VGGVG
Tottenham Hotspur
Tottenham Hotspur - Coventry CityStatistieken, H2H & xG
VVVWW
Coventry City
Head to Head
2 wedstrijden3
Avg Goals
50%
BTTS
100%
Over 1.5
100%
Over 2.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Tottenham Hotspur | Statistiek | Coventry City |
|---|---|---|
| 0.5 | ⚽ Doelpunten | 0.83 |
| 1.5 | 🥅 Tegengoals | 1.83 |
| 1.6 | ⚡ xG | 1.18 |
| 13.8 | 🔫 Schoten | 10 |
| 3.7 | 🎯 Schoten op doel | 3.7 |
| 7 | 🚩 Corners | 3.7 |
| 33% | 🤝 BTTS | 17% |
| 33% | 📊 Over 2.5 % | 50% |
| 33% | 🧤 Clean sheet % | 17% |
| 0% | 🧤 Gescoord in beide helften | 17% |
| 59% | ⚽ Balbezit | 38% |
| 13.5 | 🟨 Overtredingen | 10.3 |
Tottenham Hotspur
6 gespeeld · 3 pts · #18
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VGGVG | 0.60 |
| Thuis | VGV | 0.33 |
| Uit | VGG | 0.67 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 0% | 0% | 0% |
| Gem. goals | 2 | 2.34 | 1.66 |
| Voor | 0.5 | 0.67 | 0.33 |
| Tegen | 1.5 | 1.67 | 1.33 |
| BTTS | 33% | 33% | 33% |
| De '0' | 33% | 33% | 33% |
| Niet gescoord | 67% | 67% | 67% |
| xG | 1.6 | 1.92 | 1.27 |
| xG tegen | 1.51 | 1.29 | 1.72 |
Coventry City
6 gespeeld · 6 pts · #14
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVVWW | 1.20 |
| Thuis | VVW | 1.00 |
| Uit | VVW | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 33% | 33% | 33% |
| Gem. goals | 2.66 | 3.66 | 1.66 |
| Voor | 0.83 | 1.33 | 0.33 |
| Tegen | 1.83 | 2.33 | 1.33 |
| BTTS | 17% | 33% | 0% |
| De '0' | 17% | 0% | 33% |
| Niet gescoord | 67% | 67% | 67% |
| xG | 1.18 | 1.4 | 0.96 |
| xG tegen | 1.85 | 1.66 | 2.04 |
Voorspellingen voor Tottenham Hotspur – Coventry City
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Tottenham Hotspur wint FT Resultaat | 57% | 1.75 | 1.46 | -16.37 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 24% | 4.21 | 4.40 | +4.49 | Ja |
| Coventry City wint FT Resultaat | 19% | 5.27 | 5.70 | +8.13 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 81% | 1.23 | 1.23 | -0.33 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 43% | 2.34 | 2.50 | +6.80 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 94% | 1.06 | 1.02 | -4.07 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 81% | 1.23 | 1.14 | -7.40 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 58% | 1.73 | 1.57 | -9.14 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 35% | 2.82 | 2.38 | -15.58 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 19% | 5.37 | 4.15 | -22.73 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 6% | 16.81 | 16.50 | -1.82 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 19% | 5.33 | 4.75 | -10.84 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 42% | 2.37 | 2.37 | -0.15 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 65% | 1.55 | 1.53 | -1.27 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 81% | 1.23 | 1.18 | -3.97 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 57% | 1.76 | 1.67 | -4.91 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 43% | 2.32 | 2.10 | -9.58 | Nee |
| BTTS & Winst Tottenham Hotspur Combinatie | 28% | 3.52 | 2.88 | -18.24 | Nee |
| BTTS & Winst Coventry City Combinatie | 11% | 9.29 | 9.75 | +4.91 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 88% | 1.14 | 1.14 | -0.25 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 79% | 1.26 | 1.36 | +7.98 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 69% | 1.45 | 1.51 | +4.34 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 58% | 1.74 | 2.20 | +26.50 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 46% | 2.19 | 2.31 | +5.34 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 13% | 8.00 | 3.82 | -52.25 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 21% | 4.85 | 2.88 | -40.67 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 31% | 3.24 | 2.22 | -31.40 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 43% | 2.35 | 1.83 | -22.22 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 54% | 1.84 | 1.47 | -20.03 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Tottenham Hotspur Clean Sheet Clean Sheet | 35% | 2.87 | – | – | Nee |
| Coventry City Clean Sheet Clean Sheet | 14% | 7.06 | – | – | Nee |
| Tottenham Hotspur scoort eerst Eerste Goal | 62% | 1.62 | 1.42 | -12.24 | Nee |
| Coventry City scoort eerst Eerste Goal | 33% | 3.00 | 3.00 | -0.10 | Nee |
| Tottenham Hotspur wint nil Win to Nil | 29% | 3.46 | 2.75 | -20.55 | Nee |
| Coventry City wint nil Win to Nil | 8% | 12.18 | 12.00 | -1.44 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Tottenham
Advies: Combo Double chance : Tottenham or draw and -3.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
35%
WINSTKANS
30%
0.60
VORM LAATSTE 5
1.20
3.00
H2H LAATSTE 5
0.00
0.33
THUIS-/UIT PPG
1.00
1.60
XG (THUIS/UIT)
1.18
1.37
XG TEGEN (THUIS/UIT)
2.06
3.7
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.7
33%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
33%
33%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
33%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Tottenham Hotspur | Coventry City | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 67% | 100% | 83.5% |
| Over 1.5 | 67% | 50% | 58.5% |
| Over 2.5 | 33% | 50% | 41.5% |
| Over 3.5 | 17% | 33% | 25% |
| Over 4.5 | 17% | 33% | 25% |
| BTTS | 33% | 17% | 25% |
| BTTS & Win | 28.4% | 10.8% | 19.6% |
| BTTS & Draw | 17% | 0% | 17% |
| BTTS & Over 2.5 | 45.8% | 45.8% | 45.8% |
| BTTS No & Over 2.5 | 17% | 33% | 25% |
Trends
- Tottenham Hotspur pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) slechts 3 punten, gemiddeld 0.6 per wedstrijd, met BTTS in maar 2 van die 5 en in totaal 3 goals gemaakt.
