WWVWW
VVV
VVV - Jong AZStatistieken, H2H & xG
WVGWV
Jong AZ
Head to Head
11 wedstrijden3
Avg Goals
55%
BTTS
82%
Over 1.5
64%
Over 2.5
27%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| VVV | Statistiek | Jong AZ |
|---|---|---|
| 2.6 | ⚽ Doelpunten | 2.2 |
| 1.4 | 🥅 Tegengoals | 1.8 |
| 1.72 | ⚡ xG | 1.83 |
| 15.2 | 🔫 Schoten | 15.5 |
| 5.8 | 🎯 Schoten op doel | 6.7 |
| 5.5 | 🚩 Corners | 4.9 |
| 60% | 🤝 BTTS | 80% |
| 80% | 📊 Over 2.5 % | 70% |
| 40% | 🧤 Clean sheet % | 0% |
| 60% | 🧤 Gescoord in beide helften | 40% |
| 49% | ⚽ Balbezit | 50% |
| 12.4 | 🟨 Overtredingen | 11.8 |
VVV
10 gespeeld · 21 pts · #3
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWVWW | 2.40 |
| Thuis | VWWWW | 2.40 |
| Uit | WVWVW | 1.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 70% | 80% | 60% |
| Gem. goals | 4 | 4 | 4 |
| Voor | 2.6 | 2.8 | 2.4 |
| Tegen | 1.4 | 1.2 | 1.6 |
| BTTS | 60% | 60% | 60% |
| De '0' | 40% | 40% | 40% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 1.72 | 1.45 | 1.99 |
| xG tegen | 1.77 | 1.76 | 1.77 |
Jong AZ
10 gespeeld · 13 pts · #11
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVGWV | 1.40 |
| Thuis | VVWWV | 1.20 |
| Uit | WVWVG | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 40% | 40% | 40% |
| Gem. goals | 4 | 2.6 | 5.4 |
| Voor | 2.2 | 1.4 | 3 |
| Tegen | 1.8 | 1.2 | 2.4 |
| BTTS | 80% | 60% | 100% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 20% | 40% | 0% |
| xG | 1.83 | 1.84 | 1.82 |
| xG tegen | 1.66 | 1.22 | 2.1 |
Voorspellingen voor VVV – Jong AZ
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| VVV wint FT Resultaat | 33% | 3.00 | 2.07 | -30.90 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 24% | 4.09 | 3.75 | -8.37 | Nee |
| Jong AZ wint FT Resultaat | 42% | 2.37 | 2.70 | +13.90 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 58% | 1.73 | 1.19 | -31.21 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 67% | 1.50 | 1.65 | +9.92 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 96% | 1.04 | 1.01 | -3.33 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 86% | 1.16 | 1.03 | -11.12 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 66% | 1.51 | 1.29 | -14.80 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 44% | 2.26 | 1.82 | -19.57 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 26% | 3.91 | 2.59 | -33.70 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 4% | 23.31 | 19.50 | -16.34 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 14% | 7.29 | 7.20 | -1.29 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 34% | 2.95 | 3.50 | +18.83 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 56% | 1.79 | 1.99 | +11.06 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 74% | 1.34 | 1.39 | +3.42 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 68% | 1.48 | 1.30 | -12.16 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 32% | 3.08 | 3.50 | +13.50 | Ja |
| BTTS & Winst VVV Combinatie | 21% | 4.71 | 3.00 | -36.25 | Nee |
| BTTS & Winst Jong AZ Combinatie | 26% | 3.82 | 3.93 | +2.89 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| VVV Clean Sheet Clean Sheet | 16% | 6.09 | – | – | Nee |
| Jong AZ Clean Sheet Clean Sheet | 20% | 4.93 | – | – | Nee |
| VVV scoort eerst Eerste Goal | 45% | 2.21 | 1.72 | -22.08 | Nee |
| Jong AZ scoort eerst Eerste Goal | 51% | 1.95 | 2.01 | +3.31 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: VVV Venlo
Advies: Combo Double chance : VVV Venlo or draw and +1.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
35%
WINSTKANS
30%
2.40
VORM LAATSTE 5
1.40
1.20
H2H LAATSTE 5
1.80
2.40
THUIS-/UIT PPG
1.40
1.72
XG (THUIS/UIT)
1.83
1.33
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.83
5.8
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.7
40%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
0%
80%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
80%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | VVV | Jong AZ | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 80% | 90% |
| Over 2.5 | 80% | 70% | 75% |
| Over 3.5 | 60% | 50% | 55% |
| Over 4.5 | 30% | 40% | 35% |
| BTTS | 60% | 80% | 70% |
| BTTS & Win | 21.3% | 26.2% | 23.8% |
| BTTS & Draw | 0% | 10% | 10% |
| BTTS & Over 2.5 | 57% | 57% | 57% |
| BTTS No & Over 2.5 | 20% | 0% | 20% |
Trends
- VVV pakte 12 punten uit de laatste 5 duels (2,4 per wedstrijd), met BTTS in 3 daarvan en 13 goals in totaal.
