GWWGW
FC Den Bosch
FC Den Bosch - Jong FC UtrechtStatistieken, H2H & xG
VVVVW
Jong FC Utrecht
Head to Head
20 wedstrijden2.9
Avg Goals
55%
BTTS
80%
Over 1.5
50%
Over 2.5
35%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| FC Den Bosch | Statistiek | Jong FC Utrecht |
|---|---|---|
| 1.77 | ⚽ Doelpunten | 1.69 |
| 1.62 | 🥅 Tegengoals | 2.54 |
| 1.79 | ⚡ xG | 1.58 |
| 16.2 | 🔫 Schoten | 15.2 |
| 5.5 | 🎯 Schoten op doel | 4.6 |
| 7.5 | 🚩 Corners | 5.2 |
| 69% | 🤝 BTTS | 92% |
| 62% | 📊 Over 2.5 % | 92% |
| 15% | 🧤 Clean sheet % | 8% |
| 23% | 🧤 Gescoord in beide helften | 23% |
| 48% | ⚽ Balbezit | 45% |
| 9.9 | 🟨 Overtredingen | 15 |
FC Den Bosch
13 gespeeld · 18 pts · #8
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWWGW | 2.20 |
| Thuis | VWGWG | 1.60 |
| Uit | VVVWW | 1.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 38% | 43% | 33% |
| Gem. goals | 3.39 | 3.71 | 3 |
| Voor | 1.77 | 2 | 1.5 |
| Tegen | 1.62 | 1.71 | 1.5 |
| BTTS | 69% | 100% | 33% |
| De '0' | 15% | 0% | 33% |
| Niet gescoord | 15% | 0% | 33% |
| xG | 1.79 | 1.86 | 1.7 |
| xG tegen | 1.64 | 1.37 | 1.96 |
Jong FC Utrecht
13 gespeeld · 10 pts · #20
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVVVW | 0.60 |
| Thuis | GWVVW | 1.40 |
| Uit | VVWVV | 0.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 23% | 29% | 17% |
| Gem. goals | 4.23 | 4.29 | 4.17 |
| Voor | 1.69 | 1.86 | 1.5 |
| Tegen | 2.54 | 2.43 | 2.67 |
| BTTS | 92% | 86% | 100% |
| De '0' | 8% | 14% | 0% |
| Niet gescoord | 8% | 14% | 0% |
| xG | 1.58 | 1.45 | 1.74 |
| xG tegen | 1.88 | 1.82 | 1.94 |
Voorspellingen voor FC Den Bosch – Jong FC Utrecht
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| FC Den Bosch wint FT Resultaat | 42% | 2.37 | 1.59 | -32.78 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 24% | 4.20 | 4.40 | +4.81 | Ja |
| Jong FC Utrecht wint FT Resultaat | 34% | 2.95 | 4.15 | +40.69 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 66% | 1.51 | 1.15 | -23.99 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 58% | 1.73 | 2.18 | +25.83 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 96% | 1.04 | 1.01 | -2.83 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 88% | 1.14 | 1.04 | -8.71 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 69% | 1.45 | 1.33 | -8.58 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 47% | 2.11 | 1.79 | -15.33 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 28% | 3.53 | 2.66 | -24.72 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 4% | 26.39 | 19.50 | -26.09 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 12% | 8.18 | 7.50 | -8.35 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 31% | 3.20 | 3.25 | +1.59 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 53% | 1.90 | 1.94 | +2.24 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 72% | 1.39 | 1.37 | -1.77 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 70% | 1.44 | 1.36 | -5.31 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 30% | 3.29 | 2.80 | -14.95 | Nee |
| BTTS & Winst FC Den Bosch Combinatie | 27% | 3.67 | 2.43 | -33.81 | Nee |
| BTTS & Winst Jong FC Utrecht Combinatie | 22% | 4.47 | 6.80 | +52.05 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 96% | 1.04 | – | – | Nee |
| Corners Over 8.5 | 92% | 1.09 | 1.21 | +11.44 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 87% | 1.16 | 1.54 | +33.21 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 79% | 1.27 | 1.71 | +34.92 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 70% | 1.44 | 2.15 | +49.64 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 8% | 12.66 | 3.58 | -71.72 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 14% | 7.41 | 2.60 | -64.90 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 21% | 4.74 | 2.02 | -57.38 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 30% | 3.29 | 1.65 | -49.84 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| FC Den Bosch Clean Sheet Clean Sheet | 19% | 5.31 | – | – | Nee |
