WWGWW
Inter
Inter - Hellas VeronaStatistieken, H2H & xG
VVGGV
Hellas Verona
Head to Head
22 wedstrijden3.18
Avg Goals
50%
BTTS
82%
Over 1.5
68%
Over 2.5
36%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Inter | Statistiek | Hellas Verona |
|---|---|---|
| 2.36 | ⚽ Doelpunten | 0.67 |
| 0.86 | 🥅 Tegengoals | 1.61 |
| 1.94 | ⚡ xG | 1.22 |
| 17.3 | 🔫 Schoten | 11.1 |
| 6.1 | 🎯 Schoten op doel | 3.7 |
| 6.3 | 🚩 Corners | 3.9 |
| 44% | 🤝 BTTS | 47% |
| 56% | 📊 Over 2.5 % | 53% |
| 50% | 🧤 Clean sheet % | 17% |
| 56% | 🧤 Gescoord in beide helften | 11% |
| 60% | ⚽ Balbezit | 41% |
| 13.2 | 🟨 Overtredingen | 16 |
Inter
36 gespeeld · 85 pts · #1
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWGWW | 2.60 |
| Thuis | WGWWW | 2.60 |
| Uit | VGWGW | 1.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 75% | 78% | 72% |
| Gem. goals | 3.22 | 3.55 | 2.89 |
| Voor | 2.36 | 2.72 | 2 |
| Tegen | 0.86 | 0.83 | 0.89 |
| BTTS | 44% | 50% | 39% |
| De '0' | 50% | 44% | 56% |
| Niet gescoord | 6% | 6% | 6% |
| xG | 1.94 | 2.09 | 1.79 |
| xG tegen | 1.02 | 0.99 | 1.04 |
Hellas Verona
36 gespeeld · 20 pts · #19
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVGGV | 0.40 |
| Thuis | VVVGV | 0.20 |
| Uit | VWVVG | 0.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 8% | 6% | 11% |
| Gem. goals | 2.28 | 2.11 | 2.45 |
| Voor | 0.67 | 0.67 | 0.67 |
| Tegen | 1.61 | 1.44 | 1.78 |
| BTTS | 47% | 44% | 50% |
| De '0' | 17% | 17% | 17% |
| Niet gescoord | 53% | 56% | 50% |
| xG | 1.22 | 1.26 | 1.19 |
| xG tegen | 1.44 | 1.31 | 1.58 |
Voorspellingen voor Inter – Hellas Verona
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Inter wint FT Resultaat | 57% | 1.77 | 1.20 | -32.17 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 23% | 4.33 | 7.00 | +61.61 | Ja |
| Hellas Verona wint FT Resultaat | 20% | 4.90 | 14.50 | +195.65 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 80% | 1.26 | 1.10 | -12.43 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 43% | 2.30 | 4.75 | +106.53 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 95% | 1.05 | 1.02 | -3.07 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 84% | 1.19 | 1.14 | -4.19 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 62% | 1.60 | 1.44 | -10.24 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 40% | 2.49 | 2.33 | -6.59 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 22% | 4.50 | 4.10 | -8.94 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 5% | 20.12 | 19.00 | -5.57 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 16% | 6.27 | 5.00 | -20.20 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 38% | 2.65 | 2.60 | -2.06 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 60% | 1.67 | 1.62 | -2.95 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 78% | 1.29 | 1.25 | -2.76 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 61% | 1.64 | 2.09 | +27.57 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 39% | 2.57 | 1.73 | -32.60 | Nee |
| BTTS & Winst Inter Combinatie | 31% | 3.28 | 2.76 | -15.76 | Nee |
| BTTS & Winst Hellas Verona Combinatie | 12% | 8.06 | 20.25 | +151.30 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 81% | 1.24 | 1.22 | -1.67 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 70% | 1.43 | 1.44 | +0.80 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 58% | 1.73 | 2.01 | +16.38 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 45% | 2.20 | 2.25 | +2.15 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 34% | 2.96 | 2.97 | +0.39 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 19% | 5.15 | 3.50 | -32.10 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 30% | 3.33 | 2.51 | -24.70 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 42% | 2.38 | 1.92 | -19.17 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 55% | 1.83 | 1.54 | -15.92 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 66% | 1.51 | 1.30 | -13.94 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Inter Clean Sheet Clean Sheet | 31% | 3.23 | 1.75 | -45.78 | Nee |
