GGWGV
Leeds United
Leeds United - Manchester UnitedStatistieken, H2H & xG
WGVGG
Manchester United
Head to Head
12 wedstrijden3.17
Avg Goals
58%
BTTS
83%
Over 1.5
50%
Over 2.5
33%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Leeds United | Statistiek | Manchester United |
|---|---|---|
| 1.33 | ⚽ Doelpunten | 1.5 |
| 0.83 | 🥅 Tegengoals | 1.5 |
| 1.29 | ⚡ xG | 2.15 |
| 12 | 🔫 Schoten | 20.8 |
| 3.8 | 🎯 Schoten op doel | 5.3 |
| 4.3 | 🚩 Corners | 6.7 |
| 67% | 🤝 BTTS | 67% |
| 33% | 📊 Over 2.5 % | 33% |
| 33% | 🧤 Clean sheet % | 0% |
| 17% | 🧤 Gescoord in beide helften | 17% |
| 45% | ⚽ Balbezit | 58% |
| 12 | 🟨 Overtredingen | 10.3 |
Leeds United
6 gespeeld · 9 pts · #7
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GGWGV | 1.20 |
| Thuis | GWG | 1.67 |
| Uit | WGV | 1.33 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 33% | 33% | 33% |
| Gem. goals | 2.16 | 2.34 | 2 |
| Voor | 1.33 | 1.67 | 1 |
| Tegen | 0.83 | 0.67 | 1 |
| BTTS | 67% | 67% | 67% |
| De '0' | 33% | 33% | 33% |
| Niet gescoord | 17% | 33% | 0% |
| xG | 1.29 | 1.33 | 1.24 |
| xG tegen | 1.64 | 1.58 | 1.71 |
Manchester United
6 gespeeld · 6 pts · #13
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGVGG | 1.20 |
| Thuis | WVG | 1.33 |
| Uit | VGG | 0.67 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 17% | 33% | 0% |
| Gem. goals | 3 | 3.33 | 2.67 |
| Voor | 1.5 | 2 | 1 |
| Tegen | 1.5 | 1.33 | 1.67 |
| BTTS | 67% | 67% | 67% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 33% | 33% | 33% |
| xG | 2.15 | 2.13 | 2.17 |
| xG tegen | 1.29 | 1.11 | 1.46 |
Voorspellingen voor Leeds United – Manchester United
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Leeds United wint FT Resultaat | 25% | 3.97 | 2.30 | -42.07 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 24% | 4.25 | 3.56 | -16.22 | Nee |
| Manchester United wint FT Resultaat | 51% | 1.95 | 2.53 | +29.74 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 49% | 2.05 | 1.24 | -39.59 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 75% | 1.34 | 1.58 | +18.20 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 96% | 1.05 | 1.01 | -3.43 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 86% | 1.16 | 1.17 | +0.50 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 65% | 1.53 | 1.68 | +9.91 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 43% | 2.30 | 2.45 | +6.53 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 25% | 4.00 | 4.25 | +6.25 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 4% | 22.78 | 15.50 | -31.96 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 14% | 7.09 | 4.40 | -37.96 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 35% | 2.89 | 2.32 | -19.77 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 57% | 1.77 | 1.46 | -17.48 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 75% | 1.33 | 1.15 | -13.75 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 65% | 1.53 | 1.52 | -0.61 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 35% | 2.89 | 2.40 | -16.93 | Nee |
| BTTS & Winst Leeds United Combinatie | 16% | 6.23 | 4.00 | -35.76 | Nee |
| BTTS & Winst Manchester United Combinatie | 30% | 3.31 | 4.78 | +44.26 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 91% | 1.10 | 1.17 | +6.47 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 85% | 1.18 | 1.36 | +14.92 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 76% | 1.32 | 1.70 | +28.86 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 65% | 1.53 | 2.11 | +37.78 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 54% | 1.86 | 2.84 | +52.79 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 9% | 11.11 | 3.78 | -65.98 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 16% | 6.45 | 2.88 | -55.36 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 24% | 4.13 | 2.14 | -48.21 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 35% | 2.88 | 1.72 | -40.32 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 46% | 2.16 | 1.35 | -37.63 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Leeds United Clean Sheet Clean Sheet | 14% | 7.40 | – | – | Nee |
| Manchester United Clean Sheet Clean Sheet | 25% | 3.92 | – | – | Nee |
| Leeds United scoort eerst Eerste Goal | 39% | 2.55 | 1.83 | -28.26 | Nee |
| Manchester United scoort eerst Eerste Goal | 57% | 1.74 | 2.07 | +18.82 | Ja |
| Leeds United wint nil Win to Nil | 9% | 10.96 | 4.60 | -58.01 | Nee |
| Manchester United wint nil Win to Nil | 21% | 4.74 | 5.50 | +16.03 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Manchester United
Advies: Double chance : draw or Manchester United
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
1.20
VORM LAATSTE 5
1.20
1.20
H2H LAATSTE 5
1.20
1.67
THUIS-/UIT PPG
0.67
1.29
XG (THUIS/UIT)
2.15
1.64
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.37
3.8
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.3
33%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
0%
33%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
33%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Leeds United | Manchester United | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 83% | 100% | 91.5% |
| Over 1.5 | 67% | 83% | 75% |
| Over 2.5 | 33% | 33% | 33% |
| Over 3.5 | 17% | 33% | 25% |
| Over 4.5 | 17% | 17% | 17% |
| BTTS | 67% | 67% | 67% |
| BTTS & Win | 16.1% | 30.2% | 23.2% |
| BTTS & Draw | 33% | 50% | 41.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 55% | 55% | 55% |
Trends
- Leeds United pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 6 punten (gemiddeld 1.2 per wedstrijd), met BTTS in 4 van die wedstrijden en 7 goals in totaal.
