WWWGW
PSV
PSV - FC TwenteStatistieken, H2H & xG
WWGGW
FC Twente
Head to Head
30 wedstrijden3.83
Avg Goals
73%
BTTS
97%
Over 1.5
70%
Over 2.5
53%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| PSV | Statistiek | FC Twente |
|---|---|---|
| 2.91 | ⚽ Doelpunten | 1.76 |
| 1.33 | 🥅 Tegengoals | 1.06 |
| 2.07 | ⚡ xG | 1.99 |
| 17.7 | 🔫 Schoten | 17.8 |
| 7.2 | 🎯 Schoten op doel | 6.6 |
| 7 | 🚩 Corners | 5.2 |
| 76% | 🤝 BTTS | 64% |
| 85% | 📊 Over 2.5 % | 48% |
| 21% | 🧤 Clean sheet % | 24% |
| 73% | 🧤 Gescoord in beide helften | 39% |
| 61% | ⚽ Balbezit | 54% |
| 10.4 | 🟨 Overtredingen | 10.9 |
PSV
33 gespeeld · 81 pts · #1
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWGW | 2.60 |
| Thuis | WWVWW | 2.40 |
| Uit | WVWGW | 2.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 79% | 75% | 82% |
| Gem. goals | 4.24 | 4.87 | 3.65 |
| Voor | 2.91 | 3.31 | 2.53 |
| Tegen | 1.33 | 1.56 | 1.12 |
| BTTS | 76% | 81% | 71% |
| De '0' | 21% | 13% | 29% |
| Niet gescoord | 3% | 6% | 0% |
| xG | 2.07 | 2.21 | 1.93 |
| xG tegen | 1.27 | 1.17 | 1.36 |
FC Twente
33 gespeeld · 58 pts · #3
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWGGW | 2.20 |
| Thuis | WVWGW | 2.00 |
| Uit | GWWWG | 2.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 45% | 53% | 38% |
| Gem. goals | 2.82 | 2.65 | 3 |
| Voor | 1.76 | 1.71 | 1.81 |
| Tegen | 1.06 | 0.94 | 1.19 |
| BTTS | 64% | 47% | 81% |
| De '0' | 24% | 41% | 6% |
| Niet gescoord | 18% | 24% | 13% |
| xG | 1.99 | 2.15 | 1.83 |
| xG tegen | 1.22 | 1.04 | 1.4 |
Voorspellingen voor PSV – FC Twente
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| PSV wint FT Resultaat | 46% | 2.17 | 1.72 | -20.89 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 22% | 4.50 | 4.49 | -0.23 | Nee |
| FC Twente wint FT Resultaat | 32% | 3.15 | 4.18 | +32.88 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 68% | 1.47 | 1.22 | -16.78 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 54% | 1.85 | 1.70 | -8.18 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 97% | 1.03 | 1.01 | -1.83 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 91% | 1.10 | 1.08 | -1.91 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 75% | 1.34 | 1.33 | -0.74 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 55% | 1.83 | 1.75 | -4.43 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 35% | 2.85 | 2.75 | -3.48 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 3% | 35.71 | 26.00 | -27.20 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 9% | 10.89 | 7.50 | -31.15 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 25% | 3.94 | 3.40 | -13.74 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 45% | 2.20 | 1.95 | -11.49 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 65% | 1.54 | 1.40 | -9.14 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 74% | 1.35 | 1.28 | -5.52 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 26% | 3.82 | 3.10 | -18.83 | Nee |
| BTTS & Winst PSV Combinatie | 32% | 3.16 | 2.95 | -6.54 | Nee |
| BTTS & Winst FC Twente Combinatie | 23% | 4.40 | 4.00 | -9.16 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 92% | 1.09 | 1.18 | +7.97 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 85% | 1.18 | 1.33 | +13.18 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 77% | 1.31 | 1.56 | +19.50 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 66% | 1.51 | 1.95 | +29.29 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 55% | 1.82 | 2.40 | +32.00 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 9% | 11.76 | 4.20 | -64.30 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 15% | 6.71 | 3.00 | -55.30 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 23% | 4.27 | 2.25 | -47.35 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 34% | 2.97 | 1.77 | -40.35 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 45% | 2.22 | 1.50 | -32.50 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| PSV Clean Sheet Clean Sheet | 17% | 5.85 | 4.75 | -18.74 | Nee |