| Hellas Verona Clean Sheet Clean Sheet | 13% | 7.72 | 9.50 | +23.08 | Ja |
| Inter scoort eerst Eerste Goal | 61% | 1.64 | 1.22 | -25.58 | Nee |
| Hellas Verona scoort eerst Eerste Goal | 35% | 2.86 | 4.41 | +54.35 | Ja |
| Inter wint nil Win to Nil | 26% | 3.85 | 1.90 | -50.59 | Nee |
| Hellas Verona wint nil Win to Nil | 8% | 12.53 | 26.00 | +107.50 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Inter
Advies: Winner : Inter
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
2.60
VORM LAATSTE 5
0.40
2.60
H2H LAATSTE 5
0.20
2.44
THUIS-/UIT PPG
0.67
1.94
XG (THUIS/UIT)
1.22
1.10
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.54
6.1
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.7
44%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
17%
67%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
61%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Inter | Hellas Verona | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 83% | 91.5% |
| Over 1.5 | 83% | 67% | 75% |
| Over 2.5 | 56% | 53% | 54.5% |
| Over 3.5 | 36% | 22% | 29% |
| Over 4.5 | 22% | 3% | 12.5% |
| BTTS | 44% | 47% | 45.5% |
| BTTS & Win | 30.5% | 12.4% | 21.5% |
| BTTS & Draw | 11% | 14% | 12.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 50.5% | 50.5% | 50.5% |
| BTTS No & Over 2.5 | 17% | 14% | 15.5% |
Trends
- Inter Milan pakte 13 punten uit de laatste 5 duels (gemiddeld 2.6 per wedstrijd), BTTS viel maar in 2 daarvan en ze maakten 14 goals in die reeks.
- Inter Milan is in bloedvorm in eigen huis met 3 thuiszeges op rij.
- Inter Milan is thuis al 11 wedstrijden ongeslagen en wil die reeks verlengen.
- Hellas Verona moet achterin top zijn, want Inter Milan scoorde in de laatste 11 thuisduels en bleef dit seizoen in 1 thuiswedstrijd zonder goal.
- Inter Milan is al 8 wedstrijden ongeslagen en won 4 van de laatste 5 duels.
- Reken op goals: in de laatste 8 wedstrijden van Inter Milan vielen er telkens 2 goals of meer.
Trends
- Hellas Verona pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) slechts 2 punten, gemiddeld 0.4 per wedstrijd; BTTS viel in maar 2 van die potjes en Hellas Verona scoorde daarin 2 keer.
- Hellas Verona wacht al 5 wedstrijden op een zege, met 2 gelijke spelen en 3 nederlagen.
- Voorin loopt het stroef bij Hellas Verona: in 3 van de laatste 5 duels kwamen ze niet tot scoren.
- Hellas Verona bleef dit seizoen in 19 wedstrijden droog (53%); in de laatste 5 duels maakten ze bovendien maar 2 goals.
- In slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden van Hellas Verona scoorden beide teams en in die reeks wonnen ze 0 keer; over het hele seizoen staat BTTS op 17/36 duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.6
W
G
W
W
W
Vorm – Uit
0.8
V
W
V
V
G
Inter
Inter
2 - 0
Parma
Inter
3 - 0
Cagliari
Inter
5 - 2
Roma
Inter
1 - 1
Atalanta
Inter
2 - 0
Genoa
Hellas Verona
Juventus
1 - 1
Hellas Verona
Torino
2 - 1
Hellas Verona
Atalanta
1 - 0
Hellas Verona
Bologna
1 - 2
Hellas Verona
Sassuolo
3 - 0
Hellas Verona
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Lautaro Martínez
xG 17.20
Goals 17
-0.20
Marcus Thuram
xG 13.62
Goals 13
-0.62
Hakan Çalhanoğlu
xG 9.07
Goals 9
-0.07
xG vs Goals
Gift Orban
xG 10.43
Goals 7
-3.43
Giovane Santana do Nascimento
xG 6.25
Goals 3
-3.25
Kieran Bowie
xG 3.64
Goals 3
-0.64
Gaat Inter scoren?
