GGWVV
Nottingham Forest
Nottingham Forest - ArsenalStatistieken, H2H & xG
WWWVW
Arsenal
Head to Head
12 wedstrijden2.83
Avg Goals
25%
BTTS
67%
Over 1.5
67%
Over 2.5
33%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Nottingham Forest | Statistiek | Arsenal |
|---|---|---|
| 0.83 | ⚽ Doelpunten | 1.67 |
| 1.33 | 🥅 Tegengoals | 0.83 |
| 1.75 | ⚡ xG | 1.56 |
| 17.7 | 🔫 Schoten | 13 |
| 3.8 | 🎯 Schoten op doel | 5 |
| 4.2 | 🚩 Corners | 4.5 |
| 50% | 🤝 BTTS | 33% |
| 50% | 📊 Over 2.5 % | 67% |
| 17% | 🧤 Clean sheet % | 50% |
| 17% | 🧤 Gescoord in beide helften | 33% |
| 49% | ⚽ Balbezit | 59% |
| 13.8 | 🟨 Overtredingen | 10.5 |
Nottingham Forest
6 gespeeld · 5 pts · #15
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GGWVV | 1.00 |
| Thuis | VGV | 0.33 |
| Uit | GWV | 1.33 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 17% | 0% | 33% |
| Gem. goals | 2.16 | 0.67 | 3.67 |
| Voor | 0.83 | — | 1.67 |
| Tegen | 1.33 | 0.67 | 2 |
| BTTS | 50% | 0% | 100% |
| De '0' | 17% | 33% | 0% |
| Niet gescoord | 50% | 100% | 0% |
| xG | 1.75 | 1.59 | 1.91 |
| xG tegen | 1.28 | 1.12 | 1.45 |
Arsenal
6 gespeeld · 15 pts · #2
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWVW | 2.40 |
| Thuis | WWW | 3.00 |
| Uit | WWV | 2.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 83% | 100% | 67% |
| Gem. goals | 2.5 | 3 | 2 |
| Voor | 1.67 | 2.33 | 1 |
| Tegen | 0.83 | 0.67 | 1 |
| BTTS | 33% | 67% | 0% |
| De '0' | 50% | 33% | 67% |
| Niet gescoord | 17% | 0% | 33% |
| xG | 1.56 | 2 | 1.11 |
| xG tegen | 1.17 | 1.13 | 1.21 |
Voorspellingen voor Nottingham Forest – Arsenal
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Nottingham Forest wint FT Resultaat | 44% | 2.25 | 5.30 | +135.40 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 28% | 3.53 | 3.90 | +10.59 | Ja |
| Arsenal wint FT Resultaat | 27% | 3.67 | 1.61 | -56.16 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 73% | 1.37 | 1.29 | -6.13 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 56% | 1.80 | 1.16 | -35.53 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 91% | 1.10 | 1.03 | -5.96 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 74% | 1.34 | 1.25 | -7.03 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 48% | 2.08 | 1.97 | -5.42 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 26% | 3.81 | 3.08 | -19.06 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 12% | 8.21 | 7.00 | -14.74 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 9% | 11.49 | 10.00 | -13.00 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 26% | 3.90 | 3.70 | -5.21 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 52% | 1.92 | 1.92 | -0.18 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 74% | 1.36 | 1.30 | -4.16 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 88% | 1.14 | 1.07 | -6.03 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 53% | 1.88 | 1.88 | -0.16 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 47% | 2.13 | 1.84 | -13.72 | Nee |
| BTTS & Winst Nottingham Forest Combinatie | 20% | 4.94 | 11.00 | +122.86 | Ja |
| BTTS & Winst Arsenal Combinatie | 13% | 7.58 | 3.55 | -53.14 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 50% | 1.98 | 1.29 | -34.98 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 37% | 2.73 | 1.57 | -42.54 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 25% | 4.05 | 2.22 | -45.17 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 16% | 6.45 | 2.55 | -60.48 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 9% | 10.99 | 3.05 | -72.25 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 50% | 2.02 | 3.30 | +63.68 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 63% | 1.58 | 2.18 | +38.21 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 75% | 1.33 | 1.77 | +33.28 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 85% | 1.18 | 1.43 | +20.83 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 91% | 1.10 | 1.24 | +12.72 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Nottingham Forest Clean Sheet Clean Sheet | 33% | 3.04 | – | – | Nee |
| Arsenal Clean Sheet Clean Sheet | 23% | 4.40 | – | – | Nee |
| Nottingham Forest scoort eerst Eerste Goal | 53% | 1.89 | 3.04 | +60.51 | Ja |
| Arsenal scoort eerst Eerste Goal | 40% | 2.52 | 1.51 | -40.05 | Nee |
| Nottingham Forest wint nil Win to Nil | 24% | 4.14 | 9.50 | +129.52 | Ja |
| Arsenal wint nil Win to Nil | 14% | 7.13 | 2.50 | -64.93 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Arsenal
Advies: Combo Double chance : draw or Arsenal and -3.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
1.00
VORM LAATSTE 5
2.40
0.40
H2H LAATSTE 5
2.20
0.33
THUIS-/UIT PPG
2.00
1.75
XG (THUIS/UIT)
1.56
1.31
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.11
3.8
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.0
33%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
67%
0%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
33%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Nottingham Forest | Arsenal | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 83% | 100% | 91.5% |
| Over 1.5 | 50% | 83% | 66.5% |
| Over 2.5 | 50% | 67% | 58.5% |
| Over 3.5 | 33% | 0% | 33% |
| BTTS | 50% | 33% | 41.5% |
| BTTS & Win | 20.3% | 13.2% | 16.8% |
| BTTS & Draw | 17% | 0% | 17% |
| BTTS & Over 2.5 | 39.6% | 39.6% | 39.6% |
| BTTS No & Over 2.5 | 0% | 33% | 33% |
Trends
- Nottingham Forest pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 5 punten (gemiddeld 1 punt per wedstrijd), BTTS viel in 3 van die wedstrijden en ze maakten 5 goals.
