GWWVV
Jong FC Utrecht
Jong FC Utrecht - Roda JCStatistieken, H2H & xG
WGWVG
Roda JC
Head to Head
16 wedstrijden2.94
Avg Goals
75%
BTTS
88%
Over 1.5
75%
Over 2.5
31%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Jong FC Utrecht | Statistiek | Roda JC |
|---|---|---|
| 1.6 | ⚽ Doelpunten | 1 |
| 2.3 | 🥅 Tegengoals | 0.8 |
| 1.54 | ⚡ xG | 1.28 |
| 14.9 | 🔫 Schoten | 11.2 |
| 4.2 | 🎯 Schoten op doel | 4.2 |
| 4.5 | 🚩 Corners | 4.1 |
| 90% | 🤝 BTTS | 40% |
| 90% | 📊 Over 2.5 % | 20% |
| 10% | 🧤 Clean sheet % | 40% |
| 20% | 🧤 Gescoord in beide helften | 30% |
| 46% | ⚽ Balbezit | 49% |
| 14.4 | 🟨 Overtredingen | 14.2 |
Jong FC Utrecht
10 gespeeld · 7 pts · #20
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWWVV | 1.40 |
| Thuis | VVGWV | 0.80 |
| Uit | VVVWV | 0.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 20% | 20% | 20% |
| Gem. goals | 3.9 | 4.4 | 3.4 |
| Voor | 1.6 | 1.8 | 1.4 |
| Tegen | 2.3 | 2.6 | 2 |
| BTTS | 90% | 80% | 100% |
| De '0' | 10% | 20% | 0% |
| Niet gescoord | 10% | 20% | 0% |
| xG | 1.54 | 1.57 | 1.51 |
| xG tegen | 1.86 | 1.77 | 1.94 |
Roda JC
10 gespeeld · 16 pts · #8
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGWVG | 1.60 |
| Thuis | WGWWG | 2.20 |
| Uit | VWGGV | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 40% | 60% | 20% |
| Gem. goals | 1.8 | 2.4 | 1.2 |
| Voor | 1 | 1.6 | 0.4 |
| Tegen | 0.8 | 0.8 | 0.8 |
| BTTS | 40% | 60% | 20% |
| De '0' | 40% | 40% | 40% |
| Niet gescoord | 30% | 0% | 60% |
| xG | 1.28 | 1.47 | 1.1 |
| xG tegen | 1.41 | 1.33 | 1.49 |
Voorspellingen voor Jong FC Utrecht – Roda JC
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Jong FC Utrecht wint FT Resultaat | 43% | 2.31 | 3.25 | +40.40 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 27% | 3.66 | 3.60 | -1.71 | Nee |
| Roda JC wint FT Resultaat | 30% | 3.39 | 1.92 | -43.37 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 71% | 1.42 | 1.25 | -11.88 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 57% | 1.76 | 1.25 | -29.00 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 93% | 1.08 | 1.02 | -5.39 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 78% | 1.28 | 1.16 | -9.42 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 53% | 1.88 | 1.61 | -14.54 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 31% | 3.24 | 2.46 | -24.16 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 15% | 6.56 | 4.33 | -33.97 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 7% | 13.79 | 12.30 | -10.82 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 22% | 4.56 | 4.10 | -10.17 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 47% | 2.13 | 2.25 | +5.57 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 69% | 1.45 | 1.43 | -1.09 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 85% | 1.18 | 1.14 | -3.39 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 57% | 1.74 | 1.56 | -10.47 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 43% | 2.35 | 2.30 | -2.00 | Nee |
| BTTS & Winst Jong FC Utrecht Combinatie | 22% | 4.59 | 6.00 | +30.62 | Ja |
| BTTS & Winst Roda JC Combinatie | 16% | 6.42 | 3.50 | -45.50 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 52% | 1.93 | 1.22 | -36.68 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 38% | 2.63 | 1.43 | -45.66 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 26% | 3.86 | 2.03 | -47.42 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 17% | 6.06 | 2.27 | -62.55 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 10% | 10.20 | 2.97 | -70.89 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 48% | 2.08 | 3.50 | +68.35 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 62% | 1.61 | 2.53 | +56.86 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 74% | 1.35 | 1.95 | +44.49 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 84% | 1.20 | 1.58 | +31.93 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 90% | 1.11 | 1.30 | +17.26 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Jong FC Utrecht Clean Sheet Clean Sheet | 29% | 3.49 | – | – | Nee |
