WVGVG
Jong PSV
Jong PSV - FC DordrechtStatistieken, H2H & xG
VVWGV
FC Dordrecht
Head to Head
23 wedstrijden3.13
Avg Goals
61%
BTTS
78%
Over 1.5
57%
Over 2.5
43%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Jong PSV | Statistiek | FC Dordrecht |
|---|---|---|
| 1.5 | ⚽ Doelpunten | 1.3 |
| 1.7 | 🥅 Tegengoals | 2.7 |
| 1.74 | ⚡ xG | 1.48 |
| 15.2 | 🔫 Schoten | 13.4 |
| 6 | 🎯 Schoten op doel | 4.7 |
| 5.2 | 🚩 Corners | 4.6 |
| 90% | 🤝 BTTS | 70% |
| 60% | 📊 Over 2.5 % | 80% |
| 10% | 🧤 Clean sheet % | 0% |
| 20% | 🧤 Gescoord in beide helften | 30% |
| 55% | ⚽ Balbezit | 53% |
| 10.5 | 🟨 Overtredingen | 13.1 |
Jong PSV
10 gespeeld · 13 pts · #13
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVGVG | 1.00 |
| Thuis | WWGWG | 2.20 |
| Uit | VGVVG | 0.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 30% | 60% | 0% |
| Gem. goals | 3.2 | 2.8 | 3.6 |
| Voor | 1.5 | 1.8 | 1.2 |
| Tegen | 1.7 | 1 | 2.4 |
| BTTS | 90% | 80% | 100% |
| De '0' | 10% | 20% | 0% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 1.74 | 2 | 1.49 |
| xG tegen | 1.68 | 1.44 | 1.92 |
FC Dordrecht
10 gespeeld · 8 pts · #19
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVWGV | 0.80 |
| Thuis | WVVWV | 1.20 |
| Uit | GVVVG | 0.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 20% | 40% | 0% |
| Gem. goals | 4 | 4.2 | 3.8 |
| Voor | 1.3 | 1.6 | 1 |
| Tegen | 2.7 | 2.6 | 2.8 |
| BTTS | 70% | 60% | 80% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 30% | 40% | 20% |
| xG | 1.48 | 1.47 | 1.48 |
| xG tegen | 1.62 | 1.62 | 1.62 |
Voorspellingen voor Jong PSV – FC Dordrecht
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Jong PSV wint FT Resultaat | 47% | 2.12 | 2.05 | -3.32 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 24% | 4.16 | 3.92 | -5.72 | Nee |
| FC Dordrecht wint FT Resultaat | 29% | 3.47 | 2.87 | -17.38 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 71% | 1.40 | 1.36 | -3.15 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 53% | 1.89 | 1.65 | -12.81 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 96% | 1.05 | 1.01 | -3.38 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 86% | 1.16 | 1.06 | -8.71 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 66% | 1.52 | 1.40 | -7.92 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 44% | 2.28 | 1.90 | -16.65 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 25% | 3.95 | 3.04 | -23.00 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 4% | 23.04 | 17.00 | -26.22 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 14% | 7.20 | 7.00 | -2.84 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 34% | 2.92 | 2.81 | -3.81 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 56% | 1.78 | 1.79 | +0.47 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 75% | 1.34 | 1.29 | -3.68 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 67% | 1.50 | 1.35 | -10.03 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 33% | 3.00 | 2.80 | -6.60 | Nee |
| BTTS & Winst Jong PSV Combinatie | 29% | 3.51 | 3.25 | -7.28 | Nee |
| BTTS & Winst FC Dordrecht Combinatie | 18% | 5.43 | 4.37 | -19.59 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 80% | 1.25 | 1.17 | -6.75 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 69% | 1.45 | 1.33 | -8.36 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 57% | 1.76 | 1.82 | +3.19 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 44% | 2.26 | 2.05 | -9.39 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 33% | 3.07 | 2.48 | -19.15 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 20% | 4.93 | 3.55 | -27.94 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 31% | 3.22 | 2.83 | -11.99 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 43% | 2.31 | 2.18 | -5.61 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 56% | 1.79 | 1.70 | -5.14 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 67% | 1.48 | 1.41 | -4.97 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Jong PSV Clean Sheet Clean Sheet | 23% | 4.35 | – | – | Nee |
