WWGGW
Juventus
Juventus - FiorentinaStatistieken, H2H & xG
WGGVG
Fiorentina
Head to Head
41 wedstrijden2.22
Avg Goals
44%
BTTS
68%
Over 1.5
41%
Over 2.5
12%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Juventus | Statistiek | Fiorentina |
|---|---|---|
| 1.64 | ⚽ Doelpunten | 1.06 |
| 0.83 | 🥅 Tegengoals | 1.36 |
| 1.9 | ⚡ xG | 1.35 |
| 16.6 | 🔫 Schoten | 13 |
| 5.9 | 🎯 Schoten op doel | 3.4 |
| 5.4 | 🚩 Corners | 4.6 |
| 44% | 🤝 BTTS | 58% |
| 39% | 📊 Over 2.5 % | 53% |
| 44% | 🧤 Clean sheet % | 25% |
| 28% | 🧤 Gescoord in beide helften | 11% |
| 58% | ⚽ Balbezit | 52% |
| 12.1 | 🟨 Overtredingen | 12.5 |
Juventus
36 gespeeld · 68 pts · #3
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWGGW | 2.20 |
| Thuis | WGWWG | 2.20 |
| Uit | GWWGW | 2.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 53% | 56% | 50% |
| Gem. goals | 2.47 | 2.72 | 2.22 |
| Voor | 1.64 | 1.94 | 1.33 |
| Tegen | 0.83 | 0.78 | 0.89 |
| BTTS | 44% | 50% | 39% |
| De '0' | 44% | 44% | 44% |
| Niet gescoord | 19% | 17% | 22% |
| xG | 1.9 | 2.18 | 1.63 |
| xG tegen | 1.1 | 0.99 | 1.2 |
Fiorentina
36 gespeeld · 38 pts · #15
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGGVG | 1.20 |
| Thuis | GGWGG | 1.40 |
| Uit | VWWGV | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 22% | 22% | 22% |
| Gem. goals | 2.42 | 2.22 | 2.61 |
| Voor | 1.06 | 1.11 | 1 |
| Tegen | 1.36 | 1.11 | 1.61 |
| BTTS | 58% | 61% | 56% |
| De '0' | 25% | 33% | 17% |
| Niet gescoord | 31% | 22% | 39% |
| xG | 1.35 | 1.63 | 1.06 |
| xG tegen | 1.43 | 1.21 | 1.66 |
Voorspellingen voor Juventus – Fiorentina
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Juventus wint FT Resultaat | 61% | 1.64 | 1.36 | -16.88 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 22% | 4.55 | 5.40 | +18.77 | Ja |
| Fiorentina wint FT Resultaat | 17% | 5.92 | 8.00 | +35.09 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 83% | 1.20 | 1.15 | -4.42 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 39% | 2.57 | 3.20 | +24.42 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 95% | 1.05 | 1.03 | -2.21 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 84% | 1.20 | 1.18 | -1.32 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 62% | 1.62 | 1.65 | +1.84 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 39% | 2.54 | 2.52 | -0.61 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 22% | 4.61 | 4.33 | -6.04 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 5% | 19.76 | 15.00 | -24.10 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 16% | 6.11 | 4.60 | -24.70 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 38% | 2.61 | 2.30 | -11.96 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 61% | 1.65 | 1.50 | -9.16 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 78% | 1.28 | 1.20 | -6.04 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 58% | 1.71 | 1.85 | +7.93 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 42% | 2.40 | 1.95 | -18.77 | Nee |
| BTTS & Winst Juventus Combinatie | 31% | 3.19 | 2.81 | -12.02 | Nee |
