WWGGG
AZ
AZ - NAC BredaStatistieken, H2H & xG
GGVVW
NAC Breda
Head to Head
16 wedstrijden2.75
Avg Goals
50%
BTTS
75%
Over 1.5
69%
Over 2.5
25%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| AZ | Statistiek | NAC Breda |
|---|---|---|
| 1.67 | ⚽ Doelpunten | 0.97 |
| 1.45 | 🥅 Tegengoals | 1.67 |
| 1.74 | ⚡ xG | 1.5 |
| 15.8 | 🔫 Schoten | 14 |
| 5.8 | 🎯 Schoten op doel | 4 |
| 5.7 | 🚩 Corners | 5.8 |
| 64% | 🤝 BTTS | 45% |
| 64% | 📊 Over 2.5 % | 48% |
| 27% | 🧤 Clean sheet % | 18% |
| 27% | 🧤 Gescoord in beide helften | 12% |
| 53% | ⚽ Balbezit | 49% |
| 10.2 | 🟨 Overtredingen | 10.9 |
AZ
33 gespeeld · 51 pts · #6
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWGGG | 1.80 |
| Thuis | WWWWG | 2.60 |
| Uit | VVVGG | 0.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 42% | 50% | 35% |
| Gem. goals | 3.12 | 3.69 | 2.59 |
| Voor | 1.67 | 2.25 | 1.12 |
| Tegen | 1.45 | 1.44 | 1.47 |
| BTTS | 64% | 75% | 53% |
| De '0' | 27% | 25% | 29% |
| Niet gescoord | 12% | 0% | 24% |
| xG | 1.74 | 1.81 | 1.67 |
| xG tegen | 1.37 | 1.27 | 1.46 |
NAC Breda
33 gespeeld · 28 pts · #17
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GGVVW | 1.00 |
| Thuis | WGGVW | 1.60 |
| Uit | VVVGV | 0.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 18% | 29% | 6% |
| Gem. goals | 2.64 | 2.53 | 2.75 |
| Voor | 0.97 | 1.18 | 0.75 |
| Tegen | 1.67 | 1.35 | 2 |
| BTTS | 45% | 47% | 44% |
| De '0' | 18% | 24% | 13% |
| Niet gescoord | 42% | 35% | 50% |
| xG | 1.5 | 1.6 | 1.39 |
| xG tegen | 1.48 | 1.38 | 1.58 |
Voorspellingen voor AZ – NAC Breda
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| AZ wint FT Resultaat | 46% | 2.17 | 1.47 | -32.14 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 25% | 3.98 | 5.10 | +28.21 | Ja |
| NAC Breda wint FT Resultaat | 29% | 3.48 | 6.02 | +72.78 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 71% | 1.40 | 1.17 | -16.58 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 54% | 1.86 | 3.00 | +61.52 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 95% | 1.06 | 1.01 | -4.31 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 83% | 1.20 | 1.10 | -8.18 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 61% | 1.63 | 1.33 | -18.48 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 39% | 2.56 | 2.00 | -22.02 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 21% | 4.69 | 3.00 | -36.01 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 5% | 19.01 | 23.00 | +20.98 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 17% | 6.05 | 6.50 | +7.45 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 39% | 2.58 | 3.00 | +16.13 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 61% | 1.64 | 1.68 | +2.50 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 79% | 1.27 | 1.33 | +4.63 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 63% | 1.58 | 1.50 | -5.02 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 37% | 2.73 | 2.40 | -11.97 | Nee |
| BTTS & Winst AZ Combinatie | 26% | 3.81 | 2.36 | -38.12 | Nee |
