WVVGV
Jong Ajax
Jong Ajax - De GraafschapStatistieken, H2H & xG
WVWGW
De Graafschap
Head to Head
21 wedstrijden3.67
Avg Goals
62%
BTTS
100%
Over 1.5
71%
Over 2.5
52%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Jong Ajax | Statistiek | De Graafschap |
|---|---|---|
| 1.3 | ⚽ Doelpunten | 1.3 |
| 2.5 | 🥅 Tegengoals | 2.3 |
| 1.58 | ⚡ xG | 1.55 |
| 14.4 | 🔫 Schoten | 14.6 |
| 5.4 | 🎯 Schoten op doel | 4.3 |
| 5 | 🚩 Corners | 4.6 |
| 60% | 🤝 BTTS | 80% |
| 60% | 📊 Over 2.5 % | 80% |
| 20% | 🧤 Clean sheet % | 10% |
| 20% | 🧤 Gescoord in beide helften | 20% |
| 52% | ⚽ Balbezit | 54% |
| 14.3 | 🟨 Overtredingen | 12.1 |
Jong Ajax
10 gespeeld · 8 pts · #18
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVVGV | 0.80 |
| Thuis | VWVGV | 0.80 |
| Uit | VVGWV | 0.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 20% | 20% | 20% |
| Gem. goals | 3.8 | 4 | 3.6 |
| Voor | 1.3 | 1.4 | 1.2 |
| Tegen | 2.5 | 2.6 | 2.4 |
| BTTS | 60% | 40% | 80% |
| De '0' | 20% | 20% | 20% |
| Niet gescoord | 30% | 60% | 0% |
| xG | 1.58 | 1.57 | 1.58 |
| xG tegen | 1.9 | 1.8 | 1.99 |
De Graafschap
10 gespeeld · 11 pts · #16
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVWGW | 2.00 |
| Thuis | VVVWW | 1.20 |
| Uit | GVVWG | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 30% | 40% | 20% |
| Gem. goals | 3.6 | 3.8 | 3.4 |
| Voor | 1.3 | 1.4 | 1.2 |
| Tegen | 2.3 | 2.4 | 2.2 |
| BTTS | 80% | 80% | 80% |
| De '0' | 10% | 20% | 0% |
| Niet gescoord | 10% | 0% | 20% |
| xG | 1.55 | 1.7 | 1.4 |
| xG tegen | 1.87 | 1.92 | 1.81 |
Voorspellingen voor Jong Ajax – De Graafschap
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Jong Ajax wint FT Resultaat | 40% | 2.50 | 2.60 | +3.90 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 26% | 3.86 | 4.00 | +3.57 | Ja |
| De Graafschap wint FT Resultaat | 34% | 2.93 | 2.15 | -26.58 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 66% | 1.52 | 1.22 | -19.66 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 60% | 1.67 | 1.44 | -13.54 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 94% | 1.06 | 1.01 | -4.59 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 83% | 1.21 | 1.05 | -13.08 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 60% | 1.66 | 1.25 | -24.81 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 38% | 2.65 | 1.71 | -35.38 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 20% | 4.90 | 2.56 | -47.80 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 6% | 18.08 | 20.00 | +10.60 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 17% | 5.81 | 7.80 | +34.32 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 40% | 2.51 | 3.50 | +39.48 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 62% | 1.61 | 2.02 | +25.66 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 80% | 1.26 | 1.40 | +11.45 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 63% | 1.58 | 1.30 | -17.79 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 37% | 2.72 | 3.48 | +27.93 | Ja |
| BTTS & Winst Jong Ajax Combinatie | 23% | 4.36 | 3.65 | -16.34 | Nee |
| BTTS & Winst De Graafschap Combinatie | 20% | 5.01 | 3.30 | -34.17 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 72% | 1.39 | 1.11 | -19.97 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 60% | 1.68 | 1.22 | -27.29 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 47% | 2.15 | 1.55 | -27.92 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 34% | 2.92 | 1.73 | -40.83 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 24% | 4.22 | 2.14 | -49.28 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 28% | 3.58 | 4.29 | +19.69 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 40% | 2.48 | 3.17 | +28.07 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 54% | 1.87 | 2.60 | +39.10 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 66% | 1.52 | 2.04 | +34.23 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 76% | 1.31 | 1.66 | +26.66 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Jong Ajax Clean Sheet Clean Sheet | 23% | 4.43 | – | – | Nee |
