VVGGV
Fulham
Fulham - Hull CityStatistieken, H2H & xG
WGGVG
Hull City
Head to Head
16 wedstrijden2.69
Avg Goals
38%
BTTS
75%
Over 1.5
50%
Over 2.5
25%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Fulham | Statistiek | Hull City |
|---|---|---|
| 1 | ⚽ Doelpunten | 1.33 |
| 1.67 | 🥅 Tegengoals | 1 |
| 1.6 | ⚡ xG | 1.29 |
| 14.2 | 🔫 Schoten | 11.7 |
| 4.5 | 🎯 Schoten op doel | 4 |
| 5.5 | 🚩 Corners | 4 |
| 67% | 🤝 BTTS | 50% |
| 50% | 📊 Over 2.5 % | 50% |
| 17% | 🧤 Clean sheet % | 50% |
| 17% | 🧤 Gescoord in beide helften | 0% |
| 54% | ⚽ Balbezit | 33% |
| 9.8 | 🟨 Overtredingen | 11 |
Fulham
6 gespeeld · 2 pts · #20
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVGGV | 0.40 |
| Thuis | VVG | 0.33 |
| Uit | VGV | 0.33 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 0% | 0% | 0% |
| Gem. goals | 2.67 | 4 | 1.33 |
| Voor | 1 | 1.67 | 0.33 |
| Tegen | 1.67 | 2.33 | 1 |
| BTTS | 67% | 100% | 33% |
| De '0' | 17% | 0% | 33% |
| Niet gescoord | 33% | 0% | 67% |
| xG | 1.6 | 1.91 | 1.29 |
| xG tegen | 1.69 | 1.94 | 1.45 |
Hull City
6 gespeeld · 9 pts · #8
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGGVG | 1.20 |
| Thuis | WGG | 1.67 |
| Uit | WGV | 1.33 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 33% | 33% | 33% |
| Gem. goals | 2.33 | 2 | 2.66 |
| Voor | 1.33 | 1.33 | 1.33 |
| Tegen | 1 | 0.67 | 1.33 |
| BTTS | 50% | 33% | 67% |
| De '0' | 50% | 67% | 33% |
| Niet gescoord | 17% | 33% | 0% |
| xG | 1.29 | 1.17 | 1.4 |
| xG tegen | 1.65 | 1.84 | 1.46 |
Voorspellingen voor Fulham – Hull City
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Fulham wint FT Resultaat | 42% | 2.36 | 1.72 | -27.08 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 25% | 4.05 | 4.05 | +0.08 | Ja |
| Hull City wint FT Resultaat | 33% | 3.04 | 4.40 | +44.72 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 67% | 1.49 | 1.20 | -19.47 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 58% | 1.74 | 2.05 | +18.08 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 95% | 1.05 | 1.01 | -3.59 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 86% | 1.17 | 1.22 | +4.37 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 65% | 1.54 | 1.74 | +12.70 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 43% | 2.34 | 2.94 | +25.69 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 24% | 4.10 | 4.85 | +18.29 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 5% | 22.03 | 13.90 | -36.89 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 14% | 6.92 | 4.20 | -39.31 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 35% | 2.84 | 2.13 | -24.96 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 57% | 1.75 | 1.40 | -19.85 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 76% | 1.32 | 1.11 | -16.07 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 67% | 1.50 | 1.69 | +12.50 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 33% | 2.99 | 2.07 | -30.80 | Nee |
| BTTS & Winst Fulham Combinatie | 26% | 3.87 | 3.35 | -13.54 | Nee |
| BTTS & Winst Hull City Combinatie | 21% | 4.85 | 8.25 | +69.95 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 75% | 1.33 | 1.15 | -13.52 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 63% | 1.58 | 1.31 | -17.21 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 50% | 1.98 | 1.57 | -20.87 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 38% | 2.64 | 1.98 | -24.96 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 27% | 3.70 | 2.52 | -31.96 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 25% | 4.03 | 4.30 | +6.64 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 37% | 2.72 | 2.92 | +7.46 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 50% | 2.02 | 2.16 | +7.14 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 62% | 1.61 | 1.74 | +8.05 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 73% | 1.37 | 1.45 | +5.85 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Fulham Clean Sheet Clean Sheet | 21% | 4.73 | – | – | Nee |
| Hull City Clean Sheet Clean Sheet | 17% | 5.94 | – | – | Nee |
| Fulham scoort eerst Eerste Goal | 52% | 1.94 | 1.53 | -21.20 | Nee |
| Hull City scoort eerst Eerste Goal | 45% | 2.23 | 2.69 | +20.78 | Ja |
| Fulham wint nil Win to Nil | 17% | 6.03 | 3.00 | -50.23 | Nee |
| Hull City wint nil Win to Nil | 12% | 8.13 | 9.00 | +10.66 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Hull City
Advies: Double chance : draw or Hull City
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
0.40
VORM LAATSTE 5
1.20
2.40
H2H LAATSTE 5
0.60
0.33
THUIS-/UIT PPG
1.33
1.60
XG (THUIS/UIT)
1.29
1.64
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.53
4.5
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.0
17%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
33%
67%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
67%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Fulham | Hull City | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 83% | 83% | 83% |
| Over 1.5 | 67% | 67% | 67% |
| Over 2.5 | 50% | 50% | 50% |
| Over 3.5 | 33% | 33% | 33% |
| Over 4.5 | 33% | 0% | 33% |
| BTTS | 67% | 50% | 58.5% |
| BTTS & Win | 25.8% | 20.6% | 23.2% |
| BTTS & Draw | 17% | 33% | 25% |
| BTTS & Over 2.5 | 55.7% | 55.7% | 55.7% |
Trends
- Fulham pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) slechts 2 punten, gemiddeld 0.4 punt per wedstrijd, met BTTS in 3 van die wedstrijden en 4 goals in totaal.
