VGVWV
PEC Zwolle
PEC Zwolle - FeyenoordStatistieken, H2H & xG
GGWWG
Feyenoord
Head to Head
27 wedstrijden3.52
Avg Goals
44%
BTTS
89%
Over 1.5
70%
Over 2.5
48%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| PEC Zwolle | Statistiek | Feyenoord |
|---|---|---|
| 1.33 | ⚽ Doelpunten | 2.06 |
| 2.09 | 🥅 Tegengoals | 1.33 |
| 1.13 | ⚡ xG | 1.9 |
| 9.7 | 🔫 Schoten | 16.6 |
| 3.6 | 🎯 Schoten op doel | 6.2 |
| 3.6 | 🚩 Corners | 7.1 |
| 70% | 🤝 BTTS | 64% |
| 64% | 📊 Over 2.5 % | 61% |
| 18% | 🧤 Clean sheet % | 27% |
| 27% | 🧤 Gescoord in beide helften | 39% |
| 45% | ⚽ Balbezit | 53% |
| 11.4 | 🟨 Overtredingen | 9.7 |
PEC Zwolle
33 gespeeld · 37 pts · #13
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VGVWV | 0.80 |
| Thuis | GGWGW | 1.80 |
| Uit | GGVVV | 0.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 27% | 50% | 6% |
| Gem. goals | 3.42 | 2.5 | 4.29 |
| Voor | 1.33 | 1.31 | 1.35 |
| Tegen | 2.09 | 1.19 | 2.94 |
| BTTS | 70% | 50% | 88% |
| De '0' | 18% | 31% | 6% |
| Niet gescoord | 15% | 25% | 6% |
| xG | 1.13 | 1.17 | 1.08 |
| xG tegen | 1.91 | 1.68 | 2.11 |
Feyenoord
33 gespeeld · 62 pts · #2
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GGWWG | 1.80 |
| Thuis | WWGWG | 2.20 |
| Uit | VGGGW | 1.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 55% | 65% | 44% |
| Gem. goals | 3.39 | 3.64 | 3.12 |
| Voor | 2.06 | 2.29 | 1.81 |
| Tegen | 1.33 | 1.35 | 1.31 |
| BTTS | 64% | 76% | 50% |
| De '0' | 27% | 24% | 31% |
| Niet gescoord | 12% | 0% | 25% |
| xG | 1.9 | 2.09 | 1.71 |
| xG tegen | 1.23 | 1.16 | 1.31 |
Voorspellingen voor PEC Zwolle – Feyenoord
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| PEC Zwolle wint FT Resultaat | 25% | 3.94 | 5.20 | +31.86 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 26% | 3.83 | 4.59 | +19.96 | Ja |
| Feyenoord wint FT Resultaat | 49% | 2.06 | 1.58 | -23.36 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 51% | 1.94 | 1.22 | -37.18 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 75% | 1.34 | 1.20 | -10.43 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 93% | 1.07 | 1.01 | -5.75 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 80% | 1.26 | 1.10 | -12.54 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 55% | 1.81 | 1.36 | -24.94 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 33% | 3.05 | 1.98 | -35.00 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 17% | 6.00 | 3.00 | -49.99 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 7% | 14.97 | 23.00 | +53.64 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 20% | 4.88 | 6.00 | +22.94 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 45% | 2.23 | 3.10 | +38.91 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 67% | 1.49 | 1.73 | +16.20 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 83% | 1.20 | 1.33 | +10.83 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 58% | 1.73 | 1.40 | -18.91 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 42% | 2.38 | 2.80 | +17.82 | Ja |
| BTTS & Winst PEC Zwolle Combinatie | 14% | 7.20 | 6.01 | -16.52 | Nee |
| BTTS & Winst Feyenoord Combinatie | 25% | 4.07 | 2.60 | -36.12 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 81% | 1.23 | 1.30 | +5.82 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 71% | 1.41 | 1.55 | +10.05 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 59% | 1.69 | 1.85 | +9.34 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 47% | 2.14 | 2.43 | +13.48 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 35% | 2.86 | 3.20 | +12.00 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 19% | 5.38 | 3.10 | -42.34 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 29% | 3.45 | 2.25 | -34.75 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 41% | 2.44 | 1.78 | -27.20 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 53% | 1.88 | 1.48 | -21.12 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 65% | 1.54 | 1.29 | -16.15 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| PEC Zwolle Clean Sheet Clean Sheet | 18% | 5.51 | – | – | Nee |