| Jong FC Utrecht Clean Sheet Clean Sheet | 15% | 6.52 | – | – | Nee |
| FC Den Bosch scoort eerst Eerste Goal | 51% | 1.95 | 1.47 | -24.44 | Nee |
| Jong FC Utrecht scoort eerst Eerste Goal | 46% | 2.19 | 2.55 | +16.53 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Den Bosch
Advies: Combo Double chance : Den Bosch or draw and +1.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
2.20
VORM LAATSTE 5
0.60
2.00
H2H LAATSTE 5
0.80
1.71
THUIS-/UIT PPG
0.50
1.79
XG (THUIS/UIT)
1.58
1.45
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.80
5.5
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.6
15%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
8%
71%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
100%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | FC Den Bosch | Jong FC Utrecht | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 92% | 96% |
| Over 1.5 | 85% | 92% | 88.5% |
| Over 2.5 | 62% | 92% | 77% |
| Over 3.5 | 46% | 54% | 50% |
| Over 4.5 | 31% | 38% | 34.5% |
| BTTS | 69% | 92% | 80.5% |
| BTTS & Win | 27.2% | 22.4% | 24.8% |
| BTTS & Draw | 23% | 0% | 23% |
| BTTS & Over 2.5 | 59.7% | 59.7% | 59.7% |
| BTTS No & Over 2.5 | 8% | 0% | 8% |
Trends
- FC Den Bosch pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 11 punten (gemiddeld 2.2 per wedstrijd), BTTS viel in 3 daarvan en ze maakten 11 goals.
- FC Den Bosch is thuis al 4 wedstrijden ongeslagen.
- FC Den Bosch zal vertrouwen hebben om te scoren en wil de reeks voortzetten waarin het dit seizoen in elke thuiswedstrijd tot scoren kwam.
- FC Den Bosch vindt thuis makkelijk het net met goals in de laatste 7 thuisduels en in 0 thuiswedstrijd dit seizoen zonder goal.
- FC Den Bosch is al 5 wedstrijden ongeslagen en won 3 van de laatste 5 duels.
- De laatste 3 wedstrijden van FC Den Bosch eindigden met 3 of meer goals en in hun laatste 5 duels (thuis en uit) vielen in totaal 15 goals; doet Jong FC FC Utrecht vandaag mee?
Trends
- Jong FC FC Utrecht pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 3 punten (0.6 ppg), BTTS viel in 5 van die wedstrijden en ze maakten 8 goals.
- Jong FC FC Utrecht scoorde in de laatste 6 uitwedstrijden op rij; kan FC Den Bosch die reeks stoppen?
- De laatste 7 wedstrijden van Jong FC FC Utrecht eindigden telkens met 3+ goals en in hun laatste 5 duels (thuis en uit) vielen in totaal 23 goals; doet FC Den Bosch vandaag mee?
- In de laatste 5 wedstrijden van Jong FC FC Utrecht scoorden beide teams en dit seizoen eindigden 12/13 duels in BTTS (92%).
- Jong FC FC Utrecht scoorde in de laatste 7 wedstrijden op rij en maakte 8 goals in de laatste 5 duels, dus de kans is groot dat ze ook vandaag trefzeker zijn.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.6
V
W
G
W
G
Vorm – Uit
0.6
V
V
W
V
V
FC Den Bosch
FC Den Bosch
2 - 2
MVV
FC Den Bosch
2 - 1
TOP Oss
FC Den Bosch
1 - 1
FC Dordrecht
FC Den Bosch
2 - 1
Helmond Sport
FC Den Bosch
1 - 4
Vitesse
Jong FC Utrecht
FC Volendam
6 - 2
Jong FC Utrecht
De Graafschap
2 - 1
Jong FC Utrecht
NAC Breda
2 - 3
Jong FC Utrecht
Jong AZ
2 - 1
Jong FC Utrecht
TOP Oss
2 - 1
Jong FC Utrecht
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Sebastian Karlsson Grach
xG 5.52
Goals 6
+0.48
Kévin Monzialo
xG 5.03
Goals 4
-1.03
Ilias Boumassaoudi
xG 3.17
Goals 2
-1.17
xG vs Goals
Emmanuel Chigozie Owen
xG 5.56
Goals 6
+0.44
Massien Ghaddari
xG 4.34
Goals 4
-0.34
Bjorn Menzo
xG 3.87
Goals 3
-0.87
Gaat FC Den Bosch scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat FC Den Bosch scoort.
