VVVVV
Pisa
Pisa - NapoliStatistieken, H2H & xG
GVWGV
Napoli
Head to Head
1 wedstrijden5
Avg Goals
100%
BTTS
100%
Over 1.5
100%
Over 2.5
100%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Pisa | Statistiek | Napoli |
|---|---|---|
| 0.69 | ⚽ Doelpunten | 1.5 |
| 1.83 | 🥅 Tegengoals | 1 |
| 1.09 | ⚡ xG | 1.53 |
| 9.8 | 🔫 Schoten | 13.3 |
| 2.8 | 🎯 Schoten op doel | 4.7 |
| 3.7 | 🚩 Corners | 5.5 |
| 42% | 🤝 BTTS | 50% |
| 50% | 📊 Over 2.5 % | 53% |
| 14% | 🧤 Clean sheet % | 36% |
| 11% | 🧤 Gescoord in beide helften | 36% |
| 40% | ⚽ Balbezit | 58% |
| 13.3 | 🟨 Overtredingen | 11.5 |
Pisa
36 gespeeld · 18 pts · #20
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVVVV | 0.50 |
| Thuis | VWVVV | 0.60 |
| Uit | VVVVV | 0.44 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 6% | 11% | 0% |
| Gem. goals | 2.52 | 1.78 | 3.28 |
| Voor | 0.69 | 0.5 | 0.89 |
| Tegen | 1.83 | 1.28 | 2.39 |
| BTTS | 42% | 33% | 50% |
| De '0' | 14% | 22% | 6% |
| Niet gescoord | 56% | 61% | 50% |
| xG | 1.09 | 1.2 | 0.99 |
| xG tegen | 1.6 | 1.37 | 1.83 |
Napoli
36 gespeeld · 70 pts · #2
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVWGV | 1.00 |
| Thuis | WWVWV | 1.80 |
| Uit | VWWGG | 1.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 58% | 67% | 50% |
| Gem. goals | 2.5 | 2.78 | 2.22 |
| Voor | 1.5 | 1.78 | 1.22 |
| Tegen | 1 | 1 | 1 |
| BTTS | 50% | 61% | 39% |
| De '0' | 36% | 33% | 39% |
| Niet gescoord | 22% | 17% | 28% |
| xG | 1.53 | 1.61 | 1.46 |
| xG tegen | 1.12 | 1.12 | 1.12 |
Voorspellingen voor Pisa – Napoli
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Pisa wint FT Resultaat | 30% | 3.34 | 7.10 | +112.80 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 28% | 3.52 | 4.72 | +34.06 | Ja |
| Napoli wint FT Resultaat | 42% | 2.40 | 1.44 | -40.06 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 58% | 1.71 | 1.18 | -31.12 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 70% | 1.43 | 1.11 | -22.27 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 92% | 1.09 | 1.04 | -4.74 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 75% | 1.33 | 1.25 | -6.01 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 49% | 2.04 | 1.75 | -14.13 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 27% | 3.68 | 2.90 | -21.15 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 13% | 7.82 | 5.50 | -29.71 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 8% | 11.90 | 12.00 | +0.80 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 25% | 4.03 | 3.80 | -5.72 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 51% | 1.96 | 2.00 | +1.86 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 73% | 1.37 | 1.36 | -0.98 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 87% | 1.15 | 1.13 | -1.44 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 54% | 1.84 | 1.95 | +6.18 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 46% | 2.20 | 1.80 | -18.01 | Nee |
| BTTS & Winst Pisa Combinatie | 15% | 6.78 | 16.75 | +147.23 | Ja |
| BTTS & Winst Napoli Combinatie | 20% | 5.08 | 3.20 | -37.02 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 63% | 1.59 | 1.34 | -15.98 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 49% | 2.04 | 1.70 | -16.53 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 36% | 2.78 | 2.57 | -7.48 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 25% | 4.03 | 2.85 | -29.32 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 16% | 6.25 | 3.80 | -39.20 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 37% | 2.68 | 2.95 | +10.04 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 51% | 1.96 | 2.03 | +3.33 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 64% | 1.56 | 1.62 | +3.68 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 75% | 1.33 | 1.37 | +3.02 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 84% | 1.19 | 1.20 | +0.80 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Pisa Clean Sheet Clean Sheet | 24% | 4.24 | 5.75 | +35.74 | Ja |
| Napoli Clean Sheet Clean Sheet | 30% | 3.30 | 1.95 | -40.84 | Nee |
| Pisa scoort eerst Eerste Goal | 42% | 2.38 | 3.91 | +64.22 | Ja |
| Napoli scoort eerst Eerste Goal | 51% | 1.97 | 1.32 | -32.94 | Nee |
| Pisa wint nil Win to Nil | 15% | 6.57 | 11.00 | +67.33 | Ja |
| Napoli wint nil Win to Nil | 22% | 4.56 | 2.30 | -49.53 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Napoli
Advies: Double chance : draw or Napoli
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
0%
WINSTKANS
50%
0.00
VORM LAATSTE 5
1.00
0.00
H2H LAATSTE 5
3.00
0.56
THUIS-/UIT PPG
1.67
1.09
XG (THUIS/UIT)
1.53
1.34
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.13
2.8
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.7
22%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
39%
33%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
39%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Pisa | Napoli | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 89% | 92% | 90.5% |
| Over 1.5 | 64% | 69% | 66.5% |
| Over 2.5 | 50% | 53% | 51.5% |
| Over 3.5 | 33% | 28% | 30.5% |
| Over 4.5 | 8% | 8% | 8% |
| BTTS | 42% | 50% | 46% |
| BTTS & Win | 14.8% | 19.7% | 17.3% |
| BTTS & Draw | 22% | 11% | 16.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 40.9% | 40.9% | 40.9% |
| BTTS No & Over 2.5 | 17% | 6% | 11.5% |
Trends
- Pisa pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 0 punten, gemiddeld 0 per wedstrijd, met BTTS in slechts 2 van die 5 en in totaal 2 goals gescoord.
