GWWWV
FC Emmen
FC Emmen - MVVStatistieken, H2H & xG
VVVGV
MVV
Head to Head
26 wedstrijden3.15
Avg Goals
65%
BTTS
77%
Over 1.5
69%
Over 2.5
35%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| FC Emmen | Statistiek | MVV |
|---|---|---|
| 2 | ⚽ Doelpunten | 1.31 |
| 1.85 | 🥅 Tegengoals | 2.23 |
| 1.86 | ⚡ xG | 1.16 |
| 16.7 | 🔫 Schoten | 9.5 |
| 6.4 | 🎯 Schoten op doel | 3.1 |
| 6.5 | 🚩 Corners | 4.3 |
| 54% | 🤝 BTTS | 69% |
| 69% | 📊 Over 2.5 % | 69% |
| 31% | 🧤 Clean sheet % | 15% |
| 23% | 🧤 Gescoord in beide helften | 23% |
| 55% | ⚽ Balbezit | 55% |
| 12.9 | 🟨 Overtredingen | 10.9 |
FC Emmen
13 gespeeld · 25 pts · #5
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWWWV | 2.00 |
| Thuis | WVWWV | 1.80 |
| Uit | VVGWW | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 62% | 71% | 50% |
| Gem. goals | 3.85 | 3.57 | 4.17 |
| Voor | 2 | 1.86 | 2.17 |
| Tegen | 1.85 | 1.71 | 2 |
| BTTS | 54% | 57% | 50% |
| De '0' | 31% | 29% | 33% |
| Niet gescoord | 15% | 14% | 17% |
| xG | 1.86 | 1.95 | 1.75 |
| xG tegen | 1.41 | 1.51 | 1.29 |
MVV
13 gespeeld · 17 pts · #11
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVVGV | 0.20 |
| Thuis | GVWVV | 0.80 |
| Uit | WVVVG | 0.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 38% | 43% | 33% |
| Gem. goals | 3.54 | 3 | 4.17 |
| Voor | 1.31 | 1.14 | 1.5 |
| Tegen | 2.23 | 1.86 | 2.67 |
| BTTS | 69% | 57% | 83% |
| De '0' | 15% | 29% | 0% |
| Niet gescoord | 15% | 14% | 17% |
| xG | 1.16 | 1.19 | 1.12 |
| xG tegen | 1.53 | 1.58 | 1.47 |
Voorspellingen voor FC Emmen – MVV
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| FC Emmen wint FT Resultaat | 52% | 1.93 | 1.53 | -20.65 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 25% | 4.04 | 4.00 | -0.92 | Nee |
| MVV wint FT Resultaat | 23% | 4.28 | 4.80 | +12.15 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 77% | 1.30 | 1.16 | -11.10 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 48% | 2.08 | 2.38 | +14.55 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 94% | 1.06 | 1.02 | -3.89 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 82% | 1.22 | 1.09 | -10.72 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 59% | 1.70 | 1.53 | -9.96 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 36% | 2.74 | 2.19 | -20.15 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 19% | 5.16 | 3.58 | -30.66 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 6% | 17.33 | 14.90 | -14.03 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 18% | 5.53 | 5.25 | -5.03 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 41% | 2.43 | 2.40 | -1.24 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 64% | 1.57 | 1.62 | +2.93 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 81% | 1.24 | 1.21 | -2.44 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 60% | 1.67 | 1.55 | -7.17 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 40% | 2.49 | 2.30 | -7.74 | Nee |
| BTTS & Winst FC Emmen Combinatie | 27% | 3.66 | 2.79 | -23.72 | Nee |
| BTTS & Winst MVV Combinatie | 14% | 7.38 | 8.03 | +8.81 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 83% | 1.21 | – | – | Nee |
| Corners Over 8.5 | 73% | 1.37 | 1.32 | -3.51 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 62% | 1.63 | 1.58 | -2.83 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 49% | 2.03 | 2.07 | +1.84 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 37% | 2.68 | 2.56 | -4.51 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 27% | 3.72 | 2.88 | -22.53 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 39% | 2.60 | 2.15 | -17.23 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 51% | 1.97 | 1.72 | -12.62 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 63% | 1.59 | 1.41 | -11.59 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| FC Emmen Clean Sheet Clean Sheet | 30% | 3.30 | – | – | Nee |
| MVV Clean Sheet Clean Sheet | 16% | 6.41 | – | – | Nee |
| FC Emmen scoort eerst Eerste Goal | 58% | 1.72 | 1.41 | -18.22 | Nee |
| MVV scoort eerst Eerste Goal | 37% | 2.68 | 2.81 | +4.81 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Emmen
Advies: Double chance : Emmen or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
2.00
VORM LAATSTE 5
0.20
1.40
H2H LAATSTE 5
1.40
2.14
THUIS-/UIT PPG
1.17
1.86
XG (THUIS/UIT)
1.16
1.91
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.60
6.4
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.1
29%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
15%
71%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
83%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | FC Emmen | MVV | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 85% | 85% | 85% |
| Over 2.5 | 69% | 69% | 69% |
| Over 3.5 | 46% | 46% | 46% |
| Over 4.5 | 23% | 31% | 27% |
| BTTS | 54% | 69% | 61.5% |
| BTTS & Win | 27.3% | 13.6% | 20.5% |
| BTTS & Draw | 8% | 15% | 11.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 48.4% | 48.4% | 48.4% |
| BTTS No & Over 2.5 | 23% | 8% | 15.5% |
Trends
- FC Emmen pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 10 punten, gemiddeld 2 punten per wedstrijd, met BTTS in slechts 2 van die wedstrijden en 8 goals in totaal.
