WVVGV
Helmond Sport
Helmond Sport - NAC BredaStatistieken, H2H & xG
VWWGW
NAC Breda
Head to Head
14 wedstrijden2.29
Avg Goals
43%
BTTS
57%
Over 1.5
36%
Over 2.5
29%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Helmond Sport | Statistiek | NAC Breda |
|---|---|---|
| 1.6 | ⚽ Doelpunten | 2 |
| 1.9 | 🥅 Tegengoals | 1.9 |
| 1.34 | ⚡ xG | 2.12 |
| 11.8 | 🔫 Schoten | 20.8 |
| 4.2 | 🎯 Schoten op doel | 6.4 |
| 3.9 | 🚩 Corners | 6.5 |
| 90% | 🤝 BTTS | 80% |
| 70% | 📊 Over 2.5 % | 80% |
| 0% | 🧤 Clean sheet % | 10% |
| 40% | 🧤 Gescoord in beide helften | 30% |
| 45% | ⚽ Balbezit | 57% |
| 14.9 | 🟨 Overtredingen | 10.8 |
Helmond Sport
10 gespeeld · 9 pts · #17
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVVGV | 0.80 |
| Thuis | GGWWG | 1.80 |
| Uit | VVVVV | — |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 20% | 40% | 0% |
| Gem. goals | 3.5 | 3.6 | 3.4 |
| Voor | 1.6 | 2.2 | 1 |
| Tegen | 1.9 | 1.4 | 2.4 |
| BTTS | 90% | 100% | 80% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 10% | 0% | 20% |
| xG | 1.34 | 1.48 | 1.2 |
| xG tegen | 1.86 | 2.05 | 1.67 |
NAC Breda
10 gespeeld · 17 pts · #5
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWWGW | 2.00 |
| Thuis | VWVWW | 1.80 |
| Uit | WGVWG | 1.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 60% | 40% |
| Gem. goals | 3.9 | 3.8 | 4 |
| Voor | 2 | 2 | 2 |
| Tegen | 1.9 | 1.8 | 2 |
| BTTS | 80% | 60% | 100% |
| De '0' | 10% | 20% | 0% |
| Niet gescoord | 10% | 20% | 0% |
| xG | 2.12 | 2.27 | 1.97 |
| xG tegen | 1.1 | 0.89 | 1.31 |
Voorspellingen voor Helmond Sport – NAC Breda
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Helmond Sport wint FT Resultaat | 27% | 3.70 | 5.00 | +35.18 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 24% | 4.24 | 4.75 | +12.01 | Ja |
| NAC Breda wint FT Resultaat | 49% | 2.02 | 1.48 | -26.91 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 51% | 1.98 | 1.14 | -42.29 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 73% | 1.37 | 1.15 | -16.10 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 96% | 1.04 | 1.01 | -3.21 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 87% | 1.16 | 1.10 | -4.76 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 67% | 1.50 | 1.40 | -6.76 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 45% | 2.23 | 2.00 | -10.36 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 26% | 3.83 | 3.25 | -15.04 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 4% | 23.98 | 18.00 | -24.94 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 13% | 7.45 | 6.50 | -12.77 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 33% | 2.99 | 2.88 | -3.81 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 55% | 1.81 | 1.80 | -0.68 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 74% | 1.35 | 1.33 | -1.77 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 67% | 1.50 | 1.50 | +0.24 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 33% | 3.01 | 2.45 | -18.73 | Nee |
| BTTS & Winst Helmond Sport Combinatie | 18% | 5.71 | 7.87 | +37.72 | Ja |
| BTTS & Winst NAC Breda Combinatie | 30% | 3.34 | 2.54 | -24.03 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Helmond Sport Clean Sheet Clean Sheet | 14% | 7.30 | – | – | Nee |
| NAC Breda Clean Sheet Clean Sheet | 24% | 4.23 | – | – | Nee |
| Helmond Sport scoort eerst Eerste Goal | 41% | 2.46 | 2.71 | +10.30 | Ja |
| NAC Breda scoort eerst Eerste Goal | 56% | 1.78 | 1.42 | -20.34 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Helmond Sport
Advies: Double chance : Helmond Sport or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
35%
WINSTKANS
30%
0.80
VORM LAATSTE 5
2.00
1.60
H2H LAATSTE 5
1.00
1.80
THUIS-/UIT PPG
1.60
1.34
XG (THUIS/UIT)
2.12
1.81
XG TEGEN (THUIS/UIT)
0.89
4.2
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.4
0%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
10%
60%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
100%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Helmond Sport | NAC Breda | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 90% | 95% |
| Over 2.5 | 70% | 80% | 75% |
| Over 3.5 | 50% | 60% | 55% |
| Over 4.5 | 20% | 40% | 30% |
| BTTS | 90% | 80% | 85% |
| BTTS & Win | 17.5% | 29.9% | 23.7% |
| BTTS & Draw | 30% | 20% | 25% |
| BTTS & Over 2.5 | 56.6% | 56.6% | 56.6% |
Trends
- Helmond Sport pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten, gemiddeld 0.8 punt per wedstrijd; BTTS viel in 4 van die 5 en ze maakten 7 goals.