- Pisa wacht al 5 wedstrijden op een zege: 0 gelijke spelen en 5 nederlagen.
- Voorin loopt het stroef bij Pisa, dat in 3 van de laatste 5 wedstrijden niet tot scoren kwam.
- Pisa bleef dit seizoen in 20 wedstrijden droog (56%) en maakte in de laatste 5 duels slechts 2 goals.
- In maar 2 van Pisa’s laatste 5 wedstrijden scoorden beide teams, Pisa won er 0, en over het hele seizoen viel BTTS in 15/36 duels.
Trends
- Napoli pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 5 punten (gemiddeld 1 punt per wedstrijd), BTTS viel maar in 2 van die wedstrijden en Napoli maakte 7 goals.
- Napoli voelt zich de laatste tijd op verplaatsing, met een reeks van 4 uitduels zonder nederlaag.
- Voorin loopt het bij Napoli stroef: in 2 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren.
- In slechts 2 van Napoli’s laatste 5 duels scoorden beide teams en Napoli won 1 van die 5; over het hele seizoen viel BTTS in 18/36 wedstrijden.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
0.6
V
W
V
V
V
Vorm – Uit
1.6
V
W
W
G
G
Pisa
Pisa
1 - 2
Lecce
Pisa
1 - 2
Genoa
Pisa
0 - 1
Torino
Pisa
3 - 1
Cagliari
Pisa
0 - 1
Bologna
Napoli
Como
0 - 0
Napoli
Parma
1 - 1
Napoli
Cagliari
0 - 1
Napoli
Hellas Verona
1 - 2
Napoli
Atalanta
2 - 1
Napoli
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Stefano Moreo
xG 7.41
Goals 6
-1.41
Mbala N'Zola
xG 5.06
Goals 4
-1.06
Mattéo Tramoni
xG 3.33
Goals 2
-1.33
xG vs Goals
Scott McTominay
xG 13.41
Goals 9
-4.41
Rasmus Højlund
xG 11.72
Goals 10
-1.72
Kevin De Bruyne
xG 5.09
Goals 5
-0.09
Gaat Pisa scoren?
39%
gescoord thuis
Lage kans
Er is een lage kans dat Pisa scoort.
39%
clean sheet uit
Gaat Napoli scoren?
22%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Napoli scoort.
72%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Pisa | Napoli |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 89% | 92% |
| Over 1.5 | 64% | 69% |
| Over 2.5 | 50% | 53% |
| Over 3.5 | 33% | 28% |
| Over 4.5 | 8% | 8% |
| Niet gescoord | 11% | 8% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Pisa | Napoli |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 86% | 64% |
| Over 1.5 | 53% | 31% |
| Over 2.5 | 25% | 6% |
| Over 3.5 | 11% | 2% |
| Over 4.5 | 4% | 0% |
| Clean Sheets | 14% | 36% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
A. Šemper
1.61
Tg/Wedstrijd
37
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
V. Milinković-Savić
0.89
Tg/Wedstrijd
24
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Pisa | Napoli | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 67% | 67% | 67% |
| Over 7 | 56% | 50% | 53% |
| Over 8 | 50% | 33% | 42% |
| Over 9 | 44% | 22% | 33% |
| Over 10 | 22% | 17% | 20% |
| Over 11 | 6% | 11% | 9% |
| Over 12 | 6% | 11% | 9% |
| Over 13 | 6% | 6% | 6% |
Verwacht totaal: 3.69 + 5.53 = 9.2
Hoekschoppen analyse
Pisa
| Overall | 3.69 |
| Thuis | 3.94 |
| Uit | 3.44 |
Verwacht totaal
9.2
hoekschoppen
Napoli
| Overall | 5.53 |
| Thuis | 6.44 |
| Uit | 4.61 |
Blessures & schorsingen Pisa
R. BozhinovRode kaart (geschorst)
D. DenoonEnkelblessure
F. LoyolaRode kaart (geschorst)
F. CoppolaTwijfelachtig: Spierblessure
C. StengsTwijfelachtig: Buiten de wedstrijdselectie
