GWWWG
FC Twente
FC Twente - ThunStatistieken, H2H & xG
VVVWV
Thun
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| FC Twente | Statistiek | Thun |
|---|---|---|
| 2.3 | ⚽ Doelpunten | 2 |
| 1.2 | 🥅 Tegengoals | 2.5 |
| 2.48 | ⚡ xG | 1.55 |
| 21.7 | 🔫 Schoten | 14.2 |
| 8.2 | 🎯 Schoten op doel | 3.8 |
| 7.7 | 🚩 Corners | 5.6 |
| 70% | 🤝 BTTS | 60% |
| 60% | 📊 Over 2.5 % | 80% |
| 20% | 🧤 Clean sheet % | 20% |
| 40% | 🧤 Gescoord in beide helften | 60% |
| 59% | ⚽ Balbezit | 46% |
| 12.6 | 🟨 Overtredingen | 17.4 |
FC Twente
10 wedstrijden (laatste 10) · 21 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWWWG | 2.20 |
| Thuis | WVWWW | 2.40 |
| Uit | GWWGG | 1.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 60% | 80% | 40% |
| Gem. goals | 3.5 | 2.6 | 4.4 |
| Voor | 2.3 | 1.8 | 2.8 |
| Tegen | 1.2 | 0.8 | 1.6 |
| BTTS | 70% | 40% | 100% |
| De '0' | 20% | 40% | 0% |
| Niet gescoord | 10% | 20% | 0% |
| xG | 2.48 | 2.59 | 2.38 |
| xG tegen | 1.24 | 1.02 | 1.46 |
Thun
10 wedstrijden (laatste 10) · 11 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVVWV | 0.60 |
| Thuis | GGVV | 0.50 |
| Uit | VWVWV | 1.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 30% | 0% | 50% |
| Gem. goals | 4.5 | 2.75 | 5.67 |
| Voor | 2 | 1 | 2.67 |
| Tegen | 2.5 | 1.75 | 3 |
| BTTS | 60% | 50% | 67% |
| De '0' | 20% | 25% | 17% |
| Niet gescoord | 30% | 50% | 17% |
| xG | 1.55 | 1.72 | 1.41 |
| xG tegen | 1.72 | 1.42 | 1.96 |
Voorspellingen voor FC Twente – Thun
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| FC Twente wint FT Resultaat | 70% | 1.43 | 1.22 | -14.60 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 0% | – | 6.75 | – | Nee |
| Thun wint FT Resultaat | 40% | 2.50 | 10.00 | +300.00 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 70% | 1.43 | 1.10 | -23.00 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 40% | 2.50 | 4.33 | +73.20 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.01 | +1.00 | Ja |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 38% | 2.63 | 1.06 | -59.72 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 38% | 2.63 | 1.33 | -49.46 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 38% | 2.63 | 1.86 | -29.32 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 38% | 2.63 | 2.93 | +11.34 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 0% | – | 22.00 | – | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 62% | 1.61 | 7.50 | +365.00 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 62% | 1.61 | 3.25 | +101.50 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 62% | 1.61 | 1.92 | +19.04 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 62% | 1.61 | 1.38 | -14.44 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 25% | 4.00 | 1.75 | -56.25 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 75% | 1.33 | 2.00 | +50.00 | Ja |
| BTTS & Winst FC Twente Combinatie | 40% | 2.50 | 2.34 | -6.40 | Nee |
| BTTS & Winst Thun Combinatie | 20% | 5.00 | 15.50 | +210.00 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 90% | 1.11 | 1.23 | +10.82 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 83% | 1.20 | 1.46 | +21.33 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 74% | 1.35 | 1.96 | +45.04 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 63% | 1.58 | 2.27 | +43.24 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 52% | 1.94 | 3.04 | +56.56 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 10% | 10.10 | 3.50 | -65.35 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 17% | 5.92 | 2.46 | -58.43 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 26% | 3.85 | 1.90 | -50.60 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 37% | 2.71 | 1.53 | -43.54 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 49% | 2.06 | 1.29 | -37.43 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| FC Twente Clean Sheet Clean Sheet | 40% | 2.50 | – | – | Nee |
| Thun Clean Sheet Clean Sheet | 17% | 5.88 | – | – | Nee |
| FC Twente wint nil Win to Nil | 28% | 3.57 | 2.30 | -35.60 | Nee |
| Thun wint nil Win to Nil | 7% | 14.71 | 26.00 | +76.80 | Ja |
AI voorspelling
Advies: No predictions available
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
33%
WINSTKANS
33%
2.60
VORM LAATSTE 5
1.20
2.40
THUIS-/UIT PPG
1.50
2.48
XG (THUIS/UIT)
1.55
1.24
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.72
8.2
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.8
40%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
17%
40%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
100%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | FC Twente | Thun | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 90% | 95% |
| Over 1.5 | 80% | 80% | 80% |
| Over 2.5 | 60% | 80% | 70% |
| Over 3.5 | 60% | 70% | 65% |
| Over 4.5 | 40% | 60% | 50% |
| BTTS | 70% | 60% | 65% |
| BTTS & Win | 40% | 20% | 30% |
| BTTS & Draw | 30% | 10% | 20% |
| BTTS & Over 2.5 | 60% | 60% | 60% |
| BTTS No & Over 2.5 | 0% | 20% | 20% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.4
W
V
W
W
W
Vorm – Uit
1.2
V
W
V
W
V
FC Twente
FC Twente
7 - 0
Werder Bremen
FC Twente
3 - 2
PSV
FC Twente
2 - 0
ADO Den Haag
FC Twente
1 - 0
Telstar
FC Twente
0 - 1
Qarabag
Thun
FC Zurich
4 - 2
Thun
FC Vaduz
1 - 2
Thun
FC Sion
3 - 2
Thun
FC ST. Gallen
3 - 4
Thun
Lech Poznan
7 - 0
Thun
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Marko Pjaca
xG 6.28
Goals 5
-1.28
Daouda Weidmann
xG 4.47
Goals 2
-2.47
Wout Weghorst
xG 3.03
Goals 5
+1.97
xG vs Goals
Gaat FC Twente scoren?