| De Graafschap Clean Sheet Clean Sheet | 20% | 5.07 | – | – | Nee |
| Jong Ajax scoort eerst Eerste Goal | 50% | 2.01 | 1.92 | -4.38 | Nee |
| De Graafschap scoort eerst Eerste Goal | 46% | 2.19 | 1.79 | -18.20 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: De Graafschap
Advies: Double chance : draw or De Graafschap
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
0.80
VORM LAATSTE 5
2.00
1.40
H2H LAATSTE 5
1.40
0.80
THUIS-/UIT PPG
1.00
1.58
XG (THUIS/UIT)
1.55
1.86
XG TEGEN (THUIS/UIT)
2.01
5.4
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.3
20%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
10%
60%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
80%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Jong Ajax | De Graafschap | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 100% | 95% |
| Over 1.5 | 80% | 90% | 85% |
| Over 2.5 | 60% | 80% | 70% |
| Over 3.5 | 40% | 40% | 40% |
| Over 4.5 | 40% | 30% | 35% |
| BTTS | 60% | 80% | 70% |
| BTTS & Win | 22.9% | 20% | 21.5% |
| BTTS & Draw | 10% | 20% | 15% |
| BTTS & Over 2.5 | 51.4% | 51.4% | 51.4% |
| BTTS No & Over 2.5 | 10% | 10% | 10% |
Trends
- Ajax II pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten, gemiddeld 0.8 punt per wedstrijd; BTTS viel maar 1 keer en Ajax II scoorde 2 keer in die reeks.
- Ajax II heeft het voorin lastig: in 3 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren, dus wordt het interessant of de trainer vandaag tactisch ingrijpt of een extra aanvaller brengt.
- In slechts 1 van de laatste 5 wedstrijden van Ajax II scoorden beide teams en Ajax II won 1 van die 5 duels; dit seizoen viel BTTS in 6/10 wedstrijden.
- Ajax II moet aanvallend een stap zetten om hier iets te halen: ze scoorden niet in de laatste 2 wedstrijden, maakten in de laatste 5 duels 2 goals en staan dit seizoen op 1.3 goals per wedstrijd.
Trends
- De Graafschap pakte 10 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), gemiddeld 2 punten per wedstrijd, met BTTS in 4 van die 5 en 8 goals in totaal.
- De Graafschap is de laatste 2 uitwedstrijden ongeslagen.
- De Graafschap is al 3 wedstrijden op rij ongeslagen.
- De Graafschap wil tegen Ajax II doordrukken na slechts 1 nederlaag in de laatste 5 duels (3 zeges, 1 gelijkspel).
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van De Graafschap scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS al in 8 duels (80% van alle wedstrijden) met De Graafschap.
- De Graafschap lijkt ook vandaag te scoren: de ploeg trof in elk van de laatste 5 wedstrijden doel en maakte daarin 8 goals.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
0.8
V
W
V
G
V
Vorm – Uit
1
G
V
V
W
G
Jong Ajax
Jong Ajax
0 - 3
VVV
Jong Ajax
0 - 0
Roda JC
Jong Ajax
0 - 2
RKC Waalwijk
Jong Ajax
3 - 2
Helmond Sport
Jong Ajax
4 - 6
FC Emmen
De Graafschap
FC Eindhoven
2 - 2
De Graafschap
FC Emmen
1 - 2
De Graafschap
Heracles
5 - 0
De Graafschap
VVV
2 - 1
De Graafschap
Helmond Sport
1 - 1
De Graafschap
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Emre Ünüvar
xG 5.60
Goals 5
-0.60
Diego Pugno
xG 4.24
Goals 5
+0.76
Pharell Nash
xG 3.12
Goals 2
-1.12
xG vs Goals
Julian Kania
xG 4.51
Goals 5
+0.49
Donny Warmerdam
xG 2.15
Goals 2
-0.15
Fedde De Jong
xG 2.15
Goals 2
-0.15
Gaat Jong Ajax scoren?