- Fulham zal vertrouwen hebben op een goal, want het scoorde dit seizoen in elke thuiswedstrijd.
- Fulham won geen van de laatste 5 wedstrijden: 2 keer gelijk en 3 nederlagen.
- Voorin loopt het stroef bij Fulham, dat in 2 van de laatste 5 duels niet tot scoren kwam.
- In 3 van Fulham's laatste 5 wedstrijden scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS in 4 duels (67% van alle wedstrijden) met Fulham.
Trends
- Hull City pakte 6 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), gemiddeld 1.2 punt per wedstrijd; in 3 van die wedstrijden vielen goals aan beide kanten (BTTS) en Hull City scoorde 6 keer in die reeks.
- De laatste 3 wedstrijden van Hull City eindigden telkens met 3 of meer goals, en over de laatste 5 duels (thuis en uit) vielen er in totaal 12 doelpunten.
- Hull City wil de lijn doortrekken tegen Fulham, met slechts 1 nederlaag in de laatste 5 wedstrijden (1 winst, 3 gelijke spelen).
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van Hull City scoorden beide teams, en dit seizoen gebeurde dat in 3 duels (50% van alle wedstrijden) met Hull City (BTTS).
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
0.33
V
V
G
Vorm – Uit
1.33
W
G
V
Fulham
Fulham
1 - 1
Manchester United
Fulham
2 - 3
Crystal Palace
Fulham
2 - 3
Chelsea
Hull City
Newcastle United
2 - 1
Hull City
Chelsea
2 - 2
Hull City
Coventry City
0 - 1
Hull City
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Joshua King
xG 2.44
Goals 2
-0.44
Gonzalo García Torres
xG 1.83
Goals 1
-0.83
César Palacios Pérez
xG 1.12
Goals 1
-0.12
xG vs Goals
Mohamed Elbachir Belloumi
xG 2.96
Goals 3
+0.04
Joe Gelhardt
xG 1.27
Goals 1
-0.27
Nobel Mendy
xG 1.07
Goals 1
-0.07
Gaat Fulham scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Fulham scoort.
33%
clean sheet uit
Gaat Hull City scoren?
17%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Hull City scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Fulham | Hull City |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 83% | 83% |
| Over 1.5 | 67% | 67% |
| Over 2.5 | 50% | 50% |
| Over 3.5 | 33% | 33% |
| Over 4.5 | 33% | 0% |
| Niet gescoord | 17% | 17% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Fulham | Hull City |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 83% | 50% |
| Over 1.5 | 50% | 50% |
| Over 2.5 | 33% | 8% |
| Over 3.5 | 9% | 2% |
| Over 4.5 | 3% | 0% |
| Clean Sheets | 17% | 50% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
B. Leno
1.67
Tg/Wedstrijd
10
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
K. Tzolakis
1
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Fulham | Hull City | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 100% | 100% | 100% |
| Over 8 | 67% | 67% | 67% |
| Over 9 | 67% | 67% | 67% |
| Over 10 | 33% | 67% | 50% |
| Over 11 | 33% | 33% | 33% |
| Over 12 | 33% | 33% | 33% |
| Over 13 | 33% | 33% | 33% |
| Over 14 | 33% | 0% | 17% |
Verwacht totaal: 5.5 + 4 = 9.5
Hoekschoppen analyse
Fulham
| Overall | 5.5 |
| Thuis | 5.33 |
| Uit | 5.67 |
Verwacht totaal
9.5
hoekschoppen
Hull City
| Overall | 4 |
| Thuis | 3.67 |
| Uit | 4.33 |
Blessures & schorsingen Fulham
T. CairneyTwijfelachtig: Knieblessure
H. LarssonTwijfelachtig: Liesblessure
Blessures & schorsingen Hull City
I. AnsahRugblessure
J. ButlandArmblessure
M. ChoSpierblessure
L. Gourna-DouathKuitblessure
D. GyabiLiesblessure
C. HughesLiesblessure
E. MatazoKnieblessure
N. MendyLiesblessure
Topscorer – Fulham
Joshua King
2
Doelpunten
0
Assists
1.8
Schoten/W
1.2
SoD/W
Topscorer – Hull City
M. Belloumi
3
Doelpunten
2
Assists
2
