GVVVV
FC Eindhoven
FC Eindhoven - Jong AjaxStatistieken, H2H & xG
GVWGG
Jong Ajax
Head to Head
25 wedstrijden3.16
Avg Goals
72%
BTTS
96%
Over 1.5
72%
Over 2.5
32%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| FC Eindhoven | Statistiek | Jong Ajax |
|---|---|---|
| 1.38 | ⚽ Doelpunten | 1.46 |
| 2.15 | 🥅 Tegengoals | 2.31 |
| 1.32 | ⚡ xG | 1.65 |
| 12 | 🔫 Schoten | 15 |
| 3.5 | 🎯 Schoten op doel | 5.9 |
| 3.5 | 🚩 Corners | 4.8 |
| 69% | 🤝 BTTS | 69% |
| 77% | 📊 Over 2.5 % | 62% |
| 15% | 🧤 Clean sheet % | 15% |
| 38% | 🧤 Gescoord in beide helften | 31% |
| 47% | ⚽ Balbezit | 51% |
| 13.8 | 🟨 Overtredingen | 15.1 |
FC Eindhoven
13 gespeeld · 11 pts · #18
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVVVV | 0.20 |
| Thuis | WWGVV | 1.40 |
| Uit | VGVVV | 0.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 23% | 29% | 17% |
| Gem. goals | 3.53 | 3.43 | 3.67 |
| Voor | 1.38 | 1.57 | 1.17 |
| Tegen | 2.15 | 1.86 | 2.5 |
| BTTS | 69% | 86% | 50% |
| De '0' | 15% | 0% | 33% |
| Niet gescoord | 23% | 14% | 33% |
| xG | 1.32 | 1.6 | 1.01 |
| xG tegen | 1.63 | 1.39 | 1.9 |
Jong Ajax
13 gespeeld · 13 pts · #16
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVWGG | 1.20 |
| Thuis | VGVWG | 1.00 |
| Uit | VGWVG | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 23% | 29% | 17% |
| Gem. goals | 3.77 | 3.57 | 4 |
| Voor | 1.46 | 1.43 | 1.5 |
| Tegen | 2.31 | 2.14 | 2.5 |
| BTTS | 69% | 57% | 83% |
| De '0' | 15% | 14% | 17% |
| Niet gescoord | 23% | 43% | 0% |
| xG | 1.65 | 1.58 | 1.73 |
| xG tegen | 1.79 | 1.68 | 1.92 |
Voorspellingen voor FC Eindhoven – Jong Ajax
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| FC Eindhoven wint FT Resultaat | 37% | 2.67 | 2.13 | -20.22 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 25% | 4.01 | 3.70 | -7.83 | Nee |
| Jong Ajax wint FT Resultaat | 38% | 2.66 | 2.95 | +11.02 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 62% | 1.60 | 1.17 | -27.03 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 63% | 1.60 | 1.65 | +3.21 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 95% | 1.05 | 1.01 | -3.64 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 85% | 1.17 | 1.10 | -6.00 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 65% | 1.55 | 1.36 | -12.17 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 43% | 2.35 | 1.90 | -19.17 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 24% | 4.13 | 3.25 | -21.28 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 5% | 21.79 | 17.50 | -19.68 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 15% | 6.87 | 6.50 | -5.42 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 35% | 2.82 | 3.10 | +9.80 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 57% | 1.74 | 1.87 | +7.45 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 76% | 1.32 | 1.33 | +0.79 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 67% | 1.50 | 1.36 | -9.32 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 33% | 3.00 | 3.00 | -0.03 | Nee |
| BTTS & Winst FC Eindhoven Combinatie | 23% | 4.32 | 3.47 | -19.74 | Nee |
| BTTS & Winst Jong Ajax Combinatie | 23% | 4.30 | 3.52 | -18.23 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 70% | 1.43 | 1.14 | -20.31 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 57% | 1.75 | 1.29 | -26.47 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 44% | 2.28 | 1.49 | -34.59 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 32% | 3.14 | 1.84 | -41.49 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 22% | 4.61 | 2.34 | -49.22 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 30% | 3.32 | 4.40 | +32.44 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 43% | 2.33 | 3.00 | +29.00 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 56% | 1.78 | 2.34 | +31.27 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 68% | 1.47 | 1.84 | +25.49 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 78% | 1.28 | 1.49 | +16.67 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| FC Eindhoven Clean Sheet Clean Sheet | 19% | 5.29 | – | – | Nee |