M. TramoniTwijfelachtig: Spierblessure
Blessures & schorsingen Napoli
R. LukakuHeupblessure
M. PolitanoGeschorst (gele kaarten)
David NeresTwijfelachtig: Enkelblessure
Topscorer – Pisa
S. Moreo
6
Doelpunten
1
Assists
1.2
Schoten/W
0.5
SoD/W
Topscorer – Napoli
R. Højlund
10
Doelpunten
4
Assists
1.4
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Pisa | Napoli | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 9.78 | 13.28 | 11.53 |
| Schotconversie | 7% | 11% | 9% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 2.83 | 4.67 | 3.75 |
| Schoten naast per wedstrijd | 6.94 | 8.61 | 7.78 |
| Schoten per goal | 14.08 | 8.85 | 11.47 |
| Meer dan 10,5 schoten | 42% | 69% | 56% |
| Meer dan 11,5 schoten | 31% | 61% | 46% |
| Meer dan 12,5 schoten | 22% | 53% | 38% |
| Meer dan 13,5 schoten | 19% | 47% | 33% |
| Meer dan 14,5 schoten | 11% | 31% | 21% |
| Meer dan 15,5 schoten | 3% | 28% | 16% |
| Schoten op doel 3,5+ | 28% | 72% | 50% |
| Schoten op doel 4,5+ | 22% | 53% | 38% |
| Schoten op doel 5,5+ | 19% | 33% | 26% |
| Schoten op doel 6,5+ | 6% | 19% | 13% |
Schoten per speler
Pisa
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| M'Bala Nzola | 1.3 | 0.4 | 16 |
| S. Moreo | 1.2 | 0.5 | 35 |
| M. Tramoni | 0.8 | 0.3 | 27 |
| I. Touré | 0.7 | 0.3 | 31 |
| R. Durosinmi | 0.7 | 0.4 | 12 |
| F. Stojilković | 0.6 | 0.3 | 11 |
| H. Meister | 0.6 | 0.3 | 27 |
| A. Caracciolo | 0.6 | 0.2 | 34 |
Napoli
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| S. McTominay | 2.2 | 1.1 | 31 |
| Alisson Santos | 1.8 | 1.3 | 12 |
| M. Folorunsho | 1.5 | 0.3 | 4 |
| R. Højlund | 1.4 | 0.7 | 31 |
| K. De Bruyne | 1.2 | 0.7 | 16 |
| A. Zambo Anguissa | 1.1 | 0.5 | 18 |
| M. Politano | 1 | 0.4 | 33 |
| G. Di Lorenzo | 0.9 | 0.4 | 24 |
Schoten
Totaal schoten
9.8
13.3
Pisa
Napoli
Schoten op doel
2.8
4.7
Pisa
Napoli
Onderlinge resultaten Pisa - Napoli
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 22/09/2025 | Napoli - Pisa | 3-2 | ✓ | 5 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Internazionale | 36 | 27 | 4 | 5 | 85 | 31 | +54 | 85 |
| 2 | Napoli | 36 | 21 | 7 | 8 | 54 | 36 | +18 | 70 |
| 3 | Juventus | 36 | 19 | 11 | 6 | 59 | 30 | +29 | 68 |
| 4 | AS Roma | 36 | 21 | 4 | 11 | 55 | 31 | +24 | 67 |
| 5 | AC Milan | 36 | 19 | 10 | 7 | 50 | 32 | +18 | 67 |
| 6 | Como | 36 | 18 | 11 | 7 | 60 | 28 | +32 | 65 |
| 7 | Atalanta | 36 | 15 | 13 | 8 | 50 | 34 | +16 | 58 |
| 8 | Bologna | 36 | 15 | 7 | 14 | 45 | 43 | +2 | 52 |
| 9 | Lazio | 36 | 13 | 12 | 11 | 39 | 37 | +2 | 51 |
| 10 | Udinese | 36 | 14 | 8 | 14 | 45 | 46 | -1 | 50 |
| 11 | Sassuolo | 36 | 14 | 7 | 15 | 44 | 46 | -2 | 49 |
| 12 | Torino | 36 | 12 | 8 | 16 | 41 | 59 | -18 | 44 |
| 13 | Parma | 36 | 10 | 12 | 14 | 27 | 45 | -18 | 42 |
| 14 | Genoa | 36 | 10 | 11 | 15 | 40 | 48 | -8 | 41 |
| 15 | Fiorentina | 36 | 8 | 14 | 14 | 38 | 49 | -11 | 38 |
| 16 | Cagliari | 36 | 9 | 10 | 17 | 36 | 51 | -15 | 37 |
| 17 | Lecce | 36 | 8 | 8 | 20 | 24 | 48 | -24 | 32 |
| 18 | Cremonese | 36 | 7 | 10 | 19 | 30 | 53 | -23 | 31 |
| 19 | Hellas Verona | 36 | 3 | 11 | 22 | 24 | 58 | -34 | 20 |
| 20 | Pisa | 36 | 2 | 12 | 22 | 25 | 66 | -41 | 18 |