| Feyenoord Clean Sheet Clean Sheet | 31% | 3.27 | 3.40 | +4.09 | Ja |
| PEC Zwolle scoort eerst Eerste Goal | 39% | 2.58 | 2.44 | -5.57 | Nee |
| Feyenoord scoort eerst Eerste Goal | 56% | 1.80 | 1.53 | -14.78 | Nee |
| PEC Zwolle wint nil Win to Nil | 11% | 8.72 | 11.00 | +26.10 | Ja |
| Feyenoord wint nil Win to Nil | 24% | 4.18 | 3.80 | -9.03 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Feyenoord
Advies: Double chance : draw or Feyenoord
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
0.80
VORM LAATSTE 5
1.80
0.00
H2H LAATSTE 5
3.00
1.75
THUIS-/UIT PPG
1.63
1.13
XG (THUIS/UIT)
1.90
1.74
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.25
3.6
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.2
31%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
31%
50%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
63%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | PEC Zwolle | Feyenoord | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 97% | 97% | 97% |
| Over 1.5 | 85% | 85% | 85% |
| Over 2.5 | 64% | 61% | 62.5% |
| Over 3.5 | 45% | 39% | 42% |
| Over 4.5 | 21% | 27% | 24% |
| BTTS | 70% | 64% | 67% |
| BTTS & Win | 13.9% | 24.6% | 19.3% |
| BTTS & Draw | 27% | 21% | 24% |
| BTTS & Over 2.5 | 45.6% | 45.6% | 45.6% |
| BTTS No & Over 2.5 | 6% | 9% | 7.5% |
Trends
- PEC Zwolle pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten, gemiddeld 0.8 per wedstrijd; in 3 van die wedstrijden vielen goals aan beide kanten (BTTS) en PEC Zwolle maakte 6 goals.
- PEC Zwolle is thuis al 5 wedstrijden ongeslagen en wil die reeks doortrekken.
- Feyenoord moet verdedigend top zijn, want PEC Zwolle scoorde in de laatste 4 thuisduels, al bleven ze dit seizoen in 4 thuiswedstrijden ook droog staan.
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van PEC Zwolle was het BTTS, en dit seizoen gebeurde dat in 23 duels (70% van alle wedstrijden) met PEC Zwolle.
- PEC Zwolle lijkt te gaan scoren: ze troffen in de laatste 4 wedstrijden het net en maakten 6 goals in de laatste 5 duels.
Trends
- Feyenoord pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 9 punten, gemiddeld 1.8 per wedstrijd, met BTTS in 4 van die 5 en 7 gemaakte goals.
- Feyenoord is in de laatste 4 uitwedstrijden ongeslagen.
- Feyenoord is al 8 duels op rij ongeslagen en won 2 van de laatste 5 wedstrijden.
- In de laatste 4 wedstrijden van Feyenoord vielen telkens 2 goals of meer.
- Feyenoord is in de laatste 5 duels tegen PEC Zwolle ongeslagen (2 zeges, 3 gelijke spelen) en maakte daarin 7 goals.
- In 4 van Feyenoords laatste 5 wedstrijden scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS in 21 duels (64% van alle wedstrijden) met Feyenoord.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.8
G
G
W
G
W
Vorm – Uit
1.2
V
G
G
G
W
PEC Zwolle
PEC Zwolle
1 - 0
Heracles
PEC Zwolle
2 - 2
Excelsior
PEC Zwolle
2 - 1
NAC Breda
PEC Zwolle
1 - 1
FC Groningen
PEC Zwolle
0 - 0
Ajax
Feyenoord
Fortuna Sittard
1 - 2
Feyenoord
NEC
1 - 1
Feyenoord
FC Volendam
0 - 0
Feyenoord
NAC Breda
3 - 3
Feyenoord
FC Twente
2 - 0
Feyenoord
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Koen Kostons
xG 11.99
Goals 11
-0.99
Thijs Oosting
xG 7.74
Goals 6
-1.74
Kaj de Rooij
xG 6.26
Goals 6
-0.26
xG vs Goals
Ayase Ueda
xG 23.10
Goals 25
+1.90
Anis Hadj Moussa
xG 11.40
Goals 9
-2.40
Sem Steijn
xG 7.20
Goals 7
-0.20
Gaat PEC Zwolle scoren?
