WWVGV
RKC Waalwijk
RKC Waalwijk - FC VolendamUitslag, statistieken & xG
WVWVW
FC Volendam
Statistieken en doelpuntenmakers
RKC Waalwijk
81'
Yoram van der Veen
1 - 1
Rust (0 - 1)
FC Volendam
4'
Reuven Niemeijer
2.37
xG
0.91
54%
Balbezit
46%
22
Schoten
8
6
Schoten op doel
2
16
Schoten naast
6
14
Hoekschoppen
4
9
Overtredingen
11
1
Buitenspel
1
0
Gele kaarten
3
0
Rode kaarten
0
Head to Head
16 wedstrijden3.63
Avg Goals
75%
BTTS
88%
Over 1.5
75%
Over 2.5
50%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| RKC Waalwijk | Statistiek | FC Volendam |
|---|---|---|
| 1.9 | ⚽ Doelpunten | 2.2 |
| 1.5 | 🥅 Tegengoals | 1.7 |
| 1.61 | ⚡ xG | 1.41 |
| 13.9 | 🔫 Schoten | 11.7 |
| 5.3 | 🎯 Schoten op doel | 4.8 |
| 4 | 🚩 Corners | 3.8 |
| 70% | 🤝 BTTS | 50% |
| 50% | 📊 Over 2.5 % | 60% |
| 10% | 🧤 Clean sheet % | 30% |
| 20% | 🧤 Gescoord in beide helften | 40% |
| 50% | ⚽ Balbezit | 53% |
| 12.3 | 🟨 Overtredingen | 11.6 |
RKC Waalwijk
10 gespeeld · 14 pts · #10
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWVGV | 1.40 |
| Thuis | GGWWG | 1.80 |
| Uit | GGWVV | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 30% | 40% | 20% |
| Gem. goals | 3.4 | 4.6 | 2.2 |
| Voor | 1.9 | 3 | 0.8 |
| Tegen | 1.5 | 1.6 | 1.4 |
| BTTS | 70% | 100% | 40% |
| De '0' | 10% | 0% | 20% |
| Niet gescoord | 20% | 0% | 40% |
| xG | 1.61 | 1.68 | 1.54 |
| xG tegen | 1.43 | 1.48 | 1.38 |
FC Volendam
10 gespeeld · 15 pts · #9
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVWVW | 1.80 |
| Thuis | WWWWW | 3.00 |
| Uit | VVVVV | — |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 100% | 0% |
| Gem. goals | 3.9 | 3.8 | 4 |
| Voor | 2.2 | 3.2 | 1.2 |
| Tegen | 1.7 | 0.6 | 2.8 |
| BTTS | 50% | 40% | 60% |
| De '0' | 30% | 60% | 0% |
| Niet gescoord | 20% | 0% | 40% |
| xG | 1.41 | 1.73 | 1.08 |
| xG tegen | 1.9 | 1.73 | 2.06 |
Voorspellingen voor RKC Waalwijk – FC Volendam
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| RKC Waalwijk wint FT Resultaat | 50% | 1.99 | 1.95 | -2.05 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 26% | 3.90 | 3.85 | -1.32 | Nee |
| FC Volendam wint FT Resultaat | 24% | 4.14 | 2.90 | -30.00 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 76% | 1.32 | 1.33 | +0.89 | Ja |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 50% | 2.01 | 1.76 | -12.40 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 94% | 1.07 | 1.02 | -4.55 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 80% | 1.25 | 1.06 | -15.03 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 56% | 1.78 | 1.35 | -24.17 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 34% | 2.96 | 2.04 | -31.09 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 17% | 5.76 | 3.27 | -43.20 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 6% | 15.58 | 16.00 | +2.72 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 20% | 5.04 | 6.05 | +20.03 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 44% | 2.28 | 2.74 | +20.09 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 66% | 1.51 | 1.75 | +15.88 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 83% | 1.21 | 1.27 | +4.94 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 58% | 1.72 | 1.36 | -20.82 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 42% | 2.39 | 2.84 | +18.65 | Ja |