- Leeds United is de laatste 3 thuiswedstrijden ongeslagen.
- Leeds United wil vandaag tegen Manchester United de lijn doortrekken: in de laatste 5 duels verloren ze er maar 1, met 1 zege en 3 gelijke spelen.
- In de laatste 5 wedstrijden van Leeds United vielen in 4 duels goals aan beide kanten, en dit seizoen eindigden 4 wedstrijden (67% van alle wedstrijden) met Leeds United in BTTS.
Trends
- Manchester United pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 6 punten (gemiddeld 1.2 per wedstrijd), met BTTS in 4 van die wedstrijden en 9 goals in totaal.
- Manchester United is buitenshuis al 2 wedstrijden ongeslagen.
- Manchester United is nu 2 wedstrijden op rij ongeslagen.
- Manchester United wil het goede gevoel vasthouden tegen Leeds United: in de laatste 5 duels verloren ze er maar 1, met 1 zege en 3 gelijke spelen.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Manchester United scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS in 4 duels (67% van alle wedstrijden) met Manchester United.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.67
G
W
G
Vorm – Uit
0.67
V
G
G
Leeds United
Leeds United
0 - 0
Crystal Palace
Leeds United
4 - 1
Newcastle United
Leeds United
1 - 1
Brentford
Manchester United
Fulham
1 - 1
Manchester United
Everton
2 - 2
Manchester United
Hull City
2 - 0
Manchester United
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Dominic Calvert-Lewin
xG 2.93
Goals 2
-0.93
Jayden Bogle
xG 1.19
Goals 2
+0.81
Anton Stach
xG 1.19
Goals 1
-0.19
xG vs Goals
Bryan Mbeumo
xG 3.45
Goals 3
-0.45
Bruno Fernandes
xG 3.13
Goals 3
-0.13
Matheus Cunha
xG 1.66
Goals 1
-0.66
Gaat Leeds United scoren?
67%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Leeds United scoort.
0%
clean sheet uit
Gaat Manchester United scoren?
33%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Manchester United scoort.
67%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Leeds United | Manchester United |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 83% | 100% |
| Over 1.5 | 67% | 83% |
| Over 2.5 | 33% | 33% |
| Over 3.5 | 17% | 33% |
| Over 4.5 | 17% | 17% |
| Niet gescoord | 17% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Leeds United | Manchester United |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 67% | 100% |
| Over 1.5 | 17% | 50% |
| Over 2.5 | 5% | 19% |
| Over 3.5 | 1% | 7% |
| Over 4.5 | 0% | 2% |
| Clean Sheets | 33% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
J. Trafford
0.67
Tg/Wedstrijd
4
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
S. Lammens
1.5
Tg/Wedstrijd
9
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Leeds United | Manchester United | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 67% | 33% | 50% |
| Over 8 | 67% | 33% | 50% |
| Over 9 | 67% | 33% | 50% |
| Over 10 | 33% | 33% | 33% |
| Over 11 | 0% | 33% | 17% |
| Over 12 | 0% | 33% | 17% |
| Over 13 | 0% | 33% | 17% |
| Over 14 | 0% | 33% | 17% |
Verwacht totaal: 4.33 + 6.67 = 11
Hoekschoppen analyse
Leeds United
| Overall | 4.33 |
| Thuis | 4.67 |
| Uit | 4 |
Verwacht totaal
11
hoekschoppen
Manchester United
| Overall | 6.67 |
| Thuis | 6 |
| Uit | 7.33 |
Blessures & schorsingen Leeds United
D. JamesRugblessure
M. JosephKnieblessure
J. RodonSpierblessure
Blessures & schorsingen Manchester United
P. DorguHamstringblessure
T. HeatonVerrekte buikspier
K. MainooBlessure
N. MazraouiBlessure
B. SeskoBeenblessure
L. ShawBlessure
M. UgarteKnieblessure
Topscorer – Leeds United
D. Calvert-Lewin
2
Doelpunten
1
Assists
1.3
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorer – Manchester United
Bruno Fernandes
3
Doelpunten
1
Assists
1.7
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Leeds United | Manchester United | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12.00 | 20.83 | 16.42 |