| Jong Ajax Clean Sheet Clean Sheet | 19% | 5.26 | – | – | Nee |
| FC Eindhoven scoort eerst Eerste Goal | 48% | 2.08 | 1.80 | -13.42 | Nee |
| Jong Ajax scoort eerst Eerste Goal | 48% | 2.07 | 1.93 | -6.78 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: FC Eindhoven
Advies: Double chance : FC Eindhoven or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
35%
WINSTKANS
30%
0.20
VORM LAATSTE 5
1.20
2.00
H2H LAATSTE 5
0.80
1.00
THUIS-/UIT PPG
0.83
1.32
XG (THUIS/UIT)
1.65
1.49
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.49
3.5
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.9
15%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
17%
86%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
67%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | FC Eindhoven | Jong Ajax | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 92% | 92% | 92% |
| Over 1.5 | 77% | 85% | 81% |
| Over 2.5 | 77% | 62% | 69.5% |
| Over 3.5 | 54% | 38% | 46% |
| Over 4.5 | 31% | 38% | 34.5% |
| BTTS | 69% | 69% | 69% |
| BTTS & Win | 23.1% | 23.2% | 23.2% |
| BTTS & Draw | 8% | 23% | 15.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 55.7% | 55.7% | 55.7% |
| BTTS No & Over 2.5 | 8% | 8% | 8% |
Trends
- FC Eindhoven pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) slechts 1 punt, gemiddeld 0.2 per wedstrijd, met BTTS in 3 van die 5 en 5 goals in totaal.
- FC Eindhoven wacht al 5 wedstrijden op een zege: 1 gelijkspel en 4 nederlagen.
- Voorin loopt het stroef bij FC Eindhoven: in 2 van de laatste 5 wedstrijden werd niet gescoord.
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van FC Eindhoven scoorden beide ploegen, en dit seizoen viel BTTS al in 9 duels (69% van alle wedstrijden) met FC Eindhoven.
Trends
- Ajax II pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 6 punten, gemiddeld 1.2 per wedstrijd; in 3 van die potjes vielen goals aan beide kanten (BTTS) en Ajax II scoorde 6 keer.
- Ajax II scoorde in de laatste 6 uitwedstrijden telkens minstens één keer; kan FC Eindhoven die reeks doorbreken?
- Ajax II is al 3 wedstrijden ongeslagen.
- In de laatste 4 wedstrijden van Ajax II vielen telkens 2 goals of meer.
- Ajax II wil tegen FC Eindhoven doorduwen na slechts 1 nederlaag in de laatste 5 duels (1 winst, 3 gelijke spelen).
- Ajax II kwam in 2 van de laatste 5 wedstrijden niet tot scoren; gooit de trainer het vandaag tactisch om of brengt hij een extra aanvaller?
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.4
W
W
G
V
V
Vorm – Uit
1
V
G
W
V
G
FC Eindhoven
FC Eindhoven
1 - 2
Jong PSV
FC Eindhoven
0 - 1
Vitesse
FC Eindhoven
2 - 2
De Graafschap
FC Eindhoven
3 - 1
FC Emmen
FC Eindhoven
2 - 1
FC Dordrecht
Jong Ajax
TOP Oss
3 - 3
Jong Ajax
Jong FC Utrecht
6 - 1
Jong Ajax
Almere City
0 - 1
Jong Ajax
Jong PSV
1 - 1
Jong Ajax
NAC Breda
3 - 2
Jong Ajax
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
S
Siegert Baartmans
xG 4.10
Goals 3
-1.10
Rayan Buifrahi
xG 3.34
Goals 3
-0.34
Owen Renfrum
xG 1.80
Goals 2
+0.20
xG vs Goals
Emre Ünüvar
xG 7.70
Goals 7
-0.70
Diego Pugno
xG 4.43
Goals 5
+0.57
Pharell Nash
xG 4.39
Goals 3
-1.39
Gaat FC Eindhoven scoren?
