VGWWG
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava - StuttgartStatistieken, H2H & xG
VVWWW
Stuttgart
Head to Head
3 wedstrijden3
Avg Goals
67%
BTTS
67%
Over 1.5
67%
Over 2.5
67%
Over 3.5
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Slovan Bratislava | Statistiek | Stuttgart |
|---|---|---|
| 2.3 | ⚽ Doelpunten | 2.3 |
| 1.8 | 🥅 Tegengoals | 1.1 |
| 1.87 | ⚡ xG | 1.7 |
| 16.8 | 🔫 Schoten | 14.3 |
| 7 | 🎯 Schoten op doel | 5.8 |
| 7.3 | 🚩 Corners | 5.3 |
| 80% | 🤝 BTTS | 40% |
| 80% | 📊 Over 2.5 % | 70% |
| 10% | 🧤 Clean sheet % | 40% |
| 30% | 🧤 Gescoord in beide helften | 50% |
| 60% | ⚽ Balbezit | 55% |
| 10.4 | 🟨 Overtredingen | 9 |
Slovan Bratislava
10 wedstrijden (laatste 10) · 17 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VGWWG | 1.60 |
| Thuis | VG | 0.50 |
| Uit | VVWWG | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 0% | 63% |
| Gem. goals | 4.1 | 4.5 | 4.01 |
| Voor | 2.3 | 2 | 2.38 |
| Tegen | 1.8 | 2.5 | 1.63 |
| BTTS | 80% | 100% | 75% |
| De '0' | 10% | 0% | 13% |
| Niet gescoord | 10% | 0% | 13% |
| xG | 1.87 | 2.64 | 1.65 |
| xG tegen | 1.56 | 1.18 | 1.68 |
Stuttgart
10 wedstrijden (laatste 10) · 18 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVWWW | 1.80 |
| Thuis | WWVWW | 2.40 |
| Uit | VWVVW | 1.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 60% | 80% | 40% |
| Gem. goals | 3.4 | 3.6 | 3.2 |
| Voor | 2.3 | 3 | 1.6 |
| Tegen | 1.1 | 0.6 | 1.6 |
| BTTS | 40% | 40% | 40% |
| De '0' | 40% | 40% | 40% |
| Niet gescoord | 20% | 20% | 20% |
| xG | 1.7 | 1.67 | 1.72 |
| xG tegen | 1.57 | 1.11 | 2.04 |
Voorspellingen voor Slovan Bratislava – Stuttgart
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Slovan Bratislava wint FT Resultaat | 50% | 2.00 | 9.00 | +350.00 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 0% | – | 5.80 | – | Nee |
| Stuttgart wint FT Resultaat | 50% | 2.00 | 1.30 | -35.00 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 50% | 2.00 | 3.31 | +65.50 | Ja |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 50% | 2.00 | 1.05 | -47.50 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.01 | +1.00 | Ja |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.07 | +7.00 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 72% | 1.39 | 1.35 | -2.80 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 57% | 1.75 | 1.83 | +4.31 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 7% | 14.29 | 3.00 | -79.00 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 0% | – | 26.00 | – | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 0% | – | 7.50 | – | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 28% | 3.57 | 3.19 | -10.68 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 43% | 2.33 | 1.91 | -17.87 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 93% | 1.08 | 1.36 | +26.48 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 86% | 1.16 | 1.65 | +41.90 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 14% | 7.14 | 2.15 | -69.90 | Nee |
| BTTS & Winst Slovan Bratislava Combinatie | 40% | 2.50 | 12.33 | +393.20 | Ja |
| BTTS & Winst Stuttgart Combinatie | 20% | 5.00 | 2.32 | -53.60 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 98% | 1.02 | 1.29 | +26.29 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 96% | 1.05 | 1.50 | +43.40 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 92% | 1.09 | 1.96 | +80.32 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 87% | 1.15 | 2.30 | +99.18 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 80% | 1.26 | 2.78 | +121.01 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 2% | 47.62 | 3.17 | -93.34 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 4% | 22.73 | 2.45 | -89.22 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 8% | 12.50 | 1.97 | -84.24 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 13% | 7.46 | 1.52 | -79.63 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 21% | 4.88 | 1.33 | -72.73 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Stuttgart Clean Sheet Clean Sheet | 40% | 2.50 | – | – | Nee |
| Slovan Bratislava wint nil Win to Nil | 0% | – | 19.00 | – | Nee |
| Stuttgart wint nil Win to Nil | 20% | 5.00 | 2.50 | -50.00 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: VfB Stuttgart
Advies: Double chance : draw or VfB Stuttgart
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
1.60
VORM LAATSTE 5
1.80
0.00
H2H LAATSTE 5
3.00
0.50
THUIS-/UIT PPG
1.20
1.87
XG (THUIS/UIT)
1.70
1.56
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.57
7.0
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.8
10%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
40%
100%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
60%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Slovan Bratislava | Stuttgart | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 80% | 90% |
| Over 2.5 | 80% | 70% | 75% |
| Over 3.5 | 40% | 50% | 45% |
| Over 4.5 | 30% | 30% | 30% |
| BTTS | 80% | 40% | 60% |
| BTTS & Win | 40% | 20% | 30% |
| BTTS & Draw | 20% | 0% | 20% |
| BTTS & Over 2.5 | 70% | 40% | 55% |
| BTTS No & Over 2.5 | 10% | 30% | 20% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
0.5
V
G
Vorm – Uit
1.2
V
W
V
V
W
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
3 - 3
Žilina
Slovan Bratislava
1 - 2
Zemplín Michalovce
Slovan Bratislava
1 - 1
Celje
Slovan Bratislava
5 - 0
Ružomberok
Slovan Bratislava
2 - 0
Mjallby AIF
Stuttgart
SC Paderborn 07
0 - 2
Stuttgart
1899 Hoffenheim
2 - 1
Stuttgart
Bayern München
5 - 1
Stuttgart
Hansa Rostock
0 - 4
Stuttgart
Fulham
1 - 0
Stuttgart
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
Gaat Slovan Bratislava scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Slovan Bratislava scoort.