94%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Inter scoort.
17%
clean sheet uit
Gaat Hellas Verona scoren?
44%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Hellas Verona scoort.
50%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Inter | Hellas Verona |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 83% |
| Over 1.5 | 83% | 67% |
| Over 2.5 | 56% | 53% |
| Over 3.5 | 36% | 22% |
| Over 4.5 | 22% | 3% |
| Niet gescoord | 0% | 17% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Inter | Hellas Verona |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 50% | 83% |
| Over 1.5 | 25% | 50% |
| Over 2.5 | 8% | 22% |
| Over 3.5 | 3% | 6% |
| Over 4.5 | 0% | 2% |
| Clean Sheets | 50% | 17% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Y. Sommer
0.94
Tg/Wedstrijd
30
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
L. Montipò
1.55
Tg/Wedstrijd
51
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Inter | Hellas Verona | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 78% | 78% | 78% |
| Over 7 | 78% | 72% | 75% |
| Over 8 | 72% | 67% | 70% |
| Over 9 | 72% | 33% | 53% |
| Over 10 | 61% | 28% | 45% |
| Over 11 | 39% | 17% | 28% |
| Over 12 | 28% | 17% | 23% |
| Over 13 | 17% | 6% | 12% |
| Over 14 | 6% | 6% | 6% |
Verwacht totaal: 6.31 + 3.94 = 10.3
Hoekschoppen analyse
Inter
| Overall | 6.31 |
| Thuis | 7.22 |
| Uit | 5.39 |
Verwacht totaal
10.3
hoekschoppen
Hellas Verona
| Overall | 3.94 |
| Thuis | 4.78 |
| Uit | 3.11 |
Blessures & schorsingen Inter
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Hellas Verona
A. Bella-KotchapSchouderblessure
D. MosqueraKnieblessure
C. NiasseBlessure
G. OrbanBuiten de wedstrijdselectie
D. OyegokeBlessure
S. SerdarKnieblessure
Topscorer – Inter
Lautaro Martínez
17
Doelpunten
6
Assists
2.4
Schoten/W
1.3
SoD/W
Topscorer – Hellas Verona
G. Orban
7
Doelpunten
2
Assists
2.2
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Inter | Hellas Verona | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 17.28 | 11.11 | 14.20 |
| Schotconversie | 14% | 6% | 10% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6.06 | 3.69 | 4.88 |
| Schoten naast per wedstrijd | 11.22 | 7.42 | 9.32 |
| Schoten per goal | 7.32 | 16.67 | 12.00 |
| Meer dan 10,5 schoten | 94% | 56% | 75% |
| Meer dan 11,5 schoten | 89% | 47% | 68% |
| Meer dan 12,5 schoten | 81% | 33% | 57% |
| Meer dan 13,5 schoten | 78% | 22% | 50% |
| Meer dan 14,5 schoten | 64% | 19% | 42% |
| Meer dan 15,5 schoten | 56% | 11% | 34% |
| Schoten op doel 3,5+ | 83% | 42% | 63% |
| Schoten op doel 4,5+ | 67% | 25% | 46% |
