WVGWV
Jong AZ
Jong AZ - Almere CityStatistieken, H2H & xG
WWVVW
Almere City
Head to Head
14 wedstrijden4.14
Avg Goals
79%
BTTS
100%
Over 1.5
86%
Over 2.5
57%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Jong AZ | Statistiek | Almere City |
|---|---|---|
| 2.46 | ⚽ Doelpunten | 2.08 |
| 2.15 | 🥅 Tegengoals | 1 |
| 1.8 | ⚡ xG | 1.74 |
| 15.4 | 🔫 Schoten | 15.5 |
| 6.5 | 🎯 Schoten op doel | 6 |
| 4.9 | 🚩 Corners | 4.5 |
| 85% | 🤝 BTTS | 54% |
| 77% | 📊 Over 2.5 % | 69% |
| 0% | 🧤 Clean sheet % | 38% |
| 46% | 🧤 Gescoord in beide helften | 46% |
| 51% | ⚽ Balbezit | 45% |
| 12.1 | 🟨 Overtredingen | 11.5 |
Jong AZ
13 gespeeld · 17 pts · #10
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVGWV | 1.40 |
| Thuis | VWWVW | 1.80 |
| Uit | WVGGV | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 38% | 50% | 29% |
| Gem. goals | 4.61 | 3.67 | 5.43 |
| Voor | 2.46 | 2 | 2.86 |
| Tegen | 2.15 | 1.67 | 2.57 |
| BTTS | 85% | 67% | 100% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 15% | 33% | 0% |
| xG | 1.8 | 1.81 | 1.79 |
| xG tegen | 1.73 | 1.4 | 2.02 |
Almere City
13 gespeeld · 25 pts · #3
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWVVW | 1.80 |
| Thuis | VWWWV | 1.80 |
| Uit | WWVVW | 1.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 62% | 67% | 57% |
| Gem. goals | 3.08 | 2.5 | 3.57 |
| Voor | 2.08 | 1.67 | 2.43 |
| Tegen | 1 | 0.83 | 1.14 |
| BTTS | 54% | 33% | 71% |
| De '0' | 38% | 50% | 29% |
| Niet gescoord | 8% | 17% | 0% |
| xG | 1.74 | 1.63 | 1.83 |
| xG tegen | 1.82 | 1.78 | 1.85 |
Voorspellingen voor Jong AZ – Almere City
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Jong AZ wint FT Resultaat | 40% | 2.53 | 2.77 | +9.40 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 24% | 4.20 | 3.90 | -7.04 | Nee |
| Almere City wint FT Resultaat | 37% | 2.73 | 2.10 | -23.00 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 63% | 1.58 | 1.17 | -25.90 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 61% | 1.65 | 1.33 | -19.54 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 96% | 1.04 | 1.01 | -2.77 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 88% | 1.14 | 1.07 | -5.85 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 69% | 1.45 | 1.29 | -10.85 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 48% | 2.09 | 1.80 | -14.05 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 29% | 3.48 | 2.88 | -17.34 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 4% | 26.81 | 19.50 | -27.27 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 12% | 8.33 | 8.00 | -3.92 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 31% | 3.24 | 3.40 | +5.03 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 52% | 1.91 | 2.00 | +4.50 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 71% | 1.40 | 1.40 | -0.18 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 70% | 1.43 | 1.30 | -8.90 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 30% | 3.34 | 3.25 | -2.74 | Nee |
| BTTS & Winst Jong AZ Combinatie | 26% | 3.87 | 4.19 | +8.14 | Ja |
| BTTS & Winst Almere City Combinatie | 24% | 4.14 | 2.86 | -30.93 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 80% | 1.25 | – | – | Nee |
| Corners Over 8.5 | 69% | 1.45 | 1.24 | -14.56 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 57% | 1.76 | 1.44 | -18.35 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 44% | 2.26 | 1.74 | -23.09 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 33% | 3.07 | 2.10 | -31.54 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 31% | 3.22 | 3.40 | +5.74 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 43% | 2.31 | 2.48 | +7.38 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 56% | 1.79 | 1.97 | +9.93 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 67% | 1.48 | 1.61 | +8.51 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Jong AZ Clean Sheet Clean Sheet | 17% | 5.74 | – | – | Nee |
| Almere City Clean Sheet Clean Sheet | 16% | 6.16 | – | – | Nee |
| Jong AZ scoort eerst Eerste Goal | 50% | 2.02 | 2.04 | +0.98 | Ja |
| Almere City scoort eerst Eerste Goal | 48% | 2.10 | 1.69 | -19.39 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Almere City FC
Advies: Combo Double chance : draw or Almere City FC and +1.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
1.40
VORM LAATSTE 5
1.80
1.20
H2H LAATSTE 5
1.80
1.50
THUIS-/UIT PPG
1.86
1.80
XG (THUIS/UIT)
1.74
1.73
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.80
6.5
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.0
0%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
29%
67%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
86%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Jong AZ | Almere City | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 85% | 77% | 81% |
| Over 2.5 | 77% | 69% | 73% |
| Over 3.5 | 54% | 38% | 46% |
| Over 4.5 | 46% | 23% | 34.5% |
| BTTS | 85% | 54% | 69.5% |
| BTTS & Win | 25.8% | 24.2% | 25% |
| BTTS & Draw | 15% | 8% | 11.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 60.2% | 60.2% | 60.2% |
| BTTS No & Over 2.5 | 0% | 23% | 23% |
Trends
- AZ II pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 7 punten, gemiddeld 1.4 per wedstrijd; in 4 van die wedstrijden vielen goals aan beide kanten (BTTS) en AZ II scoorde in totaal 14 keer.
