VWVGW
FC Den Bosch
FC Den Bosch - TOP OssStatistieken, H2H & xG
VWVWW
TOP Oss
Head to Head
32 wedstrijden2.81
Avg Goals
50%
BTTS
69%
Over 1.5
56%
Over 2.5
28%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| FC Den Bosch | Statistiek | TOP Oss |
|---|---|---|
| 1.4 | ⚽ Doelpunten | 1.5 |
| 1.8 | 🥅 Tegengoals | 1.5 |
| 1.75 | ⚡ xG | 1.21 |
| 16.2 | 🔫 Schoten | 10.6 |
| 5.2 | 🎯 Schoten op doel | 3.8 |
| 8 | 🚩 Corners | 4.3 |
| 70% | 🤝 BTTS | 60% |
| 50% | 📊 Over 2.5 % | 80% |
| 10% | 🧤 Clean sheet % | 10% |
| 10% | 🧤 Gescoord in beide helften | 40% |
| 49% | ⚽ Balbezit | 38% |
| 9.9 | 🟨 Overtredingen | 12.1 |
FC Den Bosch
10 gespeeld · 11 pts · #14
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWVGW | 1.40 |
| Thuis | GWVWG | 1.60 |
| Uit | VVVVW | 0.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 30% | 40% | 20% |
| Gem. goals | 3.2 | 3.8 | 2.6 |
| Voor | 1.4 | 2 | 0.8 |
| Tegen | 1.8 | 1.8 | 1.8 |
| BTTS | 70% | 100% | 40% |
| De '0' | 10% | 0% | 20% |
| Niet gescoord | 20% | 0% | 40% |
| xG | 1.75 | 1.99 | 1.52 |
| xG tegen | 1.68 | 1.27 | 2.09 |
TOP Oss
10 gespeeld · 12 pts · #13
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWVWW | 1.80 |
| Thuis | VWWWW | 2.40 |
| Uit | VVVVV | — |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 40% | 80% | 0% |
| Gem. goals | 3 | 3.6 | 2.4 |
| Voor | 1.5 | 2.6 | 0.4 |
| Tegen | 1.5 | 1 | 2 |
| BTTS | 60% | 80% | 40% |
| De '0' | 10% | 20% | 0% |
| Niet gescoord | 30% | 0% | 60% |
| xG | 1.21 | 1.3 | 1.12 |
| xG tegen | 1.96 | 2.05 | 1.86 |
Voorspellingen voor FC Den Bosch – TOP Oss
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| FC Den Bosch wint FT Resultaat | 55% | 1.81 | 1.68 | -7.38 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 24% | 4.20 | 3.90 | -7.10 | Nee |
| TOP Oss wint FT Resultaat | 21% | 4.75 | 3.58 | -24.65 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 79% | 1.27 | 1.22 | -3.68 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 45% | 2.23 | 2.05 | -8.02 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 95% | 1.06 | 1.01 | -4.49 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 83% | 1.21 | 1.07 | -11.48 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 60% | 1.66 | 1.36 | -18.13 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 38% | 2.64 | 1.90 | -28.10 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 20% | 4.89 | 2.81 | -42.59 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 5% | 18.38 | 17.50 | -4.80 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 17% | 5.79 | 7.00 | +20.89 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 40% | 2.51 | 3.10 | +23.38 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 62% | 1.61 | 1.86 | +15.62 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 80% | 1.26 | 1.33 | +5.83 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 60% | 1.67 | 1.36 | -18.65 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 40% | 2.49 | 2.88 | +15.73 | Ja |
| BTTS & Winst FC Den Bosch Combinatie | 29% | 3.45 | 2.63 | -23.68 | Nee |
| BTTS & Winst TOP Oss Combinatie | 12% | 8.05 | 6.07 | -24.61 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| FC Den Bosch Clean Sheet Clean Sheet | 32% | 3.17 | – | – | Nee |
| TOP Oss Clean Sheet Clean Sheet | 14% | 7.11 | – | – | Nee |
| FC Den Bosch scoort eerst Eerste Goal | 60% | 1.66 | 1.55 | -6.69 | Nee |
| TOP Oss scoort eerst Eerste Goal | 35% | 2.82 | 2.34 | -17.16 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Den Bosch
Advies: Double chance : Den Bosch or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.40
VORM LAATSTE 5
1.80
1.80
H2H LAATSTE 5
1.20
1.60
THUIS-/UIT PPG
0.00
1.75
XG (THUIS/UIT)
1.21
1.44
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.98
5.2
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.8
10%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
10%
60%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
60%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | FC Den Bosch | TOP Oss | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 80% | 80% | 80% |
| Over 2.5 | 50% | 80% | 65% |
| Over 3.5 | 40% | 30% | 35% |
| Over 4.5 | 30% | 10% | 20% |
| BTTS | 70% | 60% | 65% |
| BTTS & Win | 29% | 12.4% | 20.7% |
| BTTS & Draw | 20% | 0% | 20% |
| BTTS & Over 2.5 | 48.8% | 48.8% | 48.8% |
| BTTS No & Over 2.5 | 0% | 20% | 20% |
Trends
- FC Den Bosch pakte 7 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), goed voor gemiddeld 1.4 punt per wedstrijd; BTTS viel in slechts 2 van die wedstrijden en FC Den Bosch scoorde 4 keer in die reeks.