| FC Dordrecht Clean Sheet Clean Sheet | 15% | 6.79 | – | – | Nee |
| Jong PSV scoort eerst Eerste Goal | 55% | 1.83 | 1.72 | -6.09 | Nee |
| FC Dordrecht scoort eerst Eerste Goal | 42% | 2.38 | 2.03 | -14.74 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Dordrecht
Advies: Double chance : draw or Dordrecht
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
1.00
VORM LAATSTE 5
0.80
0.80
H2H LAATSTE 5
2.00
2.20
THUIS-/UIT PPG
0.40
1.74
XG (THUIS/UIT)
1.48
1.94
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.32
6.0
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.7
20%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
0%
40%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
80%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Jong PSV | FC Dordrecht | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 90% | 90% | 90% |
| Over 2.5 | 60% | 80% | 70% |
| Over 3.5 | 60% | 40% | 50% |
| Over 4.5 | 10% | 30% | 20% |
| BTTS | 90% | 70% | 80% |
| BTTS & Win | 28.5% | 18.4% | 23.5% |
| BTTS & Draw | 40% | 20% | 30% |
| BTTS & Over 2.5 | 56.2% | 56.2% | 56.2% |
| BTTS No & Over 2.5 | 0% | 20% | 20% |
Trends
- PSV II pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 5 punten, gemiddeld 1 punt per wedstrijd, met BTTS in 5 van die wedstrijden en 7 goals in die periode.
- PSV II is thuis al 5 wedstrijden ongeslagen en wil die reeks doortrekken.
- PSV II scoorde dit seizoen in elke thuiswedstrijd en zal ook vandaag vertrouwen hebben op een goal.
- PSV II scoorde in de laatste 5 thuisduels en bleef dit seizoen in 0 thuiswedstrijd droog staan.
- In de laatste 7 wedstrijden van PSV II vielen telkens 2 goals of meer, dus ook nu lonkt een doelpuntrijke pot.
- In de laatste 5 wedstrijden van PSV II scoorden beide teams, en dit seizoen eindigden 9/10 duels in BTTS (90%).
Trends
- FC Dordrecht pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten, gemiddeld 0.8 punt per wedstrijd, met BTTS in 3 van die 5 en 5 goals in totaal.
- In de laatste 7 wedstrijden van FC Dordrecht vielen er telkens 2 goals of meer.
- FC Dordrecht bleef in 2 van de laatste 5 wedstrijden zonder doelpunt.
- In 3 van de laatste 5 duels van FC Dordrecht scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS in 7 wedstrijden (70% van alle wedstrijden) met FC Dordrecht.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.2
W
W
G
W
G
Vorm – Uit
0.4
G
V
V
V
G
Jong PSV
Jong PSV
1 - 1
Jong AZ
Jong PSV
3 - 1
FC Den Bosch
Jong PSV
1 - 1
Jong Ajax
Jong PSV
1 - 0
TOP Oss
Jong PSV
3 - 2
FC Volendam
FC Dordrecht
FC Den Bosch
1 - 1
FC Dordrecht
TOP Oss
3 - 0
FC Dordrecht
FC Eindhoven
2 - 1
FC Dordrecht
FC Volendam
6 - 1
FC Dordrecht
RKC Waalwijk
2 - 2
FC Dordrecht
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Austyn Jones
xG 4.91
Goals 5
+0.09
Shuryjano Cornecion
xG 3.35
Goals 2
-1.35
Fabio Kluit
xG 2.62
Goals 2
-0.62
xG vs Goals
Ayoub Ouarghi
xG 3.58
Goals 3
-0.58
Martin Vetkal
xG 2.47
Goals 3
+0.53
Nicolás David Rossi Marachlian
xG 2.10
Goals 2
-0.10
Gaat Jong PSV scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Jong PSV scoort.
