VWVWW
FC Utrecht
FC Utrecht - Fortuna SittardStatistieken, H2H & xG
VGVVW
Fortuna Sittard
Head to Head
14 wedstrijden3
Avg Goals
57%
BTTS
71%
Over 1.5
50%
Over 2.5
36%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| FC Utrecht | Statistiek | Fortuna Sittard |
|---|---|---|
| 1.61 | ⚽ Doelpunten | 1.48 |
| 1.27 | 🥅 Tegengoals | 1.85 |
| 1.63 | ⚡ xG | 1.38 |
| 15.1 | 🔫 Schoten | 12.7 |
| 5.5 | 🎯 Schoten op doel | 4.5 |
| 5.3 | 🚩 Corners | 4.3 |
| 61% | 🤝 BTTS | 79% |
| 52% | 📊 Over 2.5 % | 70% |
| 24% | 🧤 Clean sheet % | 9% |
| 27% | 🧤 Gescoord in beide helften | 27% |
| 47% | ⚽ Balbezit | 45% |
| 10.8 | 🟨 Overtredingen | 12.4 |
FC Utrecht
33 gespeeld · 50 pts · #7
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWVWW | 1.80 |
| Thuis | GWWWW | 2.60 |
| Uit | GWVVW | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 42% | 56% | 29% |
| Gem. goals | 2.88 | 2.62 | 3.12 |
| Voor | 1.61 | 1.81 | 1.41 |
| Tegen | 1.27 | 0.81 | 1.71 |
| BTTS | 61% | 50% | 71% |
| De '0' | 24% | 31% | 18% |
| Niet gescoord | 18% | 19% | 18% |
| xG | 1.63 | 1.79 | 1.48 |
| xG tegen | 1.49 | 1.33 | 1.64 |
Fortuna Sittard
33 gespeeld · 39 pts · #11
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VGVVW | 0.80 |
| Thuis | VVGVW | 0.80 |
| Uit | VWWVV | 1.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 33% | 41% | 25% |
| Gem. goals | 3.33 | 3.36 | 3.31 |
| Voor | 1.48 | 1.65 | 1.31 |
| Tegen | 1.85 | 1.71 | 2 |
| BTTS | 79% | 82% | 75% |
| De '0' | 9% | 18% | 0% |
| Niet gescoord | 12% | 0% | 25% |
| xG | 1.38 | 1.51 | 1.25 |
| xG tegen | 1.74 | 1.63 | 1.85 |
Voorspellingen voor FC Utrecht – Fortuna Sittard
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| FC Utrecht wint FT Resultaat | 49% | 2.04 | 1.50 | -26.54 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 25% | 3.96 | 4.90 | +23.83 | Ja |
| Fortuna Sittard wint FT Resultaat | 26% | 3.88 | 5.82 | +49.90 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 74% | 1.35 | 1.20 | -10.91 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 51% | 1.96 | 2.45 | +25.02 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 94% | 1.06 | 1.01 | -4.84 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 82% | 1.22 | 1.11 | -9.05 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 59% | 1.70 | 1.36 | -19.94 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 36% | 2.74 | 2.05 | -25.22 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 19% | 5.16 | 3.10 | -39.92 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 6% | 17.30 | 21.00 | +21.38 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 18% | 5.54 | 6.00 | +8.36 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 41% | 2.43 | 2.80 | +15.16 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 64% | 1.57 | 1.66 | +5.44 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 81% | 1.24 | 1.30 | +4.81 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 61% | 1.65 | 1.50 | -8.86 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 39% | 2.55 | 2.40 | -5.82 | Nee |
| BTTS & Winst FC Utrecht Combinatie | 26% | 3.80 | 2.49 | -34.44 | Nee |
| BTTS & Winst Fortuna Sittard Combinatie | 15% | 6.69 | 7.88 | +17.73 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 66% | 1.51 | 1.20 | -20.32 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 53% | 1.88 | 1.37 | -27.25 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 40% | 2.51 | 1.62 | -35.36 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 28% | 3.55 | 1.98 | -44.16 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 19% | 5.35 | 2.50 | -53.25 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 34% | 2.98 | 3.90 | +31.04 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 47% | 2.13 | 2.80 | +31.32 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 60% | 1.66 | 2.14 | +28.61 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 72% | 1.39 | 1.72 | +23.50 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 81% | 1.23 | 1.46 | +18.70 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| FC Utrecht Clean Sheet Clean Sheet | 28% | 3.52 | 2.88 | -18.13 | Nee |