- FC Den Bosch is de laatste 2 thuisduels ongeslagen.
- FC Den Bosch zal vertrouwen putten uit het feit dat het dit seizoen in elke thuiswedstrijd heeft gescoord en wil die reeks vandaag doortrekken.
- FC Den Bosch scoorde in de laatste 5 thuiswedstrijden en bleef dit seizoen in 0 thuiswedstrijd droog staan.
- FC Den Bosch is nu 2 wedstrijden op rij ongeslagen.
- FC Den Bosch had het voorin lastig en scoorde niet in 2 van de laatste 5 wedstrijden; kiest de trainer vandaag voor een tactische wijziging of brengt hij een extra aanvaller?
Trends
- TOP Oss pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 9 punten, gemiddeld 1.8 per wedstrijd, BTTS viel in 3 van die 5 en TOP Oss scoorde 11 keer.
- TOP Oss is in vorm en is nu 2 wedstrijden op rij ongeslagen.
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van TOP Oss scoorden beide teams, en dit seizoen was dat in 6 duels (60% van alle wedstrijden) met TOP Oss.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.6
G
W
V
W
G
Vorm – Uit
0
V
V
V
V
V
FC Den Bosch
FC Den Bosch
1 - 1
FC Dordrecht
FC Den Bosch
2 - 1
Helmond Sport
FC Den Bosch
1 - 4
Vitesse
FC Den Bosch
5 - 2
FC Eindhoven
FC Den Bosch
1 - 1
Almere City
TOP Oss
FC Emmen
1 - 0
TOP Oss
VVV
3 - 1
TOP Oss
Vitesse
2 - 1
TOP Oss
Jong PSV
1 - 0
TOP Oss
FC Volendam
3 - 0
TOP Oss
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Sebastian Karlsson Grach
xG 3.71
Goals 4
+0.29
Kévin Monzialo
xG 3.05
Goals 2
-1.05
Devon Decorte
xG 1.96
Goals 2
+0.04
xG vs Goals
Mauresmo Johannes Jacob Danny Silvinho Hinoke
xG 4.44
Goals 5
+0.56
Franslyn Nsingi
xG 3.92
Goals 4
+0.08
Maurilio de Lannoy
xG 2.33
Goals 3
+0.67
Gaat FC Den Bosch scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat FC Den Bosch scoort.
10%
clean sheet uit
Gaat TOP Oss scoren?
10%
clean sheet thuis
Lage kans
Er is een lage kans dat TOP Oss scoort.
40%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | FC Den Bosch | TOP Oss |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 80% | 80% |
| Over 2.5 | 50% | 80% |
| Over 3.5 | 40% | 30% |
| Over 4.5 | 30% | 10% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | FC Den Bosch | TOP Oss |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 90% |
| Over 1.5 | 50% | 40% |
| Over 2.5 | 30% | 20% |
| Over 3.5 | 10% | 7% |
| Over 4.5 | 4% | 2% |
| Clean Sheets | 10% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
P. van de Merbel
1.6
Tg/Wedstrijd
16
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
M. Havekotte
1
Tg/Wedstrijd
10
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | FC Den Bosch | TOP Oss | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 80% | 100% | 90% |
| Over 7 | 60% | 100% | 80% |
| Over 8 | 60% | 100% | 80% |
| Over 9 | 40% | 100% | 70% |
| Over 10 | 40% | 60% | 50% |
| Over 11 | 40% | 40% | 40% |
| Over 12 | 20% | 40% | 30% |
| Over 13 | 20% | 40% | 30% |
| Over 14 | 20% | 40% | 30% |
Verwacht totaal: 8 + 4.3 = 12.3
Hoekschoppen analyse
FC Den Bosch
| Overall | 8 |
| Thuis | 8 |
| Uit | 8 |
Verwacht totaal
12.3
hoekschoppen
TOP Oss
| Overall | 4.3 |
| Thuis | 4 |
| Uit | 4.6 |
Blessures & schorsingen FC Den Bosch
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen TOP Oss
Geen meldingen.