| BTTS & Winst RKC Waalwijk Combinatie | 26% | 3.91 | 3.15 | -19.42 | Nee |
| BTTS & Winst FC Volendam Combinatie | 13% | 7.45 | 4.88 | -34.46 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 26% | 3.91 | 1.17 | -70.05 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 15% | 6.54 | 1.32 | -79.80 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 8% | 11.90 | 1.58 | -86.73 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 4% | 23.26 | 2.04 | -91.23 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 2% | 50.00 | 2.56 | -94.88 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 74% | 1.34 | 3.55 | +164.12 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 85% | 1.18 | 2.88 | +143.94 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 92% | 1.09 | 2.15 | +96.94 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 96% | 1.04 | 1.72 | +64.60 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 98% | 1.02 | 1.41 | +38.18 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| RKC Waalwijk Clean Sheet Clean Sheet | 31% | 3.22 | – | – | Nee |
| FC Volendam Clean Sheet Clean Sheet | 17% | 5.84 | – | – | Nee |
| RKC Waalwijk scoort eerst Eerste Goal | 57% | 1.75 | 1.67 | -4.81 | Nee |
| FC Volendam scoort eerst Eerste Goal | 38% | 2.65 | 2.12 | -20.08 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Waalwijk
Advies: Combo Double chance : Waalwijk or draw and +1.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.40
VORM LAATSTE 5
1.80
1.40
H2H LAATSTE 5
1.40
1.80
THUIS-/UIT PPG
0.00
1.61
XG (THUIS/UIT)
1.41
1.48
XG TEGEN (THUIS/UIT)
2.14
5.3
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.8
10%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
30%
80%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
60%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | RKC Waalwijk | FC Volendam | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 80% | 90% |
| Over 2.5 | 50% | 60% | 55% |
| Over 3.5 | 40% | 50% | 45% |
| Over 4.5 | 20% | 50% | 35% |
| BTTS | 70% | 50% | 60% |
| BTTS & Win | 25.6% | 13.4% | 19.5% |
| BTTS & Draw | 50% | 0% | 50% |
| BTTS & Over 2.5 | 46.2% | 46.2% | 46.2% |
| BTTS No & Over 2.5 | 10% | 10% | 10% |
Trends
- RKC Waalwijk pakte 7 punten uit de laatste 5 duels (gemiddeld 1.4 per wedstrijd), BTTS viel slechts in 2 daarvan en ze maakten 9 goals in die reeks.
- RKC Waalwijk is thuis al 5 wedstrijden ongeslagen en wil die reeks doortrekken.
- RKC Waalwijk zal vertrouwen hebben om te scoren en wil hun reeks voortzetten waarin ze dit seizoen in elke thuiswedstrijd tot scoren kwamen.
- RKC Waalwijk scoorde in de laatste 5 thuisduels en bleef dit seizoen in 0 thuiswedstrijd droog staan.
- In de laatste 10 wedstrijden van RKC Waalwijk vielen telkens 2 goals of meer, dus een paar treffers liggen voor de hand.
- RKC Waalwijk bleef in 2 van de laatste 5 wedstrijden zonder goal, dus de vraag is of de trainer vandaag tactisch bijstuurt of een extra aanvaller brengt.
Trends
- FC Volendam pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 9 punten, gemiddeld 1.8 per wedstrijd; BTTS viel in slechts 2 van die 5 en FC Volendam scoorde 8 keer.