| BTTS & Winst Fiorentina Combinatie | 10% | 9.90 | 14.38 | +45.24 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 78% | 1.28 | 1.28 | -0.16 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 67% | 1.50 | 1.51 | +0.72 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 54% | 1.85 | 2.11 | +14.36 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 42% | 2.40 | 2.36 | -1.59 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 30% | 3.30 | 3.14 | -4.86 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 22% | 4.55 | 3.22 | -29.16 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 33% | 3.00 | 2.39 | -20.41 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 46% | 2.18 | 1.87 | -14.35 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 58% | 1.72 | 1.52 | -11.38 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 70% | 1.43 | 1.31 | -8.69 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Juventus Clean Sheet Clean Sheet | 35% | 2.87 | 1.95 | -32.01 | Nee |
| Fiorentina Clean Sheet Clean Sheet | 12% | 8.44 | 7.50 | -11.11 | Nee |
| Juventus scoort eerst Eerste Goal | 64% | 1.56 | 1.32 | -15.26 | Nee |
| Fiorentina scoort eerst Eerste Goal | 32% | 3.15 | 3.64 | +15.39 | Ja |
| Juventus wint nil Win to Nil | 30% | 3.36 | 2.25 | -32.94 | Nee |
| Fiorentina wint nil Win to Nil | 7% | 14.73 | 13.00 | -11.72 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Juventus
Advies: Combo Double chance : Juventus or draw and -3.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
2.20
VORM LAATSTE 5
1.20
1.60
H2H LAATSTE 5
1.00
2.06
THUIS-/UIT PPG
1.00
1.90
XG (THUIS/UIT)
1.35
1.03
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.25
5.9
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.4
44%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
17%
44%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
61%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Juventus | Fiorentina | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 92% | 86% | 89% |
| Over 1.5 | 72% | 69% | 70.5% |
| Over 2.5 | 39% | 53% | 46% |
| Over 3.5 | 22% | 25% | 23.5% |
| Over 4.5 | 14% | 6% | 10% |
| BTTS | 44% | 58% | 51% |
| BTTS & Win | 31.3% | 10.1% | 20.7% |
| BTTS & Draw | 22% | 25% | 23.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 48.1% | 48.1% | 48.1% |
| BTTS No & Over 2.5 | 11% | 8% | 9.5% |
Trends
- Juventus pakte 11 punten uit de laatste 5 duels (2,2 per wedstrijd), met BTTS in slechts 1 van die wedstrijden en 5 goals in totaal.
- Juventus is thuis al 5 wedstrijden ongeslagen en wil die reeks doortrekken.
- Fiorentina moet achterin top zijn, want Juventus scoorde in de laatste 5 thuisduels, al bleven ze dit seizoen in 3 thuiswedstrijden zonder goal.
- Juventus zit in de flow met 10 wedstrijden op rij zonder nederlaag en won 3 van de laatste 5 duels.
- Juventus hield 4 keer de nul in de laatste 5 wedstrijden en incasseerde in die periode 1 goals; dit seizoen staan ze al op 16 clean sheets.
- Juventus is in de laatste 5 duels tegen Fiorentina ongeslagen (3 zeges, 2 gelijke spelen) en maakte daarin 5 goals.
Trends
- Fiorentina pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 6 punten, gemiddeld 1.2 per wedstrijd; BTTS viel maar 1 keer en ze scoorden 2 keer.
- Fiorentina hield in de laatste 5 wedstrijden 3 keer de nul en kreeg in die periode 5 goals tegen; dit seizoen staan ze al op 9 clean sheets.
- Fiorentina wil tegen Juventus doordrukken: in de laatste 5 duels verloren ze er maar 1, met 1 zege en 3 gelijke spelen.
- Voorin loopt het stroef bij Fiorentina: in 3 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren.
- In slechts 1 van Fiorentina’s laatste 5 duels scoorden beide teams, en daarvan wonnen ze er 1; dit seizoen viel BTTS in 21/36 wedstrijden.