| Schoten op doel 5,5+ | 47% | 17% | 32% |
| Schoten op doel 6,5+ | 36% | 14% | 25% |
Schoten per speler
Inter
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Lautaro Martínez | 2.4 | 1.3 | 28 |
| M. Thuram | 1.9 | 1 | 29 |
| H. Çalhanoğlu | 1.7 | 0.8 | 22 |
| F. Dimarco | 1.3 | 0.6 | 33 |
| S. Esposito | 1.3 | — | 4 |
| F. Esposito | 1.2 | 0.7 | 33 |
| B. Pavard | 1 | 1 | 1 |
| M. Mosconi | 1 | — | 1 |
Hellas Verona
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| G. Orban | 2.2 | 1 | 28 |
| Giovane | 1.7 | 1.2 | 21 |
| K. Bowie | 1.7 | 0.7 | 12 |
| Jesús Santiago | 1 | 0.5 | 2 |
| Fallou Cham | 0.8 | 0.3 | 6 |
| N. Valentini | 0.7 | 0.3 | 19 |
| T. Suslov | 0.7 | 0.3 | 9 |
| S. Serdar | 0.7 | 0.4 | 20 |
Schoten
Totaal schoten
17.3
11.1
Inter
Hellas Verona
Schoten op doel
6.1
3.7
Inter
Hellas Verona
Onderlinge resultaten Inter - Hellas Verona
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 02/11/2025 | Hellas Verona - Inter | 1-2 | ✓ | 3 |
| 03/05/2025 | Inter - Hellas Verona | 1-0 | ✗ | 1 |
| 23/11/2024 | Hellas Verona - Inter | 0-5 | ✗ | 5 |
| 26/05/2024 | Hellas Verona - Inter | 2-2 | ✓ | 4 |
| 06/01/2024 | Inter - Hellas Verona | 2-1 | ✓ | 3 |
| 03/05/2023 | Hellas Verona - Inter | 0-6 | ✗ | 6 |
| 14/01/2023 | Inter - Hellas Verona | 1-0 | ✗ | 1 |
| 09/04/2022 | Inter - Hellas Verona | 2-0 | ✗ | 2 |
| 27/08/2021 | Hellas Verona - Inter | 1-3 | ✓ | 4 |
| 25/04/2021 | Inter - Hellas Verona | 1-0 | ✗ | 1 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Internazionale | 36 | 27 | 4 | 5 | 85 | 31 | +54 | 85 |
| 2 | Napoli | 36 | 21 | 7 | 8 | 54 | 36 | +18 | 70 |
| 3 | Juventus | 36 | 19 | 11 | 6 | 59 | 30 | +29 | 68 |
| 4 | AS Roma | 36 | 21 | 4 | 11 | 55 | 31 | +24 | 67 |
| 5 | AC Milan | 36 | 19 | 10 | 7 | 50 | 32 | +18 | 67 |
| 6 | Como | 36 | 18 | 11 | 7 | 60 | 28 | +32 | 65 |
| 7 | Atalanta | 36 | 15 | 13 | 8 | 50 | 34 | +16 | 58 |
| 8 | Bologna | 36 | 15 | 7 | 14 | 45 | 43 | +2 | 52 |
| 9 | Lazio | 36 | 13 | 12 | 11 | 39 | 37 | +2 | 51 |
| 10 | Udinese | 36 | 14 | 8 | 14 | 45 | 46 | -1 | 50 |
| 11 | Sassuolo | 36 | 14 | 7 | 15 | 44 | 46 | -2 | 49 |
| 12 | Torino | 36 | 12 | 8 | 16 | 41 | 59 | -18 | 44 |
| 13 | Parma | 36 | 10 | 12 | 14 | 27 | 45 | -18 | 42 |
| 14 | Genoa | 36 | 10 | 11 | 15 | 40 | 48 | -8 | 41 |
| 15 | Fiorentina | 36 | 8 | 14 | 14 | 38 | 49 | -11 | 38 |
| 16 | Cagliari | 36 | 9 | 10 | 17 | 36 | 51 | -15 | 37 |
| 17 | Lecce | 36 | 8 | 8 | 20 | 24 | 48 | -24 | 32 |
| 18 | Cremonese | 36 | 7 | 10 | 19 | 30 | 53 | -23 | 31 |
| 19 | Hellas Verona | 36 | 3 | 11 | 22 | 24 | 58 | -34 | 20 |
| 20 | Pisa | 36 | 2 | 12 | 22 | 25 | 66 | -41 | 18 |