| FC Twente Clean Sheet Clean Sheet | 12% | 8.42 | 5.75 | -31.73 | Nee |
| PSV scoort eerst Eerste Goal | 54% | 1.87 | 1.73 | -7.27 | Nee |
| FC Twente scoort eerst Eerste Goal | 44% | 2.25 | 2.04 | -9.42 | Nee |
| PSV wint nil Win to Nil | 14% | 6.99 | 5.50 | -21.28 | Nee |
| FC Twente wint nil Win to Nil | 9% | 11.02 | 7.50 | -31.92 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: PSV Eindhoven
Advies: Combo Double chance : PSV Eindhoven or draw and +1.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
2.60
VORM LAATSTE 5
2.20
3.00
H2H LAATSTE 5
0.00
2.38
THUIS-/UIT PPG
1.63
2.07
XG (THUIS/UIT)
1.99
1.24
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.41
7.2
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.6
13%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
6%
94%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
50%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | PSV | FC Twente | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 94% | 97% |
| Over 1.5 | 97% | 85% | 91% |
| Over 2.5 | 85% | 48% | 66.5% |
| Over 3.5 | 58% | 30% | 44% |
| Over 4.5 | 36% | 18% | 27% |
| BTTS | 76% | 64% | 70% |
| BTTS & Win | 31.7% | 22.7% | 27.2% |
| BTTS & Draw | 9% | 33% | 21% |
| BTTS & Over 2.5 | 65.4% | 65.4% | 65.4% |
| BTTS No & Over 2.5 | 9% | 6% | 7.5% |
Trends
- PSV pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 13 punten, gemiddeld 2.6 per wedstrijd, met BTTS in 4 van die 5 en 18 goals in totaal.
- FC Twente moet achterin top zijn, want PSV scoorde in de laatste 13 thuisduels en bleef dit seizoen in 1 thuiswedstrijd zonder goal.
- PSV zit in de lift met 5 wedstrijden op rij zonder nederlaag en 4 zeges in de laatste 5 duels.
- Doelpunten lijken waarschijnlijk, want in de laatste 20 wedstrijden van PSV vielen er telkens 2 goals of meer.
- PSV is tegen FC Twente al 5 duels ongeslagen (4 winst, 1 gelijk) en maakte daarin 18 goals.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van PSV scoorden beide teams, en dit seizoen was er bij 25 duels (76% van alle wedstrijden) met PSV BTTS.
Trends
- FC Twente pakte 11 punten uit de laatste 5 duels (gemiddeld 2.2 per wedstrijd), met BTTS in 4 van die 5 en 11 goals in totaal.
- FC Twente is buitenshuis al 13 wedstrijden ongeslagen en wil die reeks doortrekken.
- FC Twente scoorde in de laatste 13 uitwedstrijden op rij; kan PSV die serie stoppen?
- FC Twente is al 6 wedstrijden ongeslagen en won 3 van de laatste 5 duels.
- De laatste 13 wedstrijden van FC Twente eindigden telkens met 2 goals of meer.
- FC Twente is in de laatste 5 duels tegen PSV ongeslagen (3 zeges, 2 gelijke spelen) en maakte daarin 11 goals.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.4
W
W
V
W
W
Vorm – Uit
2.2
G
W
W
W
G
PSV
PSV
6 - 1
PEC Zwolle
PSV
4 - 3
FC Utrecht
PSV
2 - 3
NEC
PSV
2 - 1
AZ
PSV
3 - 1
Heerenveen
FC Twente
AZ
2 - 2
FC Twente
Ajax
1 - 2
FC Twente
Fortuna Sittard
1 - 2
FC Twente
Go Ahead Eagles
1 - 4
FC Twente
Telstar
1 - 1
FC Twente
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Ismael Saibari
xG 16.13
Goals 15
-1.13
Ricardo Pepi
xG 14.10
Goals 15
+0.90
Guus Til
xG 12.73
Goals 13
+0.27
xG vs Goals
Kristian Hlynsson
xG 13.08
Goals 10
-3.08
Daan Rots
xG 10.59
Goals 9
-1.59
Ricky van Wolfswinkel
xG 8.27
Goals 8
-0.27
Gaat PSV scoren?
