VGWWW
Brighton
Brighton - Crystal PalaceStatistieken, H2H & xG
VWVGW
Crystal Palace
Head to Head
25 wedstrijden2.36
Avg Goals
64%
BTTS
76%
Over 1.5
44%
Over 2.5
20%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Brighton | Statistiek | Crystal Palace |
|---|---|---|
| 3 | ⚽ Doelpunten | 1.5 |
| 0.83 | 🥅 Tegengoals | 2 |
| 1.92 | ⚡ xG | 1.26 |
| 18 | 🔫 Schoten | 11 |
| 5.5 | 🎯 Schoten op doel | 4.2 |
| 5.3 | 🚩 Corners | 2.8 |
| 33% | 🤝 BTTS | 67% |
| 67% | 📊 Over 2.5 % | 67% |
| 67% | 🧤 Clean sheet % | 17% |
| 50% | 🧤 Gescoord in beide helften | 50% |
| 60% | ⚽ Balbezit | 43% |
| 12.7 | 🟨 Overtredingen | 9.8 |
Brighton
6 gespeeld · 13 pts · #3
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VGWWW | 2.00 |
| Thuis | WGW | 2.33 |
| Uit | VWW | 2.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 67% | 67% | 67% |
| Gem. goals | 3.83 | 3 | 4.66 |
| Voor | 3 | 2.67 | 3.33 |
| Tegen | 0.83 | 0.33 | 1.33 |
| BTTS | 33% | 33% | 33% |
| De '0' | 67% | 67% | 67% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 1.92 | 2.03 | 1.8 |
| xG tegen | 1.28 | 0.95 | 1.6 |
Crystal Palace
6 gespeeld · 7 pts · #12
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWVGW | 1.40 |
| Thuis | VVW | 1.00 |
| Uit | VWG | 1.33 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 33% | 33% | 33% |
| Gem. goals | 3.5 | 4.67 | 2.33 |
| Voor | 1.5 | 2 | 1 |
| Tegen | 2 | 2.67 | 1.33 |
| BTTS | 67% | 100% | 33% |
| De '0' | 17% | 0% | 33% |
| Niet gescoord | 33% | 0% | 67% |
| xG | 1.26 | 1.23 | 1.28 |
| xG tegen | 1.97 | 2.08 | 1.87 |
Voorspellingen voor Brighton – Crystal Palace
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Brighton wint FT Resultaat | 55% | 1.82 | 1.53 | -15.99 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 24% | 4.23 | 4.25 | +0.46 | Ja |
| Crystal Palace wint FT Resultaat | 21% | 4.66 | 5.55 | +19.07 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 79% | 1.27 | 1.22 | -4.17 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 45% | 2.22 | 2.38 | +7.31 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 95% | 1.05 | 1.02 | -3.29 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 83% | 1.20 | 1.15 | -4.01 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 61% | 1.63 | 1.52 | -6.70 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 39% | 2.56 | 2.41 | -5.82 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 21% | 4.67 | 4.10 | -12.22 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 5% | 19.27 | 17.50 | -9.18 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 17% | 6.05 | 5.00 | -17.35 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 39% | 2.59 | 2.31 | -10.79 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 61% | 1.64 | 1.61 | -1.92 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 79% | 1.27 | 1.18 | -7.26 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 61% | 1.64 | 1.64 | -0.14 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 39% | 2.56 | 2.20 | -13.95 | Nee |
| BTTS & Winst Brighton Combinatie | 30% | 3.39 | 2.88 | -14.92 | Nee |
| BTTS & Winst Crystal Palace Combinatie | 13% | 7.76 | 8.50 | +9.57 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 40% | 2.49 | 1.22 | -51.08 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 27% | 3.69 | 1.50 | -59.35 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 17% | 5.88 | 2.02 | -65.66 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 10% | 10.10 | 2.55 | -74.75 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 5% | 18.87 | 3.60 | -80.92 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 60% | 1.67 | 3.50 | +109.65 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 73% | 1.37 | 2.54 | +85.17 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 83% | 1.20 | 2.03 | +68.49 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 90% | 1.11 | 1.63 | +46.86 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 95% | 1.06 | 1.31 | +24.06 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Brighton Clean Sheet Clean Sheet | 31% | 3.27 | – | – | Nee |
| Crystal Palace Clean Sheet Clean Sheet | 14% | 7.27 | – | – | Nee |
| Brighton scoort eerst Eerste Goal | 60% | 1.67 | 1.44 | -13.60 | Nee |
| Crystal Palace scoort eerst Eerste Goal | 36% | 2.79 | 2.80 | +0.24 | Ja |
| Brighton wint nil Win to Nil | 25% | 3.94 | 3.10 | -21.37 | Nee |
| Crystal Palace wint nil Win to Nil | 9% | 11.68 | 9.50 | -18.69 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Brighton
Advies: Double chance : Brighton or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
2.00
VORM LAATSTE 5
1.40
0.80
H2H LAATSTE 5
2.00
2.33
THUIS-/UIT PPG
1.33
1.92
XG (THUIS/UIT)
1.26
1.18
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.60
5.5
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.2
67%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
33%
67%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
33%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Brighton | Crystal Palace | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 83% | 91.5% |
| Over 1.5 | 100% | 83% | 91.5% |
| Over 2.5 | 67% | 67% | 67% |
| Over 3.5 | 50% | 67% | 58.5% |
| Over 4.5 | 33% | 50% | 41.5% |
| BTTS | 33% | 67% | 50% |
| BTTS & Win | 29.5% | 12.9% | 21.2% |
| BTTS & Draw | 17% | 0% | 17% |
| BTTS & Over 2.5 | 50% | 50% | 50% |
| BTTS No & Over 2.5 | 50% | 0% | 50% |
Trends
- Brighton & Hove Albion pakte 10 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), gemiddeld 2 punten per wedstrijd, BTTS viel in slechts 2 daarvan en ze scoorden 14 keer in die reeks.
