WGWWW
Roma
Roma - LazioStatistieken, H2H & xG
VWGWV
Lazio
Head to Head
40 wedstrijden2.43
Avg Goals
45%
BTTS
73%
Over 1.5
43%
Over 2.5
20%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Roma | Statistiek | Lazio |
|---|---|---|
| 1.53 | ⚽ Doelpunten | 1.08 |
| 0.86 | 🥅 Tegengoals | 1.03 |
| 1.53 | ⚡ xG | 1.26 |
| 13 | 🔫 Schoten | 11 |
| 4.6 | 🎯 Schoten op doel | 4 |
| 5.1 | 🚩 Corners | 3.7 |
| 36% | 🤝 BTTS | 28% |
| 39% | 📊 Over 2.5 % | 31% |
| 44% | 🧤 Clean sheet % | 42% |
| 33% | 🧤 Gescoord in beide helften | 19% |
| 56% | ⚽ Balbezit | 50% |
| 13.8 | 🟨 Overtredingen | 10.4 |
Roma
36 gespeeld · 67 pts · #4
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGWWW | 2.60 |
| Thuis | GWWGW | 2.20 |
| Uit | VVVWW | 1.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 58% | 67% | 50% |
| Gem. goals | 2.39 | 2.28 | 2.5 |
| Voor | 1.53 | 1.72 | 1.33 |
| Tegen | 0.86 | 0.56 | 1.17 |
| BTTS | 36% | 28% | 44% |
| De '0' | 44% | 56% | 33% |
| Niet gescoord | 19% | 17% | 22% |
| xG | 1.53 | 1.75 | 1.32 |
| xG tegen | 1.15 | 0.95 | 1.35 |
Lazio
36 gespeeld · 51 pts · #9
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWGWV | 1.40 |
| Thuis | WWGGV | 1.60 |
| Uit | VWVWW | 1.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 36% | 39% | 33% |
| Gem. goals | 2.11 | 2.72 | 1.5 |
| Voor | 1.08 | 1.39 | 0.78 |
| Tegen | 1.03 | 1.33 | 0.72 |
| BTTS | 28% | 39% | 17% |
| De '0' | 42% | 33% | 50% |
| Niet gescoord | 44% | 33% | 56% |
| xG | 1.26 | 1.37 | 1.14 |
| xG tegen | 1.44 | 1.37 | 1.51 |
Voorspellingen voor Roma – Lazio
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Roma wint FT Resultaat | 50% | 1.98 | 1.60 | -19.33 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 26% | 3.85 | 4.24 | +10.24 | Ja |
| Lazio wint FT Resultaat | 24% | 4.24 | 5.95 | +40.29 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 76% | 1.31 | 1.22 | -6.77 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 50% | 2.02 | 2.30 | +14.03 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 93% | 1.07 | 1.01 | -5.97 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 79% | 1.27 | 1.29 | +1.74 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 54% | 1.84 | 1.85 | +0.38 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 32% | 3.13 | 3.25 | +3.81 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 16% | 6.24 | 6.00 | -3.82 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 7% | 14.49 | 10.00 | -31.00 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 21% | 4.73 | 3.50 | -26.05 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 46% | 2.19 | 1.91 | -12.64 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 68% | 1.47 | 1.30 | -11.52 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 84% | 1.19 | 1.11 | -6.79 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 57% | 1.77 | 1.95 | +10.37 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 43% | 2.30 | 1.85 | -19.71 | Nee |
| BTTS & Winst Roma Combinatie | 25% | 4.04 | 3.44 | -14.76 | Nee |
| BTTS & Winst Lazio Combinatie | 13% | 7.86 | 11.13 | +41.57 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 61% | 1.63 | 1.36 | -16.50 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 48% | 2.10 | 1.64 | -21.77 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 35% | 2.88 | 2.41 | -16.37 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 24% | 4.22 | 2.70 | -36.01 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 15% | 6.62 | 3.56 | -46.24 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 39% | 2.59 | 2.87 | +10.78 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 52% | 1.91 | 2.13 | +11.40 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 65% | 1.53 | 1.68 | +9.70 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 76% | 1.31 | 1.41 | +7.58 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 85% | 1.18 | 1.23 | +4.43 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Roma Clean Sheet Clean Sheet | 33% | 3.07 | 2.05 | -33.29 | Nee |