| Fortuna Sittard Clean Sheet Clean Sheet | 17% | 6.02 | 7.50 | +24.49 | Ja |
| FC Utrecht scoort eerst Eerste Goal | 56% | 1.79 | 1.43 | -19.92 | Nee |
| Fortuna Sittard scoort eerst Eerste Goal | 39% | 2.54 | 2.75 | +8.07 | Ja |
| FC Utrecht wint nil Win to Nil | 23% | 4.42 | 3.10 | -29.81 | Nee |
| Fortuna Sittard wint nil Win to Nil | 11% | 9.25 | 12.00 | +29.77 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Utrecht
Advies: Winner : Utrecht
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.80
VORM LAATSTE 5
0.80
1.00
H2H LAATSTE 5
1.60
1.88
THUIS-/UIT PPG
0.88
1.63
XG (THUIS/UIT)
1.38
1.79
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.67
5.5
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.5
31%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
9%
44%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
69%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | FC Utrecht | Fortuna Sittard | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 97% | 100% | 98.5% |
| Over 1.5 | 82% | 88% | 85% |
| Over 2.5 | 52% | 70% | 61% |
| Over 3.5 | 33% | 39% | 36% |
| Over 4.5 | 18% | 24% | 21% |
| BTTS | 61% | 79% | 70% |
| BTTS & Win | 26.3% | 14.9% | 20.6% |
| BTTS & Draw | 21% | 18% | 19.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 49% | 49% | 49% |
| BTTS No & Over 2.5 | 6% | 0% | 6% |
Trends
- FC Utrecht pakte 9 punten uit de laatste 5 duels (gemiddeld 1.8 per wedstrijd), met BTTS in 3 van die potjes en 11 goals in totaal.
- FC Utrecht verkeert in topvorm en won de laatste 4 thuiswedstrijden op rij.
- FC Utrecht is thuis al 5 duels ongeslagen en wil die reeks doortrekken.
- Fortuna Sittard moet scherp verdedigen, want FC Utrecht scoorde in de laatste 5 thuisduels, al bleef het dit seizoen in 3 thuiswedstrijden droog staan.
- FC Utrecht is al 2 wedstrijden op rij ongeslagen.
- Doelpunten lijken in de lucht, want in de laatste 7 duels van FC Utrecht vielen er telkens 2 goals of meer.
Trends
- Fortuna Sittard pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten (gemiddeld 0.8 per wedstrijd), met BTTS in 4 van die 5 en 6 goals in totaal.
- Bij Fortuna Sittard vallen de laatste 17 wedstrijden telkens minimaal 2 goals.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Fortuna Sittard scoorden beide ploegen, en dit seizoen was er BTTS in 26 duels (79%) met Fortuna Sittard.
- Fortuna Sittard lijkt ook nu te scoren: het trof doel in de laatste 4 duels en maakte 6 goals in de laatste 5 wedstrijden.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.6
G
W
W
W
W
Vorm – Uit
1.2
V
W
W
V
V
FC Utrecht
FC Utrecht
2 - 0
NAC Breda
FC Utrecht
4 - 1
Telstar
FC Utrecht
2 - 0
Go Ahead Eagles
FC Utrecht
2 - 0
AZ
FC Utrecht
1 - 1
PEC Zwolle
Fortuna Sittard
Heerenveen
2 - 1
Fortuna Sittard
AZ
2 - 0
Fortuna Sittard
FC Volendam
1 - 2
Fortuna Sittard
NEC
2 - 3
Fortuna Sittard
Ajax
4 - 1
Fortuna Sittard
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Gjivai Zechiël
xG 9.61
Goals 8
-1.61
Yoann Cathline
xG 6.28
Goals 3
-3.28
Dani de Wit
xG 6.12
Goals 6
-0.12
xG vs Goals
Kaj Sierhuis
xG 13.50
Goals 12
-1.50
Mohammed Amine Ihattaren
xG 9.39
Goals 6
-3.39
Paul Gladon
xG 5.11
Goals 5
-0.11
Gaat FC Utrecht scoren?
