GVVVW
Helmond Sport
Helmond Sport - FC VolendamStatistieken, H2H & xG
VWGWV
FC Volendam
Head to Head
28 wedstrijden3.18
Avg Goals
57%
BTTS
79%
Over 1.5
57%
Over 2.5
39%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Helmond Sport | Statistiek | FC Volendam |
|---|---|---|
| 1.77 | ⚽ Doelpunten | 2.31 |
| 2.15 | 🥅 Tegengoals | 1.69 |
| 1.4 | ⚡ xG | 1.38 |
| 12.5 | 🔫 Schoten | 11.9 |
| 4.4 | 🎯 Schoten op doel | 4.7 |
| 4.2 | 🚩 Corners | 3.9 |
| 85% | 🤝 BTTS | 62% |
| 69% | 📊 Over 2.5 % | 62% |
| 0% | 🧤 Clean sheet % | 23% |
| 38% | 🧤 Gescoord in beide helften | 38% |
| 46% | ⚽ Balbezit | 51% |
| 15.2 | 🟨 Overtredingen | 11.3 |
Helmond Sport
13 gespeeld · 12 pts · #17
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVVVW | 0.80 |
| Thuis | WWGVW | 2.00 |
| Uit | VVVVV | — |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 23% | 43% | 0% |
| Gem. goals | 3.92 | 3.57 | 4.33 |
| Voor | 1.77 | 2 | 1.5 |
| Tegen | 2.15 | 1.57 | 2.83 |
| BTTS | 85% | 86% | 83% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 15% | 14% | 17% |
| xG | 1.4 | 1.42 | 1.38 |
| xG tegen | 1.76 | 1.85 | 1.67 |
FC Volendam
13 gespeeld · 19 pts · #7
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWGWV | 1.40 |
| Thuis | WWWWV | 2.40 |
| Uit | VVVVG | 0.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 46% | 86% | 0% |
| Gem. goals | 4 | 4.29 | 3.67 |
| Voor | 2.31 | 3.29 | 1.17 |
| Tegen | 1.69 | 1 | 2.5 |
| BTTS | 62% | 57% | 67% |
| De '0' | 23% | 43% | 0% |
| Niet gescoord | 15% | 0% | 33% |
| xG | 1.38 | 1.67 | 1.06 |
| xG tegen | 1.98 | 1.87 | 2.11 |
Voorspellingen voor Helmond Sport – FC Volendam
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Helmond Sport wint FT Resultaat | 44% | 2.26 | 2.50 | +10.41 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 27% | 3.64 | 3.65 | +0.20 | Ja |
| FC Volendam wint FT Resultaat | 28% | 3.52 | 2.30 | -34.71 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 72% | 1.40 | 1.25 | -10.49 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 56% | 1.79 | 1.44 | -19.59 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 92% | 1.08 | 1.01 | -6.62 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 77% | 1.29 | 1.13 | -12.64 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 52% | 1.92 | 1.50 | -22.01 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 30% | 3.35 | 2.10 | -37.38 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 15% | 6.87 | 3.70 | -46.16 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 8% | 13.26 | 17.00 | +28.18 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 23% | 4.41 | 6.00 | +36.14 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 48% | 2.08 | 2.46 | +18.10 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 70% | 1.42 | 1.63 | +14.39 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 85% | 1.17 | 1.25 | +6.81 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 56% | 1.77 | 1.40 | -21.10 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 44% | 2.29 | 2.88 | +25.69 | Ja |
| BTTS & Winst Helmond Sport Combinatie | 22% | 4.60 | 3.78 | -17.90 | Nee |
| BTTS & Winst FC Volendam Combinatie | 15% | 6.78 | 3.52 | -48.12 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 37% | 2.69 | 1.14 | -57.59 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 25% | 4.08 | 1.29 | -68.40 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 15% | 6.67 | 1.51 | -77.35 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 9% | 11.76 | 1.86 | -84.19 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 5% | 22.22 | 2.27 | -89.79 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 63% | 1.59 | 4.40 | +176.32 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 76% | 1.32 | 3.00 | +126.50 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 85% | 1.18 | 2.30 | +95.50 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 92% | 1.09 | 1.84 | +68.36 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 96% | 1.05 | 1.52 | +45.16 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Helmond Sport Clean Sheet Clean Sheet | 30% | 3.33 | – | – | Nee |
| FC Volendam Clean Sheet Clean Sheet | 21% | 4.72 | – | – | Nee |
| Helmond Sport scoort eerst Eerste Goal | 53% | 1.90 | 1.90 | +0.13 | Ja |
| FC Volendam scoort eerst Eerste Goal | 41% | 2.44 | 1.83 | -25.15 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: FC Volendam
Advies: Combo Double chance : draw or FC Volendam and +1.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
0.80
VORM LAATSTE 5
1.40
0.20
H2H LAATSTE 5
2.60
1.71
THUIS-/UIT PPG
0.17
1.40
XG (THUIS/UIT)
1.38
1.47
XG TEGEN (THUIS/UIT)
2.08
4.4
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.7
0%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
23%
57%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
50%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Helmond Sport | FC Volendam | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 85% | 92.5% |
| Over 2.5 | 69% | 62% | 65.5% |
| Over 3.5 | 54% | 46% | 50% |
| Over 4.5 | 31% | 46% | 38.5% |
| BTTS | 85% | 62% | 73.5% |
| BTTS & Win | 21.7% | 14.7% | 18.2% |
| BTTS & Draw | 23% | 8% | 15.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 43.3% | 43.3% | 43.3% |
| BTTS No & Over 2.5 | 0% | 8% | 8% |
Trends
- Helmond Sport pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten, gemiddeld 0.8 per wedstrijd; in 4 van die 5 viel BTTS en Helmond Sport scoorde daarin 10 keer.