- In de laatste 5 wedstrijden van FC Emmen vielen er telkens minimaal 2 goals.
- FC Emmen wil de lijn doortrekken tegen MVV: in de laatste 5 duels verloren ze maar 1 keer, met 3 zeges en 1 gelijkspel.
- In slechts 2 van Emmens laatste 5 wedstrijden scoorden beide teams, terwijl FC Emmen 3 van die 5 duels won; dit seizoen viel BTTS in 7/13 wedstrijden.
Trends
- MVV pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) slechts 1 punt, gemiddeld 0.2 punt per wedstrijd, met BTTS in 4 van die wedstrijden en 5 goals in totaal.
- Doelpunten lijken in de lucht, want de laatste 3 wedstrijden van MVV eindigden met 3 of meer goals en in de laatste 5 duels (thuis en uit) vielen er samen 19 goals.
- MVV zit in een lastige fase: al 5 wedstrijden op rij zonder zege, met 1 gelijkspel en 4 nederlagen.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van MVV scoorden beide teams, en dit seizoen was dat in 9 duels (69% van alle wedstrijden) met MVV het geval.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.8
W
V
W
W
V
Vorm – Uit
0.8
W
V
V
V
G
FC Emmen
FC Emmen
0 - 5
FC Den Bosch
FC Emmen
2 - 1
Almere City
FC Emmen
1 - 0
TOP Oss
FC Emmen
1 - 2
De Graafschap
FC Emmen
5 - 3
FC Volendam
MVV
FC Den Bosch
2 - 2
MVV
NAC Breda
1 - 0
MVV
TOP Oss
4 - 1
MVV
RKC Waalwijk
6 - 1
MVV
Jong AZ
1 - 2
MVV
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Jack Cooper Love
xG 10.39
Goals 9
-1.39
Freddy Quispel
xG 6.30
Goals 7
+0.70
Michael Breij
xG 4.21
Goals 3
-1.21
xG vs Goals
Olivier Dumont
xG 4.42
Goals 5
+0.58
Lennerd Daneels
xG 2.05
Goals 1
-1.05
Elias Sierra
xG 1.72
Goals 2
+0.28
Gaat FC Emmen scoren?
86%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat FC Emmen scoort.
15%
clean sheet uit
Gaat MVV scoren?
29%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat MVV scoort.
83%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | FC Emmen | MVV |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 85% | 85% |
| Over 2.5 | 69% | 69% |
| Over 3.5 | 46% | 46% |
| Over 4.5 | 23% | 31% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | FC Emmen | MVV |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 69% | 85% |
| Over 1.5 | 46% | 54% |
| Over 2.5 | 38% | 31% |
| Over 3.5 | 23% | 31% |
| Over 4.5 | 4% | 8% |
| Clean Sheets | 31% | 15% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
S. Karssies
1.08
Tg/Wedstrijd
14
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
H. Wentges
1.31
Tg/Wedstrijd
17
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | FC Emmen | MVV | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 86% | 100% | 93% |
| Over 7 | 71% | 83% | 77% |
| Over 8 | 56% | 67% | 62% |
| Over 9 | 56% | 33% | 45% |
| Over 10 | 43% | 17% | 30% |
| Over 11 | 28% | 17% | 23% |
| Over 12 | 28% | 0% | 14% |
| Over 13 | 28% | 0% | 14% |
| Over 14 | 28% | 0% | 14% |
Verwacht totaal: 6.46 + 4.31 = 10.8
Hoekschoppen analyse
FC Emmen
| Overall | 6.46 |
| Thuis | 6.57 |
| Uit | 6.33 |
Verwacht totaal
10.8
hoekschoppen
MVV
| Overall | 4.31 |
| Thuis | 4.57 |
| Uit | 4 |
Blessures & schorsingen FC Emmen
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen MVV
Geen meldingen.