- Thuis is Helmond Sport al 5 wedstrijden ongeslagen en wil het die reeks verlengen.
- Helmond Sport kan met vertrouwen naar voren kijken, want het scoorde dit seizoen in elke thuiswedstrijd.
- Helmond Sport scoorde in de laatste 5 thuisduels en bleef dit seizoen in 0 thuiswedstrijd droog staan.
- Doelpunten lijken in de lucht, want in de laatste 10 wedstrijden van Helmond Sport vielen er telkens 2 goals of meer.
- In de laatste 5 wedstrijden van Helmond Sport was het 4 keer BTTS, en dit seizoen viel BTTS in 9 duels (90% van alle wedstrijden) met Helmond Sport.
Trends
- NAC Breda pakte 10 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), gemiddeld 2 per wedstrijd, met BTTS in 4 van die 5 en 11 goals in totaal.
- NAC Breda is buitenshuis al 2 wedstrijden ongeslagen.
- NAC Breda scoorde in de laatste 5 uitwedstrijden op rij; kan Helmond Sport die reeks stoppen?
- NAC Breda is al 4 duels op rij ongeslagen en won 3 van de laatste 5 wedstrijden.
- NAC Breda verloor slechts 1 van de laatste 5 duels (3 zeges, 1 gelijkspel) en wil die lijn doortrekken tegen Helmond Sport.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van NAC Breda scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS al in 8 duels (80% van alle wedstrijden) met NAC Breda.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.8
G
G
W
W
G
Vorm – Uit
1.6
W
G
V
W
G
Helmond Sport
Helmond Sport
2 - 2
Heracles
Helmond Sport
3 - 1
Jong PSV
Helmond Sport
4 - 2
VVV
Helmond Sport
1 - 1
RKC Waalwijk
Helmond Sport
1 - 1
De Graafschap
NAC Breda
Vitesse
2 - 2
NAC Breda
De Graafschap
1 - 2
NAC Breda
RKC Waalwijk
4 - 2
NAC Breda
Roda JC
2 - 2
NAC Breda
TOP Oss
1 - 2
NAC Breda
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Livio Cicero
xG 2.80
Goals 2
-0.80
Mauro Lenaerts
xG 2.63
Goals 3
+0.37
Tarik Essakkati
xG 2.07
Goals 2
-0.07
xG vs Goals
Charles Andreas Brym
xG 4.21
Goals 5
+0.79
Moussa Soumano
xG 4.03
Goals 3
-1.03
Paul Gladon
xG 3.68
Goals 4
+0.32
Gaat Helmond Sport scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Helmond Sport scoort.
10%
clean sheet uit
Gaat NAC Breda scoren?
0%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat NAC Breda scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Helmond Sport | NAC Breda |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 90% |
| Over 2.5 | 70% | 80% |
| Over 3.5 | 50% | 60% |
| Over 4.5 | 20% | 40% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Helmond Sport | NAC Breda |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 90% |
| Over 1.5 | 70% | 70% |
| Over 2.5 | 20% | 20% |
| Over 3.5 | 13% | 10% |
| Over 4.5 | 4% | 4% |
| Clean Sheets | 0% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
M. Bergsen
1.2
Tg/Wedstrijd
12
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
M. Verrips
1.7
Tg/Wedstrijd
17
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Helmond Sport | NAC Breda | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 80% | 80% | 80% |
| Over 8 | 80% | 60% | 70% |
| Over 9 | 60% | 40% | 50% |
| Over 10 | 20% | 20% | 20% |
| Over 11 | 20% | 0% | 10% |
| Over 12 | 20% | 0% | 10% |
| Over 13 | 20% | 0% | 10% |
Verwacht totaal: 3.9 + 6.5 = 10.4
Hoekschoppen analyse
Helmond Sport
| Overall | 3.9 |
| Thuis | 3.8 |
| Uit | 4 |
Verwacht totaal
10.4
hoekschoppen
NAC Breda
| Overall | 6.5 |
| Thuis | 8 |
| Uit | 5 |
Blessures & schorsingen Helmond Sport
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen NAC Breda
Geen meldingen.