| Schotconversie | 11% | 7% | 9% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.83 | 5.33 | 4.58 |
| Schoten naast per wedstrijd | 8.17 | 15.50 | 11.84 |
| Schoten per goal | 9.00 | 13.89 | 11.45 |
| Meer dan 10,5 schoten | 83% | 100% | 92% |
| Meer dan 11,5 schoten | 50% | 100% | 75% |
| Meer dan 12,5 schoten | 33% | 83% | 58% |
| Meer dan 13,5 schoten | 17% | 83% | 50% |
| Meer dan 14,5 schoten | 17% | 67% | 42% |
| Meer dan 15,5 schoten | 0% | 67% | 34% |
| Schoten op doel 3,5+ | 50% | 67% | 59% |
| Schoten op doel 4,5+ | 50% | 50% | 50% |
| Schoten op doel 5,5+ | 17% | 33% | 25% |
| Schoten op doel 6,5+ | 0% | 17% | 9% |
Schoten per speler
Leeds United
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| D. Calvert-Lewin | 1.3 | 1 | 6 |
| D. James | 1 | — | 3 |
| A. Tanaka | 1 | 0.2 | 5 |
| J. Bogle | 0.8 | 0.8 | 6 |
| J. Justin | 0.8 | 0.5 | 6 |
| A. Stach | 0.8 | 0.3 | 6 |
| L. Nmecha | 0.6 | — | 5 |
| G. Gudmundsson | 0.5 | 0.3 | 4 |
Manchester United
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| B. Mbeumo | 2.3 | 1.3 | 6 |
| A. Diallo | 2 | 1 | 1 |
| C. Baleba | 2 | — | 1 |
| Bruno Fernandes | 1.7 | 0.8 | 6 |
| M. Rashford | 1.5 | 0.7 | 6 |
| Matheus Cunha | 1.5 | 0.7 | 6 |
| P. Dorgu | 1.2 | 0.2 | 5 |
| H. Maguire | 1.2 | 0.3 | 6 |
Schoten
Totaal schoten
12
20.8
Leeds United
Manchester United
Schoten op doel
3.8
5.3
Leeds United
Manchester United
Onderlinge resultaten Leeds United - Manchester United
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 12/08/2026 | Manchester United - Leeds United | 1-1 | ✓ | 2 |
| 13/04/2026 | Manchester United - Leeds United | 1-2 | ✓ | 3 |
| 04/01/2026 | Leeds United - Manchester United | 1-1 | ✓ | 2 |
| 19/07/2025 | Manchester United - Leeds United | 0-0 | ✗ | 0 |
| 12/07/2023 | Manchester United - Leeds United | 2-0 | ✗ | 2 |
| 12/02/2023 | Leeds United - Manchester United | 0-2 | ✗ | 2 |
| 08/02/2023 | Manchester United - Leeds United | 2-2 | ✓ | 4 |
| 20/02/2022 | Leeds United - Manchester United | 2-4 | ✓ | 6 |
| 14/08/2021 | Manchester United - Leeds United | 5-1 | ✓ | 6 |
| 25/04/2021 | Leeds United - Manchester United | 0-0 | ✗ | 0 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | 6 | 6 | 0 | 0 | 16 | 5 | +11 | 18 |
| 2 | Arsenal | 6 | 5 | 0 | 1 | 10 | 5 | +5 | 15 |
| 3 | Brighton | 6 | 4 | 1 | 1 | 18 | 5 | +13 | 13 |
| 4 | Brentford | 6 | 2 | 4 | 0 | 12 | 6 | +6 | 10 |
| 5 | Everton | 6 | 2 | 4 | 0 | 8 | 5 | +3 | 10 |
| 6 | Chelsea | 6 | 3 | 1 | 2 | 15 | 13 | +2 | 10 |
| 7 | Leeds United | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 5 | +3 | 9 |
| 8 | Hull City AFC | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 6 | +2 | 9 |
| 9 | Liverpool | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 7 | 0 | 9 |
| 10 | Ipswich Town FC | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 12 | -3 | 9 |
| 11 | Newcastle United | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 13 | -3 | 8 |
| 12 | Crystal Palace | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 12 | -3 | 7 |
| 13 | Manchester United | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | 9 | 0 | 6 |
| 14 | Coventry City FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 11 | -6 | 6 |
| 15 | Nottingham Forest | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 8 | -3 | 5 |
| 16 | Aston Villa | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 11 | -5 | 5 |
| 17 | Sunderland | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 12 | -6 | 4 |
| 18 | Tottenham Hotspur | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | 9 | -6 | 3 |
| 19 | Bournemouth | 6 | 0 | 3 | 3 | 7 | 13 | -6 | 3 |
| 20 | Fulham | 6 | 0 | 2 | 4 | 6 | 10 | -4 | 2 |