WWWWW
Manchester City
Manchester City - Ipswich TownStatistieken, H2H & xG
VVWVW
Ipswich Town
Head to Head
2 wedstrijden5.5
Avg Goals
50%
BTTS
100%
Over 1.5
100%
Over 2.5
100%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Manchester City | Statistiek | Ipswich Town |
|---|---|---|
| 2.67 | ⚽ Doelpunten | 1.5 |
| 0.83 | 🥅 Tegengoals | 2 |
| 1.62 | ⚡ xG | 1.37 |
| 13.8 | 🔫 Schoten | 11.5 |
| 5.2 | 🎯 Schoten op doel | 4.7 |
| 6.2 | 🚩 Corners | 3.3 |
| 50% | 🤝 BTTS | 67% |
| 67% | 📊 Over 2.5 % | 67% |
| 50% | 🧤 Clean sheet % | 0% |
| 33% | 🧤 Gescoord in beide helften | 50% |
| 64% | ⚽ Balbezit | 46% |
| 11.2 | 🟨 Overtredingen | 11 |
Manchester City
6 gespeeld · 18 pts · #1
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWWW | 3.00 |
| Thuis | WWW | 3.00 |
| Uit | WWW | 3.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 100% | 100% | 100% |
| Gem. goals | 3.5 | 4 | 3 |
| Voor | 2.67 | 2.67 | 2.67 |
| Tegen | 0.83 | 1.33 | 0.33 |
| BTTS | 50% | 67% | 33% |
| De '0' | 50% | 33% | 67% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 1.62 | 1.7 | 1.53 |
| xG tegen | 1.3 | 1.27 | 1.33 |
Ipswich Town
6 gespeeld · 9 pts · #10
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVWVW | 1.20 |
| Thuis | WVW | 2.00 |
| Uit | VWV | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 67% | 33% |
| Gem. goals | 3.5 | 2.66 | 4.34 |
| Voor | 1.5 | 1.33 | 1.67 |
| Tegen | 2 | 1.33 | 2.67 |
| BTTS | 67% | 67% | 67% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 33% | 33% | 33% |
| xG | 1.37 | 1.36 | 1.38 |
| xG tegen | 1.81 | 1.46 | 2.16 |
Voorspellingen voor Manchester City – Ipswich Town
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Manchester City wint FT Resultaat | 48% | 2.09 | 1.22 | -41.66 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 25% | 4.02 | 6.75 | +67.82 | Ja |
| Ipswich Town wint FT Resultaat | 27% | 3.66 | 11.00 | +200.46 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 73% | 1.38 | 1.14 | -17.13 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 52% | 1.92 | 3.98 | +107.68 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 95% | 1.05 | 1.01 | -4.24 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 84% | 1.20 | 1.07 | -10.51 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 62% | 1.62 | 1.35 | -16.85 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 39% | 2.54 | 1.95 | -23.37 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 22% | 4.63 | 3.21 | -30.73 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 5% | 19.27 | 26.00 | +34.94 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 16% | 6.11 | 6.05 | -1.02 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 38% | 2.60 | 3.12 | +19.84 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 61% | 1.65 | 1.89 | +14.72 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 78% | 1.28 | 1.35 | +5.87 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 63% | 1.58 | 1.72 | +8.71 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 37% | 2.72 | 2.00 | -26.41 | Nee |
| BTTS & Winst Manchester City Combinatie | 27% | 3.70 | 2.45 | -33.73 | Nee |
| BTTS & Winst Ipswich Town Combinatie | 16% | 6.07 | 15.00 | +147.20 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 75% | 1.33 | 1.15 | -13.52 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 63% | 1.58 | 1.36 | -14.05 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 50% | 1.98 | 1.66 | -16.34 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 38% | 2.64 | 1.94 | -26.47 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 27% | 3.70 | 2.60 | -29.80 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 25% | 4.03 | 4.30 | +6.64 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 37% | 2.72 | 3.04 | +11.87 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 50% | 2.02 | 2.20 | +9.12 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 62% | 1.61 | 1.88 | +16.75 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 73% | 1.37 | 1.44 | +5.12 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Manchester City Clean Sheet Clean Sheet | 26% | 3.85 | – | – | Nee |
| Ipswich Town Clean Sheet Clean Sheet | 16% | 6.24 | – | – | Nee |
| Manchester City scoort eerst Eerste Goal | 55% | 1.81 | 1.28 | -29.34 | Nee |
| Ipswich Town scoort eerst Eerste Goal | 41% | 2.46 | 3.63 | +47.38 | Ja |
| Manchester City wint nil Win to Nil | 21% | 4.81 | 2.15 | -55.33 | Nee |
| Ipswich Town wint nil Win to Nil | 11% | 9.23 | 21.00 | +127.49 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Manchester City
Advies: Combo Winner : Manchester City and +1.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
50%
WINSTKANS
0%
3.00
VORM LAATSTE 5
1.20
3.00
H2H LAATSTE 5
0.00
3.00
THUIS-/UIT PPG
1.00
1.62
XG (THUIS/UIT)
1.37
1.48
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.55
5.2
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.7
33%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
0%
67%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
67%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Manchester City | Ipswich Town | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 67% | 83% | 75% |
| Over 2.5 | 67% | 67% | 67% |
| Over 3.5 | 33% | 33% | 33% |
| Over 4.5 | 33% | 33% | 33% |
| BTTS | 50% | 67% | 58.5% |
| BTTS & Win | 27.1% | 16.5% | 21.8% |
| BTTS & Over 2.5 | 51.9% | 51.9% | 51.9% |
| BTTS No & Over 2.5 | 17% | 0% | 17% |
Trends
- Manchester City pakte 15 punten uit de laatste 5 duels (gemiddeld 3 per wedstrijd), BTTS viel in slechts 2 daarvan en ze scoorden 14 keer.