- In de laatste 13 wedstrijden van Helmond Sport vielen er telkens minimaal 2 goals.
- In 4 van de laatste 5 duels van Helmond Sport scoorden beide teams, en dit seizoen was het in 11 wedstrijden (85% van alle duels) met Helmond Sport raak voor BTTS.
Trends
- FC Volendam pakte 7 punten uit de laatste 5 duels (1,4 punt per wedstrijd), met BTTS in 3 van die wedstrijden en 10 goals in die reeks.
- In de laatste 4 wedstrijden van FC Volendam vielen er telkens 2 goals of meer.
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van FC Volendam scoorden beide teams, en dit seizoen was er BTTS in 8 duels (62% van alle wedstrijden) met FC Volendam.
- FC Volendam lijkt te gaan scoren: het team trof doel in de laatste 4 wedstrijden en maakte 10 goals in de laatste 5 duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2
W
W
G
V
W
Vorm – Uit
0.2
V
V
V
V
G
Helmond Sport
Helmond Sport
3 - 2
FC Eindhoven
Helmond Sport
0 - 2
NAC Breda
Helmond Sport
2 - 2
Heracles
Helmond Sport
3 - 1
Jong PSV
Helmond Sport
4 - 2
VVV
FC Volendam
RKC Waalwijk
1 - 1
FC Volendam
Almere City
1 - 0
FC Volendam
Jong AZ
4 - 1
FC Volendam
FC Emmen
5 - 3
FC Volendam
MVV
1 - 0
FC Volendam
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Tarik Essakkati
xG 3.36
Goals 3
-0.36
Mauro Lenaerts
xG 2.99
Goals 3
+0.01
Livio Cicero
xG 2.72
Goals 2
-0.72
xG vs Goals
Henk Veerman
xG 10.54
Goals 13
+2.46
Reuven Niemeijer
xG 5.37
Goals 5
-0.37
Frederik Ihler
xG 3.02
Goals 3
-0.02
Gaat Helmond Sport scoren?
86%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Helmond Sport scoort.
23%
clean sheet uit
Gaat FC Volendam scoren?
0%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat FC Volendam scoort.
67%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Helmond Sport | FC Volendam |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 85% |
| Over 2.5 | 69% | 62% |
| Over 3.5 | 54% | 46% |
| Over 4.5 | 31% | 46% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Helmond Sport | FC Volendam |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 77% |
| Over 1.5 | 77% | 46% |
| Over 2.5 | 23% | 23% |
| Over 3.5 | 8% | 15% |
| Over 4.5 | 7% | 3% |
| Clean Sheets | 0% | 23% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
M. Bergsen
1.08
Tg/Wedstrijd
14
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
H. Jurjus
0.57
Tg/Wedstrijd
4
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Helmond Sport | FC Volendam | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 71% | 83% | 77% |
| Over 8 | 56% | 50% | 53% |
| Over 9 | 43% | 33% | 38% |
| Over 10 | 14% | 17% | 16% |
| Over 11 | 14% | 17% | 16% |
| Over 12 | 14% | 17% | 16% |
| Over 13 | 14% | 17% | 16% |
| Over 14 | 0% | 17% | 9% |
Verwacht totaal: 4.23 + 3.92 = 8.2
Hoekschoppen analyse
Helmond Sport
| Overall | 4.23 |
| Thuis | 4 |
| Uit | 4.5 |
Verwacht totaal
8.2
hoekschoppen
FC Volendam
| Overall | 3.92 |
| Thuis | 4.86 |
| Uit | 2.83 |
Blessures & schorsingen Helmond Sport
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen FC Volendam
Geen meldingen.
