WWGWW
VVV
VVV - Jong PSVStatistieken, H2H & xG
VGVWV
Jong PSV
Head to Head
18 wedstrijden2.89
Avg Goals
67%
BTTS
89%
Over 1.5
61%
Over 2.5
22%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| VVV | Statistiek | Jong PSV |
|---|---|---|
| 2.77 | ⚽ Doelpunten | 1.31 |
| 1.62 | 🥅 Tegengoals | 1.62 |
| 1.68 | ⚡ xG | 1.53 |
| 14.9 | 🔫 Schoten | 13.2 |
| 5.9 | 🎯 Schoten op doel | 5.3 |
| 5.2 | 🚩 Corners | 4.6 |
| 69% | 🤝 BTTS | 77% |
| 85% | 📊 Over 2.5 % | 54% |
| 31% | 🧤 Clean sheet % | 8% |
| 62% | 🧤 Gescoord in beide helften | 23% |
| 47% | ⚽ Balbezit | 53% |
| 12.9 | 🟨 Overtredingen | 11.2 |
VVV
13 gespeeld · 28 pts · #2
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWGWW | 2.60 |
| Thuis | WWWWG | 2.60 |
| Uit | WVWWW | 2.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 69% | 67% | 71% |
| Gem. goals | 4.39 | 4.67 | 4.14 |
| Voor | 2.77 | 3 | 2.57 |
| Tegen | 1.62 | 1.67 | 1.57 |
| BTTS | 69% | 67% | 71% |
| De '0' | 31% | 33% | 29% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 1.68 | 1.54 | 1.79 |
| xG tegen | 1.68 | 1.82 | 1.56 |
Jong PSV
13 gespeeld · 16 pts · #13
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VGVWV | 0.80 |
| Thuis | GWGVV | 1.00 |
| Uit | GVVGW | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 31% | 43% | 17% |
| Gem. goals | 2.93 | 2.43 | 3.5 |
| Voor | 1.31 | 1.29 | 1.33 |
| Tegen | 1.62 | 1.14 | 2.17 |
| BTTS | 77% | 57% | 100% |
| De '0' | 8% | 14% | 0% |
| Niet gescoord | 15% | 29% | 0% |
| xG | 1.53 | 1.6 | 1.45 |
| xG tegen | 1.87 | 1.73 | 2.03 |
Voorspellingen voor VVV – Jong PSV
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| VVV wint FT Resultaat | 40% | 2.53 | 1.57 | -37.87 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 26% | 3.89 | 4.55 | +16.94 | Ja |
| Jong PSV wint FT Resultaat | 35% | 2.88 | 4.57 | +58.69 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 65% | 1.53 | 1.20 | -21.66 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 60% | 1.65 | 2.30 | +38.99 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 95% | 1.06 | 1.01 | -4.38 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 83% | 1.20 | 1.07 | -10.84 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 61% | 1.64 | 1.30 | -20.65 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 39% | 2.58 | 1.81 | -29.92 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 21% | 4.73 | 2.69 | -43.19 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 5% | 18.76 | 19.50 | +3.93 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 17% | 6.00 | 8.00 | +33.36 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 39% | 2.57 | 3.40 | +32.46 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 61% | 1.63 | 1.94 | +18.88 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 79% | 1.27 | 1.36 | +7.28 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 64% | 1.56 | 1.36 | -13.04 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 36% | 2.77 | 2.90 | +4.57 | Ja |
| BTTS & Winst VVV Combinatie | 23% | 4.34 | 2.46 | -43.32 | Nee |
| BTTS & Winst Jong PSV Combinatie | 21% | 4.87 | 6.53 | +34.06 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 78% | 1.28 | – | – | Nee |
| Corners Over 8.5 | 67% | 1.50 | 1.24 | -17.29 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 54% | 1.85 | 1.44 | -21.95 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 42% | 2.40 | 1.74 | -27.44 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 30% | 3.30 | 2.10 | -36.37 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 33% | 3.00 | 3.40 | +13.22 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 46% | 2.18 | 2.48 | +13.58 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 58% | 1.72 | 1.95 | +13.68 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 70% | 1.43 | 1.61 | +12.22 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| VVV Clean Sheet Clean Sheet | 22% | 4.57 | – | – | Nee |
| Jong PSV Clean Sheet Clean Sheet | 20% | 5.12 | – | – | Nee |
| VVV scoort eerst Eerste Goal | 50% | 2.02 | 1.48 | -26.59 | Nee |
| Jong PSV scoort eerst Eerste Goal | 46% | 2.17 | 2.54 | +17.09 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: VVV Venlo
Advies: Combo Winner : VVV Venlo and +1.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
2.60
VORM LAATSTE 5
0.80
1.20
H2H LAATSTE 5
1.80
2.17
THUIS-/UIT PPG
0.83
1.68
XG (THUIS/UIT)
1.53
1.41
XG TEGEN (THUIS/UIT)
2.38
5.9
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.3
33%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
8%
83%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
83%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | VVV | Jong PSV | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 85% | 92.5% |
| Over 2.5 | 85% | 54% | 69.5% |
| Over 3.5 | 62% | 46% | 54% |
| Over 4.5 | 38% | 8% | 23% |
| BTTS | 69% | 77% | 73% |
| BTTS & Win | 23% | 20.5% | 21.8% |
| BTTS & Draw | 8% | 31% | 19.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 52.3% | 52.3% | 52.3% |
| BTTS No & Over 2.5 | 15% | 0% | 15% |
Trends
- VVV pakte 13 punten uit de laatste 5 duels (2,6 per wedstrijd), met BTTS in 3 van die wedstrijden en 15 goals in totaal.