- Doelpunten lijken in de lucht: de laatste 3 wedstrijden van AZ II eindigden telkens met 3 of meer goals, en in de laatste 5 duels (thuis en uit) vielen er samen 26 goals.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van AZ II scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS al in 11 duels (85% van alle wedstrijden) met AZ II.
Trends
- Almere City pakte 9 punten uit de laatste 5 duels (gemiddeld 1,8 per wedstrijd), met BTTS in 3 van die wedstrijden en 9 goals in totaal.
- Almere City scoort uit al 7 uitwedstrijden op rij; kan AZ II die reeks doorbreken?
- De laatste 4 wedstrijden van Almere City eindigden telkens met 3+ goals, en in hun laatste 5 duels vielen in totaal 15 doelpunten.
- In de laatste 5 wedstrijden van Almere City was er 3 keer BTTS, en dit seizoen gebeurde dat in 7 duels (54% van alle wedstrijden) met Almere City.
- Almere City lijkt ook vandaag te scoren: ze vonden het net in de laatste 8 wedstrijden en maakten 9 goals in de laatste vijf duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.8
V
W
W
V
W
Vorm – Uit
1.8
W
W
V
V
W
Jong AZ
Jong AZ
5 - 4
Helmond Sport
Jong AZ
0 - 1
FC Den Bosch
Jong AZ
4 - 1
FC Volendam
Jong AZ
2 - 1
Jong FC Utrecht
Jong AZ
1 - 2
MVV
Almere City
RKC Waalwijk
1 - 2
Almere City
FC Emmen
2 - 1
Almere City
FC Dordrecht
3 - 2
Almere City
MVV
0 - 4
Almere City
De Graafschap
1 - 4
Almere City
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Julian Oerip
xG 4.45
Goals 3
-1.45
Bendegúz Kovács
xG 3.85
Goals 4
+0.15
Jerolldino Armantrading
xG 3.83
Goals 4
+0.17
xG vs Goals
Ferdy Druijf
xG 8.78
Goals 8
-0.78
Emanuel Poku
xG 4.33
Goals 4
-0.33
Marley Dors
xG 2.80
Goals 2
-0.80
Gaat Jong AZ scoren?
67%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Jong AZ scoort.
29%
clean sheet uit
Gaat Almere City scoren?
0%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Almere City scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Jong AZ | Almere City |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 85% | 77% |
| Over 2.5 | 77% | 69% |
| Over 3.5 | 54% | 38% |
| Over 4.5 | 46% | 23% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Jong AZ | Almere City |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 62% |
| Over 1.5 | 62% | 23% |
| Over 2.5 | 38% | 15% |
| Over 3.5 | 15% | 2% |
| Over 4.5 | 7% | 0% |
| Clean Sheets | 0% | 38% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
K. Zeggen
0.57
Tg/Wedstrijd
4
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Wessel Speel
0.54
Tg/Wedstrijd
7
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Jong AZ | Almere City | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 100% | 100% | 100% |
| Over 8 | 67% | 86% | 77% |
| Over 9 | 50% | 56% | 53% |
| Over 10 | 50% | 43% | 47% |
| Over 11 | 50% | 28% | 39% |
| Over 12 | 33% | 14% | 24% |
| Over 13 | 17% | 14% | 16% |
| Over 14 | 17% | 0% | 9% |
Verwacht totaal: 4.85 + 4.54 = 9.4
Hoekschoppen analyse
Jong AZ
| Overall | 4.85 |
| Thuis | 6.17 |
| Uit | 3.71 |
Verwacht totaal
9.4
hoekschoppen
Almere City
| Overall | 4.54 |
| Thuis | 5.17 |
| Uit | 4 |
Blessures & schorsingen Jong AZ
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Almere City
Geen meldingen.
