WGWGG
Roma
Roma - Real MadridStatistieken, H2H & xG
WWWVW
Real Madrid
Head to Head
5 wedstrijden2.4
Avg Goals
20%
BTTS
100%
Over 1.5
40%
Over 2.5
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Roma | Statistiek | Real Madrid |
|---|---|---|
| 2.1 | ⚽ Doelpunten | 2.4 |
| 1 | 🥅 Tegengoals | 0.9 |
| 1.71 | ⚡ xG | 1.98 |
| 15 | 🔫 Schoten | 17.1 |
| 4.8 | 🎯 Schoten op doel | 7.2 |
| 4.8 | 🚩 Corners | 6.7 |
| 50% | 🤝 BTTS | 60% |
| 70% | 📊 Over 2.5 % | 80% |
| 40% | 🧤 Clean sheet % | 30% |
| 40% | 🧤 Gescoord in beide helften | 60% |
| 54% | ⚽ Balbezit | 51% |
| 12.5 | 🟨 Overtredingen | 8.7 |
Roma
10 wedstrijden (laatste 10) · 19 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGWGG | 1.80 |
| Thuis | WWG | 2.33 |
| Uit | GWGWG | 1.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 67% | 43% |
| Gem. goals | 3.1 | 3.67 | 2.86 |
| Voor | 2.1 | 2.67 | 1.86 |
| Tegen | 1 | 1 | 1 |
| BTTS | 50% | 67% | 43% |
| De '0' | 40% | 33% | 43% |
| Niet gescoord | 20% | 0% | 29% |
| xG | 1.71 | 2.62 | 1.32 |
| xG tegen | 1.3 | 1.18 | 1.35 |
Real Madrid
10 wedstrijden (laatste 10) · 24 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWVW | 2.40 |
| Thuis | WWWWW | 3.00 |
| Uit | WWVWV | 1.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 80% | 100% | 60% |
| Gem. goals | 3.3 | 3.6 | 3 |
| Voor | 2.4 | 3 | 1.8 |
| Tegen | 0.9 | 0.6 | 1.2 |
| BTTS | 60% | 60% | 60% |
| De '0' | 30% | 40% | 20% |
| Niet gescoord | 10% | 0% | 20% |
| xG | 1.98 | 2.11 | 1.84 |
| xG tegen | 1.56 | 1.68 | 1.43 |
Voorspellingen voor Roma – Real Madrid
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Roma wint FT Resultaat | 59% | 1.71 | 3.72 | +117.62 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 0% | – | 3.90 | – | Nee |
| Real Madrid wint FT Resultaat | 70% | 1.43 | 1.95 | +36.50 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 59% | 1.71 | 1.80 | +5.30 | Ja |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 70% | 1.43 | 1.30 | -9.00 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.02 | +2.00 | Ja |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.08 | +8.00 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.39 | -30.50 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 44% | 2.30 | 2.00 | -13.00 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 10% | 10.00 | 3.40 | -66.00 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 0% | – | 21.00 | – | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 0% | – | 7.00 | – | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 2.82 | +41.00 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 57% | 1.77 | 1.80 | +1.70 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 90% | 1.11 | 1.29 | +16.10 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 100% | 1.00 | 1.40 | +40.00 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 0% | – | 2.90 | – | Nee |
| BTTS & Winst Roma Combinatie | 20% | 5.00 | 5.28 | +5.60 | Ja |
| BTTS & Winst Real Madrid Combinatie | 50% | 2.00 | 2.97 | +48.50 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 94% | 1.07 | 1.22 | +14.31 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 89% | 1.13 | 1.44 | +27.58 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 81% | 1.23 | 1.78 | +44.71 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 72% | 1.39 | 2.25 | +62.45 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 62% | 1.62 | 2.97 | +82.95 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 6% | 15.87 | 3.50 | -77.95 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 11% | 8.77 | 2.51 | -71.39 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 19% | 5.35 | 1.93 | -63.91 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 28% | 3.60 | 1.54 | -57.19 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 38% | 2.60 | 1.30 | -50.08 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Roma Clean Sheet Clean Sheet | 33% | 3.03 | – | – | Nee |
| Real Madrid Clean Sheet Clean Sheet | 20% | 5.00 | – | – | Nee |
| Roma wint nil Win to Nil | 19% | 5.18 | 8.00 | +54.40 | Ja |
| Real Madrid wint nil Win to Nil | 14% | 7.14 | 4.50 | -37.00 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Real Madrid
Advies: Double chance : draw or Real Madrid
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
1.80
VORM LAATSTE 5
2.40
0.00
H2H LAATSTE 5
3.00
2.33
THUIS-/UIT PPG
1.80
1.71
XG (THUIS/UIT)
1.98
1.30
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.56
4.8
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
7.2
33%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
20%
100%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
80%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Roma | Real Madrid | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 100% | 95% |
| Over 1.5 | 90% | 80% | 85% |
| Over 2.5 | 70% | 80% | 75% |
| Over 3.5 | 50% | 40% | 45% |
| Over 4.5 | 10% | 30% | 20% |
| BTTS | 50% | 60% | 55% |
| BTTS & Win | 20% | 50% | 35% |
| BTTS & Draw | 30% | 0% | 30% |
| BTTS & Over 2.5 | 40% | 60% | 50% |
| BTTS No & Over 2.5 | 30% | 20% | 25% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.33
W
W
G
Vorm – Uit
1.8
W
W
V
W
V
Roma
Roma
2 - 2
Inter
Roma
2 - 1
Atalanta
Roma
4 - 0
Fiorentina
Roma
2 - 0
Lazio
Roma
4 - 0
Fiorentina
Real Madrid
Atletico Madrid
2 - 1
Real Madrid
Elche
2 - 3
Real Madrid
Real Betis
1 - 0
Real Madrid
Espanyol
1 - 2
Real Madrid
FC Schalke 04
0 - 3
Real Madrid
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Bryan Cristante
xG 3.94
Goals 2
-1.94
Paulo Dybala
xG 2.02
Goals 1
-1.02
Donyell Malen
xG 1.08
Goals 6
+4.92
xG vs Goals
Kylian Mbappé
xG 9.89
Goals 9
-0.89
Federico Valverde
xG 5.95
Goals 1
-4.95
Jude Bellingham
xG 2.21
Goals 3
+0.79
Gaat Roma scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Roma scoort.
