GVVGW
Mjällby
Mjällby - Inter Club d'EscaldesUitslag, statistieken & xG
WWWWV
Inter Club d'Escaldes
Statistieken en doelpuntenmakers
Mjällby
54'
J. Bergstrom
65'
A. Noren
2 - 0
Rust (0 - 0)
Inter Club d'Escaldes
1.56
xG
0.79
44%
Balbezit
56%
13
Schoten
9
7
Schoten op doel
0
6
Schoten naast
9
6
Hoekschoppen
3
9
Overtredingen
14
2
Buitenspel
1
3
Gele kaarten
1
0
Rode kaarten
0
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Mjällby | Statistiek | Inter Club d'Escaldes |
|---|---|---|
| 0.6 | ⚽ Doelpunten | 2.2 |
| 2 | 🥅 Tegengoals | 0.6 |
| 1.26 | ⚡ xG | 1.9 |
| 10.5 | 🔫 Schoten | 13.7 |
| 4 | 🎯 Schoten op doel | 5.8 |
| 5.1 | 🚩 Corners | 7 |
| 40% | 🤝 BTTS | 20% |
| 40% | 📊 Over 2.5 % | 60% |
| 10% | 🧤 Clean sheet % | 70% |
| 0% | 🧤 Gescoord in beide helften | 60% |
| 45% | ⚽ Balbezit | 58% |
| 15 | 🟨 Overtredingen | 15.6 |
Mjällby
10 wedstrijden (laatste 10) · 6 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVVGW | 1.00 |
| Thuis | VVVGW | 0.80 |
| Uit | VVGGV | 0.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 10% | 20% | 0% |
| Gem. goals | 2.6 | 2.8 | 2.4 |
| Voor | 0.6 | 0.8 | 0.4 |
| Tegen | 2 | 2 | 2 |
| BTTS | 40% | 40% | 40% |
| De '0' | 10% | 20% | 0% |
| Niet gescoord | 50% | 40% | 60% |
| xG | 1.26 | 1.49 | 1.04 |
| xG tegen | 1.6 | 1.46 | 1.74 |
Inter Club d'Escaldes
10 wedstrijden (laatste 10) · 21 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWWV | 2.40 |
| Thuis | WGWWW | 2.60 |
| Uit | WGGWV | 1.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 60% | 80% | 40% |
| Gem. goals | 2.8 | 2 | 3.6 |
| Voor | 2.2 | 2 | 2.4 |
| Tegen | 0.6 | — | 1.2 |
| BTTS | 20% | 0% | 40% |
| De '0' | 70% | 100% | 40% |
| Niet gescoord | 20% | 20% | 20% |
| xG | 1.9 | 1.95 | 1.85 |
| xG tegen | 1.02 | 0.83 | 1.22 |
Voorspellingen voor Mjällby – Inter Club d'Escaldes
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Mjällby wint FT Resultaat | 15% | 6.67 | 1.39 | -79.15 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 35% | 2.86 | 4.70 | +64.50 | Ja |
| Inter Club d'Escaldes wint FT Resultaat | 50% | 2.00 | 7.00 | +250.00 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 50% | 2.00 | 1.18 | -41.00 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 85% | 1.18 | 3.10 | +163.50 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.03 | +3.00 | Ja |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 38% | 2.63 | 1.18 | -55.16 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 25% | 4.00 | 1.65 | -58.75 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 25% | 4.00 | 2.68 | -33.00 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 10% | 10.00 | 5.20 | -48.00 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 0% | – | 12.80 | – | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 62% | 1.61 | 3.90 | +141.80 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 75% | 1.33 | 2.10 | +57.50 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 75% | 1.33 | 1.40 | +5.00 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 90% | 1.11 | 1.13 | +1.70 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 13% | 7.69 | 1.95 | -74.65 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 87% | 1.15 | 1.75 | +52.25 | Ja |
| BTTS & Winst Mjällby Combinatie | 0% | – | 3.17 | – | Nee |
| BTTS & Winst Inter Club d'Escaldes Combinatie | 0% | – | 13.50 | – | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 83% | 1.21 | 1.26 | +4.45 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 73% | 1.37 | 1.50 | +9.65 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 62% | 1.63 | 1.88 | +15.62 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 49% | 2.03 | 2.44 | +20.05 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 37% | 2.68 | 3.28 | +22.34 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 17% | 5.85 | 3.20 | -45.28 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 27% | 3.72 | 2.31 | -37.86 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 39% | 2.60 | 1.80 | -30.70 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 51% | 1.97 | 1.46 | -25.83 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 63% | 1.59 | 1.25 | -21.63 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Mjällby Clean Sheet Clean Sheet | 20% | 5.00 | – | – | Nee |
| Inter Club d'Escaldes Clean Sheet Clean Sheet | 40% | 2.50 | – | – | Nee |
| Mjällby wint nil Win to Nil | 3% | 33.33 | 2.25 | -93.25 | Nee |
| Inter Club d'Escaldes wint nil Win to Nil | 20% | 5.00 | 13.00 | +160.00 | Ja |
AI voorspelling
Advies: No predictions available
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
33%
WINSTKANS
33%
0.60
VORM LAATSTE 5
2.40
0.80
THUIS-/UIT PPG
1.60
1.26
XG (THUIS/UIT)
1.90
1.60
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.02
4.0
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.8
20%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
40%
40%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
80%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Mjällby | Inter Club d'Escaldes | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 90% | 95% |
| Over 1.5 | 90% | 90% | 90% |
| Over 2.5 | 40% | 60% | 50% |
| Over 3.5 | 20% | 40% | 30% |
| Over 4.5 | 10% | 0% | 10% |
| BTTS | 40% | 20% | 30% |
| BTTS & Draw | 30% | 20% | 25% |
| BTTS & Over 2.5 | 10% | 20% | 15% |
| BTTS No & Over 2.5 | 30% | 40% | 35% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
0.8
V
V
V
G
W
Vorm – Uit
1.6
W
G
G
W
V
Mjällby
Mjällby
1 - 1
Degerfors IF
Mjällby
0 - 3
Gais
Mjällby
1 - 4
IFK Goteborg
Mjällby
0 - 2
Djurgardens IF
Mjällby
0 - 1
Red Bull Salzburg
Inter Club d'Escaldes
Ordino
0 - 4
Inter Club d'Escaldes
Rodez
2 - 0
Inter Club d'Escaldes
Esperança d'Andorra
2 - 2
Inter Club d'Escaldes
Drita
2 - 2
Inter Club d'Escaldes
Flora Tallinn
0 - 4
Inter Club d'Escaldes
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
Gaat Mjällby scoren?