| Lazio Clean Sheet Clean Sheet | 18% | 5.63 | 5.25 | -6.76 | Nee |
| Roma scoort eerst Eerste Goal | 57% | 1.75 | 1.43 | -18.35 | Nee |
| Lazio scoort eerst Eerste Goal | 37% | 2.70 | 3.18 | +17.98 | Ja |
| Roma wint nil Win to Nil | 26% | 3.90 | 2.60 | -33.34 | Nee |
| Lazio wint nil Win to Nil | 11% | 9.21 | 9.00 | -2.26 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: AS Roma
Advies: Double chance : AS Roma or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
50%
WINSTKANS
0%
2.60
VORM LAATSTE 5
1.40
2.00
H2H LAATSTE 5
0.80
2.17
THUIS-/UIT PPG
1.33
1.53
XG (THUIS/UIT)
1.26
1.00
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.75
4.6
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.0
56%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
50%
33%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
17%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Roma | Lazio | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 86% | 93% |
| Over 1.5 | 64% | 64% | 64% |
| Over 2.5 | 39% | 31% | 35% |
| Over 3.5 | 19% | 17% | 18% |
| Over 4.5 | 8% | 8% | 8% |
| BTTS | 36% | 28% | 32% |
| BTTS & Win | 24.8% | 12.7% | 18.8% |
| BTTS & Draw | 11% | 19% | 15% |
| BTTS & Over 2.5 | 44.3% | 44.3% | 44.3% |
| BTTS No & Over 2.5 | 8% | 11% | 9.5% |
Trends
- Roma pakte 13 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), gemiddeld 2.6 per wedstrijd; BTTS viel maar in 2 van die 5 en Roma scoorde 13 keer.
- Roma is thuis al 11 wedstrijden ongeslagen en wil die reeks verder doortrekken.
- Lazio moet achterin top zijn, want Roma scoorde in de laatste 11 thuisduels, al bleven ze dit seizoen in 3 thuiswedstrijden zonder goal.
- Roma is nu 5 wedstrijden op rij ongeslagen en won 4 van de laatste 5 duels.
- Doelpunten lijken in de lucht, want Roma’s laatste 6 wedstrijden eindigden allemaal met 2 goals of meer.
- Roma hield 3 keer de nul in de laatste 5 wedstrijden en kreeg in die periode 3 goals tegen; dit seizoen staan ze al op 16 clean sheets.
Trends
- Lazio pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 7 punten, gemiddeld 1.4 per wedstrijd, met BTTS in slechts 2 van die potjes en 7 goals in totaal.
- Lazio voelt zich de laatste tijd op verplaatsing prima: 2 uitduels op rij ongeslagen.
- Doelpunten lijken in de lucht te hangen, want Lazio zag in de laatste 4 wedstrijden telkens 2 goals of meer vallen.
- Voorin hapert het bij Lazio, dat in 2 van de laatste 5 duels niet tot scoren kwam; grijpt de trainer vandaag in met een tactische wijziging of een extra spits?
- Lazio bleef dit seizoen in 16 wedstrijden droog staan (44%) en maakte in de laatste 5 duels slechts 7 goals.
- In slechts 2 van Lazio’s laatste 5 wedstrijden scoorden beide teams, Lazio won 2 van die 5 duels, en over het hele seizoen viel BTTS in 10/36 wedstrijden.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.2
G
W
W
G
W
Vorm – Uit
1.8
V
W
V
W
W
Roma
Roma
4 - 0
Fiorentina
Roma
1 - 1
Atalanta
Roma
3 - 0
Pisa
Roma
1 - 0
Lecce
Roma
3 - 3
Juventus
Lazio
Cremonese
1 - 2
Lazio
Napoli
0 - 2
Lazio
Fiorentina
1 - 0
Lazio
Bologna
0 - 2
Lazio
Torino
2 - 0
Lazio
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Donyell Malen
xG 13.02
Goals 13
-0.02
Matías Soulé
xG 7.24
Goals 6
-1.24
W
Wesley França
xG 5.06
Goals 5
-0.06
xG vs Goals
Gustav Isaksen
xG 6.77
Goals 5
-1.77
Matteo Cancellieri
xG 5.19
Goals 4
-1.19
Tijanni Noslin
xG 4.79
Goals 4
-0.79
Gaat Roma scoren?