20%
clean sheet uit
Gaat Real Madrid scoren?
33%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Real Madrid scoort.
80%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Roma | Real Madrid |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 100% |
| Over 1.5 | 90% | 80% |
| Over 2.5 | 70% | 80% |
| Over 3.5 | 50% | 40% |
| Over 4.5 | 10% | 30% |
| Niet gescoord | 10% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Roma | Real Madrid |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 60% | 70% |
| Over 1.5 | 30% | 20% |
| Over 2.5 | 10% | 6% |
| Over 3.5 | 2% | 1% |
| Over 4.5 | 0% | 0% |
| Clean Sheets | 40% | 30% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Mile Svilar
0.33
Tg/Wedstrijd
3
Tegengoals
4
Clean Sheets
Keeper
Thibaut Courtois
0.8
Tg/Wedstrijd
8
Tegengoals
3
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Roma | Real Madrid | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 33% | 80% | 57% |
| Over 7 | 33% | 60% | 47% |
| Over 8 | 33% | 40% | 37% |
| Over 9 | 33% | 20% | 27% |
| Over 10 | 33% | 20% | 27% |
| Over 11 | 33% | 20% | 27% |
| Over 12 | 33% | 20% | 27% |
| Over 13 | 33% | 20% | 27% |
| Over 14 | 33% | 20% | 27% |
Verwacht totaal: 4.8 + 6.7 = 11.5
Hoekschoppen analyse
Roma
| Overall | 4.8 |
| Thuis | 6.67 |
| Uit | 4 |
Verwacht totaal
11.5
hoekschoppen
Real Madrid
| Overall | 6.7 |
| Thuis | 7.4 |
| Uit | 6 |
Blessures & schorsingen Roma
M. BahKnieblessure
M. SvilarTeenblessure
B. CristanteTwijfelachtig: Knieblessure
K. KoulierakisTwijfelachtig: Lichte blessure (tikje gehad)
Blessures & schorsingen Real Madrid
R. AsencioBeenbreuk
Eder MilitaoHamstringblessure
F. MendyHeupblessure
RodrygoKnieblessure
Topscorer – Roma
Donyell Malen
6
Doelpunten
1
Assists
2.3
Schoten/W
1.1
SoD/W
Topscorer – Real Madrid
Kylian Mbappé
9
Doelpunten
2
Assists
3.8
Schoten/W
2.8
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Roma | Real Madrid | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 15.00 | 17.10 | 16.05 |
| Schotconversie | 14% | 14% | 14% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.80 | 7.20 | 6.00 |
| Schoten naast per wedstrijd | 10.20 | 9.90 | 10.05 |
| Schoten per goal | 7.14 | 7.13 | 7.14 |
| Meer dan 10,5 schoten | 60% | 90% | 75% |
| Meer dan 11,5 schoten | 50% | 80% | 65% |
| Meer dan 12,5 schoten | 50% | 70% | 60% |
| Meer dan 13,5 schoten | 50% | 70% | 60% |
| Meer dan 14,5 schoten | 40% | 70% | 55% |
| Meer dan 15,5 schoten | 30% | 70% | 50% |
| Schoten op doel 3,5+ | 70% | 90% | 80% |
| Schoten op doel 4,5+ | 40% | 70% | 55% |
| Schoten op doel 5,5+ | 30% | 70% | 50% |
| Schoten op doel 6,5+ | 30% | 70% | 50% |
Schoten per speler
Roma
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Donyell Malen | 2.3 | 1.1 | 9 |
| Paulo Dybala | 2.1 | 0.8 | 10 |
| Matías Soulé | 1.4 | 0.9 | 9 |
| Rodrigo Mora | 1.4 | 0.6 | 5 |
| Santiago Castro | 1.4 | — | 5 |
| Lorenzo Pellegrini | 1 | — | 1 |
| Manu Koné | 0.9 | 0.4 | 7 |
| Bryan Cristante | 0.7 | 0.2 | 9 |
Real Madrid
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Kylian Mbappé | 3.8 | 2.8 | 10 |
| Vinícius Júnior | 2 | 0.7 | 10 |
| Jude Bellingham | 1.6 | 1 | 9 |
| Arda Güler | 1.1 | 0.4 | 9 |
| Carlos Espí | 0.8 | 0.6 | 5 |
| Ibrahima Konaté | 0.7 | 0.1 | 9 |
| Dean Huijsen | 0.6 | 0.3 | 8 |
| Federico Valverde | 0.6 | 0.2 | 10 |
Schoten
Totaal schoten
15
17.1
Roma
Real Madrid
Schoten op doel
4.8
7.2
Roma
Real Madrid
Onderlinge resultaten Roma - Real Madrid
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 27/11/2018 | Roma - Real Madrid | 0-2 | ✗ | 2 |
| 19/09/2018 | Real Madrid - Roma | 3-0 | ✗ | 3 |
| 08/08/2018 | Real Madrid - Roma | 2-1 | ✓ | 3 |
| 08/03/2016 | Real Madrid - Roma | 2-0 | ✗ | 2 |
| 17/02/2016 | Roma - Real Madrid | 0-2 | ✗ | 2 |