- Manchester City verkeert in topvorm en won de laatste 3 thuiswedstrijden op rij.
- Manchester City zal vertrouwen hebben om te scoren en wil de reeks voortzetten waarin ze dit seizoen in elke thuiswedstrijd hebben gescoord.
- Manchester City is al 6 duels ongeslagen en won 5 van de laatste 5 wedstrijden die ze speelden.
- Manchester City hield 3 keer de nul in de laatste 5 duels en kreeg in die periode 4 goals tegen; dit seizoen staan ze in totaal op 3 clean sheets.
- Manchester City is in de laatste 5 wedstrijden richting dit duel met Ipswich Town ongeslagen met 5 zeges en 0 gelijke spelen, en maakte daarin 14 goals.
Trends
- Ipswich Town pakte 6 punten uit de laatste 5 duels (1,2 punt per wedstrijd), BTTS viel in 3 daarvan en de ploeg maakte 7 goals in die reeks.
- Voorin loopt het bij Ipswich Town stroef: in 2 van de laatste 5 wedstrijden bleef het team zonder goal, dus wordt het afwachten of de trainer vandaag tactisch ingrijpt of een extra aanvaller brengt.
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van Ipswich Town scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS al in 4 duels (67% van alle wedstrijden) met Ipswich Town.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
3
W
W
W
Vorm – Uit
1
V
W
V
Manchester City
Manchester City
5 - 3
Sunderland
Manchester City
1 - 0
Coventry City
Manchester City
2 - 1
Bournemouth
Ipswich Town
Everton
1 - 0
Ipswich Town
Crystal Palace
2 - 3
Ipswich Town
Manchester United
5 - 2
Ipswich Town
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Erling Haaland
xG 5.38
Goals 6
+0.62
Ryan Cherki
xG 3.35
Goals 4
+0.65
Antoine Semenyo
xG 1.86
Goals 2
+0.14
xG vs Goals
Emersonn Correia da Silva
xG 2.03
Goals 2
-0.03
Leif Davis
xG 1.72
Goals 2
+0.28
Julio Enciso
xG 1.57
Goals 0
-1.57
Gaat Manchester City scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Manchester City scoort.
0%
clean sheet uit
Gaat Ipswich Town scoren?
33%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Ipswich Town scoort.
