WWVGV
FC Eindhoven
FC Eindhoven - VitesseStatistieken, H2H & xG
VWVGV
Vitesse
Head to Head
5 wedstrijden3.4
Avg Goals
80%
BTTS
100%
Over 1.5
60%
Over 2.5
40%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| FC Eindhoven | Statistiek | Vitesse |
|---|---|---|
| 1.5 | ⚽ Doelpunten | 1.5 |
| 2.2 | 🥅 Tegengoals | 1.5 |
| 1.25 | ⚡ xG | 1.66 |
| 11.3 | 🔫 Schoten | 15.9 |
| 3.4 | 🎯 Schoten op doel | 4.3 |
| 3.5 | 🚩 Corners | 5.6 |
| 70% | 🤝 BTTS | 60% |
| 80% | 📊 Over 2.5 % | 60% |
| 20% | 🧤 Clean sheet % | 0% |
| 50% | 🧤 Gescoord in beide helften | 40% |
| 46% | ⚽ Balbezit | 47% |
| 13.3 | 🟨 Overtredingen | 12.9 |
FC Eindhoven
10 gespeeld · 11 pts · #15
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWVGV | 1.40 |
| Thuis | VVWWG | 1.40 |
| Uit | WVGVV | 0.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 30% | 40% | 20% |
| Gem. goals | 3.7 | 4 | 3.4 |
| Voor | 1.5 | 2 | 1 |
| Tegen | 2.2 | 2 | 2.4 |
| BTTS | 70% | 100% | 40% |
| De '0' | 20% | 0% | 40% |
| Niet gescoord | 20% | 0% | 40% |
| xG | 1.25 | 1.5 | 0.99 |
| xG tegen | 1.73 | 1.52 | 1.94 |
Vitesse
10 gespeeld · 14 pts · #10
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWVGV | 0.80 |
| Thuis | GVWWG | 1.60 |
| Uit | WWVVV | 1.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 40% | 40% | 40% |
| Gem. goals | 3 | 3.2 | 2.8 |
| Voor | 1.5 | 1.6 | 1.4 |
| Tegen | 1.5 | 1.6 | 1.4 |
| BTTS | 60% | 80% | 40% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 40% | 20% | 60% |
| xG | 1.66 | 1.8 | 1.51 |
| xG tegen | 1.55 | 1.44 | 1.66 |
Voorspellingen voor FC Eindhoven – Vitesse
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| FC Eindhoven wint FT Resultaat | 37% | 2.68 | 3.38 | +26.30 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 26% | 3.80 | 3.50 | -8.00 | Nee |
| Vitesse wint FT Resultaat | 36% | 2.75 | 1.86 | -32.39 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 64% | 1.57 | 1.79 | +13.93 | Ja |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 63% | 1.60 | 1.29 | -19.21 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 94% | 1.06 | 1.02 | -3.97 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 82% | 1.22 | 1.14 | -6.65 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 59% | 1.70 | 1.53 | -10.13 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 36% | 2.75 | 2.30 | -16.40 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 19% | 5.19 | 3.70 | -28.66 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 6% | 17.09 | 14.50 | -15.18 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 18% | 5.52 | 5.25 | -4.92 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 41% | 2.42 | 2.55 | +5.21 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 64% | 1.57 | 1.57 | -0.07 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 81% | 1.24 | 1.20 | -3.14 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 62% | 1.61 | 1.47 | -8.46 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 38% | 2.65 | 2.50 | -5.68 | Nee |
| BTTS & Winst FC Eindhoven Combinatie | 21% | 4.72 | 5.53 | +17.07 | Ja |
| BTTS & Winst Vitesse Combinatie | 21% | 4.84 | 3.20 | -33.89 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| FC Eindhoven Clean Sheet Clean Sheet | 22% | 4.54 | – | – | Nee |
| Vitesse Clean Sheet Clean Sheet | 22% | 4.64 | – | – | Nee |
| FC Eindhoven scoort eerst Eerste Goal | 48% | 2.08 | 2.22 | +6.56 | Ja |
| Vitesse scoort eerst Eerste Goal | 47% | 2.11 | 1.65 | -21.96 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: FC Eindhoven
Advies: Double chance : FC Eindhoven or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
35%
WINSTKANS
30%
1.40
VORM LAATSTE 5
0.80
0.75
H2H LAATSTE 5
1.50
1.40
THUIS-/UIT PPG
1.20
1.25
XG (THUIS/UIT)
1.66
1.75
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.47
3.4
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.3
20%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
0%
100%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
40%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | FC Eindhoven | Vitesse | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 100% | 95% |
| Over 1.5 | 80% | 90% | 85% |
| Over 2.5 | 80% | 60% | 70% |
| Over 3.5 | 60% | 40% | 50% |
| Over 4.5 | 30% | 10% | 20% |
| BTTS | 70% | 60% | 65% |
| BTTS & Win | 21.2% | 20.7% | 21% |
| BTTS & Draw | 10% | 20% | 15% |
| BTTS & Over 2.5 | 50.2% | 50.2% | 50.2% |
| BTTS No & Over 2.5 | 10% | 10% | 10% |
Trends
- FC Eindhoven pakte 7 punten uit de laatste 5 duels (gemiddeld 1.4 per wedstrijd), met BTTS in 4 van die wedstrijden en 9 goals in totaal.