Topscorer – Jong AZ
J. Hartog
4
Doelpunten
0
Assists
3.5
Schoten/W
2.3
SoD/W
Topscorer – Almere City
F. Druijf
8
Doelpunten
3
Assists
3.7
Schoten/W
2
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Jong AZ | Almere City | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 15.38 | 15.46 | 15.42 |
| Schotconversie | 16% | 13% | 15% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6.46 | 6.00 | 6.23 |
| Schoten naast per wedstrijd | 8.92 | 9.46 | 9.19 |
| Schoten per goal | 6.25 | 7.44 | 6.85 |
| Meer dan 10,5 schoten | 62% | 77% | 70% |
| Meer dan 11,5 schoten | 62% | 77% | 70% |
| Meer dan 12,5 schoten | 62% | 77% | 70% |
| Meer dan 13,5 schoten | 54% | 69% | 62% |
| Meer dan 14,5 schoten | 46% | 62% | 54% |
| Meer dan 15,5 schoten | 38% | 54% | 46% |
| Schoten op doel 3,5+ | 92% | 85% | 89% |
| Schoten op doel 4,5+ | 77% | 69% | 73% |
| Schoten op doel 5,5+ | 46% | 54% | 50% |
| Schoten op doel 6,5+ | 23% | 46% | 35% |
Schoten per speler
Jong AZ
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| A. Oufkir | 4.3 | 1.7 | 3 |
| J. Hartog | 3.5 | 2.3 | 4 |
| J. Oerip | 2.6 | 1.6 | 11 |
| B. Kovacs | 2.5 | 1.3 | 6 |
| S. van Duijn | 2 | 1 | 1 |
| T. de Wit | 1.7 | 0.7 | 9 |
| F. Andersen | 1 | 0.5 | 10 |
| R. Robbemond | 1 | 0.4 | 12 |
Almere City
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| F. Druijf | 3.7 | 2 | 11 |
| E. Poku | 1.7 | 0.7 | 13 |
| J. Ritmeester van de… | 1.2 | 0.6 | 5 |
| M. Dors | 1.2 | 0.6 | 13 |
| B. Burgering | 1.1 | 0.5 | 10 |
| E. Cornelisse | 1.1 | 0.4 | 13 |
| Bas Huisman | 1 | 0.3 | 8 |
| M. de Haan | 1 | 0.2 | 10 |
Schoten
Totaal schoten
15.4
15.5
Jong AZ
Almere City
Schoten op doel
6.5
6
Jong AZ
Almere City
Onderlinge resultaten Jong AZ - Almere City
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 26/01/2026 | Jong AZ - Almere City | 3-4 | ✓ | 7 |
| 24/10/2025 | Almere City - Jong AZ | 1-3 | ✓ | 4 |
| 07/04/2023 | Almere City - Jong AZ | 2-1 | ✓ | 3 |
| 22/08/2022 | Jong AZ - Almere City | 3-2 | ✓ | 5 |
| 06/05/2022 | Almere City - Jong AZ | 0-3 | ✗ | 3 |
| 09/08/2021 | Jong AZ - Almere City | 2-1 | ✓ | 3 |
| 15/01/2021 | Jong AZ - Almere City | 2-5 | ✓ | 7 |
| 06/11/2020 | Almere City - Jong AZ | 2-0 | ✗ | 2 |
| 02/03/2020 | Jong AZ - Almere City | 3-1 | ✓ | 4 |
| 20/09/2019 | Almere City - Jong AZ | 2-1 | ✓ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Heracles Almelo | 13 | 10 | 2 | 1 | 39 | 14 | +25 | 32 |
| 2 | VVV Venlo | 13 | 9 | 1 | 3 | 36 | 21 | +15 | 28 |
| 3 | Almere City | 13 | 8 | 1 | 4 | 27 | 13 | +14 | 25 |
| 4 | Roda JC | 13 | 7 | 4 | 2 | 17 | 12 | +5 | 25 |
| 5 | FC Emmen | 13 | 8 | 1 | 4 | 26 | 24 | +2 | 25 |
| 6 | NAC Breda | 13 | 7 | 3 | 3 | 25 | 20 | +5 | 24 |
| 7 | FC Volendam | 13 | 6 | 1 | 6 | 30 | 22 | +8 | 19 |
| 8 | FC Den Bosch | 13 | 5 | 3 | 5 | 23 | 21 | +2 | 18 |
| 9 | Vitesse | 13 | 5 | 3 | 5 | 17 | 18 | -1 | 18 |
| 10 | Jong AZ | 13 | 5 | 2 | 6 | 32 | 28 | +4 | 17 |
| 11 | MVV | 13 | 5 | 2 | 6 | 17 | 29 | -12 | 17 |
| 12 | RKC Waalwijk | 13 | 3 | 7 | 3 | 22 | 19 | +3 | 16 |
| 13 | Jong PSV | 13 | 4 | 4 | 5 | 17 | 21 | -4 | 16 |
| 14 | De Graafschap | 13 | 4 | 3 | 6 | 17 | 27 | -10 | 15 |
| 15 | TOP Oss | 13 | 4 | 1 | 8 | 19 | 22 | -3 | 13 |
| 16 | Jong Ajax | 13 | 3 | 4 | 6 | 19 | 30 | -11 | 13 |
| 17 | Helmond Sport | 13 | 3 | 3 | 7 | 23 | 28 | -5 | 12 |
| 18 | FC Eindhoven | 13 | 3 | 2 | 8 | 18 | 28 | -10 | 11 |
| 19 | FC Dordrecht | 13 | 3 | 2 | 8 | 18 | 34 | -16 | 11 |
| 20 | Jong FC Utrecht | 13 | 3 | 1 | 9 | 22 | 33 | -11 | 10 |