0%
clean sheet uit
Gaat FC Dordrecht scoren?
20%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat FC Dordrecht scoort.
80%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Jong PSV | FC Dordrecht |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 90% | 90% |
| Over 2.5 | 60% | 80% |
| Over 3.5 | 60% | 40% |
| Over 4.5 | 10% | 30% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Jong PSV | FC Dordrecht |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 100% |
| Over 1.5 | 50% | 70% |
| Over 2.5 | 30% | 40% |
| Over 3.5 | 9% | 20% |
| Over 4.5 | 3% | 14% |
| Clean Sheets | 10% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Khadim Ngom
1.5
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
C. Raatsie
3
Tg/Wedstrijd
18
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Jong PSV | FC Dordrecht | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 80% | 90% |
| Over 7 | 100% | 60% | 80% |
| Over 8 | 100% | 60% | 80% |
| Over 9 | 60% | 20% | 40% |
| Over 10 | 60% | 20% | 40% |
| Over 11 | 20% | 0% | 10% |
| Over 12 | 20% | 0% | 10% |
| Over 13 | 20% | 0% | 10% |
| Over 14 | 20% | 0% | 10% |
Verwacht totaal: 5.2 + 4.6 = 9.8
Hoekschoppen analyse
Jong PSV
| Overall | 5.2 |
| Thuis | 5.8 |
| Uit | 4.6 |
Verwacht totaal
9.8
hoekschoppen
FC Dordrecht
| Overall | 4.6 |
| Thuis | 4.8 |
| Uit | 4.4 |
Blessures & schorsingen Jong PSV
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen FC Dordrecht
Geen meldingen.
Topscorer – Jong PSV
A. Jones
4
Doelpunten
0
Assists
2.3
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorer – FC Dordrecht
M. Vetkal
3
Doelpunten
0
Assists
0.6
Schoten/W
0.4
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Jong PSV | FC Dordrecht | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 15.20 | 13.40 | 14.30 |
| Schotconversie | 10% | 10% | 10% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6.00 | 4.70 | 5.35 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.20 | 8.70 | 8.95 |
| Schoten per goal | 10.13 | 10.31 | 10.22 |
| Meer dan 10,5 schoten | 80% | 80% | 80% |
| Meer dan 11,5 schoten | 80% | 50% | 65% |
| Meer dan 12,5 schoten | 80% | 50% | 65% |
| Meer dan 13,5 schoten | 80% | 40% | 60% |
| Meer dan 14,5 schoten | 60% | 30% | 45% |
| Meer dan 15,5 schoten | 60% | 20% | 40% |
| Schoten op doel 3,5+ | 90% | 70% | 80% |
| Schoten op doel 4,5+ | 70% | 60% | 65% |
| Schoten op doel 5,5+ | 50% | 30% | 40% |
| Schoten op doel 6,5+ | 40% | 20% | 30% |
Schoten per speler
Jong PSV