- FC Eindhoven is al 3 thuisduels op rij ongeslagen.
- FC Eindhoven zal vertrouwen putten uit het feit dat het dit seizoen in elke thuiswedstrijd heeft gescoord.
- FC Eindhoven scoorde in de laatste 5 thuiswedstrijden en bleef dit seizoen in 0 thuisduel droog staan.
- De laatste 5 wedstrijden van FC Eindhoven leverden telkens 3+ goals op, met in totaal 20 goals in die reeks (thuis en uit).
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van FC Eindhoven scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS in 7 duels (70% van alle wedstrijden) met FC Eindhoven.
Trends
- Vitesse pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten, gemiddeld 0.8 per wedstrijd; BTTS viel in slechts 2 van die 5 en Vitesse maakte 5 goals.
- In de laatste 4 wedstrijden van Vitesse vielen telkens 2 goals of meer.
- Vitesse kwam in 3 van de laatste 5 wedstrijden niet tot scoren; past de trainer vandaag zijn tactiek aan of zet hij er een extra spits bij?
- Vitesse bleef dit seizoen in 4 wedstrijden droog staan (40%); in de laatste 5 duels maakten ze bovendien maar 5 goals.
- In slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden van Vitesse scoorden beide teams en Vitesse won 1 van die 5; over het hele seizoen staat BTTS op 6/10 duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.4
V
V
W
W
G
Vorm – Uit
1.2
W
W
V
V
V
FC Eindhoven
FC Eindhoven
2 - 2
De Graafschap
FC Eindhoven
3 - 1
FC Emmen
FC Eindhoven
2 - 1
FC Dordrecht
FC Eindhoven
1 - 3
Heracles
FC Eindhoven
2 - 3
MVV
Vitesse
FC Volendam
2 - 0
Vitesse
Heracles
2 - 0
Vitesse
Roda JC
1 - 0
Vitesse
FC Den Bosch
1 - 4
Vitesse
Jong FC Utrecht
1 - 3
Vitesse
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
S
Siegert Baartmans
xG 3.02
Goals 2
-1.02
Rayan Buifrahi
xG 1.86
Goals 2
+0.14
Owen Renfrum
xG 1.79
Goals 2
+0.21
xG vs Goals
Naoufal Bannis
xG 8.49
Goals 9
+0.51
Aymen Sellouf
xG 2.85
Goals 2
-0.85
Filipe De Carvalho Ferreira
xG 1.61
Goals 2
+0.39
Gaat FC Eindhoven scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat FC Eindhoven scoort.
0%
clean sheet uit
Gaat Vitesse scoren?
20%
clean sheet thuis
Lage kans
Er is een lage kans dat Vitesse scoort.
40%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | FC Eindhoven | Vitesse |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 100% |
| Over 1.5 | 80% | 90% |
| Over 2.5 | 80% | 60% |
| Over 3.5 | 60% | 40% |
| Over 4.5 | 30% | 10% |
| Niet gescoord | 10% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | FC Eindhoven | Vitesse |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 80% | 100% |
| Over 1.5 | 60% | 40% |
| Over 2.5 | 50% | 10% |
| Over 3.5 | 20% | 7% |
| Over 4.5 | 7% | 2% |
| Clean Sheets | 20% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
J. Borgmans
1.7
Tg/Wedstrijd
17
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
C. van den Berg
0.75
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | FC Eindhoven | Vitesse | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 60% | 80% | 70% |
| Over 7 | 60% | 80% | 70% |
| Over 8 | 40% | 80% | 60% |
| Over 9 | 40% | 60% | 50% |
| Over 10 | 40% | 60% | 50% |
| Over 11 | 40% | 40% | 40% |
| Over 12 | 40% | 20% | 30% |
| Over 13 | 40% | 20% | 30% |
| Over 14 | 40% | 20% | 30% |
Verwacht totaal: 3.5 + 5.6 = 9.1
Hoekschoppen analyse
FC Eindhoven
| Overall | 3.5 |
| Thuis | 4.8 |
| Uit | 2.2 |
Verwacht totaal
9.1
hoekschoppen
Vitesse
| Overall | 5.6 |
| Thuis | 7.2 |
| Uit | 4 |
Blessures & schorsingen FC Eindhoven
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Vitesse
Geen meldingen.