- VVV is thuis in bloedvorm met 4 opeenvolgende thuiszeges.
- VVV scoorde dit seizoen in elke thuiswedstrijd en zal ook vandaag met vertrouwen op zoek gaan naar een goal.
- VVV scoorde in de laatste 5 thuisduels en bleef dit seizoen in 0 thuiswedstrijd droog staan.
- VVV is nu 2 wedstrijden op rij ongeslagen.
- In de laatste 10 wedstrijden van VVV vielen er telkens 2 goals of meer.
Trends
- AZ II pakte 7 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), goed voor gemiddeld 1.4 punt per wedstrijd; BTTS viel in 4 van die 5 en AZ II scoorde daarin 13 keer.
- AZ II heeft in de laatste 5 uitwedstrijden telkens gescoord; kan VVV die reeks doorbreken?
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van AZ II scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS in 8 duels (80% van alle wedstrijden) met AZ II.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.4
V
W
W
W
W
Vorm – Uit
1.4
W
V
W
V
G
VVV
VVV
2 - 0
Roda JC
VVV
3 - 1
TOP Oss
VVV
4 - 0
FC Emmen
VVV
2 - 1
De Graafschap
VVV
3 - 4
Heracles
Jong AZ
Jong PSV
1 - 1
Jong AZ
Heracles
3 - 2
Jong AZ
FC Dordrecht
3 - 6
Jong AZ
FC Emmen
3 - 1
Jong AZ
De Graafschap
2 - 5
Jong AZ
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Edhy Zuliani
xG 3.75
Goals 4
+0.25
Nassim Ait Mouhou
xG 3.57
Goals 3
-0.57
Dean Zandbergen
xG 3.31
Goals 4
+0.69
xG vs Goals
Julian Oerip
xG 4.58
Goals 3
-1.58
Bendegúz Kovács
xG 3.86
Goals 4
+0.14
Jerolldino Armantrading
xG 2.95
Goals 3
+0.05
Gaat VVV scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat VVV scoort.
0%
clean sheet uit
Gaat Jong AZ scoren?
40%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Jong AZ scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | VVV | Jong AZ |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 80% |
| Over 2.5 | 80% | 70% |
| Over 3.5 | 60% | 50% |
| Over 4.5 | 30% | 40% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | VVV | Jong AZ |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 60% | 100% |
| Over 1.5 | 30% | 50% |
| Over 2.5 | 30% | 30% |
| Over 3.5 | 20% | 11% |
| Over 4.5 | 1% | 4% |
| Clean Sheets | 40% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Y. Schoonderwaldt
0.5
Tg/Wedstrijd
5
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
K. Zeggen
1.14
Tg/Wedstrijd
8
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | VVV | Jong AZ | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 100% | 80% | 90% |
| Over 8 | 100% | 40% | 70% |
| Over 9 | 60% | 20% | 40% |
| Over 10 | 20% | 20% | 20% |
| Over 11 | 20% | 0% | 10% |
Verwacht totaal: 5.5 + 4.9 = 10.4
Hoekschoppen analyse
VVV
| Overall | 5.5 |
| Thuis | 5 |
| Uit | 6 |
Verwacht totaal
10.4
hoekschoppen
Jong AZ
| Overall | 4.9 |
| Thuis | 6.4 |
| Uit | 3.4 |
Blessures & schorsingen VVV
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Jong AZ
Geen meldingen.