- Fiorentina moet aanvallend beter om hier iets te halen: ze scoorden niet in de laatste 3 duels, maakten 2 goals in de laatste 5 en komen dit seizoen uit op 1.06 goals per wedstrijd.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.2
W
G
W
W
G
Vorm – Uit
1.4
V
W
W
G
V
Juventus
Juventus
1 - 1
Hellas Verona
Juventus
2 - 0
Bologna
Juventus
2 - 0
Genoa
Juventus
1 - 1
Sassuolo
Juventus
4 - 0
Pisa
Fiorentina
Roma
4 - 0
Fiorentina
Lecce
1 - 1
Fiorentina
Hellas Verona
0 - 1
Fiorentina
Cremonese
1 - 4
Fiorentina
Udinese
3 - 0
Fiorentina
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Kenan Yildiz
xG 13.72
Goals 10
-3.72
Jonathan David
xG 6.69
Goals 6
-0.69
Weston McKennie
xG 6.36
Goals 5
-1.36
xG vs Goals
Moise Kean
xG 11.46
Goals 8
-3.46
Rolando Mandragora
xG 7.97
Goals 6
-1.97
Albert Gudmundsson
xG 6.05
Goals 5
-1.05
Gaat Juventus scoren?
83%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Juventus scoort.
17%
clean sheet uit
Gaat Fiorentina scoren?
44%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Fiorentina scoort.
61%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Juventus | Fiorentina |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 92% | 86% |
| Over 1.5 | 72% | 69% |
| Over 2.5 | 39% | 53% |
| Over 3.5 | 22% | 25% |
| Over 4.5 | 14% | 6% |
| Niet gescoord | 8% | 14% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Juventus | Fiorentina |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 56% | 75% |
| Over 1.5 | 19% | 44% |
| Over 2.5 | 8% | 14% |
| Over 3.5 | 1% | 3% |
| Over 4.5 | 0% | 1% |
| Clean Sheets | 44% | 25% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
M. Di Gregorio
0.79
Tg/Wedstrijd
23
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
David de Gea
1.36
Tg/Wedstrijd
49
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Juventus | Fiorentina | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 83% | 83% | 83% |
| Over 7 | 72% | 72% | 72% |
| Over 8 | 61% | 56% | 59% |
| Over 9 | 44% | 44% | 44% |
| Over 10 | 39% | 11% | 25% |
| Over 11 | 33% | 6% | 20% |
| Over 12 | 22% | 6% | 14% |
| Over 13 | 17% | 0% | 9% |
| Over 14 | 11% | 0% | 6% |
Verwacht totaal: 5.39 + 4.56 = 10
Hoekschoppen analyse
Juventus
| Overall | 5.39 |
| Thuis | 6.5 |
| Uit | 4.28 |
Verwacht totaal
10
hoekschoppen
Fiorentina
| Overall | 4.56 |
| Thuis | 5.61 |
| Uit | 3.5 |
Blessures & schorsingen Juventus
J. CabalTwijfelachtig: Spierblessure
A. MilikTwijfelachtig: Spierblessure
Blessures & schorsingen Fiorentina
M. KeanTwijfelachtig: Kuitblessure
Topscorer – Juventus
K. Yıldız
10
Doelpunten
6
Assists
1.7
Schoten/W
1.1
SoD/W
Topscorer – Fiorentina
M. Kean
8
Doelpunten
1
Assists
2.9
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Juventus | Fiorentina | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 16.56 | 13.00 | 14.78 |
| Schotconversie | 10% | 8% | 9% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.94 | 3.42 | 4.68 |
| Schoten naast per wedstrijd | 10.61 | 9.58 | 10.10 |
| Schoten per goal | 10.10 | 12.32 | 11.21 |