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| A. Santos | 2.5 | 1.5 | 2 |
| J. van den Berg | 2.3 | 1 | 3 |
| A. Jones | 2.3 | 0.8 | 9 |
| S. Cornecion | 2 | 1.4 | 9 |
| F. Kluit | 1.7 | 0.8 | 9 |
| A. Bouhamdi | 1.5 | 0.5 | 2 |
| Jordy Bawuah | 1.3 | 1 | 3 |
| E. Bajraktarevic | 1 | — | 1 |
FC Dordrecht
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Y. Younous | 3 | 1 | 1 |
| A. Ouarghi | 2.3 | 1 | 9 |
| D. Šits | 2.2 | 0.5 | 6 |
| C. Mpanzu | 1.5 | 0.7 | 10 |
| N. Rossi | 1.2 | 0.6 | 9 |
| N. Venema | 1.2 | 0.5 | 6 |
| S. Valk | 1 | 1 | 2 |
| L. Riccio | 0.9 | 0.3 | 8 |
Schoten
Totaal schoten
15.2
13.4
Jong PSV
FC Dordrecht
Schoten op doel
6
4.7
Jong PSV
FC Dordrecht
Onderlinge resultaten Jong PSV - FC Dordrecht
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 27/02/2026 | Jong PSV - FC Dordrecht | 1-1 | ✓ | 2 |
| 23/08/2025 | FC Dordrecht - Jong PSV | 1-2 | ✓ | 3 |
| 24/02/2025 | Jong PSV - FC Dordrecht | 1-2 | ✓ | 3 |
| 04/10/2024 | FC Dordrecht - Jong PSV | 2-0 | ✗ | 2 |
| 26/02/2024 | Jong PSV - FC Dordrecht | 0-1 | ✗ | 1 |
| 10/11/2023 | FC Dordrecht - Jong PSV | 1-4 | ✓ | 5 |
| 07/04/2023 | FC Dordrecht - Jong PSV | 1-0 | ✗ | 1 |
| 15/08/2022 | Jong PSV - FC Dordrecht | 1-0 | ✗ | 1 |
| 06/05/2022 | Jong PSV - FC Dordrecht | 1-1 | ✓ | 2 |
| 06/08/2021 | FC Dordrecht - Jong PSV | 1-1 | ✓ | 2 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Heracles Almelo | 10 | 8 | 1 | 1 | 31 | 12 | +19 | 25 |
| 2 | Almere City | 11 | 7 | 1 | 3 | 23 | 9 | +14 | 22 |
| 3 | VVV Venlo | 11 | 7 | 1 | 3 | 30 | 18 | +12 | 22 |
| 4 | FC Emmen | 11 | 7 | 1 | 3 | 24 | 19 | +5 | 22 |
| 5 | NAC Breda | 11 | 6 | 2 | 3 | 22 | 19 | +3 | 20 |
| 6 | Vitesse | 11 | 5 | 2 | 4 | 16 | 15 | +1 | 17 |
| 7 | FC Volendam | 11 | 5 | 1 | 5 | 23 | 18 | +5 | 16 |
| 8 | Roda JC | 10 | 4 | 4 | 2 | 10 | 8 | +2 | 16 |
| 9 | MVV | 10 | 5 | 1 | 4 | 13 | 20 | -7 | 16 |
| 10 | RKC Waalwijk | 11 | 3 | 6 | 2 | 20 | 16 | +4 | 15 |
| 11 | Jong AZ | 11 | 4 | 2 | 5 | 26 | 22 | +4 | 14 |
| 12 | FC Den Bosch | 11 | 4 | 2 | 5 | 16 | 19 | -3 | 14 |
| 13 | Jong PSV | 10 | 3 | 4 | 3 | 15 | 17 | -2 | 13 |
| 14 | TOP Oss | 11 | 4 | 0 | 7 | 16 | 17 | -1 | 12 |
| 15 | FC Eindhoven | 11 | 3 | 2 | 6 | 15 | 23 | -8 | 11 |
| 16 | De Graafschap | 10 | 3 | 2 | 5 | 13 | 23 | -10 | 11 |
| 17 | Helmond Sport | 11 | 2 | 3 | 6 | 16 | 21 | -5 | 9 |
| 18 | Jong Ajax | 10 | 2 | 2 | 6 | 13 | 25 | -12 | 8 |
| 19 | FC Dordrecht | 10 | 2 | 2 | 6 | 13 | 27 | -14 | 8 |
| 20 | Jong FC Utrecht | 10 | 2 | 1 | 7 | 16 | 23 | -7 | 7 |