- Nottingham Forest had het voorin lastig en bleef in 2 van de laatste 5 wedstrijden zonder goal.
- Nottingham Forest bleef dit seizoen in 3 wedstrijden droog (50%) en maakte in de laatste 5 duels 5 goals.
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van Nottingham Forest scoorden beide teams, en dit seizoen gebeurde dat in 3 duels (50%) met Nottingham Forest.
Trends
- Arsenal pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 12 punten, gemiddeld 2.4 per wedstrijd, met BTTS in slechts 2 van die wedstrijden en 7 goals in totaal.
- In de laatste 4 wedstrijden van Arsenal vielen telkens 2 goals of meer.
- Arsenal wil de lijn doortrekken tegen Nottingham Forest, met in de laatste 5 duels maar 1 nederlaag: 4 zeges en 0 gelijke spelen.
- In slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden van Arsenal scoorden beide teams, terwijl Arsenal 4 van die 5 duels won; dit seizoen viel BTTS in 2/6 Arsenal-wedstrijden.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
0.33
V
G
V
Vorm – Uit
2
W
W
V
Nottingham Forest
Nottingham Forest
0 - 1
Coventry City
Nottingham Forest
0 - 0
Tottenham Hotspur
Nottingham Forest
0 - 1
Leeds United
Arsenal
Brighton
3 - 0
Arsenal
Sunderland
0 - 2
Arsenal
Aston Villa
0 - 1
Arsenal
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Dan Ndoye
xG 2.25
Goals 2
-0.25
Morgan Gibbs-White
xG 1.39
Goals 1
-0.39
Igor Jesus Maciel da Cruz
xG 1.39
Goals 1
-0.39
xG vs Goals
Bukayo Saka
xG 3.37
Goals 3
-0.37
Kai Havertz
xG 2.28
Goals 2
-0.28
Martin Ødegaard
xG 1.93
Goals 2
+0.07
Gaat Nottingham Forest scoren?
67%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Nottingham Forest scoort.
67%
clean sheet uit
Gaat Arsenal scoren?
33%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Arsenal scoort.
67%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Nottingham Forest | Arsenal |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 83% | 100% |
| Over 1.5 | 50% | 83% |
| Over 2.5 | 50% | 67% |
| Over 3.5 | 33% | 0% |
| Over 4.5 | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 17% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Nottingham Forest | Arsenal |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 83% | 50% |
| Over 1.5 | 33% | 17% |
| Over 2.5 | 17% | 17% |
| Over 3.5 | 5% | 1% |
| Over 4.5 | 1% | 0% |
| Clean Sheets | 17% | 50% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
M. Sels
1.33
Tg/Wedstrijd
8
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
David Raya
0.83
Tg/Wedstrijd
5
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Nottingham Forest | Arsenal | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 67% | 33% | 50% |
| Over 7 | 67% | 33% | 50% |
| Over 8 | 33% | 33% | 33% |
| Over 9 | 33% | 33% | 33% |
| Over 10 | 33% | 33% | 33% |
| Over 11 | 33% | 0% | 17% |
Verwacht totaal: 4.17 + 4.5 = 8.7
Hoekschoppen analyse
Nottingham Forest
| Overall | 4.17 |
| Thuis | 3.67 |
| Uit | 4.67 |
Verwacht totaal
8.7
hoekschoppen
Arsenal
| Overall | 4.5 |
| Thuis | 5 |
| Uit | 4 |
Blessures & schorsingen Nottingham Forest
Igor JesusKuitblessure
N. MilenkovicKnieblessure
N. SavonaKnieblessure
Blessures & schorsingen Arsenal
P. HincapieEnkelblessure
W. SalibaRugblessure
C. TzolisHamstringblessure
M. ZubimendiLichte blessure (tikje gehad)
Topscorer – Nottingham Forest
D. Ndoye
2
Doelpunten
0
Assists
2
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorer – Arsenal
B. Saka
3
Doelpunten
0
Assists
2
Schoten/W
1.7
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Nottingham Forest | Arsenal | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 17.67 | 13.00 | 15.34 |
