugge scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Inter | Club Brugge |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 80% | 80% |
| Over 2.5 | 70% | 70% |
| Over 3.5 | 40% | 30% |
| Over 4.5 | 30% | 20% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Inter | Club Brugge |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 60% | 50% |
| Over 1.5 | 40% | 20% |
| Over 2.5 | 10% | 10% |
| Over 3.5 | 3% | 1% |
| Over 4.5 | 1% | 0% |
| Clean Sheets | 40% | 50% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Josep Martínez
1
Tg/Wedstrijd
8
Tegengoals
3
Clean Sheets
Keeper
Yann Sommer
0.7
Tg/Wedstrijd
7
Tegengoals
5
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Inter | Club Brugge | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 60% | 75% | 68% |
| Over 7 | 60% | 75% | 68% |
| Over 8 | 60% | 75% | 68% |
| Over 9 | 60% | 75% | 68% |
| Over 10 | 40% | 50% | 45% |
| Over 11 | 20% | 25% | 23% |
| Over 12 | 20% | 25% | 23% |
| Over 13 | 20% | 25% | 23% |
| Over 14 | 20% | 25% | 23% |
Verwacht totaal: 6.33 + 7.7 = 14
Hoekschoppen analyse
Inter
| Overall | 6.33 |
| Thuis | 6.6 |
| Uit | 6 |
Verwacht totaal
14
hoekschoppen
Club Brugge
| Overall | 7.7 |
| Thuis | 7.33 |
| Uit | 8.25 |
Blessures & schorsingen Inter
C. JonesBovenbeenblessure
J. StonesBlessure
Blessures & schorsingen Club Brugge
J. OrdonezVoetblessure
Topscorer – Inter
Lautaro Martínez
4
Doelpunten
1
Assists
3.8
Schoten/W
1.2
SoD/W
Topscorer – Club Brugge
Nicolò Tresoldi
7
Doelpunten
0
Assists
2.2
Schoten/W
0.9
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Inter | Club Brugge | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 20.78 | 17.70 | 19.24 |
| Schotconversie | 12% | 12% | 12% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6.44 | 6.00 | 6.22 |
| Schoten naast per wedstrijd | 14.33 | 11.70 | 13.02 |
| Schoten per goal | 8.50 | 8.05 | 8.28 |
| Meer dan 10,5 schoten | 100% | 90% | 95% |
| Meer dan 11,5 schoten | 100% | 90% | 95% |
| Meer dan 12,5 schoten | 100% | 90% | 95% |
| Meer dan 13,5 schoten | 89% | 70% | 80% |
| Meer dan 14,5 schoten | 89% | 60% | 75% |
| Meer dan 15,5 schoten | 78% | 50% | 64% |
| Schoten op doel 3,5+ | 100% | 70% | 85% |
| Schoten op doel 4,5+ | 78% | 60% | 69% |
| Schoten op doel 5,5+ | 56% | 60% | 58% |
| Schoten op doel 6,5+ | 44% | 60% | 52% |
Schoten per speler
Inter
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Lautaro Martínez | 3.8 | 1.2 | 6 |
| Marcus Thuram | 2.4 | 1 | 7 |
| Manuel Akanji | 1.4 | 0.2 | 5 |
| Federico Dimarco | 1.4 | 0.5 | 8 |
| Pio Esposito | 1.3 | 0.8 | 8 |
| Henrikh Mkhitaryan | 1.2 | 0.4 | 5 |
| Hakan Çalhanoğlu | 1 | 0.6 | 7 |
| Nicolò Barella | 1 | 0.6 | 8 |
Club Brugge
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Nicolò Tresoldi | 2.2 | 0.9 | 10 |
| Hugo Vetlesen | 1.5 | 1 | 10 |
| Carlos Forbs | 1.4 | 0.8 | 9 |
| Jan Virgili | 1.3 | 0.8 | 8 |
| Romeo Vermant | 1.1 | 0.6 | 9 |
| Brandon Mechele | 0.8 | 0.3 | 10 |
| Mamadou Diakhon | 0.7 | 0.4 | 9 |
| Cheveyo Tsawa | 0.6 | 0.2 | 5 |
Schoten
Totaal schoten
20.8
17.7
Inter
Club Brugge
Schoten op doel
6.4
6
Inter
Club Brugge