Topscorer – Helmond Sport
Mauro Lenaerts
3
Doelpunten
0
Assists
0.9
Schoten/W
0.4
SoD/W
Topscorer – NAC Breda
C. Brym
5
Doelpunten
0
Assists
1.4
Schoten/W
1.1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Helmond Sport | NAC Breda | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11.80 | 20.80 | 16.30 |
| Schotconversie | 14% | 10% | 12% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.20 | 6.40 | 5.30 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.60 | 14.40 | 11.00 |
| Schoten per goal | 7.38 | 10.40 | 8.89 |
| Meer dan 10,5 schoten | 70% | 100% | 85% |
| Meer dan 11,5 schoten | 40% | 100% | 70% |
| Meer dan 12,5 schoten | 40% | 90% | 65% |
| Meer dan 13,5 schoten | 30% | 90% | 60% |
| Meer dan 14,5 schoten | 30% | 90% | 60% |
| Meer dan 15,5 schoten | 30% | 80% | 55% |
| Schoten op doel 3,5+ | 60% | 90% | 75% |
| Schoten op doel 4,5+ | 50% | 80% | 65% |
| Schoten op doel 5,5+ | 40% | 70% | 55% |
| Schoten op doel 6,5+ | 0% | 50% | 25% |
Schoten per speler
Helmond Sport
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| L. Cicero | 1.6 | 0.8 | 10 |
| D. Huiberts | 1.3 | 0.3 | 3 |
| J. van der Sluijs | 1.2 | 0.3 | 6 |
| T. Essakkati | 1.1 | 0.7 | 7 |
| B. Koglin | 1.1 | 0.6 | 10 |
| O. Zimuangana | 1 | 1 | 1 |
| Mauro Lenaerts | 0.9 | 0.4 | 10 |
| M. Ludwig | 0.7 | 0.3 | 10 |
NAC Breda
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| M. Soumano | 2.6 | 1.1 | 9 |
| P. Gladon | 2.3 | 0.7 | 7 |
| R. Paula | 2 | — | 2 |
| E. Ikpia | 2 | 1 | 1 |
| M. Seuntjens | 1.7 | 1.3 | 3 |
| M. Nassoh | 1.6 | 0.7 | 9 |
| C. Brym | 1.4 | 1.1 | 8 |
| J. Van den Bergh | 1.2 | 0.2 | 10 |
Schoten
Totaal schoten
11.8
20.8
Helmond Sport
NAC Breda
Schoten op doel
4.2
6.4
Helmond Sport
NAC Breda
Onderlinge resultaten Helmond Sport - NAC Breda
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 26/01/2024 | Helmond Sport - NAC Breda | 1-0 | ✗ | 1 |
| 27/10/2023 | NAC Breda - Helmond Sport | 1-1 | ✓ | 2 |
| 13/01/2023 | Helmond Sport - NAC Breda | 2-2 | ✓ | 4 |
| 05/08/2022 | NAC Breda - Helmond Sport | 1-0 | ✗ | 1 |
| 18/03/2022 | Helmond Sport - NAC Breda | 4-0 | ✗ | 4 |
| 27/11/2021 | NAC Breda - Helmond Sport | 1-0 | ✗ | 1 |
| 12/03/2021 | NAC Breda - Helmond Sport | 3-2 | ✓ | 5 |
| 06/09/2020 | Helmond Sport - NAC Breda | 0-2 | ✗ | 2 |
| 10/01/2020 | Helmond Sport - NAC Breda | 0-0 | ✗ | 0 |
| 16/08/2019 | NAC Breda - Helmond Sport | 5-1 | ✓ | 6 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Heracles Almelo | 10 | 8 | 1 | 1 | 31 | 12 | +19 | 25 |
| 2 | Almere City | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 7 | +15 | 22 |
| 3 | VVV Venlo | 10 | 7 | 0 | 3 | 26 | 14 | +12 | 21 |
| 4 | FC Emmen | 10 | 6 | 1 | 3 | 22 | 18 | +4 | 19 |
| 5 | NAC Breda | 10 | 5 | 2 | 3 | 20 | 19 | +1 | 17 |
| 6 | Roda JC | 10 | 4 | 4 | 2 | 10 | 8 | +2 | 16 |
| 7 | MVV | 10 | 5 | 1 | 4 | 13 | 20 | -7 | 16 |
| 8 | FC Volendam | 10 | 5 | 0 | 5 | 22 | 17 | +5 | 15 |
| 9 | RKC Waalwijk | 10 | 3 | 5 | 2 | 19 | 15 | +4 | 14 |
| 10 | Vitesse | 10 | 4 | 2 | 4 | 15 | 15 | 0 | 14 |
| 11 | Jong AZ | 10 | 4 | 1 | 5 | 22 | 18 | +4 | 13 |
| 12 | Jong PSV | 10 | 3 | 4 | 3 | 15 | 17 | -2 | 13 |
| 13 | TOP Oss | 10 | 4 | 0 | 6 | 15 | 15 | 0 | 12 |
| 14 | FC Den Bosch | 10 | 3 | 2 | 5 | 14 | 18 | -4 | 11 |
| 15 | FC Eindhoven | 10 | 3 | 2 | 5 | 15 | 22 | -7 | 11 |
| 16 | De Graafschap | 10 | 3 | 2 | 5 | 13 | 23 | -10 | 11 |
| 17 | Helmond Sport | 10 | 2 | 3 | 5 | 16 | 19 | -3 | 9 |
| 18 | Jong Ajax | 10 | 2 | 2 | 6 | 13 | 25 | -12 | 8 |
| 19 | FC Dordrecht | 10 | 2 | 2 | 6 | 13 | 27 | -14 | 8 |
| 20 | Jong FC Utrecht | 10 | 2 | 1 | 7 | 16 | 23 | -7 | 7 |