| Roda JC Clean Sheet Clean Sheet | 21% | 4.72 | – | – | Nee |
| Jong FC Utrecht scoort eerst Eerste Goal | 52% | 1.92 | 2.29 | +19.08 | Ja |
| Roda JC scoort eerst Eerste Goal | 42% | 2.39 | 1.65 | -30.87 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Roda
Advies: Double chance : draw or Roda
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
1.40
VORM LAATSTE 5
1.60
0.40
H2H LAATSTE 5
2.20
0.80
THUIS-/UIT PPG
1.00
1.54
XG (THUIS/UIT)
1.28
1.74
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.50
4.2
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.2
20%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
40%
80%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
0%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Jong FC Utrecht | Roda JC | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 90% | 90% |
| Over 1.5 | 90% | 60% | 75% |
| Over 2.5 | 90% | 20% | 55% |
| Over 3.5 | 50% | 10% | 30% |
| Over 4.5 | 30% | 0% | 30% |
| BTTS | 90% | 40% | 65% |
| BTTS & Win | 21.8% | 15.6% | 18.7% |
| BTTS & Draw | 0% | 30% | 30% |
| BTTS & Over 2.5 | 44.4% | 44.4% | 44.4% |
Trends
- Jong FC FC Utrecht pakte 7 punten uit de laatste 5 duels (gemiddeld 1,4 per wedstrijd), met BTTS in 4 van die wedstrijden en 11 goals in die reeks.
- In de laatste 4 duels van Jong FC FC Utrecht vielen telkens 3+ goals en over de laatste 5 wedstrijden staat de teller op 19 goals in totaal; doet Roda JC vandaag mee?
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Jong FC FC Utrecht scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS in 9 duels (90%) met Jong FC FC Utrecht.
- Jong FC FC Utrecht lijkt ook nu te scoren: het team trof doel in de laatste 4 wedstrijden en maakte 11 goals in de laatste 5 duels.
Trends
- Roda JC pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 8 punten, gemiddeld 1.6 per wedstrijd, met BTTS in slechts 1 van die wedstrijden en 4 goals in totaal.
- Roda JC hield in de laatste 5 wedstrijden 3 keer de nul en kreeg in die periode 3 goals tegen; dit seizoen staan ze op 4 clean sheets.
- Roda JC wil de lijn doortrekken tegen Jong FC FC Utrecht: in de laatste 5 duels verloren ze er maar 1, met 2 zeges en 2 gelijke spelen.
- Voorin loopt het bij Roda JC stroef: in 2 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren, dus wordt het interessant of de trainer vandaag tactisch ingrijpt of een extra aanvaller brengt.
- In slechts 1 van de laatste 5 duels van Roda JC scoorden beide teams, en daarvan wonnen ze er 2; dit seizoen viel BTTS in 4/10 wedstrijden van Roda JC.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
0.8
V
V
G
W
V
Vorm – Uit
1
V
W
G
G
V
Jong FC Utrecht
Jong FC Utrecht
1 - 3
VVV
Jong FC Utrecht
6 - 1
Jong Ajax
Jong FC Utrecht
0 - 0
FC Eindhoven
Jong FC Utrecht
1 - 6
Heracles
Jong FC Utrecht
1 - 3
Vitesse
Roda JC
VVV
2 - 0
Roda JC
Jong Ajax
0 - 0
Roda JC
MVV
1 - 1
Roda JC
FC Dordrecht
0 - 1
Roda JC
FC Emmen
1 - 0
Roda JC
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Emmanuel Chigozie Owen
xG 4.24
Goals 5
+0.76
Bjorn Menzo
xG 3.33
Goals 3
-0.33
Massien Ghaddari
xG 2.37
Goals 2
-0.37
xG vs Goals
Anthony van den Hurk
xG 2.07
Goals 1
-1.07
Marco Tol
xG 1.75
Goals 2
+0.25
Cain Seedorf
xG 1.52
Goals 1
-0.52
Gaat Jong FC Utrecht scoren?