86%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat FC Eindhoven scoort.
17%
clean sheet uit
Gaat Jong Ajax scoren?
15%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Jong Ajax scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | FC Eindhoven | Jong Ajax |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 92% | 92% |
| Over 1.5 | 77% | 85% |
| Over 2.5 | 77% | 62% |
| Over 3.5 | 54% | 38% |
| Over 4.5 | 31% | 38% |
| Niet gescoord | 8% | 8% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | FC Eindhoven | Jong Ajax |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 85% | 85% |
| Over 1.5 | 62% | 62% |
| Over 2.5 | 46% | 38% |
| Over 3.5 | 15% | 15% |
| Over 4.5 | 7% | 8% |
| Clean Sheets | 15% | 15% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
J. Borgmans
1.77
Tg/Wedstrijd
23
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
J. Heerkens
2.2
Tg/Wedstrijd
22
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | FC Eindhoven | Jong Ajax | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 71% | 100% | 86% |
| Over 7 | 56% | 83% | 70% |
| Over 8 | 43% | 83% | 63% |
| Over 9 | 43% | 67% | 55% |
| Over 10 | 43% | 50% | 47% |
| Over 11 | 43% | 33% | 38% |
| Over 12 | 28% | 33% | 31% |
| Over 13 | 28% | 17% | 23% |
| Over 14 | 28% | 0% | 14% |
Verwacht totaal: 3.54 + 4.77 = 8.3
Hoekschoppen analyse
FC Eindhoven
| Overall | 3.54 |
| Thuis | 4.71 |
| Uit | 2.17 |
Verwacht totaal
8.3
hoekschoppen
Jong Ajax
| Overall | 4.77 |
| Thuis | 5 |
| Uit | 4.5 |
Blessures & schorsingen FC Eindhoven
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Jong Ajax
Geen meldingen.
Topscorer – FC Eindhoven
R. Buifrahi
3
Doelpunten
0
Assists
1.8
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorer – Jong Ajax
E. Ünüvar
7
Doelpunten
0
Assists
2.3
Schoten/W
1.2
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | FC Eindhoven | Jong Ajax | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12.00 | 15.00 | 13.50 |
| Schotconversie | 12% | 10% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.54 | 5.85 | 4.70 |
| Schoten naast per wedstrijd | 8.46 | 9.15 | 8.81 |
| Schoten per goal | 8.67 | 10.26 | 9.47 |
| Meer dan 10,5 schoten | 46% | 92% | 69% |
| Meer dan 11,5 schoten | 38% | 77% | 58% |
| Meer dan 12,5 schoten | 38% | 77% | 58% |
| Meer dan 13,5 schoten | 31% | 62% | 47% |
| Meer dan 14,5 schoten | 23% | 62% | 43% |
| Meer dan 15,5 schoten | 23% | 38% | 31% |
| Schoten op doel 3,5+ | 23% | 85% | 54% |
| Schoten op doel 4,5+ | 15% | 69% | 42% |
| Schoten op doel 5,5+ | 15% | 46% | 31% |
| Schoten op doel 6,5+ | 8% | 31% | 20% |