| Meer dan 10,5 schoten | 86% | 64% | 75% |
| Meer dan 11,5 schoten | 83% | 56% | 70% |
| Meer dan 12,5 schoten | 75% | 53% | 64% |
| Meer dan 13,5 schoten | 64% | 47% | 56% |
| Meer dan 14,5 schoten | 56% | 44% | 50% |
| Meer dan 15,5 schoten | 42% | 31% | 37% |
| Schoten op doel 3,5+ | 81% | 44% | 63% |
| Schoten op doel 4,5+ | 69% | 31% | 50% |
| Schoten op doel 5,5+ | 50% | 17% | 34% |
| Schoten op doel 6,5+ | 39% | 11% | 25% |
Schoten per speler
Juventus
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| D. Vlahović | 1.8 | 0.9 | 17 |
| K. Yıldız | 1.7 | 1.1 | 35 |
| Francisco Conceição | 1.4 | 0.8 | 29 |
| J. Boga | 1.2 | 0.8 | 13 |
| K. Thuram | 1.1 | 0.5 | 33 |
| W. McKennie | 1 | 0.4 | 34 |
| A. Milik | 1 | 1 | 2 |
| J. David | 0.9 | 0.5 | 34 |
Fiorentina
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| M. Kean | 2.9 | 1 | 26 |
| R. Braschi | 1.5 | — | 2 |
| R. Mandragora | 1.3 | 0.5 | 32 |
| R. Piccoli | 1.1 | 0.5 | 30 |
| A. Sabiri | 1 | — | 1 |
| A. Guðmundsson | 0.9 | 0.5 | 31 |
| F. Parisi | 0.7 | 0.3 | 22 |
| N. Fagioli | 0.6 | 0.2 | 32 |
Schoten
Totaal schoten
16.6
13
Juventus
Fiorentina
Schoten op doel
5.9
3.4
Juventus
Fiorentina
Onderlinge resultaten Juventus - Fiorentina
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 22/11/2025 | Fiorentina - Juventus | 1-1 | ✓ | 2 |
| 16/03/2025 | Fiorentina - Juventus | 3-0 | ✗ | 3 |
| 29/12/2024 | Juventus - Fiorentina | 2-2 | ✓ | 4 |
| 07/04/2024 | Juventus - Fiorentina | 1-0 | ✗ | 1 |
| 05/11/2023 | Fiorentina - Juventus | 0-1 | ✗ | 1 |
| 12/02/2023 | Juventus - Fiorentina | 1-0 | ✗ | 1 |
| 03/09/2022 | Fiorentina - Juventus | 1-1 | ✓ | 2 |
| 21/05/2022 | Fiorentina - Juventus | 2-0 | ✗ | 2 |
| 20/04/2022 | Juventus - Fiorentina | 2-0 | ✗ | 2 |
| 02/03/2022 | Fiorentina - Juventus | 0-1 | ✗ | 1 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Internazionale | 36 | 27 | 4 | 5 | 85 | 31 | +54 | 85 |
| 2 | Napoli | 36 | 21 | 7 | 8 | 54 | 36 | +18 | 70 |
| 3 | Juventus | 36 | 19 | 11 | 6 | 59 | 30 | +29 | 68 |
| 4 | AS Roma | 36 | 21 | 4 | 11 | 55 | 31 | +24 | 67 |
| 5 | AC Milan | 36 | 19 | 10 | 7 | 50 | 32 | +18 | 67 |
| 6 | Como | 36 | 18 | 11 | 7 | 60 | 28 | +32 | 65 |
| 7 | Atalanta | 36 | 15 | 13 | 8 | 50 | 34 | +16 | 58 |
| 8 | Bologna | 36 | 15 | 7 | 14 | 45 | 43 | +2 | 52 |
| 9 | Lazio | 36 | 13 | 12 | 11 | 39 | 37 | +2 | 51 |
| 10 | Udinese | 36 | 14 | 8 | 14 | 45 | 46 | -1 | 50 |
| 11 | Sassuolo | 36 | 14 | 7 | 15 | 44 | 46 | -2 | 49 |
| 12 | Torino | 36 | 12 | 8 | 16 | 41 | 59 | -18 | 44 |
| 13 | Parma | 36 | 10 | 12 | 14 | 27 | 45 | -18 | 42 |
| 14 | Genoa | 36 | 10 | 11 | 15 | 40 | 48 | -8 | 41 |
| 15 | Fiorentina | 36 | 8 | 14 | 14 | 38 | 49 | -11 | 38 |
| 16 | Cagliari | 36 | 9 | 10 | 17 | 36 | 51 | -15 | 37 |
| 17 | Lecce | 36 | 8 | 8 | 20 | 24 | 48 | -24 | 32 |
| 18 | Cremonese | 36 | 7 | 10 | 19 | 30 | 53 | -23 | 31 |
| 19 | Hellas Verona | 36 | 3 | 11 | 22 | 24 | 58 | -34 | 20 |
| 20 | Pisa | 36 | 2 | 12 | 22 | 25 | 66 | -41 | 18 |