80%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat FC Twente scoort.
17%
clean sheet uit
Gaat Thun scoren?
40%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Thun scoort.
83%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | FC Twente | Thun |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 90% |
| Over 1.5 | 80% | 80% |
| Over 2.5 | 60% | 80% |
| Over 3.5 | 60% | 70% |
| Over 4.5 | 40% | 60% |
| Niet gescoord | 0% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | FC Twente | Thun |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 80% | 80% |
| Over 1.5 | 30% | 60% |
| Over 2.5 | 10% | 50% |
| Over 3.5 | 3% | 30% |
| Over 4.5 | 1% | 11% |
| Clean Sheets | 20% | 20% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Lars Unnerstall
1
Tg/Wedstrijd
7
Tegengoals
2
Clean Sheets
Keeper
N. Steffen
1.33
Tg/Wedstrijd
12
Tegengoals
2
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | FC Twente | Thun | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 100% | 80% | 90% |
| Over 8 | 80% | 60% | 70% |
| Over 9 | 60% | 60% | 60% |
| Over 10 | 60% | 40% | 50% |
| Over 11 | 20% | 20% | 20% |
| Over 12 | 20% | 20% | 20% |
| Over 13 | 20% | 20% | 20% |
| Over 14 | 0% | 20% | 10% |
Verwacht totaal: 7.7 + 5.56 = 13.3
Hoekschoppen analyse
FC Twente
| Overall | 7.7 |
| Thuis | 7.6 |
| Uit | 7.8 |
Verwacht totaal
13.3
hoekschoppen
Thun
| Overall | 5.56 |
| Thuis | 7.25 |
| Uit | 4.2 |
Blessures & schorsingen FC Twente
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Thun
Geen meldingen.
Topscorer – FC Twente
Marko Pjaca
5
Doelpunten
1
Assists
1
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorer – Thun
F. Dursun
3
Doelpunten
5
Assists
1.1
Schoten/W
0.4
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | FC Twente | Thun | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 21.70 | 14.22 | 17.96 |
| Schotconversie | 11% | 11% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 8.20 | 3.78 | 5.99 |
| Schoten naast per wedstrijd | 13.50 | 10.44 | 11.97 |
| Schoten per goal | 9.43 | 9.14 | 9.29 |
| Meer dan 10,5 schoten | 100% | 67% | 84% |
| Meer dan 11,5 schoten | 100% | 67% | 84% |
| Meer dan 12,5 schoten | 90% | 67% | 79% |
| Meer dan 13,5 schoten | 90% | 56% | 73% |
| Meer dan 14,5 schoten | 90% | 56% | 73% |
| Meer dan 15,5 schoten | 90% | 33% | 62% |
| Schoten op doel 3,5+ | 100% | 67% | 84% |
| Schoten op doel 4,5+ | 100% | 44% | 72% |
| Schoten op doel 5,5+ | 70% | 11% | 41% |
| Schoten op doel 6,5+ | 60% | 0% | 30% |
Schoten per speler
FC Twente
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Wout Weghorst | 2.3 | 1.8 | 9 |
| Younes Taha | 2.1 | 0.9 | 7 |
| Daouda Weidmann | 2 | 1 | 10 |
| Sondre Ørjasæter | 1.8 | 0.8 | 8 |
| Filip Thorvaldsen | 1.3 | 0.9 | 8 |
| Daan Rots | 1.2 | 0.3 | 9 |
| Marko Pjaca | 1 | 0.7 | 10 |
| Ramiz Zerrouki | 1 | — | 9 |
Thun
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| N. Reichmuth | 1.9 | 0.8 | 8 |
| F. Fehr | 1.3 | 0.4 | 8 |
| F. Dursun | 1.1 | 0.4 | 8 |
| Brighton Labeau | 1 | 0.6 | 7 |
| S. Lengen | 0.8 | 0.6 | 5 |
| F. Saiz | 0.8 | 0.3 | 8 |
| N. Maier | 0.6 | — | 9 |
| Adam Ilic | 0.5 | 0.5 | 2 |
Schoten
Totaal schoten
21.7
14.2
FC Twente
Thun
Schoten op doel
8.2
3.8
FC Twente
Thun