80%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Jong FC Utrecht scoort.
40%
clean sheet uit
Gaat Roda JC scoren?
20%
clean sheet thuis
Lage kans
Er is een lage kans dat Roda JC scoort.
40%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Jong FC Utrecht | Roda JC |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 90% |
| Over 1.5 | 90% | 60% |
| Over 2.5 | 90% | 20% |
| Over 3.5 | 50% | 10% |
| Over 4.5 | 30% | 0% |
| Niet gescoord | 10% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Jong FC Utrecht | Roda JC |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 60% |
| Over 1.5 | 80% | 20% |
| Over 2.5 | 30% | 5% |
| Over 3.5 | 10% | 1% |
| Over 4.5 | 8% | 0% |
| Clean Sheets | 10% | 40% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
M. Eppink
1.83
Tg/Wedstrijd
11
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
J. Treichel
0.5
Tg/Wedstrijd
5
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Jong FC Utrecht | Roda JC | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 80% | 80% | 80% |
| Over 7 | 80% | 80% | 80% |
| Over 8 | 80% | 60% | 70% |
| Over 9 | 20% | 20% | 20% |
| Over 10 | 20% | 0% | 10% |
| Over 11 | 20% | 0% | 10% |
| Over 12 | 20% | 0% | 10% |
Verwacht totaal: 4.5 + 4.1 = 8.6
Hoekschoppen analyse
Jong FC Utrecht
| Overall | 4.5 |
| Thuis | 4.4 |
| Uit | 4.6 |
Verwacht totaal
8.6
hoekschoppen
Roda JC
| Overall | 4.1 |
| Thuis | 4.8 |
| Uit | 3.4 |
Blessures & schorsingen Jong FC Utrecht
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Roda JC
Geen meldingen.
Topscorer – Jong FC Utrecht
E. C. Owen
5
Doelpunten
0
Assists
1.9
Schoten/W
0.9
SoD/W
Topscorer – Roda JC
M. Tol
2
Doelpunten
0
Assists
0.6
Schoten/W
0.3
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Jong FC Utrecht | Roda JC | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 14.90 | 11.20 | 13.05 |
| Schotconversie | 11% | 9% | 10% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.20 | 4.20 | 4.20 |
| Schoten naast per wedstrijd | 10.70 | 7.00 | 8.85 |
| Schoten per goal | 9.31 | 11.20 | 10.25 |
| Meer dan 10,5 schoten | 100% | 40% | 70% |
| Meer dan 11,5 schoten | 90% | 40% | 65% |
| Meer dan 12,5 schoten | 70% | 30% | 50% |
| Meer dan 13,5 schoten | 70% | 20% | 45% |
| Meer dan 14,5 schoten | 60% | 20% | 40% |
| Meer dan 15,5 schoten | 50% | 20% | 35% |
| Schoten op doel 3,5+ | 50% | 50% | 50% |
| Schoten op doel 4,5+ | 40% | 30% | 35% |
| Schoten op doel 5,5+ | 10% | 10% | 10% |
| Schoten op doel 6,5+ | 10% | 10% | 10% |
Schoten per speler
Jong FC Utrecht