- Brighton & Hove Albion is de laatste tijd sterk thuis: al 3 wedstrijden ongeslagen.
- Brighton & Hove Albion zal vertrouwen hebben op een goal en wil de reeks voortzetten waarin het dit seizoen in elke thuiswedstrijd scoorde.
- Brighton & Hove Albion is al 4 duels ongeslagen en won 3 van de laatste 5 wedstrijden.
- Doelpunten lijken in de lucht te hangen, want de laatste 6 duels van Brighton & Hove Albion eindigden telkens met 2 goals of meer.
- Brighton & Hove Albion hield 3 keer de nul in de laatste 5 duels en kreeg in die periode 5 goals tegen; dit seizoen stonden ze in totaal 4 keer op nul.
Trends
- Crystal Palace pakte 7 punten uit de laatste 5 duels (gemiddeld 1.4 per wedstrijd), met BTTS in 4 van die 5 en 9 goals in die reeks.
- Crystal Palace is de laatste 2 uitwedstrijden ongeslagen.
- Crystal Palace is nu 2 wedstrijden op rij ongeslagen.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Crystal Palace scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS al in 4 duels (67% van alle wedstrijden) met Crystal Palace.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.33
W
G
W
Vorm – Uit
1.33
V
W
G
Brighton
Brighton
3 - 0
Arsenal
Brighton
1 - 1
Leeds United
Brighton
4 - 0
Aston Villa
Crystal Palace
Leeds United
0 - 0
Crystal Palace
Fulham
2 - 3
Crystal Palace
Everton
2 - 0
Crystal Palace
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Pascal Groß
xG 2.60
Goals 3
+0.40
Charalampos Kostoulas
xG 2.22
Goals 2
-0.22
Malick Junior Yalcouyé
xG 1.84
Goals 2
+0.16
xG vs Goals
Tyrick Mitchell
xG 1.72
Goals 2
+0.28
Jørgen Strand Larsen
xG 1.60
Goals 1
-0.60
Anan Khalaili
xG 1.12
Goals 1
-0.12
Gaat Brighton scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Brighton scoort.
33%
clean sheet uit
Gaat Crystal Palace scoren?
67%
clean sheet thuis
Lage kans
Er is een lage kans dat Crystal Palace scoort.
33%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Brighton | Crystal Palace |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 83% |
| Over 1.5 | 100% | 83% |
| Over 2.5 | 67% | 67% |
| Over 3.5 | 50% | 67% |
| Over 4.5 | 33% | 50% |
| Niet gescoord | 0% | 17% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Brighton | Crystal Palace |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 33% | 83% |
| Over 1.5 | 17% | 67% |
| Over 2.5 | 17% | 33% |
| Over 3.5 | 17% | 17% |
| Over 4.5 | 0% | 5% |
| Clean Sheets | 67% | 17% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
B. Verbruggen
0.67
Tg/Wedstrijd
4
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
D. Henderson
2.67
Tg/Wedstrijd
8
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Brighton | Crystal Palace | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 67% | 84% |
| Over 7 | 67% | 33% | 50% |
| Over 8 | 67% | 0% | 34% |
| Over 9 | 67% | 0% | 34% |
| Over 10 | 67% | 0% | 34% |
| Over 11 | 33% | 0% | 17% |
| Over 12 | 33% | 0% | 17% |
Verwacht totaal: 5.33 + 2.83 = 8.2
Hoekschoppen analyse
Brighton
| Overall | 5.33 |
| Thuis | 5.67 |
| Uit | 5 |
Verwacht totaal
8.2
hoekschoppen
Crystal Palace
| Overall | 2.83 |
| Thuis | 4.33 |
| Uit | 1.33 |
Blessures & schorsingen Brighton
F. AzeezVerrekte buikspier
E. FergusonEnkelblessure
Y. MintehBlessure
K. MitomaHamstringblessure
S. TzimasKnieblessure
M. WiefferKnieblessure
I. OsmanTwijfelachtig: Blessure
Z. YohannaTwijfelachtig: Gebrek aan wedstrijdritme
Blessures & schorsingen Crystal Palace
B. ChilwellBuiten de wedstrijdselectie
A. DisasiRode kaart (geschorst)
D. HendersonVoetblessure
J. MatetaHamstringblessure
C. RiadKnieblessure
T. TomiyasuKuitblessure
Topscorer – Brighton
P. Groß
3
Doelpunten
4
Assists
1.7
Schoten/W
0.5
SoD/W
Topscorer – Crystal Palace
T. Mitchell
2
Doelpunten
0
Assists
0.8
Schoten/W
0.5