94%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat PSV scoort.
6%
clean sheet uit
Gaat FC Twente scoren?
13%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat FC Twente scoort.
87%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | PSV | FC Twente |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 94% |
| Over 1.5 | 97% | 85% |
| Over 2.5 | 85% | 48% |
| Over 3.5 | 58% | 30% |
| Over 4.5 | 36% | 18% |
| Niet gescoord | 0% | 6% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | PSV | FC Twente |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 79% | 76% |
| Over 1.5 | 39% | 24% |
| Over 2.5 | 15% | 6% |
| Over 3.5 | 5% | 2% |
| Over 4.5 | 1% | 0% |
| Clean Sheets | 21% | 24% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
M. Kovář
1.27
Tg/Wedstrijd
38
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
L. Unnerstall
1.13
Tg/Wedstrijd
35
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | PSV | FC Twente | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 69% | 85% |
| Over 7 | 88% | 56% | 72% |
| Over 8 | 81% | 50% | 66% |
| Over 9 | 81% | 44% | 63% |
| Over 10 | 69% | 38% | 54% |
| Over 11 | 44% | 19% | 32% |
| Over 12 | 38% | 19% | 29% |
| Over 13 | 25% | 13% | 19% |
| Over 14 | 0% | 6% | 3% |
Verwacht totaal: 7.03 + 5.24 = 12.3
Hoekschoppen analyse
PSV
| Overall | 7.03 |
| Thuis | 7.38 |
| Uit | 6.71 |
Verwacht totaal
12.3
hoekschoppen
FC Twente
| Overall | 5.24 |
| Thuis | 5.71 |
| Uit | 4.75 |
Blessures & schorsingen PSV
Mauro JuniorBuiten de wedstrijdselectie
I. SaibariBlessure
J. SchoutenKnieblessure
R. van BommelKnieblessure
Blessures & schorsingen FC Twente
M. HilgersKnieblessure
L. UnnerstallBuiten de wedstrijdselectie
Topscorer – PSV
I. Saibari
15
Doelpunten
8
Assists
2.8
Schoten/W
1.4
SoD/W
Topscorer – FC Twente
K. Hlynsson
10
Doelpunten
4
Assists
1.7
Schoten/W
1.1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | PSV | FC Twente | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 17.70 | 17.79 | 17.75 |
| Schotconversie | 16% | 10% | 13% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 7.24 | 6.55 | 6.90 |
| Schoten naast per wedstrijd | 10.45 | 11.24 | 10.85 |
| Schoten per goal | 6.08 | 10.12 | 8.10 |
| Meer dan 10,5 schoten | 94% | 79% | 87% |
| Meer dan 11,5 schoten | 88% | 76% | 82% |
| Meer dan 12,5 schoten | 85% | 76% | 81% |
| Meer dan 13,5 schoten | 85% | 73% | 79% |
| Meer dan 14,5 schoten | 79% | 70% | 75% |
| Meer dan 15,5 schoten | 70% | 67% | 69% |
| Schoten op doel 3,5+ | 97% | 85% | 91% |