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| E. C. Owen | 1.9 | 0.9 | 8 |
| N. Dundas | 1.8 | 0.7 | 6 |
| Massien Ghaddari | 1.5 | 0.5 | 10 |
| W. Kooy | 1.4 | 0.7 | 7 |
| Bjorn Menzo | 1.4 | 0.9 | 10 |
| R. Omorowa | 1 | — | 6 |
| F. Pohl | 1 | 0.3 | 4 |
| Viggo Plantinga | 0.7 | — | 10 |
Roda JC
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| A. van den Hurk | 1.8 | 0.7 | 9 |
| C. Seedorf | 1.5 | 0.5 | 8 |
| J. Sleegers | 1 | 0.2 | 9 |
| Guilherme Martinho P… | 1 | 0.5 | 4 |
| J. Mensah | 1 | 0.7 | 7 |
| M. Paulissen | 0.9 | 0.3 | 9 |
| L. Beerten | 0.7 | 0.4 | 10 |
| M. Tol | 0.6 | 0.3 | 10 |
Schoten
Totaal schoten
14.9
11.2
Jong FC Utrecht
Roda JC
Schoten op doel
4.2
4.2
Jong FC Utrecht
Roda JC
Onderlinge resultaten Jong FC Utrecht - Roda JC
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 22/12/2025 | Jong FC Utrecht - Roda JC | 1-3 | ✓ | 4 |
| 01/11/2025 | Roda JC - Jong FC Utrecht | 1-1 | ✓ | 2 |
| 24/01/2025 | Roda JC - Jong FC Utrecht | 3-0 | ✗ | 3 |
| 22/11/2024 | Jong FC Utrecht - Roda JC | 1-3 | ✓ | 4 |
| 26/01/2024 | Roda JC - Jong FC Utrecht | 0-0 | ✗ | 0 |
| 01/09/2023 | Jong FC Utrecht - Roda JC | 1-0 | ✗ | 1 |
| 06/03/2023 | Jong FC Utrecht - Roda JC | 1-3 | ✓ | 4 |
| 28/10/2022 | Roda JC - Jong FC Utrecht | 4-1 | ✓ | 5 |
| 01/04/2022 | Roda JC - Jong FC Utrecht | 2-1 | ✓ | 3 |
| 18/10/2021 | Jong FC Utrecht - Roda JC | 1-2 | ✓ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Heracles Almelo | 10 | 8 | 1 | 1 | 31 | 12 | +19 | 25 |
| 2 | Almere City | 11 | 7 | 1 | 3 | 23 | 9 | +14 | 22 |
| 3 | VVV Venlo | 11 | 7 | 1 | 3 | 30 | 18 | +12 | 22 |
| 4 | FC Emmen | 11 | 7 | 1 | 3 | 24 | 19 | +5 | 22 |
| 5 | NAC Breda | 11 | 6 | 2 | 3 | 22 | 19 | +3 | 20 |
| 6 | Vitesse | 11 | 5 | 2 | 4 | 16 | 15 | +1 | 17 |
| 7 | FC Volendam | 11 | 5 | 1 | 5 | 23 | 18 | +5 | 16 |
| 8 | Roda JC | 10 | 4 | 4 | 2 | 10 | 8 | +2 | 16 |
| 9 | MVV | 10 | 5 | 1 | 4 | 13 | 20 | -7 | 16 |
| 10 | RKC Waalwijk | 11 | 3 | 6 | 2 | 20 | 16 | +4 | 15 |
| 11 | Jong AZ | 11 | 4 | 2 | 5 | 26 | 22 | +4 | 14 |
| 12 | FC Den Bosch | 11 | 4 | 2 | 5 | 16 | 19 | -3 | 14 |
| 13 | Jong PSV | 10 | 3 | 4 | 3 | 15 | 17 | -2 | 13 |
| 14 | TOP Oss | 11 | 4 | 0 | 7 | 16 | 17 | -1 | 12 |
| 15 | FC Eindhoven | 11 | 3 | 2 | 6 | 15 | 23 | -8 | 11 |
| 16 | De Graafschap | 10 | 3 | 2 | 5 | 13 | 23 | -10 | 11 |
| 17 | Helmond Sport | 11 | 2 | 3 | 6 | 16 | 21 | -5 | 9 |
| 18 | Jong Ajax | 10 | 2 | 2 | 6 | 13 | 25 | -12 | 8 |
| 19 | FC Dordrecht | 10 | 2 | 2 | 6 | 13 | 27 | -14 | 8 |
| 20 | Jong FC Utrecht | 10 | 2 | 1 | 7 | 16 | 23 | -7 | 7 |