VVWVV
MVV
MVV - HeraclesUitslag, statistieken & xG
WVWGW
Heracles
Statistieken en doelpuntenmakers
MVV
33'
Sil van der Wegen
1 - 5
Rust (1 - 2)
Heracles
41'
Maurice Wrusch
43'
Chafik Abbas
51'
Manny Rodriguez Baldera
62'
Jean-Paul N'djoli
82'
Jean-Paul N'djoli
0.79
xG
2.75
46%
Balbezit
54%
7
Schoten
23
3
Schoten op doel
12
4
Schoten naast
11
3
Hoekschoppen
9
9
Overtredingen
12
2
Buitenspel
4
1
Gele kaarten
0
0
Rode kaarten
0
Head to Head
2 wedstrijden3
Avg Goals
50%
BTTS
100%
Over 1.5
50%
Over 2.5
50%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| MVV | Statistiek | Heracles |
|---|---|---|
| 1.3 | ⚽ Doelpunten | 3.1 |
| 2 | 🥅 Tegengoals | 1.2 |
| 1.18 | ⚡ xG | 2.47 |
| 9.7 | 🔫 Schoten | 22.3 |
| 2.9 | 🎯 Schoten op doel | 8.7 |
| 4.3 | 🚩 Corners | 8.3 |
| 60% | 🤝 BTTS | 60% |
| 60% | 📊 Over 2.5 % | 80% |
| 20% | 🧤 Clean sheet % | 30% |
| 30% | 🧤 Gescoord in beide helften | 60% |
| 55% | ⚽ Balbezit | 55% |
| 11.5 | 🟨 Overtredingen | 13.3 |
MVV
10 gespeeld · 16 pts · #9
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVWVV | 0.60 |
| Thuis | WWGVW | 2.00 |
| Uit | WWVVV | 1.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 60% | 40% |
| Gem. goals | 3.3 | 2.4 | 4.2 |
| Voor | 1.3 | 1.2 | 1.4 |
| Tegen | 2 | 1.2 | 2.8 |
| BTTS | 60% | 40% | 80% |
| De '0' | 20% | 40% | 0% |
| Niet gescoord | 20% | 20% | 20% |
| xG | 1.18 | 1.28 | 1.09 |
| xG tegen | 1.44 | 1.44 | 1.43 |
Heracles
10 gespeeld · 25 pts · #1
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVWGW | 2.00 |
| Thuis | WWWWW | 3.00 |
| Uit | WWWVG | 2.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 80% | 100% | 60% |
| Gem. goals | 4.3 | 4 | 4.6 |
| Voor | 3.1 | 3.2 | 3 |
| Tegen | 1.2 | 0.8 | 1.6 |
| BTTS | 60% | 40% | 80% |
| De '0' | 30% | 60% | 0% |
| Niet gescoord | 10% | 0% | 20% |
| xG | 2.47 | 2.55 | 2.4 |
| xG tegen | 1.08 | 0.93 | 1.22 |
Voorspellingen voor MVV – Heracles
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| MVV wint FT Resultaat | 21% | 4.86 | 6.00 | +23.51 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 22% | 4.55 | 4.70 | +3.30 | Ja |
| Heracles wint FT Resultaat | 57% | 1.74 | 1.40 | -19.59 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 43% | 2.35 | 1.11 | -52.76 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 79% | 1.26 | 1.13 | -10.27 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 96% | 1.04 | 1.01 | -3.08 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 87% | 1.15 | 1.07 | -7.13 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 67% | 1.49 | 1.40 | -6.14 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 45% | 2.21 | 2.02 | -8.43 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 27% | 3.76 | 3.40 | -9.63 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 4% | 24.75 | 16.50 | -33.34 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 13% | 7.57 | 5.95 | -21.40 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 33% | 3.03 | 2.88 | -5.08 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 55% | 1.83 | 1.84 | +0.59 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 73% | 1.36 | 1.26 | -7.49 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 65% | 1.55 | 1.53 | -1.11 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 35% | 2.83 | 2.32 | -17.95 | Nee |
| BTTS & Winst MVV Combinatie | 13% | 7.46 | 9.25 | +23.95 | Ja |
| BTTS & Winst Heracles Combinatie | 33% | 3.00 | 2.48 | -17.42 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 94% | 1.06 | 1.16 | +9.04 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 89% | 1.12 | 1.32 | +17.61 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 82% | 1.22 | 1.72 | +41.21 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 73% | 1.37 | 1.97 | +44.01 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 63% | 1.60 | 2.47 | +54.62 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 6% | 16.67 | 3.69 | -77.86 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 11% | 9.17 | 2.83 | -69.15 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 18% | 5.59 | 2.19 | -60.80 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 27% | 3.72 | 1.78 | -52.12 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 37% | 2.67 | 1.44 | -46.14 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| MVV Clean Sheet Clean Sheet | 11% | 8.90 | – | – | Nee |
| Heracles Clean Sheet Clean Sheet | 28% | 3.55 | – | – | Nee |
| MVV scoort eerst Eerste Goal | 36% | 2.82 | 2.92 | +3.66 | Ja |
| Heracles scoort eerst Eerste Goal | 61% | 1.63 | 1.37 | -16.02 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Heracles
Advies: Winner : Heracles
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
0%
WINSTKANS
50%
0.60
VORM LAATSTE 5
2.00
0.50
H2H LAATSTE 5
2.00
2.00
THUIS-/UIT PPG
2.00
1.18
XG (THUIS/UIT)
2.47
1.58
XG TEGEN (THUIS/UIT)
0.99
2.9
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
8.7
40%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
30%
40%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
80%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | MVV | Heracles | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 80% | 90% | 85% |
| Over 2.5 | 60% | 80% | 70% |
| Over 3.5 | 40% | 70% | 55% |
| Over 4.5 | 30% | 50% | 40% |
| BTTS | 60% | 60% | 60% |
| BTTS & Win | 13.4% | 33.3% | 23.3% |
| BTTS & Draw | 10% | 10% | 10% |
| BTTS & Over 2.5 | 55% | 55% | 55% |
| BTTS No & Over 2.5 | 10% | 20% | 15% |
Trends
- MVV pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) slechts 3 punten, gemiddeld 0.6 punt per wedstrijd, met BTTS in maar 2 van die 5 en 4 goals in totaal.