- Bij FC Volendam eindigden slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden in BTTS en ze wonnen er 3 van die 5; over het hele seizoen viel BTTS in 5/10 duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.8
G
G
W
W
G
Vorm – Uit
0
V
V
V
V
V
RKC Waalwijk
RKC Waalwijk
1 - 1
FC Emmen
RKC Waalwijk
6 - 1
MVV
RKC Waalwijk
4 - 2
NAC Breda
RKC Waalwijk
2 - 2
Jong PSV
RKC Waalwijk
2 - 2
FC Dordrecht
FC Volendam
Almere City
1 - 0
FC Volendam
Jong AZ
4 - 1
FC Volendam
FC Emmen
5 - 3
FC Volendam
MVV
1 - 0
FC Volendam
Jong PSV
3 - 2
FC Volendam
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Jesse van de Haar
xG 2.82
Goals 3
+0.18
Thijs van Leeuwen
xG 2.65
Goals 1
-1.65
Keyan Anderson Pereira Varela
xG 2.54
Goals 3
+0.46
xG vs Goals
Henk Veerman
xG 8.69
Goals 10
+1.31
Reuven Niemeijer
xG 4.42
Goals 4
-0.42
Alex Plat
xG 1.66
Goals 2
+0.34
Gaat RKC Waalwijk scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat RKC Waalwijk scoort.
30%
clean sheet uit
Gaat FC Volendam scoren?
10%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat FC Volendam scoort.
60%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | RKC Waalwijk | FC Volendam |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 80% |
| Over 2.5 | 50% | 60% |
| Over 3.5 | 40% | 50% |
| Over 4.5 | 20% | 50% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | RKC Waalwijk | FC Volendam |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 70% |
| Over 1.5 | 50% | 40% |
| Over 2.5 | 10% | 30% |
| Over 3.5 | 7% | 20% |
| Over 4.5 | 2% | 3% |
| Clean Sheets | 10% | 30% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
N. Schiks
1.13
Tg/Wedstrijd
9
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
H. Jurjus
0.8
Tg/Wedstrijd
4
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | RKC Waalwijk | FC Volendam | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 60% | 80% | 70% |
| Over 8 | 60% | 40% | 50% |
| Over 9 | 20% | 20% | 20% |
Verwacht totaal: 4 + 3.8 = 7.8
Hoekschoppen analyse
RKC Waalwijk
| Overall | 4 |
| Thuis | 3.4 |
| Uit | 4.6 |
Verwacht totaal
7.8
hoekschoppen
FC Volendam
| Overall | 3.8 |
| Thuis | 5 |
| Uit | 2.6 |
Blessures & schorsingen RKC Waalwijk
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen FC Volendam
Geen meldingen.
Topscorer – RKC Waalwijk
J. van de Haar
3
Doelpunten
1
Assists
1.1
Schoten/W
0.6
SoD/W
Topscorer – FC Volendam
H. Veerman
10
Doelpunten
2
Assists
2.6
Schoten/W
1.5
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | RKC Waalwijk | FC Volendam | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 13.90 | 11.70 | 12.80 |
| Schotconversie | 14% | 19% | 17% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.30 | 4.80 | 5.05 |
| Schoten naast per wedstrijd | 8.60 | 6.90 | 7.75 |
| Schoten per goal | 7.32 | 5.32 | 6.32 |
| Meer dan 10,5 schoten | 80% | 50% | 65% |
| Meer dan 11,5 schoten | 80% | 40% | 60% |
| Meer dan 12,5 schoten | 60% | 30% | 45% |