- Thuis is VVV al 5 wedstrijden ongeslagen en wil het die reeks doortrekken.
- VVV zal vertrouwen putten uit het feit dat het dit seizoen in elke thuiswedstrijd heeft gescoord.
- VVV scoorde in de laatste 6 thuisduels en bleef dit seizoen in 0 thuiswedstrijd droog staan.
- VVV is nu 5 wedstrijden ongeslagen en won 4 van de laatste 5 duels.
- In de laatste 13 wedstrijden van VVV vielen telkens 2 goals of meer.
Trends
- PSV II pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten, gemiddeld 0.8 per wedstrijd; in 3 van die 5 viel BTTS en PSV II maakte 4 goals.
- PSV II is de laatste 2 uitwedstrijden ongeslagen.
- PSV II scoorde in de laatste 6 uitwedstrijden op rij; kan VVV die reeks doorbreken?
- PSV II bleef in 2 van de laatste 5 wedstrijden zonder goal; past de trainer vandaag zijn tactiek aan of zet hij er een extra spits bij?
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van PSV II scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS in 10 duels (77% van alle wedstrijden) met PSV II.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.6
W
W
W
W
G
Vorm – Uit
1
G
V
V
G
W
VVV
VVV
4 - 4
Jong AZ
VVV
2 - 0
Roda JC
VVV
3 - 1
TOP Oss
VVV
4 - 0
FC Emmen
VVV
2 - 1
De Graafschap
Jong PSV
FC Eindhoven
1 - 2
Jong PSV
Roda JC
1 - 1
Jong PSV
Vitesse
3 - 1
Jong PSV
Helmond Sport
3 - 1
Jong PSV
RKC Waalwijk
2 - 2
Jong PSV
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Leon Gino Schmidt
xG 4.86
Goals 5
+0.14
Éanna Clancy
xG 4.74
Goals 5
+0.26
Nassim Ait Mouhou
xG 4.00
Goals 3
-1.00
xG vs Goals
Austyn Jones
xG 5.75
Goals 6
+0.25
Shuryjano Cornecion
xG 3.09
Goals 2
-1.09
Fabio Kluit
xG 3.02
Goals 2
-1.02
Gaat VVV scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat VVV scoort.
8%
clean sheet uit
Gaat Jong PSV scoren?
33%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Jong PSV scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | VVV | Jong PSV |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 85% |
| Over 2.5 | 85% | 54% |
| Over 3.5 | 62% | 46% |
| Over 4.5 | 38% | 8% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | VVV | Jong PSV |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 69% | 92% |
| Over 1.5 | 38% | 46% |
| Over 2.5 | 31% | 23% |
| Over 3.5 | 23% | 8% |
| Over 4.5 | 2% | 2% |
| Clean Sheets | 31% | 8% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Y. Schoonderwaldt
0.46
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
T. Smolenaars
1.33
Tg/Wedstrijd
8
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | VVV | Jong PSV | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 100% | 83% | 92% |
| Over 8 | 100% | 83% | 92% |
| Over 9 | 67% | 50% | 59% |
| Over 10 | 33% | 33% | 33% |
| Over 11 | 33% | 17% | 25% |
Verwacht totaal: 5.23 + 4.62 = 9.9
Hoekschoppen analyse
VVV
| Overall | 5.23 |
| Thuis | 5.33 |
| Uit | 5.14 |
Verwacht totaal
9.9
hoekschoppen
Jong PSV
| Overall | 4.62 |
| Thuis | 4.57 |
| Uit | 4.67 |
Blessures & schorsingen VVV
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Jong PSV
Geen meldingen.