81%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat FC Utrecht scoort.
9%
clean sheet uit
Gaat Fortuna Sittard scoren?
31%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Fortuna Sittard scoort.
75%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | FC Utrecht | Fortuna Sittard |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 97% | 100% |
| Over 1.5 | 82% | 88% |
| Over 2.5 | 52% | 70% |
| Over 3.5 | 33% | 39% |
| Over 4.5 | 18% | 24% |
| Niet gescoord | 3% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | FC Utrecht | Fortuna Sittard |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 76% | 91% |
| Over 1.5 | 27% | 64% |
| Over 2.5 | 12% | 18% |
| Over 3.5 | 9% | 9% |
| Over 4.5 | 1% | 4% |
| Clean Sheets | 24% | 9% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
V. Barkas
1.22
Tg/Wedstrijd
39
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
M. Branderhorst
1.74
Tg/Wedstrijd
40
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | FC Utrecht | Fortuna Sittard | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 94% | 88% | 91% |
| Over 7 | 81% | 81% | 81% |
| Over 8 | 69% | 75% | 72% |
| Over 9 | 56% | 56% | 56% |
| Over 10 | 31% | 50% | 41% |
| Over 11 | 31% | 38% | 35% |
| Over 12 | 13% | 31% | 22% |
| Over 13 | 13% | 25% | 19% |
| Over 14 | 0% | 19% | 10% |
Verwacht totaal: 5.27 + 4.3 = 9.6
Hoekschoppen analyse
FC Utrecht
| Overall | 5.27 |
| Thuis | 5.31 |
| Uit | 5.24 |
Verwacht totaal
9.6
hoekschoppen
Fortuna Sittard
| Overall | 4.3 |
| Thuis | 4.94 |
| Uit | 3.63 |
Blessures & schorsingen FC Utrecht
O. AgougilBlessure
A. AlarconBuiten de wedstrijdselectie
C. BozdoganBuiten de wedstrijdselectie
M. BrouwerBuiten de wedstrijdselectie
E. DemircanBuiten de wedstrijdselectie
M. DiddenBuiten de wedstrijdselectie
V. JensenKnieblessure
M. RodriguezKnieblessure
Blessures & schorsingen Fortuna Sittard
S. AdewoyeBuiten de wedstrijdselectie
R. BayramKnieblessure
J. LonwijkSpierblessure
N. MarsmanBuiten de wedstrijdselectie
E. MichutBuiten de wedstrijdselectie
D. SinkgravenKnieblessure
L. TunjicBuiten de wedstrijdselectie
T. SchenkhuizenTwijfelachtig: Blessure
Topscorer – FC Utrecht
G. Zechiël
8
Doelpunten
5
Assists
1.2
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorer – Fortuna Sittard
K. Sierhuis
12
Doelpunten
1
Assists
2.1
Schoten/W
1.1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | FC Utrecht | Fortuna Sittard | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 15.06 | 12.67 | 13.87 |
| Schotconversie | 11% | 12% | 12% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.52 | 4.52 | 5.02 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.55 | 8.15 | 8.85 |
| Schoten per goal | 9.38 | 8.53 | 8.96 |
| Meer dan 10,5 schoten | 85% | 55% | 70% |
| Meer dan 11,5 schoten | 70% | 45% | 58% |
| Meer dan 12,5 schoten | 64% | 33% | 49% |
| Meer dan 13,5 schoten | 64% | 27% | 46% |