Schoten per speler
FC Eindhoven
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| V. Besuijen | 2.3 | 0.7 | 3 |
| Kevin Ferreira | 2 | 0.9 | 13 |
| R. Buifrahi | 1.8 | 0.7 | 9 |
| A. Bryson | 1.5 | 0.5 | 2 |
| M. de Jonge | 1.3 | 0.5 | 6 |
| T. Muller | 1 | — | 2 |
| Antonio Baždarić | 0.7 | 0.6 | 7 |
| Tyrese Simons | 0.7 | — | 3 |
Jong Ajax
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Leo Salazar | 3.5 | 1 | 2 |
| E. Ünüvar | 2.3 | 1.2 | 13 |
| P. Nash | 1.8 | 1 | 13 |
| A. Moumane | 1.3 | 0.3 | 3 |
| Alejandro Monserrate | 1.3 | 0.5 | 13 |
| L. Acheampong | 1.3 | 0.6 | 12 |
| D. Pugno | 1.1 | 1 | 10 |
| J. Simeon | 0.9 | 0.7 | 11 |
Schoten
Totaal schoten
12
15
FC Eindhoven
Jong Ajax
Schoten op doel
3.5
5.9
FC Eindhoven
Jong Ajax
Onderlinge resultaten FC Eindhoven - Jong Ajax
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 06/03/2026 | FC Eindhoven - Jong Ajax | 2-1 | ✓ | 3 |
| 21/11/2025 | Jong Ajax - FC Eindhoven | 1-3 | ✓ | 4 |
| 03/03/2025 | Jong Ajax - FC Eindhoven | 0-2 | ✗ | 2 |
| 24/08/2024 | FC Eindhoven - Jong Ajax | 0-3 | ✗ | 3 |
| 23/12/2023 | FC Eindhoven - Jong Ajax | 2-2 | ✓ | 4 |
| 25/09/2023 | Jong Ajax - FC Eindhoven | 1-1 | ✓ | 2 |
| 10/03/2023 | FC Eindhoven - Jong Ajax | 5-1 | ✓ | 6 |
| 06/01/2023 | Jong Ajax - FC Eindhoven | 1-1 | ✓ | 2 |
| 18/03/2022 | Jong Ajax - FC Eindhoven | 2-2 | ✓ | 4 |
| 22/10/2021 | FC Eindhoven - Jong Ajax | 1-3 | ✓ | 4 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Heracles Almelo | 13 | 10 | 2 | 1 | 39 | 14 | +25 | 32 |
| 2 | VVV Venlo | 13 | 9 | 1 | 3 | 36 | 21 | +15 | 28 |
| 3 | Almere City | 13 | 8 | 1 | 4 | 27 | 13 | +14 | 25 |
| 4 | Roda JC | 13 | 7 | 4 | 2 | 17 | 12 | +5 | 25 |
| 5 | FC Emmen | 13 | 8 | 1 | 4 | 26 | 24 | +2 | 25 |
| 6 | NAC Breda | 13 | 7 | 3 | 3 | 25 | 20 | +5 | 24 |
| 7 | FC Volendam | 13 | 6 | 1 | 6 | 30 | 22 | +8 | 19 |
| 8 | FC Den Bosch | 13 | 5 | 3 | 5 | 23 | 21 | +2 | 18 |
| 9 | Vitesse | 13 | 5 | 3 | 5 | 17 | 18 | -1 | 18 |
| 10 | Jong AZ | 13 | 5 | 2 | 6 | 32 | 28 | +4 | 17 |
| 11 | MVV | 13 | 5 | 2 | 6 | 17 | 29 | -12 | 17 |
| 12 | RKC Waalwijk | 13 | 3 | 7 | 3 | 22 | 19 | +3 | 16 |
| 13 | Jong PSV | 13 | 4 | 4 | 5 | 17 | 21 | -4 | 16 |
| 14 | De Graafschap | 13 | 4 | 3 | 6 | 17 | 27 | -10 | 15 |
| 15 | TOP Oss | 13 | 4 | 1 | 8 | 19 | 22 | -3 | 13 |
| 16 | Jong Ajax | 13 | 3 | 4 | 6 | 19 | 30 | -11 | 13 |
| 17 | Helmond Sport | 13 | 3 | 3 | 7 | 23 | 28 | -5 | 12 |
| 18 | FC Eindhoven | 13 | 3 | 2 | 8 | 18 | 28 | -10 | 11 |
| 19 | FC Dordrecht | 13 | 3 | 2 | 8 | 18 | 34 | -16 | 11 |
| 20 | Jong FC Utrecht | 13 | 3 | 1 | 9 | 22 | 33 | -11 | 10 |