Topscorer – VVV
D. Zandbergen
4
Doelpunten
0
Assists
2.3
Schoten/W
1.3
SoD/W
Topscorer – Jong AZ
B. Kovacs
4
Doelpunten
1
Assists
2.3
Schoten/W
1.3
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | VVV | Jong AZ | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 15.20 | 15.50 | 15.35 |
| Schotconversie | 17% | 14% | 16% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.80 | 6.70 | 6.25 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.40 | 8.80 | 9.10 |
| Schoten per goal | 5.85 | 7.05 | 6.45 |
| Meer dan 10,5 schoten | 90% | 60% | 75% |
| Meer dan 11,5 schoten | 70% | 60% | 65% |
| Meer dan 12,5 schoten | 50% | 60% | 55% |
| Meer dan 13,5 schoten | 50% | 50% | 50% |
| Meer dan 14,5 schoten | 50% | 50% | 50% |
| Meer dan 15,5 schoten | 40% | 40% | 40% |
| Schoten op doel 3,5+ | 80% | 90% | 85% |
| Schoten op doel 4,5+ | 70% | 70% | 70% |
| Schoten op doel 5,5+ | 40% | 40% | 40% |
| Schoten op doel 6,5+ | 40% | 30% | 35% |
Schoten per speler
VVV
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| L. Schmidt | 8 | 3.5 | 2 |
| D. Zandbergen | 2.3 | 1.3 | 4 |
| N. Ait Mouhou | 2.2 | 1.1 | 9 |
| E. Zuliani | 1.8 | 0.7 | 10 |
| É. Clancy | 1.5 | 0.5 | 10 |
| A. Schalk | 1.3 | 0.5 | 4 |
| P. Heise | 1.2 | 0.5 | 6 |
| A. Rais | 1 | 0.8 | 4 |
Jong AZ
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| A. Oufkir | 4 | 1.7 | 3 |
| J. Oerip | 2.8 | 1.7 | 10 |
| B. Kovacs | 2.3 | 1.3 | 6 |
| S. van Duijn | 2 | 1 | 1 |
| Jerolldino Armantrad… | 1.5 | 0.9 | 8 |
| T. de Wit | 1.4 | 0.7 | 9 |
| H. de Wit | 1.3 | 0.6 | 8 |
| J. Hartog | 1 | 1 | 1 |
Schoten
Totaal schoten
15.2
15.5
VVV
Jong AZ
Schoten op doel
5.8
6.7
VVV
Jong AZ
Onderlinge resultaten VVV - Jong AZ
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 16/01/2026 | VVV - Jong AZ | 1-3 | ✓ | 4 |
| 07/11/2025 | Jong AZ - VVV | 0-2 | ✗ | 2 |
| 03/02/2025 | Jong AZ - VVV | 3-0 | ✗ | 3 |
| 08/11/2024 | VVV - Jong AZ | 0-1 | ✗ | 1 |
| 22/04/2024 | Jong AZ - VVV | 2-1 | ✓ | 3 |
| 03/11/2023 | VVV - Jong AZ | 2-2 | ✓ | 4 |
| 12/07/2023 | VVV - Jong AZ | 1-2 | ✓ | 3 |
| 03/02/2023 | Jong AZ - VVV | 4-3 | ✓ | 7 |
| 28/10/2022 | VVV - Jong AZ | 1-2 | ✓ | 3 |
| 21/01/2022 | Jong AZ - VVV | 2-0 | ✗ | 2 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Heracles Almelo | 10 | 8 | 1 | 1 | 31 | 12 | +19 | 25 |
| 2 | Almere City | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 7 | +15 | 22 |
| 3 | VVV Venlo | 10 | 7 | 0 | 3 | 26 | 14 | +12 | 21 |
| 4 | FC Emmen | 10 | 6 | 1 | 3 | 22 | 18 | +4 | 19 |
| 5 | NAC Breda | 10 | 5 | 2 | 3 | 20 | 19 | +1 | 17 |
| 6 | Roda JC | 10 | 4 | 4 | 2 | 10 | 8 | +2 | 16 |
| 7 | MVV | 10 | 5 | 1 | 4 | 13 | 20 | -7 | 16 |
| 8 | FC Volendam | 10 | 5 | 0 | 5 | 22 | 17 | +5 | 15 |
| 9 | RKC Waalwijk | 10 | 3 | 5 | 2 | 19 | 15 | +4 | 14 |
| 10 | Vitesse | 10 | 4 | 2 | 4 | 15 | 15 | 0 | 14 |
| 11 | Jong AZ | 10 | 4 | 1 | 5 | 22 | 18 | +4 | 13 |
| 12 | Jong PSV | 10 | 3 | 4 | 3 | 15 | 17 | -2 | 13 |
| 13 | TOP Oss | 10 | 4 | 0 | 6 | 15 | 15 | 0 | 12 |
| 14 | FC Den Bosch | 10 | 3 | 2 | 5 | 14 | 18 | -4 | 11 |
| 15 | FC Eindhoven | 10 | 3 | 2 | 5 | 15 | 22 | -7 | 11 |
| 16 | De Graafschap | 10 | 3 | 2 | 5 | 13 | 23 | -10 | 11 |
| 17 | Helmond Sport | 10 | 2 | 3 | 5 | 16 | 19 | -3 | 9 |
| 18 | Jong Ajax | 10 | 2 | 2 | 6 | 13 | 25 | -12 | 8 |
| 19 | FC Dordrecht | 10 | 2 | 2 | 6 | 13 | 27 | -14 | 8 |
| 20 | Jong FC Utrecht | 10 | 2 | 1 | 7 | 16 | 23 | -7 | 7 |