Topscorer – VVV
É. Clancy
5
Doelpunten
0
Assists
1.6
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorer – Jong PSV
A. Jones
4
Doelpunten
0
Assists
1.9
Schoten/W
0.6
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | VVV | Jong PSV | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 14.85 | 13.15 | 14.00 |
| Schotconversie | 19% | 10% | 15% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.85 | 5.31 | 5.58 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.00 | 7.85 | 8.43 |
| Schoten per goal | 5.36 | 10.06 | 7.71 |
| Meer dan 10,5 schoten | 85% | 62% | 74% |
| Meer dan 11,5 schoten | 69% | 62% | 66% |
| Meer dan 12,5 schoten | 54% | 62% | 58% |
| Meer dan 13,5 schoten | 46% | 62% | 54% |
| Meer dan 14,5 schoten | 46% | 46% | 46% |
| Meer dan 15,5 schoten | 38% | 46% | 42% |
| Schoten op doel 3,5+ | 85% | 77% | 81% |
| Schoten op doel 4,5+ | 77% | 62% | 70% |
| Schoten op doel 5,5+ | 54% | 46% | 50% |
| Schoten op doel 6,5+ | 31% | 38% | 35% |
Schoten per speler
VVV
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| L. Schmidt | 2.9 | 1.4 | 7 |
| D. Zandbergen | 2.3 | 1.3 | 4 |
| N. Ait Mouhou | 1.8 | 0.9 | 12 |
| É. Clancy | 1.6 | 0.7 | 13 |
| E. Zuliani | 1.5 | 0.7 | 11 |
| A. Schalk | 1.3 | 0.5 | 4 |
| M. Odriss | 1.2 | 0.2 | 12 |
| Jessy Hendrikx | 1 | 0.5 | 2 |
Jong PSV
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| J. van den Berg | 2.3 | 1 | 3 |
| A. Jones | 1.9 | 0.6 | 11 |
| S. Cornecion | 1.8 | 1.3 | 10 |
| A. Santos | 1.7 | 1 | 3 |
| Jordy Bawuah | 1.3 | 1 | 3 |
| F. Kluit | 1.3 | 0.6 | 12 |
| E. Bajraktarevic | 1 | — | 1 |
| Yarek Gasiorowski | 1 | — | 1 |
Schoten
Totaal schoten
14.9
13.2
VVV
Jong PSV
Schoten op doel
5.9
5.3
VVV
Jong PSV
Onderlinge resultaten VVV - Jong PSV
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 06/04/2026 | Jong PSV - VVV | 1-0 | ✗ | 1 |
| 15/08/2025 | VVV - Jong PSV | 0-2 | ✗ | 2 |
| 27/01/2025 | Jong PSV - VVV | 1-2 | ✓ | 3 |
| 20/09/2024 | VVV - Jong PSV | 0-2 | ✗ | 2 |
| 02/02/2024 | VVV - Jong PSV | 3-2 | ✓ | 5 |
| 22/09/2023 | Jong PSV - VVV | 0-0 | ✗ | 0 |
| 23/01/2023 | Jong PSV - VVV | 1-2 | ✓ | 3 |
| 16/09/2022 | VVV - Jong PSV | 1-1 | ✓ | 2 |
| 14/01/2022 | VVV - Jong PSV | 1-4 | ✓ | 5 |
| 01/10/2021 | Jong PSV - VVV | 2-1 | ✓ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Heracles Almelo | 13 | 10 | 2 | 1 | 39 | 14 | +25 | 32 |
| 2 | VVV Venlo | 13 | 9 | 1 | 3 | 36 | 21 | +15 | 28 |
| 3 | Almere City | 13 | 8 | 1 | 4 | 27 | 13 | +14 | 25 |
| 4 | Roda JC | 13 | 7 | 4 | 2 | 17 | 12 | +5 | 25 |
| 5 | FC Emmen | 13 | 8 | 1 | 4 | 26 | 24 | +2 | 25 |
| 6 | NAC Breda | 13 | 7 | 3 | 3 | 25 | 20 | +5 | 24 |
| 7 | FC Volendam | 13 | 6 | 1 | 6 | 30 | 22 | +8 | 19 |
| 8 | FC Den Bosch | 13 | 5 | 3 | 5 | 23 | 21 | +2 | 18 |
| 9 | Vitesse | 13 | 5 | 3 | 5 | 17 | 18 | -1 | 18 |
| 10 | Jong AZ | 13 | 5 | 2 | 6 | 32 | 28 | +4 | 17 |
| 11 | MVV | 13 | 5 | 2 | 6 | 17 | 29 | -12 | 17 |
| 12 | RKC Waalwijk | 13 | 3 | 7 | 3 | 22 | 19 | +3 | 16 |
| 13 | Jong PSV | 13 | 4 | 4 | 5 | 17 | 21 | -4 | 16 |
| 14 | De Graafschap | 13 | 4 | 3 | 6 | 17 | 27 | -10 | 15 |
| 15 | TOP Oss | 13 | 4 | 1 | 8 | 19 | 22 | -3 | 13 |
| 16 | Jong Ajax | 13 | 3 | 4 | 6 | 19 | 30 | -11 | 13 |
| 17 | Helmond Sport | 13 | 3 | 3 | 7 | 23 | 28 | -5 | 12 |
| 18 | FC Eindhoven | 13 | 3 | 2 | 8 | 18 | 28 | -10 | 11 |
| 19 | FC Dordrecht | 13 | 3 | 2 | 8 | 18 | 34 | -16 | 11 |
| 20 | Jong FC Utrecht | 13 | 3 | 1 | 9 | 22 | 33 | -11 | 10 |