40%
clean sheet uit
Gaat Stuttgart scoren?
10%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Stuttgart scoort.
80%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Slovan Bratislava | Stuttgart |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 80% |
| Over 2.5 | 80% | 70% |
| Over 3.5 | 40% | 50% |
| Over 4.5 | 30% | 30% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Slovan Bratislava | Stuttgart |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 60% |
| Over 1.5 | 40% | 20% |
| Over 2.5 | 20% | 10% |
| Over 3.5 | 10% | 10% |
| Over 4.5 | 4% | 1% |
| Clean Sheets | 10% | 40% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
D. Takac
0
Tg/Wedstrijd
0
Tegengoals
2
Clean Sheets
Keeper
F. Bredlow
0.75
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
2
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Slovan Bratislava | Stuttgart | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 100% | 100% | 100% |
| Over 8 | 100% | 100% | 100% |
| Over 9 | 50% | 100% | 75% |
| Over 10 | 50% | 100% | 75% |
| Over 11 | 50% | 100% | 75% |
| Over 12 | 50% | 0% | 25% |
| Over 13 | 50% | 0% | 25% |
Verwacht totaal: 7.3 + 5.3 = 12.6
Hoekschoppen analyse
Slovan Bratislava
| Overall | 7.3 |
| Thuis | 9.5 |
| Uit | 6.75 |
Verwacht totaal
12.6
hoekschoppen
Stuttgart
| Overall | 5.3 |
| Thuis | 5.4 |
| Uit | 5.2 |
Blessures & schorsingen Slovan Bratislava
A. GrigerOff the roster
M. KiangaOff the roster
M. KukharevychBlessure
Blessures & schorsingen Stuttgart
A. Al DakhilKnieblessure
J. DiehlSpierblessure
S. DrljacaOff the roster
L. StergiouOff the roster
T. TomasSpierblessure
D. ZagadouSpierblessure
L. JaquezTwijfelachtig: Spierblessure
M. MittelstadtTwijfelachtig: Heel Blessure
Topscorer – Slovan Bratislava
A. Sporar
5
Doelpunten
0
Assists
0.3
Schoten/W
0.3
SoD/W
Topscorer – Stuttgart
E. Demirovic
4
Doelpunten
0
Assists
0.9
Schoten/W
0.6
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Slovan Bratislava | Stuttgart | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 16.80 | 14.30 | 15.55 |
| Schotconversie | 14% | 16% | 15% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 7.00 | 5.80 | 6.40 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.80 | 8.50 | 9.15 |
| Schoten per goal | 7.30 | 6.22 | 6.76 |
| Meer dan 10,5 schoten | 80% | 80% | 80% |
| Meer dan 11,5 schoten | 70% | 70% | 70% |
| Meer dan 12,5 schoten | 70% | 60% | 65% |
| Meer dan 13,5 schoten | 70% | 50% | 60% |
| Meer dan 14,5 schoten | 70% | 50% | 60% |
| Meer dan 15,5 schoten | 70% | 50% | 60% |
| Schoten op doel 3,5+ | 70% | 80% | 75% |
| Schoten op doel 4,5+ | 60% | 60% | 60% |
| Schoten op doel 5,5+ | 60% | 40% | 50% |
| Schoten op doel 6,5+ | 50% | 40% | 45% |
Schoten per speler
Slovan Bratislava
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| S. Camara | 1.2 | 0.4 | 5 |
| N. Marcelli | 1 | — | 4 |
| R. Cerepkai | 0.7 | 0.7 | 3 |
| T. Barseghyan | 0.5 | 0.2 | 6 |
| A. Mustafic | 0.4 | 0.2 | 5 |
| K. Bajric | 0.4 | 0.4 | 5 |
| A. Sporar | 0.3 | 0.3 | 6 |
| R. Ibrahim | 0.3 | 0.3 | 4 |
Stuttgart
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Tiago Tomás | 1.7 | 1 | 3 |
| Leo Sauer | 1 | 0.5 | 2 |
| E. Demirovic | 0.9 | 0.6 | 7 |
| Dženan Pejčinović | 0.8 | 0.5 | 6 |
| Bilal El Khannouss | 0.8 | 0.2 | 5 |
| D. Undav | 0.8 | 0.1 | 8 |
| J. Chabot | 0.7 | 0.3 | 9 |
| J. Vagnoman | 0.6 | 0.3 | 7 |
Schoten
Totaal schoten
16.8
14.3
Slovan Bratislava
Stuttgart
Schoten op doel
7
5.8
Slovan Bratislava
Stuttgart
Onderlinge resultaten Slovan Bratislava - Stuttgart
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 21/01/2025 | Slovan Bratislava - Stuttgart | 1-3 | ✓ | 4 |
| 26/08/2010 | Stuttgart - Slovan Bratislava | 2-2 | ✓ | 4 |
| 19/08/2010 | Slovan Bratislava - Stuttgart | 0-1 | ✗ | 1 |