40%
gescoord thuis
Lage kans
Er is een lage kans dat Jong Ajax scoort.
10%
clean sheet uit
Gaat De Graafschap scoren?
20%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat De Graafschap scoort.
80%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Jong Ajax | De Graafschap |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 100% |
| Over 1.5 | 80% | 90% |
| Over 2.5 | 60% | 80% |
| Over 3.5 | 40% | 40% |
| Over 4.5 | 40% | 30% |
| Niet gescoord | 10% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Jong Ajax | De Graafschap |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 80% | 90% |
| Over 1.5 | 70% | 60% |
| Over 2.5 | 40% | 30% |
| Over 3.5 | 20% | 30% |
| Over 4.5 | 11% | 8% |
| Clean Sheets | 20% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
J. Heerkens
2.5
Tg/Wedstrijd
20
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
T. Wieggers
2
Tg/Wedstrijd
20
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Jong Ajax | De Graafschap | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 80% | 90% |
| Over 7 | 100% | 80% | 90% |
| Over 8 | 80% | 80% | 80% |
| Over 9 | 80% | 60% | 70% |
| Over 10 | 80% | 40% | 60% |
| Over 11 | 80% | 40% | 60% |
| Over 12 | 60% | 40% | 50% |
| Over 13 | 40% | 40% | 40% |
| Over 14 | 40% | 40% | 40% |
Verwacht totaal: 5 + 4.6 = 9.6
Hoekschoppen analyse
Jong Ajax
| Overall | 5 |
| Thuis | 5.2 |
| Uit | 4.8 |
Verwacht totaal
9.6
hoekschoppen
De Graafschap
| Overall | 4.6 |
| Thuis | 5 |
| Uit | 4.2 |
Blessures & schorsingen Jong Ajax
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen De Graafschap
Geen meldingen.
Topscorer – Jong Ajax
D. Pugno
5
Doelpunten
2
Assists
1.2
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorer – De Graafschap
J. Kania
5
Doelpunten
0
Assists
1.7
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Jong Ajax | De Graafschap | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 14.40 | 14.60 | 14.50 |
| Schotconversie | 9% | 9% | 9% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.40 | 4.30 | 4.85 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.00 | 10.30 | 9.65 |
| Schoten per goal | 11.08 | 11.23 | 11.16 |
| Meer dan 10,5 schoten | 100% | 80% | 90% |
| Meer dan 11,5 schoten | 80% | 70% | 75% |
| Meer dan 12,5 schoten | 80% | 70% | 75% |
| Meer dan 13,5 schoten | 60% | 70% | 65% |
| Meer dan 14,5 schoten | 60% | 70% | 65% |
| Meer dan 15,5 schoten | 30% | 50% | 40% |
| Schoten op doel 3,5+ | 90% | 60% | 75% |
| Schoten op doel 4,5+ | 70% | 60% | 65% |
| Schoten op doel 5,5+ | 40% | 10% | 25% |
| Schoten op doel 6,5+ | 20% | 0% | 10% |