| BTTS & Winst NAC Breda Combinatie | 17% | 5.81 | 10.44 | +79.78 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 88% | 1.14 | 1.33 | +16.38 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 79% | 1.26 | 1.58 | +25.45 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 69% | 1.45 | 1.94 | +34.05 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 58% | 1.74 | 2.48 | +42.60 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 46% | 2.19 | 3.25 | +48.20 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 13% | 8.00 | 3.00 | -62.50 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 21% | 4.85 | 2.20 | -54.68 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 31% | 3.24 | 1.91 | -40.98 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 43% | 2.35 | 1.70 | -27.75 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 54% | 1.84 | 1.28 | -30.37 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| AZ Clean Sheet Clean Sheet | 25% | 3.97 | 2.55 | -35.74 | Nee |
| NAC Breda Clean Sheet Clean Sheet | 17% | 5.97 | 9.00 | +50.63 | Ja |
| AZ scoort eerst Eerste Goal | 54% | 1.85 | 1.35 | -26.97 | Nee |
| NAC Breda scoort eerst Eerste Goal | 42% | 2.40 | 3.12 | +30.10 | Ja |
| AZ wint nil Win to Nil | 20% | 5.01 | 2.90 | -42.16 | Nee |
| NAC Breda wint nil Win to Nil | 11% | 8.71 | 15.00 | +72.20 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: AZ Alkmaar
Advies: Winner : AZ Alkmaar
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
50%
WINSTKANS
0%
1.80
VORM LAATSTE 5
1.00
2.00
H2H LAATSTE 5
0.80
1.88
THUIS-/UIT PPG
0.50
1.74
XG (THUIS/UIT)
1.50
1.33
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.50
5.8
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.0
25%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
13%
75%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
56%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | AZ | NAC Breda | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 97% | 94% | 95.5% |
| Over 1.5 | 82% | 70% | 76% |
| Over 2.5 | 64% | 48% | 56% |
| Over 3.5 | 42% | 24% | 33% |
| Over 4.5 | 15% | 12% | 13.5% |
| BTTS | 64% | 45% | 54.5% |
| BTTS & Win | 26.2% | 17.2% | 21.7% |
| BTTS & Draw | 24% | 24% | 24% |
| BTTS & Over 2.5 | 51.9% | 51.9% | 51.9% |
| BTTS No & Over 2.5 | 9% | 9% | 9% |
Trends
- AZ pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 9 punten, gemiddeld 1.8 per wedstrijd; BTTS viel in slechts 2 van die wedstrijden en AZ scoorde 8 keer.
- AZ is thuis al 6 wedstrijden ongeslagen en wil die reeks opnieuw verlengen.
- AZ zal met vertrouwen op goals mikken en wil de reeks voortzetten waarin het dit seizoen in elke thuiswedstrijd scoorde.
- AZ scoorde in de laatste 16 thuiswedstrijden en bleef dit seizoen in 0 thuiswedstrijd zonder doelpunt.
- AZ is nu 5 wedstrijden op rij ongeslagen en won 2 van de laatste 5 duels.
- AZ hield in de laatste 5 wedstrijden 3 keer de nul en kreeg in die periode 3 goals tegen; dit seizoen staat de teller op 9 clean sheets.
Trends
- NAC Breda pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 5 punten (gemiddeld 1 punt per wedstrijd), BTTS viel maar 1 keer en ze maakten 3 goals.
- In de laatste 4 wedstrijden van NAC Breda vielen telkens 2 goals of meer, dus er lijkt opnieuw ruimte voor doelpunten.
- NAC Breda hield in 3 van de laatste 5 duels de nul niet aan de goede kant (niet gescoord), dus de vraag is of de trainer vandaag tactisch ingrijpt of een extra spits brengt.
- NAC Breda bleef dit seizoen in 14 wedstrijden droog staan (42%) en maakte in de laatste 5 duels slechts 3 goals.