75%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat PEC Zwolle scoort.
31%
clean sheet uit
Gaat Feyenoord scoren?
31%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Feyenoord scoort.
75%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | PEC Zwolle | Feyenoord |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 97% | 97% |
| Over 1.5 | 85% | 85% |
| Over 2.5 | 64% | 61% |
| Over 3.5 | 45% | 39% |
| Over 4.5 | 21% | 27% |
| Niet gescoord | 3% | 3% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | PEC Zwolle | Feyenoord |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 82% | 73% |
| Over 1.5 | 57% | 36% |
| Over 2.5 | 24% | 18% |
| Over 3.5 | 18% | 6% |
| Over 4.5 | 6% | 1% |
| Clean Sheets | 18% | 27% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
T. de Graaff
2.1
Tg/Wedstrijd
65
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
T. Wellenreuther
1.38
Tg/Wedstrijd
44
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | PEC Zwolle | Feyenoord | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 81% | 88% | 85% |
| Over 7 | 63% | 81% | 72% |
| Over 8 | 63% | 69% | 66% |
| Over 9 | 56% | 56% | 56% |
| Over 10 | 44% | 38% | 41% |
| Over 11 | 38% | 19% | 29% |
| Over 12 | 25% | 19% | 22% |
| Over 13 | 19% | 13% | 16% |
| Over 14 | 13% | 13% | 13% |
Verwacht totaal: 3.64 + 7.09 = 10.7
Hoekschoppen analyse
PEC Zwolle
| Overall | 3.64 |
| Thuis | 4.19 |
| Uit | 3.12 |
Verwacht totaal
10.7
hoekschoppen
Feyenoord
| Overall | 7.09 |
| Thuis | 7.88 |
| Uit | 6.25 |
Blessures & schorsingen PEC Zwolle
J. FaberskiBuiten de wedstrijdselectie
S. LagsirSpierblessure
Y. NamliBuiten de wedstrijdselectie
S. ShoretireKnieblessure
D. VouteBuiten de wedstrijdselectie
D. van der HaarBuiten de wedstrijdselectie
A. Garcia MacNultyTwijfelachtig: Blessure
R. ThomasTwijfelachtig: Buiten de wedstrijdselectie
Blessures & schorsingen Feyenoord
A. AhmedhodzicBlessure
T. BeelenBeenbreuk
Hwang In-BeomEnkelblessure
M. JengBeenblessure
J. ModerBuiten de wedstrijdselectie
B. NieuwkoopBlessure
L. SauerSpierblessure
S. ZandKnieblessure
Topscorer – PEC Zwolle
K. Kostons
11
Doelpunten
6
Assists
1.5
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorer – Feyenoord
A. Ueda
25
Doelpunten
1
Assists
2.7
Schoten/W
1.5
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | PEC Zwolle | Feyenoord | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 9.73 | 16.61 | 13.17 |
| Schotconversie | 14% | 12% | 13% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.61 | 6.24 | 4.93 |
| Schoten naast per wedstrijd | 6.12 | 10.36 | 8.24 |
| Schoten per goal | 7.30 | 8.06 | 7.68 |
| Meer dan 10,5 schoten | 39% | 76% | 58% |
| Meer dan 11,5 schoten | 27% | 70% | 49% |
| Meer dan 12,5 schoten | 21% | 67% | 44% |
| Meer dan 13,5 schoten | 21% | 64% | 43% |