67%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Manchester City | Ipswich Town |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 67% | 83% |
| Over 2.5 | 67% | 67% |
| Over 3.5 | 33% | 33% |
| Over 4.5 | 33% | 33% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Manchester City | Ipswich Town |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 50% | 100% |
| Over 1.5 | 17% | 50% |
| Over 2.5 | 17% | 17% |
| Over 3.5 | 1% | 17% |
| Over 4.5 | 0% | 5% |
| Clean Sheets | 50% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
G. Donnarumma
0.83
Tg/Wedstrijd
5
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
K. Scherpen
2.5
Tg/Wedstrijd
10
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Manchester City | Ipswich Town | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 100% | 100% | 100% |
| Over 8 | 100% | 67% | 84% |
| Over 9 | 67% | 33% | 50% |
| Over 10 | 67% | 33% | 50% |
| Over 11 | 0% | 33% | 17% |
Verwacht totaal: 6.17 + 3.33 = 9.5
Hoekschoppen analyse
Manchester City
| Overall | 6.17 |
| Thuis | 6 |
| Uit | 6.33 |
Verwacht totaal
9.5
hoekschoppen
Ipswich Town
| Overall | 3.33 |
| Thuis | 3 |
| Uit | 3.67 |
Blessures & schorsingen Manchester City
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Ipswich Town
J. TaylorTwijfelachtig: Knieblessure
Topscorer – Manchester City
E. Haaland
6
Doelpunten
0
Assists
3.3
Schoten/W
1.8
SoD/W
Topscorer – Ipswich Town
L. Davis
2
Doelpunten
1
Assists
1.2
Schoten/W
0.5
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Manchester City | Ipswich Town | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 13.83 | 11.50 | 12.67 |
| Schotconversie | 19% | 13% | 16% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.17 | 4.67 | 4.92 |
| Schoten naast per wedstrijd | 8.67 | 6.83 | 7.75 |
| Schoten per goal | 5.19 | 7.67 | 6.43 |
| Meer dan 10,5 schoten | 83% | 67% | 75% |
| Meer dan 11,5 schoten | 83% | 50% | 67% |
| Meer dan 12,5 schoten | 83% | 33% | 58% |
| Meer dan 13,5 schoten | 67% | 17% | 42% |
| Meer dan 14,5 schoten | 67% | 0% | 34% |
| Meer dan 15,5 schoten | 33% | 0% | 17% |
| Schoten op doel 3,5+ | 83% | 83% | 83% |
| Schoten op doel 4,5+ | 50% | 67% | 59% |
| Schoten op doel 5,5+ | 50% | 17% | 34% |
| Schoten op doel 6,5+ | 17% | 0% | 9% |
Schoten per speler
Manchester City
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| E. Haaland | 3.3 | 1.8 | 6 |
| R. Cherki | 1.3 | 0.8 | 6 |
| A. Semenyo | 1 | 0.7 | 6 |
| E. Anderson | 1 | 0.2 | 6 |
| R. Lewis | 1 | 1 | 1 |
| P. Foden | 0.8 | 0.3 | 4 |
| E. Fernández | 0.8 | 0.8 | 4 |
| N. O'Reilly | 0.6 | 0.2 | 5 |
Ipswich Town
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| J. Enciso | 2.3 | 0.8 | 6 |
| Emersonn | 1.7 | 0.7 | 6 |
| Z. Flemming | 1.3 | 0.8 | 4 |
| L. Davis | 1.2 | 0.5 | 6 |
| A. Fatawu | 0.8 | 0.2 | 5 |
| J. Philogene | 0.7 | 0.7 | 3 |
| J. Clarke | 0.6 | 0.4 | 5 |
| D. Maeda | 0.5 | 0.3 | 6 |
Schoten
Totaal schoten
13.8
11.5
Manchester City
Ipswich Town
Schoten op doel
5.2
4.7
Manchester City
Ipswich Town
Onderlinge resultaten Manchester City - Ipswich Town
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 19/01/2025 | Ipswich Town - Manchester City | 0-6 | ✗ | 6 |
| 24/08/2024 | Manchester City - Ipswich Town | 4-1 | ✓ | 5 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | 6 | 6 | 0 | 0 | 16 | 5 | +11 | 18 |
| 2 | Arsenal | 6 | 5 | 0 | 1 | 10 | 5 | +5 | 15 |
| 3 | Brighton | 6 | 4 | 1 | 1 | 18 | 5 | +13 | 13 |
| 4 | Brentford | 6 | 2 | 4 | 0 | 12 | 6 | +6 | 10 |
| 5 | Everton | 6 | 2 | 4 | 0 | 8 | 5 | +3 | 10 |
| 6 | Chelsea | 6 | 3 | 1 | 2 | 15 | 13 | +2 | 10 |
| 7 | Leeds United | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 5 | +3 | 9 |
| 8 | Hull City AFC | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 6 | +2 | 9 |
| 9 | Liverpool | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 7 | 0 | 9 |
| 10 | Ipswich Town FC | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 12 | -3 | 9 |
| 11 | Newcastle United | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 13 | -3 | 8 |
| 12 | Crystal Palace | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 12 | -3 | 7 |
| 13 | Manchester United | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | 9 | 0 | 6 |
| 14 | Coventry City FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 11 | -6 | 6 |
| 15 | Nottingham Forest | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 8 | -3 | 5 |
| 16 | Aston Villa | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 11 | -5 | 5 |
| 17 | Sunderland | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 12 | -6 | 4 |
| 18 | Tottenham Hotspur | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | 9 | -6 | 3 |
| 19 | Bournemouth | 6 | 0 | 3 | 3 | 7 | 13 | -6 | 3 |
| 20 | Fulham | 6 | 0 | 2 | 4 | 6 | 10 | -4 | 2 |