| Schotconversie | 5% | 13% | 9% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.83 | 5.00 | 4.42 |
| Schoten naast per wedstrijd | 13.83 | 8.00 | 10.92 |
| Schoten per goal | 21.20 | 7.80 | 14.50 |
| Meer dan 10,5 schoten | 100% | 83% | 92% |
| Meer dan 11,5 schoten | 100% | 50% | 75% |
| Meer dan 12,5 schoten | 50% | 50% | 50% |
| Meer dan 13,5 schoten | 50% | 33% | 42% |
| Meer dan 14,5 schoten | 50% | 33% | 42% |
| Meer dan 15,5 schoten | 50% | 33% | 42% |
| Schoten op doel 3,5+ | 33% | 67% | 50% |
| Schoten op doel 4,5+ | 33% | 67% | 50% |
| Schoten op doel 5,5+ | 33% | 50% | 42% |
| Schoten op doel 6,5+ | 17% | 17% | 17% |
Schoten per speler
Nottingham Forest
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| L. Delap | 2.2 | 0.4 | 5 |
| D. Ndoye | 2 | 0.7 | 6 |
| M. Gibbs-White | 1.5 | 0.5 | 6 |
| Igor Jesus | 1 | 0.8 | 5 |
| D. Muñoz | 1 | 0.3 | 4 |
| Murillo | 1 | 0.3 | 6 |
| N. Williams | 0.8 | 0.2 | 6 |
| J. McAtee | 0.8 | 0.5 | 6 |
Arsenal
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| B. Saka | 2 | 1.7 | 6 |
| K. Havertz | 1.8 | 1.2 | 6 |
| Gabriel Magalhães | 0.8 | 0.3 | 6 |
| M. Ødegaard | 0.8 | 0.7 | 6 |
| R. Calafiori | 0.8 | 0.3 | 6 |
| Bruno Guimarães | 0.8 | 0.5 | 4 |
| C. Tzolis | 0.6 | 0.4 | 5 |
| D. Rice | 0.5 | — | 6 |
Schoten
Totaal schoten
17.7
13
Nottingham Forest
Arsenal
Schoten op doel
3.8
5
Nottingham Forest
Arsenal
Onderlinge resultaten Nottingham Forest - Arsenal
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 17/01/2026 | Nottingham Forest - Arsenal | 0-0 | ✗ | 0 |
| 13/09/2025 | Arsenal - Nottingham Forest | 3-0 | ✗ | 3 |
| 26/02/2025 | Nottingham Forest - Arsenal | 0-0 | ✗ | 0 |
| 23/11/2024 | Arsenal - Nottingham Forest | 3-0 | ✗ | 3 |
| 30/01/2024 | Nottingham Forest - Arsenal | 1-2 | ✓ | 3 |
| 12/08/2023 | Arsenal - Nottingham Forest | 2-1 | ✓ | 3 |
| 20/05/2023 | Nottingham Forest - Arsenal | 1-0 | ✗ | 1 |
| 30/10/2022 | Arsenal - Nottingham Forest | 5-0 | ✗ | 5 |
| 09/01/2022 | Nottingham Forest - Arsenal | 1-0 | ✗ | 1 |
| 24/09/2019 | Arsenal - Nottingham Forest | 5-0 | ✗ | 5 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | 6 | 6 | 0 | 0 | 16 | 5 | +11 | 18 |
| 2 | Arsenal | 6 | 5 | 0 | 1 | 10 | 5 | +5 | 15 |
| 3 | Brighton | 6 | 4 | 1 | 1 | 18 | 5 | +13 | 13 |
| 4 | Brentford | 6 | 2 | 4 | 0 | 12 | 6 | +6 | 10 |
| 5 | Everton | 6 | 2 | 4 | 0 | 8 | 5 | +3 | 10 |
| 6 | Chelsea | 6 | 3 | 1 | 2 | 15 | 13 | +2 | 10 |
| 7 | Leeds United | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 5 | +3 | 9 |
| 8 | Hull City AFC | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 6 | +2 | 9 |
| 9 | Liverpool | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 7 | 0 | 9 |
| 10 | Ipswich Town FC | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 12 | -3 | 9 |
| 11 | Newcastle United | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 13 | -3 | 8 |
| 12 | Crystal Palace | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 12 | -3 | 7 |
| 13 | Manchester United | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | 9 | 0 | 6 |
| 14 | Coventry City FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 11 | -6 | 6 |
| 15 | Nottingham Forest | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 8 | -3 | 5 |
| 16 | Aston Villa | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 11 | -5 | 5 |
| 17 | Sunderland | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 12 | -6 | 4 |
| 18 | Tottenham Hotspur | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | 9 | -6 | 3 |
| 19 | Bournemouth | 6 | 0 | 3 | 3 | 7 | 13 | -6 | 3 |
| 20 | Fulham | 6 | 0 | 2 | 4 | 6 | 10 | -4 | 2 |