8%
clean sheet uit
Gaat Jong FC Utrecht scoren?
15%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Jong FC Utrecht scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | FC Den Bosch | Jong FC Utrecht |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 92% |
| Over 1.5 | 85% | 92% |
| Over 2.5 | 62% | 92% |
| Over 3.5 | 46% | 54% |
| Over 4.5 | 31% | 38% |
| Niet gescoord | 0% | 8% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | FC Den Bosch | Jong FC Utrecht |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 85% | 92% |
| Over 1.5 | 46% | 85% |
| Over 2.5 | 23% | 31% |
| Over 3.5 | 8% | 15% |
| Over 4.5 | 2% | 11% |
| Clean Sheets | 15% | 8% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
P. van de Merbel
1.46
Tg/Wedstrijd
19
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
M. Eppink
1.57
Tg/Wedstrijd
11
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | FC Den Bosch | Jong FC Utrecht | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 86% | 100% | 93% |
| Over 7 | 71% | 100% | 86% |
| Over 8 | 71% | 83% | 77% |
| Over 9 | 56% | 83% | 70% |
| Over 10 | 56% | 67% | 62% |
| Over 11 | 43% | 50% | 47% |
| Over 12 | 14% | 50% | 32% |
| Over 13 | 14% | 17% | 16% |
| Over 14 | 14% | 17% | 16% |
Verwacht totaal: 7.46 + 5.15 = 12.6
Hoekschoppen analyse
FC Den Bosch
| Overall | 7.46 |
| Thuis | 7.29 |
| Uit | 7.67 |
Verwacht totaal
12.6
hoekschoppen
Jong FC Utrecht
| Overall | 5.15 |
| Thuis | 4.29 |
| Uit | 6.17 |
Blessures & schorsingen FC Den Bosch
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Jong FC Utrecht
Geen meldingen.
Topscorer – FC Den Bosch
S. Karlsson Grach
6
Doelpunten
0
Assists
1.5
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorer – Jong FC Utrecht
E. C. Owen
6
Doelpunten
0
Assists
2.1
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | FC Den Bosch | Jong FC Utrecht | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 16.15 | 15.23 | 15.69 |
| Schotconversie | 11% | 11% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.54 | 4.62 | 5.08 |
| Schoten naast per wedstrijd | 10.62 | 10.62 | 10.62 |
| Schoten per goal | 9.13 | 9.00 | 9.07 |
| Meer dan 10,5 schoten | 92% | 92% | 92% |
| Meer dan 11,5 schoten | 92% | 85% | 89% |
| Meer dan 12,5 schoten | 77% | 62% | 70% |
| Meer dan 13,5 schoten | 77% | 62% | 70% |
| Meer dan 14,5 schoten | 62% | 54% | 58% |
| Meer dan 15,5 schoten | 46% | 46% | 46% |
| Schoten op doel 3,5+ | 85% | 54% | 70% |
| Schoten op doel 4,5+ | 62% | 38% | 50% |
| Schoten op doel 5,5+ | 46% | 15% | 31% |
| Schoten op doel 6,5+ | 23% | 15% | 19% |
Schoten per speler
FC Den Bosch