83%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Roma scoort.
50%
clean sheet uit
Gaat Lazio scoren?
56%
clean sheet thuis
Lage kans
Er is een lage kans dat Lazio scoort.
44%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Roma | Lazio |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 86% |
| Over 1.5 | 64% | 64% |
| Over 2.5 | 39% | 31% |
| Over 3.5 | 19% | 17% |
| Over 4.5 | 8% | 8% |
| Niet gescoord | 0% | 14% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Roma | Lazio |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 56% | 57% |
| Over 1.5 | 19% | 33% |
| Over 2.5 | 6% | 11% |
| Over 3.5 | 3% | 2% |
| Over 4.5 | 0% | 0% |
| Clean Sheets | 44% | 42% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
M. Svilar
0.86
Tg/Wedstrijd
31
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
I. Provedel
1
Tg/Wedstrijd
27
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Roma | Lazio | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 78% | 50% | 64% |
| Over 7 | 61% | 50% | 56% |
| Over 8 | 50% | 39% | 45% |
| Over 9 | 28% | 28% | 28% |
| Over 10 | 22% | 22% | 22% |
| Over 11 | 11% | 11% | 11% |
| Over 12 | 6% | 6% | 6% |
| Over 13 | 0% | 6% | 3% |
| Over 14 | 0% | 6% | 3% |
Verwacht totaal: 5.06 + 3.72 = 8.8
Hoekschoppen analyse
Roma
| Overall | 5.06 |
| Thuis | 5.61 |
| Uit | 4.5 |
Verwacht totaal
8.8
hoekschoppen
Lazio
| Overall | 3.72 |
| Thuis | 4.56 |
| Uit | 2.89 |
Blessures & schorsingen Roma
E. FergusonEnkelblessure
B. ZaragozaTwijfelachtig: Knieblessure
Blessures & schorsingen Lazio
I. ProvedelSchouderblessure
A. RomagnoliRode kaart (geschorst)
Topscorer – Roma
D. Malen
13
Doelpunten
2
Assists
2.8
Schoten/W
1.8
SoD/W
Topscorer – Lazio
G. Isaksen
5
Doelpunten
1
Assists
1.2
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Roma | Lazio | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 13.00 | 11.00 | 12.00 |
| Schotconversie | 12% | 10% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.56 | 4.00 | 4.28 |
| Schoten naast per wedstrijd | 8.44 | 7.00 | 7.72 |
| Schoten per goal | 8.51 | 10.15 | 9.33 |
| Meer dan 10,5 schoten | 61% | 47% | 54% |
| Meer dan 11,5 schoten | 57% | 42% | 50% |
| Meer dan 12,5 schoten | 56% | 39% | 48% |
| Meer dan 13,5 schoten | 50% | 25% | 38% |
| Meer dan 14,5 schoten | 33% | 17% | 25% |
| Meer dan 15,5 schoten | 19% | 14% | 17% |
| Schoten op doel 3,5+ | 67% | 53% | 60% |
| Schoten op doel 4,5+ | 56% | 42% | 49% |
| Schoten op doel 5,5+ | 31% | 22% | 27% |