| Meer dan 14,5 schoten | 12% | 57% | 35% |
| Meer dan 15,5 schoten | 6% | 57% | 32% |
| Schoten op doel 3,5+ | 48% | 85% | 67% |
| Schoten op doel 4,5+ | 27% | 70% | 49% |
| Schoten op doel 5,5+ | 18% | 45% | 32% |
| Schoten op doel 6,5+ | 3% | 39% | 21% |
Schoten per speler
PEC Zwolle
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| K. Kostons | 1.5 | 0.8 | 33 |
| Y. Namli | 1.3 | 0.8 | 13 |
| T. Oosting | 1.3 | 0.8 | 33 |
| Rodney Kroeze | 1 | — | 1 |
| Jamiro Monteiro | 0.7 | 0.2 | 20 |
| K. de Rooij | 0.6 | 0.3 | 32 |
| S. Shoretire | 0.6 | 0.3 | 24 |
| T. Gooijer | 0.5 | 0.3 | 23 |
Feyenoord
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| A. Ueda | 2.7 | 1.5 | 31 |
| A. Hadj-Moussa | 1.7 | 1 | 29 |
| S. van Persie | 1.5 | 1 | 2 |
| S. Steijn | 1.3 | 0.9 | 20 |
| J. Moder | 1.2 | 0.7 | 10 |
| Q. Timber | 1.2 | 0.5 | 17 |
| L. Sauer | 1.2 | 0.7 | 20 |
| S. Carrillo | 1 | 0.3 | 3 |
Schoten
Totaal schoten
9.7
16.6
PEC Zwolle
Feyenoord
Schoten op doel
3.6
6.2
PEC Zwolle
Feyenoord
Onderlinge resultaten PEC Zwolle - Feyenoord
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 06/12/2025 | Feyenoord - PEC Zwolle | 6-1 | ✓ | 7 |
| 25/04/2025 | Feyenoord - PEC Zwolle | 4-0 | ✗ | 4 |
| 18/08/2024 | PEC Zwolle - Feyenoord | 1-5 | ✓ | 6 |
| 05/05/2024 | Feyenoord - PEC Zwolle | 5-0 | ✗ | 5 |
| 08/10/2023 | PEC Zwolle - Feyenoord | 0-2 | ✗ | 2 |
| 08/07/2023 | Feyenoord - PEC Zwolle | 3-1 | ✓ | 4 |
| 12/01/2023 | Feyenoord - PEC Zwolle | 3-1 | ✓ | 4 |
| 13/03/2022 | PEC Zwolle - Feyenoord | 1-2 | ✓ | 3 |
| 21/11/2021 | Feyenoord - PEC Zwolle | 4-0 | ✗ | 4 |
| 13/01/2021 | Feyenoord - PEC Zwolle | 1-0 | ✗ | 1 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PSV | 33 | 26 | 3 | 4 | 96 | 44 | +52 | 81 |
| 2 | Feyenoord | 33 | 18 | 8 | 7 | 68 | 44 | +24 | 62 |
| 3 | FC Twente | 33 | 15 | 13 | 5 | 58 | 35 | +23 | 58 |
| 4 | NEC | 33 | 15 | 11 | 7 | 75 | 52 | +23 | 56 |
| 5 | Ajax | 33 | 14 | 13 | 6 | 62 | 41 | +21 | 55 |
| 6 | AZ | 33 | 14 | 9 | 10 | 55 | 48 | +7 | 51 |
| 7 | FC Utrecht | 33 | 14 | 8 | 11 | 53 | 42 | +11 | 50 |
| 8 | sc Heerenveen | 33 | 14 | 8 | 11 | 57 | 53 | +4 | 50 |
| 9 | FC Groningen | 33 | 13 | 6 | 14 | 47 | 44 | +3 | 45 |
| 10 | Sparta Rotterdam | 33 | 12 | 7 | 14 | 38 | 59 | -21 | 43 |
| 11 | Fortuna Sittard | 33 | 11 | 6 | 16 | 49 | 61 | -12 | 39 |
| 12 | Go Ahead Eagles | 33 | 8 | 14 | 11 | 53 | 51 | +2 | 38 |
| 13 | PEC Zwolle | 33 | 9 | 10 | 14 | 44 | 69 | -25 | 37 |
| 14 | Excelsior | 33 | 9 | 8 | 16 | 40 | 54 | -14 | 35 |
| 15 | Telstar | 33 | 8 | 10 | 15 | 47 | 54 | -7 | 34 |
| 16 | FC Volendam | 33 | 8 | 8 | 17 | 34 | 53 | -19 | 32 |
| 17 | NAC Breda | 33 | 6 | 10 | 17 | 32 | 55 | -23 | 28 |
| 18 | Heracles Almelo | 33 | 5 | 4 | 24 | 34 | 83 | -49 | 19 |