- MVV laat het voorin de laatste tijd afweten: in 2 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren, dus wordt het interessant of de trainer vandaag tactisch ingrijpt of een extra aanvaller brengt.
- Bij MVV eindigden slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden in BTTS en wonnen ze 1 van die 5, terwijl BTTS dit seizoen in 6/10 duels viel.
Trends
- Heracles pakte 10 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), gemiddeld 2 punten per wedstrijd; in slechts 2 van die wedstrijden vielen goals aan beide kanten en Heracles scoorde 10 keer.
- Heracles is in vorm en is nu al 3 wedstrijden op rij ongeslagen.
- Heracles wil het goede gevoel vasthouden tegen MVV: in de laatste 5 wedstrijden verloren ze er maar 1, met 3 zeges en 1 gelijkspel.
- In slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden van Heracles scoorden beide teams, terwijl Heracles 3 van die 5 duels won; dit seizoen viel BTTS in 6/10 wedstrijden.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2
W
W
G
V
W
Vorm – Uit
2
W
W
W
V
G
MVV
MVV
2 - 0
Helmond Sport
MVV
0 - 4
Almere City
MVV
1 - 1
Roda JC
MVV
1 - 0
FC Volendam
MVV
2 - 1
Jong FC Utrecht
Heracles
Helmond Sport
2 - 2
Heracles
Almere City
1 - 0
Heracles
FC Eindhoven
1 - 3
Heracles
Jong FC Utrecht
1 - 6
Heracles
VVV
3 - 4
Heracles
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Olivier Dumont
xG 4.31
Goals 5
+0.69
Elias Sierra
xG 1.71
Goals 2
+0.29
Toni Vinogradac
xG 1.15
Goals 1
-0.15
xG vs Goals
Jean-Paul N'djoli
xG 10.81
Goals 11
+0.19
Tristan van Gilst
xG 6.99
Goals 7
+0.01
Chafik Abbas
xG 3.51
Goals 1
-2.51
Gaat MVV scoren?
80%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat MVV scoort.
30%
clean sheet uit
Gaat Heracles scoren?
40%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Heracles scoort.
80%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | MVV | Heracles |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 80% | 90% |
| Over 2.5 | 60% | 80% |
| Over 3.5 | 40% | 70% |
| Over 4.5 | 30% | 50% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | MVV | Heracles |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 80% | 70% |
| Over 1.5 | 40% | 40% |
| Over 2.5 | 30% | 10% |
| Over 3.5 | 30% | 3% |
| Over 4.5 | 5% | 1% |
| Clean Sheets | 20% | 30% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
H. Wentges
1.5
Tg/Wedstrijd
15
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
F. de Keijzer
1
Tg/Wedstrijd
10
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | MVV | Heracles | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 80% | 100% | 90% |
| Over 8 | 40% | 100% | 70% |
| Over 9 | 0% | 80% | 40% |
| Over 10 | 0% | 60% | 30% |
| Over 11 | 0% | 40% | 20% |
| Over 12 | 0% | 40% | 20% |
| Over 13 | 0% | 40% | 20% |
| Over 14 | 0% | 20% | 10% |
Verwacht totaal: 4.3 + 8.3 = 12.6
Hoekschoppen analyse
MVV
| Overall | 4.3 |
| Thuis | 4.4 |
| Uit | 4.2 |
Verwacht totaal
12.6
hoekschoppen
Heracles
| Overall | 8.3 |
| Thuis | 8.2 |
| Uit | 8.4 |
Blessures & schorsingen MVV
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Heracles
Geen meldingen.