- Tottenham Hotspur wacht al 5 wedstrijden op een zege, met 3 gelijke spelen en 2 nederlagen.
- Voorin loopt het stroef bij Tottenham Hotspur: in 3 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren.
- Tottenham Hotspur bleef dit seizoen in 4 wedstrijden droog staan (67%) en maakte in de laatste 5 duels slechts 3 goals.
- In slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden van Tottenham Hotspur scoorden beide teams, Tottenham won geen van die 5, en dit seizoen viel BTTS in 2/6 duels.
Trends
- Coventry City pakte 6 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), goed voor gemiddeld 1.2 punt per wedstrijd; BTTS viel maar 1 keer en ze scoorden 5 keer in die reeks.
- Coventry City is in vorm en is nu 2 wedstrijden op rij ongeslagen.
- Voorin loopt het stroef bij Coventry City, dat in 3 van de laatste 5 wedstrijden niet tot scoren kwam; grijpt de trainer vandaag in met een tactische wijziging of een extra spits?
- Coventry City bleef dit seizoen in 4 wedstrijden droog staan (67% zonder goal) en maakte in de laatste 5 duels slechts 5 goals.
- In slechts 1 van de laatste 5 wedstrijden van Coventry City scoorden beide teams, terwijl ze 2 van die 5 duels wonnen; over het hele seizoen viel BTTS in 1/6 wedstrijden.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
0.33
V
G
V
Vorm – Uit
1
V
V
W
Tottenham Hotspur
Tottenham Hotspur
2 - 3
Aston Villa
Tottenham Hotspur
0 - 0
Everton
Tottenham Hotspur
0 - 2
Newcastle United
Coventry City
Nottingham Forest
0 - 1
Coventry City
Manchester City
1 - 0
Coventry City
Arsenal
3 - 0
Coventry City
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Dominic Solanke
xG 1.26
Goals 1
-0.26
Jan Paul van Hecke
xG 0.99
Goals 1
+0.01
Conor Gallagher
xG 0.94
Goals 1
+0.06
xG vs Goals
Jack Rudoni
xG 1.29
Goals 1
-0.29
Jay Dasilva
xG 0.90
Goals 1
+0.10
Sidiki Cherif
xG 0.89
Goals 1
+0.11
Gaat Tottenham Hotspur scoren?
33%
gescoord thuis
Lage kans
Er is een lage kans dat Tottenham Hotspur scoort.
33%
clean sheet uit
Gaat Coventry City scoren?
33%
clean sheet thuis
Lage kans
Er is een lage kans dat Coventry City scoort.