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| K. Monzialo | 2.4 | 1.1 | 12 |
| I. Boumassaoudi | 1.7 | 0.8 | 11 |
| B. van Schuppen | 1.7 | 1 | 3 |
| S. Karlsson Grach | 1.5 | 0.8 | 13 |
| L. Hoffman | 1.1 | 0.8 | 10 |
| Jayden Ettienne | 1 | — | 1 |
| S. Barglan | 0.9 | 0.3 | 12 |
| R. Wolters | 0.8 | 0.3 | 6 |
Jong FC Utrecht
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| N. Dundas | 2.2 | 0.6 | 9 |
| E. C. Owen | 2.1 | 0.8 | 11 |
| Bjorn Menzo | 1.8 | 1 | 13 |
| Massien Ghaddari | 1.4 | 0.6 | 13 |
| W. Kooy | 1.3 | 0.7 | 10 |
| J. Sneijder | 1.3 | — | 4 |
| J. Hunte | 1 | 0.3 | 4 |
| R. Omorowa | 0.8 | 0.1 | 9 |
Schoten
Totaal schoten
16.2
15.2
FC Den Bosch
Jong FC Utrecht
Schoten op doel
5.5
4.6
FC Den Bosch
Jong FC Utrecht
Onderlinge resultaten FC Den Bosch - Jong FC Utrecht
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 20/04/2026 | FC Den Bosch - Jong FC Utrecht | 1-1 | ✓ | 2 |
| 24/11/2025 | Jong FC Utrecht - FC Den Bosch | 3-2 | ✓ | 5 |
| 27/01/2025 | FC Den Bosch - Jong FC Utrecht | 2-0 | ✗ | 2 |
| 16/09/2024 | Jong FC Utrecht - FC Den Bosch | 0-3 | ✗ | 3 |
| 15/04/2024 | Jong FC Utrecht - FC Den Bosch | 0-2 | ✗ | 2 |
| 04/11/2023 | FC Den Bosch - Jong FC Utrecht | 1-1 | ✓ | 2 |
| 08/05/2023 | Jong FC Utrecht - FC Den Bosch | 0-0 | ✗ | 0 |
| 06/01/2023 | FC Den Bosch - Jong FC Utrecht | 1-4 | ✓ | 5 |
| 18/04/2022 | Jong FC Utrecht - FC Den Bosch | 0-1 | ✗ | 1 |
| 29/10/2021 | FC Den Bosch - Jong FC Utrecht | 2-1 | ✓ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Heracles Almelo | 13 | 10 | 2 | 1 | 39 | 14 | +25 | 32 |
| 2 | VVV Venlo | 13 | 9 | 1 | 3 | 36 | 21 | +15 | 28 |
| 3 | Almere City | 13 | 8 | 1 | 4 | 27 | 13 | +14 | 25 |
| 4 | Roda JC | 13 | 7 | 4 | 2 | 17 | 12 | +5 | 25 |
| 5 | FC Emmen | 13 | 8 | 1 | 4 | 26 | 24 | +2 | 25 |
| 6 | NAC Breda | 13 | 7 | 3 | 3 | 25 | 20 | +5 | 24 |
| 7 | FC Volendam | 13 | 6 | 1 | 6 | 30 | 22 | +8 | 19 |
| 8 | FC Den Bosch | 13 | 5 | 3 | 5 | 23 | 21 | +2 | 18 |
| 9 | Vitesse | 13 | 5 | 3 | 5 | 17 | 18 | -1 | 18 |
| 10 | Jong AZ | 13 | 5 | 2 | 6 | 32 | 28 | +4 | 17 |
| 11 | MVV | 13 | 5 | 2 | 6 | 17 | 29 | -12 | 17 |
| 12 | RKC Waalwijk | 13 | 3 | 7 | 3 | 22 | 19 | +3 | 16 |
| 13 | Jong PSV | 13 | 4 | 4 | 5 | 17 | 21 | -4 | 16 |
| 14 | De Graafschap | 13 | 4 | 3 | 6 | 17 | 27 | -10 | 15 |
| 15 | TOP Oss | 13 | 4 | 1 | 8 | 19 | 22 | -3 | 13 |
| 16 | Jong Ajax | 13 | 3 | 4 | 6 | 19 | 30 | -11 | 13 |
| 17 | Helmond Sport | 13 | 3 | 3 | 7 | 23 | 28 | -5 | 12 |
| 18 | FC Eindhoven | 13 | 3 | 2 | 8 | 18 | 28 | -10 | 11 |
| 19 | FC Dordrecht | 13 | 3 | 2 | 8 | 18 | 34 | -16 | 11 |
| 20 | Jong FC Utrecht | 13 | 3 | 1 | 9 | 22 | 33 | -11 | 10 |