Topscorer – MVV
O. Dumont
5
Doelpunten
1
Assists
1.3
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorer – Heracles
J. N'djoli
11
Doelpunten
1
Assists
5.1
Schoten/W
2.1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | MVV | Heracles | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 9.70 | 22.30 | 16.00 |
| Schotconversie | 13% | 14% | 14% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 2.90 | 8.70 | 5.80 |
| Schoten naast per wedstrijd | 6.80 | 13.60 | 10.20 |
| Schoten per goal | 7.46 | 7.19 | 7.33 |
| Meer dan 10,5 schoten | 50% | 100% | 75% |
| Meer dan 11,5 schoten | 40% | 100% | 70% |
| Meer dan 12,5 schoten | 30% | 100% | 65% |
| Meer dan 13,5 schoten | 20% | 100% | 60% |
| Meer dan 14,5 schoten | 20% | 100% | 60% |
| Meer dan 15,5 schoten | 10% | 90% | 50% |
| Schoten op doel 3,5+ | 20% | 90% | 55% |
| Schoten op doel 4,5+ | 20% | 90% | 55% |
| Schoten op doel 5,5+ | 20% | 80% | 50% |
| Schoten op doel 6,5+ | 20% | 80% | 50% |
Schoten per speler
MVV
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| N. El Hamdaoui | 2.1 | 0.7 | 9 |
| O. Dumont | 1.3 | 0.7 | 10 |
| T. Vinogradac | 1 | 0.4 | 8 |
| I. Breugelmans | 1 | 1 | 1 |
| L. Daneels | 0.9 | 0.3 | 10 |
| R. Klaasen | 0.6 | 0.3 | 8 |
| E. Sierra | 0.6 | 0.3 | 10 |
| S. Van Dessel | 0.5 | 0.3 | 4 |
Heracles
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| J. N'djoli | 5.1 | 2.1 | 10 |
| T. van Gilst | 3 | 1.6 | 10 |
| C. Abbas | 2.3 | 1.4 | 10 |
| Mario Borac | 2 | 0.3 | 4 |
| M. Hauswirth | 1.4 | 0.5 | 10 |
| Manny | 1.3 | 0.6 | 9 |
| D. van der Kust | 1.2 | 0.3 | 10 |
| S. Scheperman | 1.2 | 0.8 | 10 |
Schoten
Totaal schoten
9.7
22.3
MVV
Heracles
Schoten op doel
2.9
8.7
MVV
Heracles
Onderlinge resultaten MVV - Heracles
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 13/02/2023 | MVV - Heracles | 0-2 | ✗ | 2 |
| 29/08/2022 | Heracles - MVV | 2-2 | ✓ | 4 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Heracles Almelo | 10 | 8 | 1 | 1 | 31 | 12 | +19 | 25 |
| 2 | Almere City | 11 | 7 | 1 | 3 | 23 | 9 | +14 | 22 |
| 3 | VVV Venlo | 11 | 7 | 1 | 3 | 30 | 18 | +12 | 22 |
| 4 | FC Emmen | 11 | 7 | 1 | 3 | 24 | 19 | +5 | 22 |
| 5 | NAC Breda | 11 | 6 | 2 | 3 | 22 | 19 | +3 | 20 |
| 6 | Vitesse | 11 | 5 | 2 | 4 | 16 | 15 | +1 | 17 |
| 7 | FC Volendam | 11 | 5 | 1 | 5 | 23 | 18 | +5 | 16 |
| 8 | Roda JC | 10 | 4 | 4 | 2 | 10 | 8 | +2 | 16 |
| 9 | MVV | 10 | 5 | 1 | 4 | 13 | 20 | -7 | 16 |
| 10 | RKC Waalwijk | 11 | 3 | 6 | 2 | 20 | 16 | +4 | 15 |
| 11 | Jong AZ | 11 | 4 | 2 | 5 | 26 | 22 | +4 | 14 |
| 12 | FC Den Bosch | 11 | 4 | 2 | 5 | 16 | 19 | -3 | 14 |
| 13 | Jong PSV | 10 | 3 | 4 | 3 | 15 | 17 | -2 | 13 |
| 14 | TOP Oss | 11 | 4 | 0 | 7 | 16 | 17 | -1 | 12 |
| 15 | FC Eindhoven | 11 | 3 | 2 | 6 | 15 | 23 | -8 | 11 |
| 16 | De Graafschap | 10 | 3 | 2 | 5 | 13 | 23 | -10 | 11 |
| 17 | Helmond Sport | 11 | 2 | 3 | 6 | 16 | 21 | -5 | 9 |
| 18 | Jong Ajax | 10 | 2 | 2 | 6 | 13 | 25 | -12 | 8 |
| 19 | FC Dordrecht | 10 | 2 | 2 | 6 | 13 | 27 | -14 | 8 |
| 20 | Jong FC Utrecht | 10 | 2 | 1 | 7 | 16 | 23 | -7 | 7 |