WWWWW
CS U Craiova
CS U Craiova - GetafeStatistieken, H2H & xG
GGVWV
Getafe
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| CS U Craiova | Statistiek | Getafe |
|---|---|---|
| 1.9 | ⚽ Doelpunten | 0.8 |
| 0.6 | 🥅 Tegengoals | 1.3 |
| 2.05 | ⚡ xG | 1.19 |
| 17.8 | 🔫 Schoten | 10.7 |
| 6.8 | 🎯 Schoten op doel | 2.9 |
| 5.1 | 🚩 Corners | 3.8 |
| 50% | 🤝 BTTS | 40% |
| 40% | 📊 Over 2.5 % | 40% |
| 40% | 🧤 Clean sheet % | 20% |
| 20% | 🧤 Gescoord in beide helften | 10% |
| 55% | ⚽ Balbezit | 40% |
| 10.4 | 🟨 Overtredingen | 14.6 |
CS U Craiova
10 wedstrijden (laatste 10) · 21 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWWW | 3.00 |
| Thuis | GWWW | 2.50 |
| Uit | VGWWW | 2.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 60% | 75% | 50% |
| Gem. goals | 2.5 | 3.75 | 1.67 |
| Voor | 1.9 | 3.25 | 1 |
| Tegen | 0.6 | 0.5 | 0.67 |
| BTTS | 50% | 50% | 50% |
| De '0' | 40% | 50% | 33% |
| Niet gescoord | 10% | 0% | 17% |
| xG | 2.05 | 2.32 | 1.87 |
| xG tegen | 1.11 | 0.83 | 1.29 |
Getafe
10 wedstrijden (laatste 10) · 11 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GGVWV | 1.00 |
| Thuis | WWGGW | 2.20 |
| Uit | VVVVV | — |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 30% | 60% | 0% |
| Gem. goals | 2.1 | 2 | 2.2 |
| Voor | 0.8 | 1.4 | 0.2 |
| Tegen | 1.3 | 0.6 | 2 |
| BTTS | 40% | 60% | 20% |
| De '0' | 20% | 40% | 0% |
| Niet gescoord | 40% | 0% | 80% |
| xG | 1.19 | 1.46 | 0.91 |
| xG tegen | 1.53 | 1.13 | 1.93 |
Voorspellingen voor CS U Craiova – Getafe
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| CS U Craiova wint FT Resultaat | 68% | 1.48 | 3.19 | +115.32 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 3% | 40.00 | 3.40 | -91.50 | Nee |
| Getafe wint FT Resultaat | 30% | 3.33 | 2.25 | -32.50 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 70% | 1.43 | 1.30 | -9.00 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 33% | 3.08 | 1.33 | -56.78 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.07 | +7.00 | Ja |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.40 | -30.00 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 2.27 | +13.50 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 25% | 4.00 | 4.09 | +2.25 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 13% | 8.00 | 9.00 | +12.50 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 0% | – | 7.40 | – | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 2.88 | +44.00 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.64 | -18.00 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 75% | 1.33 | 1.20 | -10.00 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 88% | 1.14 | 1.06 | -7.25 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 50% | 2.00 | 2.00 | +0.00 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 50% | 2.00 | 1.83 | -8.50 | Nee |
| BTTS & Winst CS U Craiova Combinatie | 20% | 5.00 | 6.93 | +38.60 | Ja |
| BTTS & Winst Getafe Combinatie | 10% | 10.00 | 5.33 | -46.70 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 79% | 1.27 | 1.34 | +5.73 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 68% | 1.47 | 1.64 | +11.19 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 56% | 1.80 | 2.06 | +14.33 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 43% | 2.33 | 2.80 | +20.12 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 32% | 3.17 | 3.90 | +22.85 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 21% | 4.74 | 2.85 | -39.86 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 32% | 3.11 | 2.10 | -32.38 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 45% | 2.25 | 1.63 | -27.47 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 57% | 1.75 | 1.35 | -22.91 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 69% | 1.46 | 1.19 | -18.48 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| CS U Craiova Clean Sheet Clean Sheet | 50% | 2.00 | – | – | Nee |
| CS U Craiova wint nil Win to Nil | 34% | 2.96 | 5.00 | +69.00 | Ja |
| Getafe wint nil Win to Nil | 0% | – | 3.60 | – | Nee |
AI voorspelling
Advies: No predictions available
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
33%
WINSTKANS
33%
3.00
VORM LAATSTE 5
1.00
2.50
THUIS-/UIT PPG
0.00
2.05
XG (THUIS/UIT)
1.19
1.11
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.53
6.8
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
2.9
50%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
20%
75%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
60%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | CS U Craiova | Getafe | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 70% | 60% | 65% |
| Over 2.5 | 40% | 40% | 40% |
| Over 3.5 | 30% | 10% | 20% |
| Over 4.5 | 10% | 0% | 10% |
| BTTS | 50% | 40% | 45% |
| BTTS & Win | 20% | 10% | 15% |
| BTTS & Draw | 30% | 20% | 25% |
| BTTS & Over 2.5 | 20% | 20% | 20% |
| BTTS No & Over 2.5 | 20% | 20% | 20% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.5
G
W
W
W
Vorm – Uit
0
V
V
V
V
V
CS U Craiova
CS U Craiova
5 - 0
FCSB
CS U Craiova
4 - 0
Universitatea Cluj
CS U Craiova
3 - 1
FC Voluntari
CS U Craiova
1 - 1
Ararat-Armenia
CS U Craiova
2 - 1
KuPS
Getafe
Barcelona
3 - 0
Getafe
Real Betis
1 - 0
Getafe
Osasuna
1 - 0
Getafe
FK Partizan
2 - 1
Getafe
Alaves
3 - 0
Getafe
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
xG vs Goals
Enes Ünal
xG 6.93
Goals 3
-3.93
Johan Mojica
xG 3.17
Goals 1
-2.17
Martín Satriano
xG 0.83
Goals 1
+0.17
Gaat CS U Craiova scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat CS U Craiova scoort.