| Schoten op doel 6,5+ | 17% | 11% | 14% |
Schoten per speler
Roma
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| D. Malen | 2.8 | 1.8 | 16 |
| E. Ferguson | 1.6 | 0.9 | 16 |
| P. Dybala | 1.3 | 0.8 | 20 |
| M. Soulé | 1.1 | 0.5 | 31 |
| L. Pellegrini | 1 | 0.5 | 24 |
| T. Baldanzi | 0.8 | 0.4 | 10 |
| B. Cristante | 0.7 | 0.2 | 35 |
| E. Ndicka | 0.7 | 0.2 | 30 |
Lazio
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| V. Castellanos | 1.3 | 0.7 | 11 |
| G. Isaksen | 1.2 | 0.7 | 29 |
| T. Bašić | 1.1 | 0.5 | 21 |
| M. Cancellieri | 1.1 | 0.5 | 28 |
| M. Zaccagni | 1 | 0.5 | 26 |
| T. Noslin | 1 | 0.4 | 27 |
| M. Guendouzi | 0.9 | 0.5 | 16 |
| D. Maldini | 0.8 | 0.4 | 10 |
Schoten
Totaal schoten
13
11
Roma
Lazio
Schoten op doel
4.6
4
Roma
Lazio
Onderlinge resultaten Roma - Lazio
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 21/09/2025 | Lazio - Roma | 0-1 | ✗ | 1 |
| 13/04/2025 | Lazio - Roma | 1-1 | ✓ | 2 |
| 05/01/2025 | Roma - Lazio | 2-0 | ✗ | 2 |
| 06/04/2024 | Roma - Lazio | 1-0 | ✗ | 1 |
| 10/01/2024 | Lazio - Roma | 1-0 | ✗ | 1 |
| 12/11/2023 | Lazio - Roma | 0-0 | ✗ | 0 |
| 19/03/2023 | Lazio - Roma | 1-0 | ✗ | 1 |
| 06/11/2022 | Roma - Lazio | 0-1 | ✗ | 1 |
| 20/03/2022 | Roma - Lazio | 3-0 | ✗ | 3 |
| 26/09/2021 | Lazio - Roma | 3-2 | ✓ | 5 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Internazionale | 36 | 27 | 4 | 5 | 85 | 31 | +54 | 85 |
| 2 | Napoli | 36 | 21 | 7 | 8 | 54 | 36 | +18 | 70 |
| 3 | Juventus | 36 | 19 | 11 | 6 | 59 | 30 | +29 | 68 |
| 4 | AS Roma | 36 | 21 | 4 | 11 | 55 | 31 | +24 | 67 |
| 5 | AC Milan | 36 | 19 | 10 | 7 | 50 | 32 | +18 | 67 |
| 6 | Como | 36 | 18 | 11 | 7 | 60 | 28 | +32 | 65 |
| 7 | Atalanta | 36 | 15 | 13 | 8 | 50 | 34 | +16 | 58 |
| 8 | Bologna | 36 | 15 | 7 | 14 | 45 | 43 | +2 | 52 |
| 9 | Lazio | 36 | 13 | 12 | 11 | 39 | 37 | +2 | 51 |
| 10 | Udinese | 36 | 14 | 8 | 14 | 45 | 46 | -1 | 50 |
| 11 | Sassuolo | 36 | 14 | 7 | 15 | 44 | 46 | -2 | 49 |
| 12 | Torino | 36 | 12 | 8 | 16 | 41 | 59 | -18 | 44 |
| 13 | Parma | 36 | 10 | 12 | 14 | 27 | 45 | -18 | 42 |
| 14 | Genoa | 36 | 10 | 11 | 15 | 40 | 48 | -8 | 41 |
| 15 | Fiorentina | 36 | 8 | 14 | 14 | 38 | 49 | -11 | 38 |
| 16 | Cagliari | 36 | 9 | 10 | 17 | 36 | 51 | -15 | 37 |
| 17 | Lecce | 36 | 8 | 8 | 20 | 24 | 48 | -24 | 32 |
| 18 | Cremonese | 36 | 7 | 10 | 19 | 30 | 53 | -23 | 31 |
| 19 | Hellas Verona | 36 | 3 | 11 | 22 | 24 | 58 | -34 | 20 |
| 20 | Pisa | 36 | 2 | 12 | 22 | 25 | 66 | -41 | 18 |