Topscorer – FC Den Bosch
S. Karlsson Grach
4
Doelpunten
0
Assists
1.3
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorer – TOP Oss
M. Hinoke
5
Doelpunten
0
Assists
1.7
Schoten/W
0.9
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | FC Den Bosch | TOP Oss | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 16.20 | 10.60 | 13.40 |
| Schotconversie | 9% | 14% | 12% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.20 | 3.80 | 4.50 |
| Schoten naast per wedstrijd | 11.00 | 6.80 | 8.90 |
| Schoten per goal | 11.57 | 7.07 | 9.32 |
| Meer dan 10,5 schoten | 90% | 60% | 75% |
| Meer dan 11,5 schoten | 90% | 40% | 65% |
| Meer dan 12,5 schoten | 80% | 20% | 50% |
| Meer dan 13,5 schoten | 80% | 20% | 50% |
| Meer dan 14,5 schoten | 60% | 0% | 30% |
| Meer dan 15,5 schoten | 50% | 0% | 25% |
| Schoten op doel 3,5+ | 80% | 60% | 70% |
| Schoten op doel 4,5+ | 60% | 40% | 50% |
| Schoten op doel 5,5+ | 50% | 10% | 30% |
| Schoten op doel 6,5+ | 20% | 10% | 15% |
Schoten per speler
FC Den Bosch
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| K. Monzialo | 2.4 | 1.1 | 9 |
| I. Boumassaoudi | 1.5 | 0.6 | 8 |
| S. Karlsson Grach | 1.3 | 0.8 | 10 |
| J. De Vries | 1.2 | 0.5 | 6 |
| R. Wolters | 1 | 0.4 | 5 |
| Jayden Ettienne | 1 | — | 1 |
| L. Hoffman | 1 | 0.9 | 7 |
| Devon Decorte | 0.9 | 0.2 | 10 |
TOP Oss
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| F. Nsingi | 1.8 | 0.7 | 10 |
| R. van der Venne | 1.7 | 0.8 | 10 |
| M. Hinoke | 1.7 | 0.9 | 10 |
| J. Pansa | 1 | 1 | 1 |
| M. de Lannoy | 0.9 | 0.3 | 10 |
| S. Doucouré | 0.7 | 0.3 | 7 |
| Andy Visser | 0.5 | 0.5 | 4 |
| Mert Erkan | 0.5 | 0.2 | 6 |
Schoten
Totaal schoten
16.2
10.6
FC Den Bosch
TOP Oss
Schoten op doel
5.2
3.8
FC Den Bosch
TOP Oss
Onderlinge resultaten FC Den Bosch - TOP Oss
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 17/04/2026 | TOP Oss - FC Den Bosch | 4-2 | ✓ | 6 |
| 24/08/2025 | FC Den Bosch - TOP Oss | 5-2 | ✓ | 7 |
| 24/01/2025 | FC Den Bosch - TOP Oss | 1-0 | ✗ | 1 |
| 08/11/2024 | TOP Oss - FC Den Bosch | 1-0 | ✗ | 1 |
| 08/03/2024 | TOP Oss - FC Den Bosch | 1-2 | ✓ | 3 |
| 11/08/2023 | FC Den Bosch - TOP Oss | 1-0 | ✗ | 1 |
| 03/02/2023 | TOP Oss - FC Den Bosch | 3-0 | ✗ | 3 |
| 17/09/2022 | FC Den Bosch - TOP Oss | 4-1 | ✓ | 5 |
| 28/01/2022 | TOP Oss - FC Den Bosch | 2-1 | ✓ | 3 |
| 19/11/2021 | FC Den Bosch - TOP Oss | 1-0 | ✗ | 1 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Heracles Almelo | 10 | 8 | 1 | 1 | 31 | 12 | +19 | 25 |
| 2 | Almere City | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 7 | +15 | 22 |
| 3 | VVV Venlo | 10 | 7 | 0 | 3 | 26 | 14 | +12 | 21 |
| 4 | FC Emmen | 10 | 6 | 1 | 3 | 22 | 18 | +4 | 19 |
| 5 | NAC Breda | 10 | 5 | 2 | 3 | 20 | 19 | +1 | 17 |
| 6 | Roda JC | 10 | 4 | 4 | 2 | 10 | 8 | +2 | 16 |
| 7 | MVV | 10 | 5 | 1 | 4 | 13 | 20 | -7 | 16 |
| 8 | FC Volendam | 10 | 5 | 0 | 5 | 22 | 17 | +5 | 15 |
| 9 | RKC Waalwijk | 10 | 3 | 5 | 2 | 19 | 15 | +4 | 14 |
| 10 | Vitesse | 10 | 4 | 2 | 4 | 15 | 15 | 0 | 14 |
| 11 | Jong AZ | 10 | 4 | 1 | 5 | 22 | 18 | +4 | 13 |
| 12 | Jong PSV | 10 | 3 | 4 | 3 | 15 | 17 | -2 | 13 |
| 13 | TOP Oss | 10 | 4 | 0 | 6 | 15 | 15 | 0 | 12 |
| 14 | FC Den Bosch | 10 | 3 | 2 | 5 | 14 | 18 | -4 | 11 |
| 15 | FC Eindhoven | 10 | 3 | 2 | 5 | 15 | 22 | -7 | 11 |
| 16 | De Graafschap | 10 | 3 | 2 | 5 | 13 | 23 | -10 | 11 |
| 17 | Helmond Sport | 10 | 2 | 3 | 5 | 16 | 19 | -3 | 9 |
| 18 | Jong Ajax | 10 | 2 | 2 | 6 | 13 | 25 | -12 | 8 |
| 19 | FC Dordrecht | 10 | 2 | 2 | 6 | 13 | 27 | -14 | 8 |
| 20 | Jong FC Utrecht | 10 | 2 | 1 | 7 | 16 | 23 | -7 | 7 |