20%
clean sheet uit
Gaat Getafe scoren?
50%
clean sheet thuis
Lage kans
Er is een lage kans dat Getafe scoort.
20%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | CS U Craiova | Getafe |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 70% | 60% |
| Over 2.5 | 40% | 40% |
| Over 3.5 | 30% | 10% |
| Over 4.5 | 10% | 0% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | CS U Craiova | Getafe |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 60% | 80% |
| Over 1.5 | 12% | 30% |
| Over 2.5 | 2% | 20% |
| Over 3.5 | 0% | 4% |
| Over 4.5 | 0% | 1% |
| Clean Sheets | 40% | 20% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
L. Popescu
0.14
Tg/Wedstrijd
1
Tegengoals
5
Clean Sheets
Keeper
David Soria
1.3
Tg/Wedstrijd
13
Tegengoals
2
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | CS U Craiova | Getafe | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 75% | 80% | 78% |
| Over 7 | 75% | 60% | 68% |
| Over 8 | 75% | 40% | 58% |
| Over 9 | 50% | 40% | 45% |
| Over 10 | 25% | 40% | 33% |
| Over 11 | 25% | 0% | 13% |
Verwacht totaal: 5.1 + 3.8 = 8.9
Hoekschoppen analyse
CS U Craiova
| Overall | 5.1 |
| Thuis | 6.5 |
| Uit | 4.17 |
Verwacht totaal
8.9
hoekschoppen
Getafe
| Overall | 3.8 |
| Thuis | 4 |
| Uit | 3.6 |
Blessures & schorsingen CS U Craiova
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Getafe
Geen meldingen.
Topscorer – CS U Craiova
S. Elisor
6
Doelpunten
0
Assists
1.3
Schoten/W
1.3
SoD/W
Topscorer – Getafe
Enes Ünal
3
Doelpunten
0
Assists
1.3
Schoten/W
0.6
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | CS U Craiova | Getafe | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 17.80 | 10.70 | 14.25 |
| Schotconversie | 11% | 7% | 9% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6.80 | 2.90 | 4.85 |
| Schoten naast per wedstrijd | 11.00 | 7.80 | 9.40 |
| Schoten per goal | 9.37 | 13.38 | 11.38 |
| Meer dan 10,5 schoten | 90% | 50% | 70% |
| Meer dan 11,5 schoten | 90% | 40% | 65% |
| Meer dan 12,5 schoten | 70% | 20% | 45% |
| Meer dan 13,5 schoten | 60% | 20% | 40% |
| Meer dan 14,5 schoten | 60% | 20% | 40% |
| Meer dan 15,5 schoten | 60% | 10% | 35% |
| Schoten op doel 3,5+ | 90% | 40% | 65% |
| Schoten op doel 4,5+ | 80% | 20% | 50% |
| Schoten op doel 5,5+ | 80% | 10% | 45% |
| Schoten op doel 6,5+ | 50% | 10% | 30% |
Schoten per speler
CS U Craiova
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| A. Al Hamlawi | 3.1 | 1.7 | 7 |
| A. Cicâldău | 1.9 | 1.1 | 8 |
| T. Băluță | 1.8 | 0.6 | 8 |
| D. Matei | 1.7 | 0.5 | 6 |
| Ș. Baiaram | 1.5 | 0.3 | 6 |
| S. Elisor | 1.3 | 1.3 | 3 |
| Monday Etim | 1.1 | 0.7 | 7 |
| S. Nsimba | 1 | 0.3 | 6 |
Getafe
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Ramón Terrats | 2.1 | 0.7 | 9 |
| Ivan Azón | 1.6 | 1 | 5 |
| Enes Ünal | 1.3 | 0.6 | 9 |
| Martín Satriano | 1.3 | 0.4 | 10 |
| Mario Martín | 1.2 | 0.3 | 6 |
| Johan Mojica | 0.8 | 0.1 | 9 |
| Andrés García | 0.8 | 0.2 | 9 |
| Francho Serrano | 0.4 | 0.1 | 8 |
Schoten
Totaal schoten
17.8
10.7
CS U Craiova
Getafe
Schoten op doel
6.8
2.9
CS U Craiova
Getafe