Topscorer – FC Eindhoven
K. van Veen
2
Doelpunten
0
Assists
0.8
Schoten/W
0.4
SoD/W
Topscorer – Vitesse
N. Bannis
9
Doelpunten
3
Assists
3
Schoten/W
2.1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | FC Eindhoven | Vitesse | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11.30 | 15.90 | 13.60 |
| Schotconversie | 13% | 9% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.40 | 4.30 | 3.85 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.90 | 11.60 | 9.75 |
| Schoten per goal | 7.53 | 10.60 | 9.07 |
| Meer dan 10,5 schoten | 50% | 90% | 70% |
| Meer dan 11,5 schoten | 40% | 60% | 50% |
| Meer dan 12,5 schoten | 40% | 60% | 50% |
| Meer dan 13,5 schoten | 30% | 60% | 45% |
| Meer dan 14,5 schoten | 20% | 50% | 35% |
| Meer dan 15,5 schoten | 20% | 50% | 35% |
| Schoten op doel 3,5+ | 20% | 70% | 45% |
| Schoten op doel 4,5+ | 10% | 50% | 30% |
| Schoten op doel 5,5+ | 10% | 30% | 20% |
| Schoten op doel 6,5+ | 10% | 20% | 15% |
Schoten per speler
FC Eindhoven
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Kevin Ferreira | 1.6 | 1 | 10 |
| R. Buifrahi | 1.3 | 0.3 | 6 |
| M. de Jonge | 1.3 | 0.5 | 6 |
| Antonio Baždarić | 1 | 0.8 | 4 |
| K. van Veen | 0.8 | 0.4 | 8 |
| G. Beaumont | 0.7 | 0.2 | 10 |
| O. Renfrum | 0.6 | 0.3 | 10 |
| H. Deenen | 0.6 | 0.3 | 7 |
Vitesse
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| N. Bannis | 3 | 2.1 | 10 |
| A. Sellouf | 1.9 | 0.7 | 10 |
| C. Olde Keizer | 1.4 | 0.3 | 7 |
| Ricardo-Felipe Schwarz | 1.3 | 0.3 | 6 |
| M. Schikora | 1 | 0.1 | 9 |
| V. Zumberi | 0.9 | 0.2 | 9 |
| M. Marschalk | 0.9 | 0.3 | 7 |
| P. Dahbo | 0.7 | — | 6 |
Schoten
Totaal schoten
11.3
15.9
FC Eindhoven
Vitesse
Schoten op doel
3.4
4.3
FC Eindhoven
Vitesse
Onderlinge resultaten FC Eindhoven - Vitesse
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 02/02/2026 | Vitesse - FC Eindhoven | 1-1 | ✓ | 2 |
| 17/10/2025 | FC Eindhoven - Vitesse | 0-4 | ✗ | 4 |
| 07/03/2025 | FC Eindhoven - Vitesse | 3-3 | ✓ | 6 |
| 30/08/2024 | Vitesse - FC Eindhoven | 1-1 | ✓ | 2 |
| 22/12/2011 | FC Eindhoven - Vitesse | 1-2 | ✓ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Heracles Almelo | 10 | 8 | 1 | 1 | 31 | 12 | +19 | 25 |
| 2 | Almere City | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 7 | +15 | 22 |
| 3 | VVV Venlo | 10 | 7 | 0 | 3 | 26 | 14 | +12 | 21 |
| 4 | FC Emmen | 10 | 6 | 1 | 3 | 22 | 18 | +4 | 19 |
| 5 | NAC Breda | 10 | 5 | 2 | 3 | 20 | 19 | +1 | 17 |
| 6 | Roda JC | 10 | 4 | 4 | 2 | 10 | 8 | +2 | 16 |
| 7 | MVV | 10 | 5 | 1 | 4 | 13 | 20 | -7 | 16 |
| 8 | FC Volendam | 10 | 5 | 0 | 5 | 22 | 17 | +5 | 15 |
| 9 | RKC Waalwijk | 10 | 3 | 5 | 2 | 19 | 15 | +4 | 14 |
| 10 | Vitesse | 10 | 4 | 2 | 4 | 15 | 15 | 0 | 14 |
| 11 | Jong AZ | 10 | 4 | 1 | 5 | 22 | 18 | +4 | 13 |
| 12 | Jong PSV | 10 | 3 | 4 | 3 | 15 | 17 | -2 | 13 |
| 13 | TOP Oss | 10 | 4 | 0 | 6 | 15 | 15 | 0 | 12 |
| 14 | FC Den Bosch | 10 | 3 | 2 | 5 | 14 | 18 | -4 | 11 |
| 15 | FC Eindhoven | 10 | 3 | 2 | 5 | 15 | 22 | -7 | 11 |
| 16 | De Graafschap | 10 | 3 | 2 | 5 | 13 | 23 | -10 | 11 |
| 17 | Helmond Sport | 10 | 2 | 3 | 5 | 16 | 19 | -3 | 9 |
| 18 | Jong Ajax | 10 | 2 | 2 | 6 | 13 | 25 | -12 | 8 |
| 19 | FC Dordrecht | 10 | 2 | 2 | 6 | 13 | 27 | -14 | 8 |
| 20 | Jong FC Utrecht | 10 | 2 | 1 | 7 | 16 | 23 | -7 | 7 |