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Fulham | Hull City | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 14.17 | 11.67 | 12.92 |
| Schotconversie | 7% | 11% | 9% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.50 | 4.00 | 4.25 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.67 | 7.67 | 8.67 |
| Schoten per goal | 14.17 | 8.75 | 11.46 |
| Meer dan 10,5 schoten | 83% | 50% | 67% |
| Meer dan 11,5 schoten | 67% | 33% | 50% |
| Meer dan 12,5 schoten | 50% | 33% | 42% |
| Meer dan 13,5 schoten | 33% | 33% | 33% |
| Meer dan 14,5 schoten | 17% | 17% | 17% |
| Meer dan 15,5 schoten | 17% | 17% | 17% |
| Schoten op doel 3,5+ | 83% | 83% | 83% |
| Schoten op doel 4,5+ | 67% | 33% | 50% |
| Schoten op doel 5,5+ | 50% | 0% | 25% |
| Schoten op doel 6,5+ | 0% | 0% | 0% |
Schoten per speler
Fulham
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Joshua King | 1.8 | 1.2 | 6 |
| Gonzalo García | 1.7 | 0.7 | 6 |
| César Palacios | 1.5 | 0.5 | 4 |
| R. Sessegnon | 1.3 | 0.5 | 4 |
| T. Castagne | 0.8 | 0.4 | 5 |
| Oscar Bobb | 0.7 | 0.2 | 6 |
| A. Robinson | 0.6 | — | 5 |
| Rodrigo Muniz | 0.6 | 0.4 | 5 |
Hull City
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| J. Gelhardt | 2.5 | 2 | 2 |
| M. Belloumi | 2 | 1 | 6 |
| L. Millar | 1.5 | 0.5 | 2 |
| O. McBurnie | 1.2 | 0.5 | 6 |
| M. Cho | 1 | 0.8 | 4 |
| N. Mendy | 1 | 0.6 | 5 |
| J. Egan | 0.7 | 0.2 | 6 |
| E. Stroud | 0.6 | — | 5 |
Schoten
Totaal schoten
14.2
11.7
Fulham
Hull City
Schoten op doel
4.5
4
Fulham
Hull City
Onderlinge resultaten Fulham - Hull City
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 07/01/2023 | Hull City - Fulham | 0-2 | ✗ | 2 |
| 12/02/2022 | Hull City - Fulham | 0-1 | ✗ | 1 |
| 21/08/2021 | Fulham - Hull City | 2-0 | ✗ | 2 |
| 11/01/2020 | Hull City - Fulham | 0-1 | ✗ | 1 |
| 02/11/2019 | Fulham - Hull City | 0-3 | ✗ | 3 |
| 30/12/2017 | Hull City - Fulham | 2-2 | ✓ | 4 |
| 13/09/2017 | Fulham - Hull City | 2-1 | ✓ | 3 |
| 29/01/2017 | Fulham - Hull City | 4-1 | ✓ | 5 |
| 23/01/2016 | Fulham - Hull City | 0-1 | ✗ | 1 |
| 19/08/2015 | Hull City - Fulham | 2-1 | ✓ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | 6 | 6 | 0 | 0 | 16 | 5 | +11 | 18 |
| 2 | Arsenal | 6 | 5 | 0 | 1 | 10 | 5 | +5 | 15 |
| 3 | Brighton | 6 | 4 | 1 | 1 | 18 | 5 | +13 | 13 |
| 4 | Brentford | 6 | 2 | 4 | 0 | 12 | 6 | +6 | 10 |
| 5 | Everton | 6 | 2 | 4 | 0 | 8 | 5 | +3 | 10 |
| 6 | Chelsea | 6 | 3 | 1 | 2 | 15 | 13 | +2 | 10 |
| 7 | Leeds United | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 5 | +3 | 9 |
| 8 | Hull City AFC | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 6 | +2 | 9 |
| 9 | Liverpool | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 7 | 0 | 9 |
| 10 | Ipswich Town FC | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 12 | -3 | 9 |
| 11 | Newcastle United | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 13 | -3 | 8 |
| 12 | Crystal Palace | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 12 | -3 | 7 |
| 13 | Manchester United | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | 9 | 0 | 6 |
| 14 | Coventry City FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 11 | -6 | 6 |
| 15 | Nottingham Forest | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 8 | -3 | 5 |
| 16 | Aston Villa | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 11 | -5 | 5 |
| 17 | Sunderland | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 12 | -6 | 4 |
| 18 | Tottenham Hotspur | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | 9 | -6 | 3 |
| 19 | Bournemouth | 6 | 0 | 3 | 3 | 7 | 13 | -6 | 3 |
| 20 | Fulham | 6 | 0 | 2 | 4 | 6 | 10 | -4 | 2 |