| Meer dan 14,5 schoten | 45% | 24% | 35% |
| Meer dan 15,5 schoten | 45% | 21% | 33% |
| Schoten op doel 3,5+ | 76% | 70% | 73% |
| Schoten op doel 4,5+ | 64% | 48% | 56% |
| Schoten op doel 5,5+ | 42% | 33% | 38% |
| Schoten op doel 6,5+ | 30% | 15% | 23% |
Schoten per speler
FC Utrecht
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Ángel Alarcón | 1.8 | 1.1 | 13 |
| A. Stepanov | 1.6 | 0.7 | 13 |
| V. Jensen | 1.5 | 1 | 8 |
| Y. Cathline | 1.3 | 0.6 | 25 |
| Miguel Rodríguez | 1.3 | 0.6 | 24 |
| G. Zechiël | 1.2 | 0.8 | 33 |
| S. El Karouani | 1.1 | 0.5 | 31 |
| A. Blake | 1.1 | 0.6 | 22 |
Fortuna Sittard
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| K. Sierhuis | 2.1 | 1.1 | 29 |
| M. Ihattaren | 1.6 | 1.2 | 27 |
| L. Duijvestijn | 1.6 | 0.7 | 14 |
| Amin Laoukili | 1 | 1 | 1 |
| K. Peterson | 0.9 | 0.5 | 33 |
| J. Lonwijk | 0.8 | 0.3 | 15 |
| P. Gladon | 0.7 | 0.4 | 31 |
| M. Aïko | 0.7 | 0.2 | 13 |
Schoten
Totaal schoten
15.1
12.7
FC Utrecht
Fortuna Sittard
Schoten op doel
5.5
4.5
FC Utrecht
Fortuna Sittard
Onderlinge resultaten FC Utrecht - Fortuna Sittard
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 20/09/2025 | Fortuna Sittard - FC Utrecht | 1-0 | ✗ | 1 |
| 18/05/2025 | Fortuna Sittard - FC Utrecht | 0-0 | ✗ | 0 |
| 22/12/2024 | FC Utrecht - Fortuna Sittard | 2-5 | ✓ | 7 |
| 11/02/2024 | FC Utrecht - Fortuna Sittard | 4-0 | ✗ | 4 |
| 28/10/2023 | Fortuna Sittard - FC Utrecht | 0-0 | ✗ | 0 |
| 03/03/2023 | FC Utrecht - Fortuna Sittard | 1-2 | ✓ | 3 |
| 02/09/2022 | Fortuna Sittard - FC Utrecht | 3-4 | ✓ | 7 |
| 09/04/2022 | FC Utrecht - Fortuna Sittard | 1-1 | ✓ | 2 |
| 18/12/2021 | Fortuna Sittard - FC Utrecht | 2-2 | ✓ | 4 |
| 20/03/2021 | Fortuna Sittard - FC Utrecht | 0-1 | ✗ | 1 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PSV | 33 | 26 | 3 | 4 | 96 | 44 | +52 | 81 |
| 2 | Feyenoord | 33 | 18 | 8 | 7 | 68 | 44 | +24 | 62 |
| 3 | FC Twente | 33 | 15 | 13 | 5 | 58 | 35 | +23 | 58 |
| 4 | NEC | 33 | 15 | 11 | 7 | 75 | 52 | +23 | 56 |
| 5 | Ajax | 33 | 14 | 13 | 6 | 62 | 41 | +21 | 55 |
| 6 | AZ | 33 | 14 | 9 | 10 | 55 | 48 | +7 | 51 |
| 7 | FC Utrecht | 33 | 14 | 8 | 11 | 53 | 42 | +11 | 50 |
| 8 | sc Heerenveen | 33 | 14 | 8 | 11 | 57 | 53 | +4 | 50 |
| 9 | FC Groningen | 33 | 13 | 6 | 14 | 47 | 44 | +3 | 45 |
| 10 | Sparta Rotterdam | 33 | 12 | 7 | 14 | 38 | 59 | -21 | 43 |
| 11 | Fortuna Sittard | 33 | 11 | 6 | 16 | 49 | 61 | -12 | 39 |
| 12 | Go Ahead Eagles | 33 | 8 | 14 | 11 | 53 | 51 | +2 | 38 |
| 13 | PEC Zwolle | 33 | 9 | 10 | 14 | 44 | 69 | -25 | 37 |
| 14 | Excelsior | 33 | 9 | 8 | 16 | 40 | 54 | -14 | 35 |
| 15 | Telstar | 33 | 8 | 10 | 15 | 47 | 54 | -7 | 34 |
| 16 | FC Volendam | 33 | 8 | 8 | 17 | 34 | 53 | -19 | 32 |
| 17 | NAC Breda | 33 | 6 | 10 | 17 | 32 | 55 | -23 | 28 |
| 18 | Heracles Almelo | 33 | 5 | 4 | 24 | 34 | 83 | -49 | 19 |