33%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Tottenham Hotspur | Coventry City |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 67% | 100% |
| Over 1.5 | 67% | 50% |
| Over 2.5 | 33% | 50% |
| Over 3.5 | 17% | 33% |
| Over 4.5 | 17% | 33% |
| Niet gescoord | 33% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Tottenham Hotspur | Coventry City |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 67% | 83% |
| Over 1.5 | 50% | 33% |
| Over 2.5 | 33% | 33% |
| Over 3.5 | 7% | 17% |
| Over 4.5 | 2% | 4% |
| Clean Sheets | 33% | 17% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
A. Kinský
1.5
Tg/Wedstrijd
9
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
C. Rushworth
1.67
Tg/Wedstrijd
10
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Tottenham Hotspur | Coventry City | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 100% | 100% | 100% |
| Over 8 | 100% | 67% | 84% |
| Over 9 | 100% | 33% | 67% |
| Over 10 | 100% | 0% | 50% |
| Over 11 | 67% | 0% | 34% |
| Over 12 | 33% | 0% | 17% |
| Over 13 | 33% | 0% | 17% |
| Over 14 | 33% | 0% | 17% |
Verwacht totaal: 7 + 3.67 = 10.7
Hoekschoppen analyse
Tottenham Hotspur
| Overall | 7 |
| Thuis | 8.33 |
| Uit | 5.67 |
Verwacht totaal
10.7
hoekschoppen
Coventry City
| Overall | 3.67 |
| Thuis | 4.33 |
| Uit | 3 |
Blessures & schorsingen Tottenham Hotspur
R. BentancurRode kaart (geschorst)
M. MudrykEnkelblessure
W. OdobertKnieblessure
P. PorroSpierblessure
X. SimonsKnieblessure
D. KulusevskiTwijfelachtig: Knieblessure
Blessures & schorsingen Coventry City
A. AmendaKuitblessure
J. EcclesBlessure
L. WoolfendenKnieblessure
H. WrightSpierblessure
K. Kesler-HaydenTwijfelachtig: Spierblessure
Topscorer – Tottenham Hotspur
D. Solanke
1
Doelpunten
0
Assists
1
Schoten/W
0.5
SoD/W
Topscorer – Coventry City
J. Dasilva
1
Doelpunten
1
Assists
0.5
Schoten/W
0.3
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Tottenham Hotspur | Coventry City | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 13.83 | 10.00 | 11.92 |
| Schotconversie | 4% | 8% | 6% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.67 | 3.67 | 3.67 |
| Schoten naast per wedstrijd | 10.17 | 6.33 | 8.25 |
| Schoten per goal | 27.67 | 12.00 | 19.84 |
| Meer dan 10,5 schoten | 83% | 50% | 67% |
| Meer dan 11,5 schoten | 67% | 33% | 50% |
| Meer dan 12,5 schoten | 50% | 17% | 34% |
| Meer dan 13,5 schoten | 50% | 17% | 34% |
| Meer dan 14,5 schoten | 33% | 0% | 17% |
| Meer dan 15,5 schoten | 33% | 0% | 17% |
| Schoten op doel 3,5+ | 50% | 33% | 42% |
| Schoten op doel 4,5+ | 33% | 33% | 33% |
| Schoten op doel 5,5+ | 33% | 33% | 33% |
| Schoten op doel 6,5+ | 17% | 0% | 9% |
Schoten per speler
Tottenham Hotspur
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| M. Moore | 2 | 1.5 | 2 |
| Pedro Porro | 1.7 | 0.3 | 3 |
| D. Solanke | 1 | 0.5 | 6 |
| J. van Hecke | 0.8 | 0.3 | 6 |
| Mateus Fernandes | 0.8 | 0.2 | 6 |
| Omar Marmoush | 0.8 | 0.2 | 5 |
| C. Gallagher | 0.8 | 0.5 | 4 |
| Sávio | 0.8 | 0.8 | 4 |
Coventry City
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| S. Cherif | 1.5 | 1 | 2 |
| B. Thomas | 1.3 | — | 6 |
| T. Awoniyi | 1.3 | 0.5 | 4 |
| J. Rudoni | 1 | 0.7 | 6 |
| B. Thomas-Asante | 1 | 0.5 | 6 |
| L. Tchaouna | 1 | 0.5 | 4 |
| S. Mfuni | 1 | 1 | 2 |
| J. Dasilva | 0.5 | 0.3 | 6 |
Schoten
Totaal schoten
13.8
10
Tottenham Hotspur
Coventry City
Schoten op doel
3.7
3.7
Tottenham Hotspur
Coventry City
Onderlinge resultaten Tottenham Hotspur - Coventry City
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 18/09/2024 | Coventry City - Tottenham Hotspur | 1-2 | ✓ | 3 |
| 05/01/2013 | Tottenham Hotspur - Coventry City | 3-0 | ✗ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | 6 | 6 | 0 | 0 | 16 | 5 | +11 | 18 |
| 2 | Arsenal | 6 | 5 | 0 | 1 | 10 | 5 | +5 | 15 |
| 3 | Brighton | 6 | 4 | 1 | 1 | 18 | 5 | +13 | 13 |
| 4 | Brentford | 6 | 2 | 4 | 0 | 12 | 6 | +6 | 10 |
| 5 | Everton | 6 | 2 | 4 | 0 | 8 | 5 | +3 | 10 |
| 6 | Chelsea | 6 | 3 | 1 | 2 | 15 | 13 | +2 | 10 |
| 7 | Leeds United | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 5 | +3 | 9 |
| 8 | Hull City AFC | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 6 | +2 | 9 |
| 9 | Liverpool | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 7 | 0 | 9 |
| 10 | Ipswich Town FC | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 12 | -3 | 9 |
| 11 | Newcastle United | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 13 | -3 | 8 |
| 12 | Crystal Palace | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 12 | -3 | 7 |
| 13 | Manchester United | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | 9 | 0 | 6 |
| 14 | Coventry City FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 11 | -6 | 6 |
| 15 | Nottingham Forest | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 8 | -3 | 5 |
| 16 | Aston Villa | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 11 | -5 | 5 |
| 17 | Sunderland | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 12 | -6 | 4 |
| 18 | Tottenham Hotspur | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | 9 | -6 | 3 |
| 19 | Bournemouth | 6 | 0 | 3 | 3 | 7 | 13 | -6 | 3 |
| 20 | Fulham | 6 | 0 | 2 | 4 | 6 | 10 | -4 | 2 |