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Brighton | Crystal Palace | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 18.00 | 11.00 | 14.50 |
| Schotconversie | 17% | 14% | 16% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.50 | 4.17 | 4.84 |
| Schoten naast per wedstrijd | 12.50 | 6.83 | 9.67 |
| Schoten per goal | 6.00 | 7.33 | 6.67 |
| Meer dan 10,5 schoten | 100% | 67% | 84% |
| Meer dan 11,5 schoten | 100% | 33% | 67% |
| Meer dan 12,5 schoten | 100% | 17% | 59% |
| Meer dan 13,5 schoten | 83% | 0% | 42% |
| Meer dan 14,5 schoten | 83% | 0% | 42% |
| Meer dan 15,5 schoten | 67% | 0% | 34% |
| Schoten op doel 3,5+ | 100% | 83% | 92% |
| Schoten op doel 4,5+ | 83% | 33% | 58% |
| Schoten op doel 5,5+ | 50% | 17% | 34% |
| Schoten op doel 6,5+ | 17% | 17% | 17% |
Schoten per speler
Brighton
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| D. Gómez | 2.7 | 1 | 6 |
| C. Kostoulas | 2.2 | 0.8 | 6 |
| J. Hinshelwood | 2 | 2 | 1 |
| Y. Ayari | 1.8 | 0.6 | 5 |
| P. Groß | 1.7 | 0.5 | 6 |
| L. Vušković | 1.5 | 0.2 | 6 |
| G. Rutter | 1 | — | 3 |
| M. Wieffer | 1 | — | 2 |
Crystal Palace
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| D. Muñoz | 2 | 1 | 1 |
| J. Mateta | 2 | — | 1 |
| J. Lerma | 1.3 | 0.7 | 3 |
| Q. Timber | 1.3 | 0.3 | 4 |
| J. Strand Larsen | 1.2 | 1 | 6 |
| A. Khalaili | 1.2 | 0.2 | 6 |
| Yeremy Pino | 1 | 0.3 | 6 |
| B. Chilwell | 1 | 0.5 | 2 |
Schoten
Totaal schoten
18
11
Brighton
Crystal Palace
Schoten op doel
5.5
4.2
Brighton
Crystal Palace
Onderlinge resultaten Brighton - Crystal Palace
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 08/02/2026 | Brighton - Crystal Palace | 0-1 | ✗ | 1 |
| 09/11/2025 | Crystal Palace - Brighton | 0-0 | ✗ | 0 |
| 05/04/2025 | Crystal Palace - Brighton | 2-1 | ✓ | 3 |
| 15/12/2024 | Brighton - Crystal Palace | 1-3 | ✓ | 4 |
| 03/02/2024 | Brighton - Crystal Palace | 4-1 | ✓ | 5 |
| 21/12/2023 | Crystal Palace - Brighton | 1-1 | ✓ | 2 |
| 15/03/2023 | Brighton - Crystal Palace | 1-0 | ✗ | 1 |
| 11/02/2023 | Crystal Palace - Brighton | 1-1 | ✓ | 2 |
| 14/01/2022 | Brighton - Crystal Palace | 1-1 | ✓ | 2 |
| 27/09/2021 | Crystal Palace - Brighton | 1-1 | ✓ | 2 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | 6 | 6 | 0 | 0 | 16 | 5 | +11 | 18 |
| 2 | Arsenal | 6 | 5 | 0 | 1 | 10 | 5 | +5 | 15 |
| 3 | Brighton | 6 | 4 | 1 | 1 | 18 | 5 | +13 | 13 |
| 4 | Brentford | 6 | 2 | 4 | 0 | 12 | 6 | +6 | 10 |
| 5 | Everton | 6 | 2 | 4 | 0 | 8 | 5 | +3 | 10 |
| 6 | Chelsea | 6 | 3 | 1 | 2 | 15 | 13 | +2 | 10 |
| 7 | Leeds United | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 5 | +3 | 9 |
| 8 | Hull City AFC | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 6 | +2 | 9 |
| 9 | Liverpool | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 7 | 0 | 9 |
| 10 | Ipswich Town FC | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 12 | -3 | 9 |
| 11 | Newcastle United | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 13 | -3 | 8 |
| 12 | Crystal Palace | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 12 | -3 | 7 |
| 13 | Manchester United | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | 9 | 0 | 6 |
| 14 | Coventry City FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 11 | -6 | 6 |
| 15 | Nottingham Forest | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 8 | -3 | 5 |
| 16 | Aston Villa | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 11 | -5 | 5 |
| 17 | Sunderland | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 12 | -6 | 4 |
| 18 | Tottenham Hotspur | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | 9 | -6 | 3 |
| 19 | Bournemouth | 6 | 0 | 3 | 3 | 7 | 13 | -6 | 3 |
| 20 | Fulham | 6 | 0 | 2 | 4 | 6 | 10 | -4 | 2 |