- In slechts 1 van de laatste 5 wedstrijden van NAC Breda scoorden beide ploegen, NAC Breda won er 1 van die 5, en over het hele seizoen viel BTTS in 15/33 duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.6
W
W
W
W
G
Vorm – Uit
0.2
V
V
V
G
V
AZ
AZ
2 - 2
FC Twente
AZ
3 - 0
Heerenveen
AZ
2 - 0
Fortuna Sittard
AZ
4 - 0
Heracles
AZ
3 - 1
Sparta Rotterdam
NAC Breda
FC Utrecht
2 - 0
NAC Breda
Fortuna Sittard
1 - 1
NAC Breda
PEC Zwolle
2 - 1
NAC Breda
Go Ahead Eagles
6 - 0
NAC Breda
Telstar
3 - 0
NAC Breda
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Troy Parrott
xG 17.60
Goals 17
-0.60
Sven Mijnans
xG 12.40
Goals 10
-2.40
Mexx Meerdink
xG 4.90
Goals 4
-0.90
xG vs Goals
Mohamed Nassoh
xG 6.38
Goals 5
-1.38
Sydney van Hooijdonk
xG 5.53
Goals 5
-0.53
Boy Kemper
xG 5.43
Goals 5
-0.43
Gaat AZ scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat AZ scoort.
13%
clean sheet uit
Gaat NAC Breda scoren?
25%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat NAC Breda scoort.
50%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | AZ | NAC Breda |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 97% | 94% |
| Over 1.5 | 82% | 70% |
| Over 2.5 | 64% | 48% |
| Over 3.5 | 42% | 24% |
| Over 4.5 | 15% | 12% |
| Niet gescoord | 3% | 6% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | AZ | NAC Breda |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 73% | 82% |
| Over 1.5 | 42% | 55% |
| Over 2.5 | 21% | 18% |
| Over 3.5 | 6% | 6% |
| Over 4.5 | 2% | 3% |
| Clean Sheets | 27% | 18% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
R. Owusu-Oduro
1.5
Tg/Wedstrijd
33
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
D. Bielica
1.63
Tg/Wedstrijd
52
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | AZ | NAC Breda | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 88% | 94% | 91% |
| Over 7 | 75% | 56% | 66% |
| Over 8 | 75% | 56% | 66% |
| Over 9 | 56% | 44% | 50% |
| Over 10 | 25% | 44% | 35% |
| Over 11 | 25% | 44% | 35% |
| Over 12 | 19% | 31% | 25% |
| Over 13 | 19% | 25% | 22% |
| Over 14 | 19% | 6% | 13% |
Verwacht totaal: 5.73 + 5.76 = 11.5
Hoekschoppen analyse
AZ
| Overall | 5.73 |
| Thuis | 5.81 |
| Uit | 5.65 |
Verwacht totaal
11.5
hoekschoppen
NAC Breda
| Overall | 5.76 |
| Thuis | 6.06 |
| Uit | 5.44 |
Blessures & schorsingen AZ
J. HornkampBlessure
Blessures & schorsingen NAC Breda
L. GreimlSchouderblessure
B. LucassenLichte blessure (tikje gehad)
Topscorer – AZ
T. Parrott
16
Doelpunten
3
Assists
2.6
Schoten/W
1.6
SoD/W
Topscorer – NAC Breda
B. Kemper
5
Doelpunten
3
Assists
0.9
Schoten/W
0.4
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | AZ | NAC Breda | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 15.79 | 14.03 | 14.91 |
| Schotconversie | 11% | 7% | 9% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.79 | 4.00 | 4.90 |
| Schoten naast per wedstrijd | 10.00 | 10.03 | 10.02 |