Schoten per speler
Jong Ajax
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| E. Ünüvar | 2.1 | 1 | 10 |
| P. Nash | 1.8 | 1.1 | 10 |
| L. Acheampong | 1.4 | 0.7 | 9 |
| D. Pugno | 1.2 | 1 | 9 |
| Alejandro Monserrate | 1.2 | 0.3 | 10 |
| Leo Salazar | 1 | — | 1 |
| J. Simeon | 1 | 0.8 | 10 |
| Jinairo Johnson | 0.8 | 0.3 | 8 |
De Graafschap
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| N. Martens | 1.8 | 0.7 | 6 |
| F. de Jong | 1.8 | 0.4 | 8 |
| J. Kania | 1.7 | 0.8 | 10 |
| K. Symons | 1.2 | 0.7 | 9 |
| M. Diemers | 1 | — | 3 |
| J. Hardeman | 1 | 0.3 | 7 |
| R. Besselink | 1 | 0.2 | 9 |
| Gabriele Finocchiaro | 1 | 0.3 | 6 |
Schoten
Totaal schoten
14.4
14.6
Jong Ajax
De Graafschap
Schoten op doel
5.4
4.3
Jong Ajax
De Graafschap
Onderlinge resultaten Jong Ajax - De Graafschap
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 06/02/2026 | De Graafschap - Jong Ajax | 4-0 | ✗ | 4 |
| 03/10/2025 | Jong Ajax - De Graafschap | 2-2 | ✓ | 4 |
| 19/04/2025 | De Graafschap - Jong Ajax | 2-0 | ✗ | 2 |
| 09/12/2024 | Jong Ajax - De Graafschap | 2-0 | ✗ | 2 |
| 11/03/2024 | De Graafschap - Jong Ajax | 0-2 | ✗ | 2 |
| 21/08/2023 | Jong Ajax - De Graafschap | 1-2 | ✓ | 3 |
| 13/01/2023 | De Graafschap - Jong Ajax | 3-0 | ✗ | 3 |
| 22/08/2022 | Jong Ajax - De Graafschap | 5-1 | ✓ | 6 |
| 06/05/2022 | Jong Ajax - De Graafschap | 1-1 | ✓ | 2 |
| 26/11/2021 | De Graafschap - Jong Ajax | 1-3 | ✓ | 4 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Heracles Almelo | 10 | 8 | 1 | 1 | 31 | 12 | +19 | 25 |
| 2 | Almere City | 11 | 7 | 1 | 3 | 23 | 9 | +14 | 22 |
| 3 | VVV Venlo | 11 | 7 | 1 | 3 | 30 | 18 | +12 | 22 |
| 4 | FC Emmen | 11 | 7 | 1 | 3 | 24 | 19 | +5 | 22 |
| 5 | NAC Breda | 11 | 6 | 2 | 3 | 22 | 19 | +3 | 20 |
| 6 | Vitesse | 11 | 5 | 2 | 4 | 16 | 15 | +1 | 17 |
| 7 | FC Volendam | 11 | 5 | 1 | 5 | 23 | 18 | +5 | 16 |
| 8 | Roda JC | 10 | 4 | 4 | 2 | 10 | 8 | +2 | 16 |
| 9 | MVV | 10 | 5 | 1 | 4 | 13 | 20 | -7 | 16 |
| 10 | RKC Waalwijk | 11 | 3 | 6 | 2 | 20 | 16 | +4 | 15 |
| 11 | Jong AZ | 11 | 4 | 2 | 5 | 26 | 22 | +4 | 14 |
| 12 | FC Den Bosch | 11 | 4 | 2 | 5 | 16 | 19 | -3 | 14 |
| 13 | Jong PSV | 10 | 3 | 4 | 3 | 15 | 17 | -2 | 13 |
| 14 | TOP Oss | 11 | 4 | 0 | 7 | 16 | 17 | -1 | 12 |
| 15 | FC Eindhoven | 11 | 3 | 2 | 6 | 15 | 23 | -8 | 11 |
| 16 | De Graafschap | 10 | 3 | 2 | 5 | 13 | 23 | -10 | 11 |
| 17 | Helmond Sport | 11 | 2 | 3 | 6 | 16 | 21 | -5 | 9 |
| 18 | Jong Ajax | 10 | 2 | 2 | 6 | 13 | 25 | -12 | 8 |
| 19 | FC Dordrecht | 10 | 2 | 2 | 6 | 13 | 27 | -14 | 8 |
| 20 | Jong FC Utrecht | 10 | 2 | 1 | 7 | 16 | 23 | -7 | 7 |