Topscorer – Helmond Sport
Mauro Lenaerts
3
Doelpunten
0
Assists
1
Schoten/W
0.4
SoD/W
Topscorer – FC Volendam
H. Veerman
13
Doelpunten
2
Assists
2.5
Schoten/W
1.4
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Helmond Sport | FC Volendam | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12.46 | 11.85 | 12.16 |
| Schotconversie | 14% | 19% | 17% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.38 | 4.69 | 4.54 |
| Schoten naast per wedstrijd | 8.08 | 7.15 | 7.62 |
| Schoten per goal | 7.04 | 5.13 | 6.09 |
| Meer dan 10,5 schoten | 69% | 54% | 62% |
| Meer dan 11,5 schoten | 46% | 46% | 46% |
| Meer dan 12,5 schoten | 46% | 38% | 42% |
| Meer dan 13,5 schoten | 38% | 31% | 35% |
| Meer dan 14,5 schoten | 38% | 23% | 31% |
| Meer dan 15,5 schoten | 38% | 23% | 31% |
| Schoten op doel 3,5+ | 54% | 38% | 46% |
| Schoten op doel 4,5+ | 46% | 38% | 42% |
| Schoten op doel 5,5+ | 38% | 38% | 38% |
| Schoten op doel 6,5+ | 8% | 31% | 20% |
Schoten per speler
Helmond Sport
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| T. Essakkati | 1.7 | 0.8 | 10 |
| J. van der Sluijs | 1.4 | 0.5 | 8 |
| L. Cicero | 1.3 | 0.6 | 13 |
| B. Koglin | 1.2 | 0.5 | 13 |
| D. Huiberts | 1 | 0.5 | 6 |
| O. Zimuangana | 1 | 1 | 1 |
| Mauro Lenaerts | 1 | 0.4 | 13 |
| M. Ludwig | 0.8 | 0.4 | 13 |
FC Volendam
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| H. Veerman | 2.5 | 1.4 | 13 |
| Y. el Maftahi | 2.3 | 0.5 | 8 |
| R. Niemeijer | 2 | 1 | 13 |
| F. Ihler | 1.2 | 1 | 9 |
| N. Doodeman | 1 | 0.2 | 13 |
| A. Plat | 0.5 | 0.4 | 13 |
| Luca Blondeau | 0.5 | 0.1 | 13 |
| M. Belfqih | 0.5 | 0.3 | 4 |
Schoten
Totaal schoten
12.5
11.9
Helmond Sport
FC Volendam
Schoten op doel
4.4
4.7
Helmond Sport
FC Volendam
Onderlinge resultaten Helmond Sport - FC Volendam
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 28/02/2025 | FC Volendam - Helmond Sport | 3-1 | ✓ | 4 |
| 20/09/2024 | Helmond Sport - FC Volendam | 2-3 | ✓ | 5 |
| 25/02/2022 | FC Volendam - Helmond Sport | 4-1 | ✓ | 5 |
| 03/12/2021 | Helmond Sport - FC Volendam | 1-1 | ✓ | 2 |
| 09/04/2021 | FC Volendam - Helmond Sport | 5-1 | ✓ | 6 |
| 18/09/2020 | Helmond Sport - FC Volendam | 0-1 | ✗ | 1 |
| 31/01/2020 | FC Volendam - Helmond Sport | 2-1 | ✓ | 3 |
| 09/08/2019 | Helmond Sport - FC Volendam | 1-1 | ✓ | 2 |
| 15/02/2019 | FC Volendam - Helmond Sport | 1-0 | ✗ | 1 |
| 28/09/2018 | Helmond Sport - FC Volendam | 2-2 | ✓ | 4 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Heracles Almelo | 13 | 10 | 2 | 1 | 39 | 14 | +25 | 32 |
| 2 | VVV Venlo | 13 | 9 | 1 | 3 | 36 | 21 | +15 | 28 |
| 3 | Almere City | 13 | 8 | 1 | 4 | 27 | 13 | +14 | 25 |
| 4 | Roda JC | 13 | 7 | 4 | 2 | 17 | 12 | +5 | 25 |
| 5 | FC Emmen | 13 | 8 | 1 | 4 | 26 | 24 | +2 | 25 |
| 6 | NAC Breda | 13 | 7 | 3 | 3 | 25 | 20 | +5 | 24 |
| 7 | FC Volendam | 13 | 6 | 1 | 6 | 30 | 22 | +8 | 19 |
| 8 | FC Den Bosch | 13 | 5 | 3 | 5 | 23 | 21 | +2 | 18 |
| 9 | Vitesse | 13 | 5 | 3 | 5 | 17 | 18 | -1 | 18 |
| 10 | Jong AZ | 13 | 5 | 2 | 6 | 32 | 28 | +4 | 17 |
| 11 | MVV | 13 | 5 | 2 | 6 | 17 | 29 | -12 | 17 |
| 12 | RKC Waalwijk | 13 | 3 | 7 | 3 | 22 | 19 | +3 | 16 |
| 13 | Jong PSV | 13 | 4 | 4 | 5 | 17 | 21 | -4 | 16 |
| 14 | De Graafschap | 13 | 4 | 3 | 6 | 17 | 27 | -10 | 15 |
| 15 | TOP Oss | 13 | 4 | 1 | 8 | 19 | 22 | -3 | 13 |
| 16 | Jong Ajax | 13 | 3 | 4 | 6 | 19 | 30 | -11 | 13 |
| 17 | Helmond Sport | 13 | 3 | 3 | 7 | 23 | 28 | -5 | 12 |
| 18 | FC Eindhoven | 13 | 3 | 2 | 8 | 18 | 28 | -10 | 11 |
| 19 | FC Dordrecht | 13 | 3 | 2 | 8 | 18 | 34 | -16 | 11 |
| 20 | Jong FC Utrecht | 13 | 3 | 1 | 9 | 22 | 33 | -11 | 10 |