60%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Mjällby scoort.
40%
clean sheet uit
Gaat Inter Club d'Escaldes scoren?
20%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Inter Club d'Escaldes scoort.
80%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Mjällby | Inter Club d'Escaldes |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 90% |
| Over 1.5 | 90% | 90% |
| Over 2.5 | 40% | 60% |
| Over 3.5 | 20% | 40% |
| Over 4.5 | 10% | 0% |
| Niet gescoord | 0% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Mjällby | Inter Club d'Escaldes |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 30% |
| Over 1.5 | 50% | 30% |
| Over 2.5 | 40% | 2% |
| Over 3.5 | 20% | 0% |
| Over 4.5 | 5% | 0% |
| Clean Sheets | 10% | 70% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Robin Wallinder
1.5
Tg/Wedstrijd
9
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
J
J. Diaz
0
Tg/Wedstrijd
0
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Mjällby | Inter Club d'Escaldes | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 60% | 80% | 70% |
| Over 7 | 60% | 80% | 70% |
| Over 8 | 60% | 80% | 70% |
| Over 9 | 40% | 40% | 40% |
| Over 10 | 40% | 20% | 30% |
| Over 11 | 40% | 20% | 30% |
| Over 12 | 20% | 20% | 20% |
| Over 13 | 20% | 20% | 20% |
| Over 14 | 0% | 20% | 10% |
Verwacht totaal: 5.1 + 7 = 12.1
Hoekschoppen analyse
Mjällby
| Overall | 5.1 |
| Thuis | 4.4 |
| Uit | 5.8 |
Verwacht totaal
12.1
hoekschoppen
Inter Club d'Escaldes
| Overall | 7 |
| Thuis | 7.8 |
| Uit | 6.2 |
Blessures & schorsingen Mjällby
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Inter Club d'Escaldes
Geen meldingen.
Topscorer – Mjällby
J. Bergström
2
Doelpunten
0
Assists
1.4
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorer – Inter Club d'Escaldes
F
F. Chouaib
4
Doelpunten
0
Assists
—
Schoten/W
—
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Mjällby | Inter Club d'Escaldes | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 10.50 | 13.70 | 12.10 |
| Schotconversie | 6% | 16% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.00 | 5.80 | 4.90 |
| Schoten naast per wedstrijd | 6.50 | 7.90 | 7.20 |
| Schoten per goal | 17.50 | 6.23 | 11.87 |
| Meer dan 10,5 schoten | 70% | 60% | 65% |
| Meer dan 11,5 schoten | 60% | 50% | 55% |
| Meer dan 12,5 schoten | 50% | 40% | 45% |
| Meer dan 13,5 schoten | 20% | 40% | 30% |
| Meer dan 14,5 schoten | 20% | 40% | 30% |
| Meer dan 15,5 schoten | 0% | 40% | 20% |
| Schoten op doel 3,5+ | 60% | 80% | 70% |
| Schoten op doel 4,5+ | 40% | 50% | 45% |
| Schoten op doel 5,5+ | 30% | 40% | 35% |
| Schoten op doel 6,5+ | 30% | 30% | 30% |
Schoten per speler
Mjällby
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Ali Youssef | 3.2 | 1.6 | 5 |
| J. Bergström | 1.4 | 0.7 | 9 |
| Á. Samuelsen | 1 | 0.4 | 5 |
| A. Norén | 0.6 | 0.4 | 8 |
| J. Kjær | 0.6 | 0.2 | 9 |
| M. Agnarsson | 0.5 | — | 2 |
| M. Nielsen | 0.4 | 0.3 | 9 |
| T. Pettersson | 0.4 | 0.1 | 8 |
Inter Club d'Escaldes
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|
Schoten
Totaal schoten
10.5
13.7
Mjällby
Inter Club d'Escaldes
Schoten op doel
4
5.8
Mjällby
Inter Club d'Escaldes