| Schoten op doel 4,5+ | 88% | 70% | 79% |
| Schoten op doel 5,5+ | 76% | 61% | 69% |
| Schoten op doel 6,5+ | 61% | 48% | 55% |
Schoten per speler
PSV
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| I. Saibari | 2.8 | 1.4 | 26 |
| R. Pepi | 1.7 | 1.2 | 25 |
| G. Til | 1.6 | 1 | 28 |
| I. Perišić | 1.3 | 0.7 | 29 |
| P. Wanner | 1.2 | 0.6 | 21 |
| D. Man | 1.2 | 0.6 | 24 |
| C. Driouech | 1 | 0.5 | 28 |
| R. van Bommel | 1 | 1 | 6 |
FC Twente
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| M. van Bergen | 3 | — | 1 |
| S. Lammers | 1.9 | 1 | 24 |
| K. Hlynsson | 1.7 | 1.1 | 32 |
| D. Rots | 1.5 | 0.9 | 32 |
| S. Ørjasæter | 1.2 | 0.6 | 29 |
| T. van den Belt | 1.2 | 0.6 | 32 |
| R. van Wolfswinkel | 1 | 0.7 | 30 |
| B. van Rooij | 0.8 | 0.3 | 32 |
Schoten
Totaal schoten
17.7
17.8
PSV
FC Twente
Schoten op doel
7.2
6.6
PSV
FC Twente
Onderlinge resultaten PSV - FC Twente
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 17/08/2025 | FC Twente - PSV | 0-2 | ✗ | 2 |
| 24/04/2025 | FC Twente - PSV | 1-3 | ✓ | 4 |
| 06/12/2024 | PSV - FC Twente | 6-1 | ✓ | 7 |
| 17/03/2024 | PSV - FC Twente | 1-0 | ✗ | 1 |
| 17/01/2024 | PSV - FC Twente | 3-1 | ✓ | 4 |
| 25/11/2023 | FC Twente - PSV | 0-3 | ✗ | 3 |
| 26/02/2023 | PSV - FC Twente | 3-1 | ✓ | 4 |
| 03/09/2022 | FC Twente - PSV | 2-1 | ✓ | 3 |
| 02/04/2022 | FC Twente - PSV | 3-3 | ✓ | 6 |
| 30/10/2021 | PSV - FC Twente | 5-2 | ✓ | 7 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PSV | 33 | 26 | 3 | 4 | 96 | 44 | +52 | 81 |
| 2 | Feyenoord | 33 | 18 | 8 | 7 | 68 | 44 | +24 | 62 |
| 3 | FC Twente | 33 | 15 | 13 | 5 | 58 | 35 | +23 | 58 |
| 4 | NEC | 33 | 15 | 11 | 7 | 75 | 52 | +23 | 56 |
| 5 | Ajax | 33 | 14 | 13 | 6 | 62 | 41 | +21 | 55 |
| 6 | AZ | 33 | 14 | 9 | 10 | 55 | 48 | +7 | 51 |
| 7 | FC Utrecht | 33 | 14 | 8 | 11 | 53 | 42 | +11 | 50 |
| 8 | sc Heerenveen | 33 | 14 | 8 | 11 | 57 | 53 | +4 | 50 |
| 9 | FC Groningen | 33 | 13 | 6 | 14 | 47 | 44 | +3 | 45 |
| 10 | Sparta Rotterdam | 33 | 12 | 7 | 14 | 38 | 59 | -21 | 43 |
| 11 | Fortuna Sittard | 33 | 11 | 6 | 16 | 49 | 61 | -12 | 39 |
| 12 | Go Ahead Eagles | 33 | 8 | 14 | 11 | 53 | 51 | +2 | 38 |
| 13 | PEC Zwolle | 33 | 9 | 10 | 14 | 44 | 69 | -25 | 37 |
| 14 | Excelsior | 33 | 9 | 8 | 16 | 40 | 54 | -14 | 35 |
| 15 | Telstar | 33 | 8 | 10 | 15 | 47 | 54 | -7 | 34 |
| 16 | FC Volendam | 33 | 8 | 8 | 17 | 34 | 53 | -19 | 32 |
| 17 | NAC Breda | 33 | 6 | 10 | 17 | 32 | 55 | -23 | 28 |
| 18 | Heracles Almelo | 33 | 5 | 4 | 24 | 34 | 83 | -49 | 19 |