| Meer dan 13,5 schoten | 60% | 30% | 45% |
| Meer dan 14,5 schoten | 50% | 20% | 35% |
| Meer dan 15,5 schoten | 40% | 20% | 30% |
| Schoten op doel 3,5+ | 90% | 40% | 65% |
| Schoten op doel 4,5+ | 80% | 40% | 60% |
| Schoten op doel 5,5+ | 40% | 40% | 40% |
| Schoten op doel 6,5+ | 20% | 30% | 25% |
Schoten per speler
RKC Waalwijk
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| T. van Leeuwen | 2.2 | 1 | 9 |
| J. van de Haar | 1.1 | 0.6 | 10 |
| J. Nap | 1.1 | 0.3 | 10 |
| R. Fage | 1 | 0.5 | 10 |
| N. Held | 1 | 0.5 | 4 |
| Keyan Varela | 1 | 0.6 | 7 |
| Yorem van der Veen | 0.9 | 0.6 | 10 |
| F. Al Mazyani | 0.9 | 0.4 | 8 |
FC Volendam
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| H. Veerman | 2.6 | 1.5 | 10 |
| Y. el Maftahi | 2.4 | 0.4 | 5 |
| R. Niemeijer | 2.1 | 1.1 | 10 |
| F. Ihler | 1 | 0.8 | 6 |
| N. Doodeman | 0.7 | 0.2 | 10 |
| A. Plat | 0.5 | 0.3 | 10 |
| Kayden Wolff | 0.5 | 0.3 | 8 |
| P. Ugwu | 0.5 | 0.2 | 10 |
Schoten
Totaal schoten
13.9
11.7
RKC Waalwijk
FC Volendam
Schoten op doel
5.3
4.8
RKC Waalwijk
FC Volendam
Onderlinge resultaten RKC Waalwijk - FC Volendam
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 07/04/2024 | FC Volendam - RKC Waalwijk | 3-2 | ✓ | 5 |
| 21/10/2023 | RKC Waalwijk - FC Volendam | 2-1 | ✓ | 3 |
| 05/05/2023 | RKC Waalwijk - FC Volendam | 4-1 | ✓ | 5 |
| 14/01/2023 | FC Volendam - RKC Waalwijk | 2-1 | ✓ | 3 |
| 22/02/2019 | RKC Waalwijk - FC Volendam | 3-3 | ✓ | 6 |
| 05/10/2018 | FC Volendam - RKC Waalwijk | 1-0 | ✗ | 1 |
| 13/04/2018 | FC Volendam - RKC Waalwijk | 0-1 | ✗ | 1 |
| 15/12/2017 | RKC Waalwijk - FC Volendam | 1-3 | ✓ | 4 |
| 31/03/2017 | RKC Waalwijk - FC Volendam | 1-4 | ✓ | 5 |
| 18/11/2016 | FC Volendam - RKC Waalwijk | 1-1 | ✓ | 2 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Heracles Almelo | 10 | 8 | 1 | 1 | 31 | 12 | +19 | 25 |
| 2 | Almere City | 11 | 7 | 1 | 3 | 23 | 9 | +14 | 22 |
| 3 | VVV Venlo | 11 | 7 | 1 | 3 | 30 | 18 | +12 | 22 |
| 4 | FC Emmen | 11 | 7 | 1 | 3 | 24 | 19 | +5 | 22 |
| 5 | NAC Breda | 11 | 6 | 2 | 3 | 22 | 19 | +3 | 20 |
| 6 | Vitesse | 11 | 5 | 2 | 4 | 16 | 15 | +1 | 17 |
| 7 | Roda JC | 10 | 4 | 4 | 2 | 10 | 8 | +2 | 16 |
| 8 | MVV | 10 | 5 | 1 | 4 | 13 | 20 | -7 | 16 |
| 9 | FC Volendam | 10 | 5 | 0 | 5 | 22 | 17 | +5 | 15 |
| 10 | RKC Waalwijk | 10 | 3 | 5 | 2 | 19 | 15 | +4 | 14 |
| 11 | Jong AZ | 11 | 4 | 2 | 5 | 26 | 22 | +4 | 14 |
| 12 | FC Den Bosch | 11 | 4 | 2 | 5 | 16 | 19 | -3 | 14 |
| 13 | Jong PSV | 10 | 3 | 4 | 3 | 15 | 17 | -2 | 13 |
| 14 | TOP Oss | 11 | 4 | 0 | 7 | 16 | 17 | -1 | 12 |
| 15 | FC Eindhoven | 11 | 3 | 2 | 6 | 15 | 23 | -8 | 11 |
| 16 | De Graafschap | 10 | 3 | 2 | 5 | 13 | 23 | -10 | 11 |
| 17 | Helmond Sport | 11 | 2 | 3 | 6 | 16 | 21 | -5 | 9 |
| 18 | Jong Ajax | 10 | 2 | 2 | 6 | 13 | 25 | -12 | 8 |
| 19 | FC Dordrecht | 10 | 2 | 2 | 6 | 13 | 27 | -14 | 8 |
| 20 | Jong FC Utrecht | 10 | 2 | 1 | 7 | 16 | 23 | -7 | 7 |