Topscorer – FC Emmen
J. Cooper
9
Doelpunten
3
Assists
3.8
Schoten/W
2.1
SoD/W
Topscorer – MVV
O. Dumont
5
Doelpunten
1
Assists
1.1
Schoten/W
0.6
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | FC Emmen | MVV | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 16.69 | 9.54 | 13.12 |
| Schotconversie | 12% | 14% | 13% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6.38 | 3.08 | 4.73 |
| Schoten naast per wedstrijd | 10.31 | 6.46 | 8.39 |
| Schoten per goal | 8.35 | 7.29 | 7.82 |
| Meer dan 10,5 schoten | 77% | 46% | 62% |
| Meer dan 11,5 schoten | 69% | 31% | 50% |
| Meer dan 12,5 schoten | 69% | 23% | 46% |
| Meer dan 13,5 schoten | 69% | 15% | 42% |
| Meer dan 14,5 schoten | 69% | 15% | 42% |
| Meer dan 15,5 schoten | 54% | 8% | 31% |
| Schoten op doel 3,5+ | 100% | 23% | 62% |
| Schoten op doel 4,5+ | 69% | 23% | 46% |
| Schoten op doel 5,5+ | 54% | 15% | 35% |
| Schoten op doel 6,5+ | 38% | 15% | 27% |
Schoten per speler
FC Emmen
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| J. Cooper | 3.8 | 2.1 | 13 |
| F. Quispel | 2 | 1.1 | 11 |
| M. Breij | 2 | 0.8 | 13 |
| N. Amadin | 2 | 1.5 | 4 |
| Safyan Toure | 1 | — | 1 |
| J. Huijzer | 1 | — | 1 |
| S. Veldhuis | 0.9 | 0.5 | 13 |
| Mustafa Abdullatif | 0.9 | 0.4 | 9 |
MVV
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| N. El Hamdaoui | 1.8 | 0.6 | 10 |
| L. Daneels | 1.2 | 0.5 | 13 |
| O. Dumont | 1.1 | 0.6 | 13 |
| I. Breugelmans | 1 | 1 | 1 |
| T. Verheijen | 0.8 | 0.2 | 6 |
| T. Vinogradac | 0.8 | 0.3 | 9 |
| S. Van Dessel | 0.8 | 0.3 | 4 |
| R. Klaasen | 0.7 | 0.4 | 11 |
Schoten
Totaal schoten
16.7
9.5
FC Emmen
MVV
Schoten op doel
6.4
3.1
FC Emmen
MVV
Onderlinge resultaten FC Emmen - MVV
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 06/04/2026 | FC Emmen - MVV | 2-1 | ✓ | 3 |
| 26/09/2025 | MVV - FC Emmen | 1-0 | ✗ | 1 |
| 28/03/2025 | MVV - FC Emmen | 1-2 | ✓ | 3 |
| 04/10/2024 | FC Emmen - MVV | 1-1 | ✓ | 2 |
| 12/04/2024 | FC Emmen - MVV | 1-3 | ✓ | 4 |
| 06/11/2023 | MVV - FC Emmen | 1-1 | ✓ | 2 |
| 17/12/2021 | MVV - FC Emmen | 0-1 | ✗ | 1 |
| 10/09/2021 | FC Emmen - MVV | 7-1 | ✓ | 8 |
| 02/04/2018 | MVV - FC Emmen | 0-1 | ✗ | 1 |
| 27/11/2017 | FC Emmen - MVV | 2-1 | ✓ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Heracles Almelo | 13 | 10 | 2 | 1 | 39 | 14 | +25 | 32 |
| 2 | VVV Venlo | 13 | 9 | 1 | 3 | 36 | 21 | +15 | 28 |
| 3 | Almere City | 13 | 8 | 1 | 4 | 27 | 13 | +14 | 25 |
| 4 | Roda JC | 13 | 7 | 4 | 2 | 17 | 12 | +5 | 25 |
| 5 | FC Emmen | 13 | 8 | 1 | 4 | 26 | 24 | +2 | 25 |
| 6 | NAC Breda | 13 | 7 | 3 | 3 | 25 | 20 | +5 | 24 |
| 7 | FC Volendam | 13 | 6 | 1 | 6 | 30 | 22 | +8 | 19 |
| 8 | FC Den Bosch | 13 | 5 | 3 | 5 | 23 | 21 | +2 | 18 |
| 9 | Vitesse | 13 | 5 | 3 | 5 | 17 | 18 | -1 | 18 |
| 10 | Jong AZ | 13 | 5 | 2 | 6 | 32 | 28 | +4 | 17 |
| 11 | MVV | 13 | 5 | 2 | 6 | 17 | 29 | -12 | 17 |
| 12 | RKC Waalwijk | 13 | 3 | 7 | 3 | 22 | 19 | +3 | 16 |
| 13 | Jong PSV | 13 | 4 | 4 | 5 | 17 | 21 | -4 | 16 |
| 14 | De Graafschap | 13 | 4 | 3 | 6 | 17 | 27 | -10 | 15 |
| 15 | TOP Oss | 13 | 4 | 1 | 8 | 19 | 22 | -3 | 13 |
| 16 | Jong Ajax | 13 | 3 | 4 | 6 | 19 | 30 | -11 | 13 |
| 17 | Helmond Sport | 13 | 3 | 3 | 7 | 23 | 28 | -5 | 12 |
| 18 | FC Eindhoven | 13 | 3 | 2 | 8 | 18 | 28 | -10 | 11 |
| 19 | FC Dordrecht | 13 | 3 | 2 | 8 | 18 | 34 | -16 | 11 |
| 20 | Jong FC Utrecht | 13 | 3 | 1 | 9 | 22 | 33 | -11 | 10 |