| Schoten per goal | 9.47 | 14.47 | 11.97 |
| Meer dan 10,5 schoten | 79% | 76% | 78% |
| Meer dan 11,5 schoten | 73% | 64% | 69% |
| Meer dan 12,5 schoten | 67% | 55% | 61% |
| Meer dan 13,5 schoten | 55% | 52% | 54% |
| Meer dan 14,5 schoten | 48% | 42% | 45% |
| Meer dan 15,5 schoten | 45% | 39% | 42% |
| Schoten op doel 3,5+ | 79% | 55% | 67% |
| Schoten op doel 4,5+ | 64% | 33% | 49% |
| Schoten op doel 5,5+ | 48% | 27% | 38% |
| Schoten op doel 6,5+ | 39% | 12% | 26% |
Schoten per speler
AZ
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| T. Parrott | 2.6 | 1.6 | 27 |
| S. Mijnans | 2 | 1.2 | 29 |
| M. Meerdink | 1.6 | 0.6 | 18 |
| Weslley Patati | 1.3 | 0.6 | 26 |
| D. Kasius | 1.1 | 0.5 | 16 |
| R. Ichihara | 1 | 0.5 | 2 |
| K. Smit | 0.9 | 0.4 | 26 |
| I. Sadiq | 0.9 | 0.5 | 20 |
NAC Breda
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| M. Soumano | 1.8 | 0.7 | 15 |
| C. Brym | 1.4 | 0.6 | 23 |
| S. van Hooijdonk | 1.3 | 0.6 | 18 |
| A. Ayew | 1.3 | 0.4 | 16 |
| M. Nassoh | 1 | 0.5 | 28 |
| D. van Reeuwijk | 1 | — | 1 |
| B. Kemper | 0.9 | 0.4 | 32 |
| J. Talvitie | 0.8 | 0.4 | 26 |
Schoten
Totaal schoten
15.8
14
AZ
NAC Breda
Schoten op doel
5.8
4
AZ
NAC Breda
Onderlinge resultaten AZ - NAC Breda
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 31/08/2025 | NAC Breda - AZ | 0-1 | ✗ | 1 |
| 24/04/2025 | AZ - NAC Breda | 1-1 | ✓ | 2 |
| 15/12/2024 | NAC Breda - AZ | 1-2 | ✓ | 3 |
| 12/02/2020 | AZ - NAC Breda | 1-3 | ✓ | 4 |
| 08/02/2019 | NAC Breda - AZ | 0-3 | ✗ | 3 |
| 12/08/2018 | AZ - NAC Breda | 5-0 | ✗ | 5 |
| 17/02/2018 | NAC Breda - AZ | 1-3 | ✓ | 4 |
| 10/09/2017 | AZ - NAC Breda | 2-1 | ✓ | 3 |
| 10/05/2015 | AZ - NAC Breda | 3-2 | ✓ | 5 |
| 08/11/2014 | NAC Breda - AZ | 0-1 | ✗ | 1 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PSV | 33 | 26 | 3 | 4 | 96 | 44 | +52 | 81 |
| 2 | Feyenoord | 33 | 18 | 8 | 7 | 68 | 44 | +24 | 62 |
| 3 | FC Twente | 33 | 15 | 13 | 5 | 58 | 35 | +23 | 58 |
| 4 | NEC | 33 | 15 | 11 | 7 | 75 | 52 | +23 | 56 |
| 5 | Ajax | 33 | 14 | 13 | 6 | 62 | 41 | +21 | 55 |
| 6 | AZ | 33 | 14 | 9 | 10 | 55 | 48 | +7 | 51 |
| 7 | FC Utrecht | 33 | 14 | 8 | 11 | 53 | 42 | +11 | 50 |
| 8 | sc Heerenveen | 33 | 14 | 8 | 11 | 57 | 53 | +4 | 50 |
| 9 | FC Groningen | 33 | 13 | 6 | 14 | 47 | 44 | +3 | 45 |
| 10 | Sparta Rotterdam | 33 | 12 | 7 | 14 | 38 | 59 | -21 | 43 |
| 11 | Fortuna Sittard | 33 | 11 | 6 | 16 | 49 | 61 | -12 | 39 |
| 12 | Go Ahead Eagles | 33 | 8 | 14 | 11 | 53 | 51 | +2 | 38 |
| 13 | PEC Zwolle | 33 | 9 | 10 | 14 | 44 | 69 | -25 | 37 |
| 14 | Excelsior | 33 | 9 | 8 | 16 | 40 | 54 | -14 | 35 |
| 15 | Telstar | 33 | 8 | 10 | 15 | 47 | 54 | -7 | 34 |
| 16 | FC Volendam | 33 | 8 | 8 | 17 | 34 | 53 | -19 | 32 |
| 17 | NAC Breda | 33 | 6 | 10 | 17 | 32 | 55 | -23 | 28 |
| 18 | Heracles Almelo | 33 | 5 | 4 | 24 | 34 | 83 | -49 | 19 |
