WWGWW
Freiburg
Freiburg - JablonecStatistieken, H2H & xG
WVGWW
Jablonec
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Freiburg | Statistiek | Jablonec |
|---|---|---|
| 3.2 | ⚽ Doelpunten | 0.9 |
| 0.9 | 🥅 Tegengoals | 0.9 |
| 2.1 | ⚡ xG | 1.73 |
| 19.6 | 🔫 Schoten | 15.5 |
| 7.6 | 🎯 Schoten op doel | 4.7 |
| 6.5 | 🚩 Corners | 5 |
| 70% | 🤝 BTTS | 30% |
| 80% | 📊 Over 2.5 % | 20% |
| 30% | 🧤 Clean sheet % | 40% |
| 90% | 🧤 Gescoord in beide helften | 10% |
| 56% | ⚽ Balbezit | 55% |
| 9.6 | 🟨 Overtredingen | 12.7 |
Freiburg
10 wedstrijden (laatste 10) · 28 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWGWW | 2.60 |
| Thuis | WWWWW | 3.00 |
| Uit | WWWG | 2.50 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 90% | 100% | 75% |
| Gem. goals | 4.1 | 4.33 | 3.75 |
| Voor | 3.2 | 3.5 | 2.75 |
| Tegen | 0.9 | 0.83 | 1 |
| BTTS | 70% | 67% | 75% |
| De '0' | 30% | 33% | 25% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 2.1 | 2.07 | 2.14 |
| xG tegen | 0.77 | 0.64 | 0.91 |
Jablonec
10 wedstrijden (laatste 10) · 14 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVGWW | 2.00 |
| Thuis | WVWG | 1.75 |
| Uit | VGVWW | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 40% | 50% | 33% |
| Gem. goals | 1.8 | 2.25 | 1.5 |
| Voor | 0.9 | 1.5 | 0.5 |
| Tegen | 0.9 | 0.75 | 1 |
| BTTS | 30% | 50% | 17% |
| De '0' | 40% | 50% | 33% |
| Niet gescoord | 30% | 0% | 50% |
| xG | 1.73 | 2.47 | 1.24 |
| xG tegen | 1.27 | 0.95 | 1.49 |
Voorspellingen voor Freiburg – Jablonec
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Freiburg wint FT Resultaat | 95% | 1.05 | 1.30 | +23.50 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 0% | – | 5.70 | – | Nee |
| Jablonec wint FT Resultaat | 37% | 2.74 | 11.00 | +301.50 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 95% | 1.05 | 1.13 | +7.35 | Ja |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 37% | 2.74 | 3.75 | +36.87 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.01 | +1.00 | Ja |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 84% | 1.19 | 1.11 | -6.76 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 67% | 1.49 | 1.53 | +2.51 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 59% | 1.69 | 2.34 | +38.06 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 34% | 2.94 | 4.10 | +39.40 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 0% | – | 15.00 | – | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 16% | 6.25 | 4.90 | -21.60 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 33% | 3.03 | 2.40 | -20.80 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 41% | 2.44 | 1.57 | -35.63 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 66% | 1.52 | 1.22 | -19.48 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 67% | 1.49 | 1.88 | +25.96 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 33% | 3.03 | 1.80 | -40.60 | Nee |
| BTTS & Winst Freiburg Combinatie | 60% | 1.67 | 2.78 | +66.80 | Ja |
| BTTS & Winst Jablonec Combinatie | 0% | – | 18.00 | – | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 81% | 1.24 | 1.32 | +6.39 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 70% | 1.43 | 1.61 | +12.70 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 58% | 1.73 | 2.03 | +17.54 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 45% | 2.20 | 2.66 | +20.76 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 34% | 2.96 | 3.70 | +25.06 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 19% | 5.15 | 3.00 | -41.80 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 30% | 3.33 | 2.15 | -35.50 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 42% | 2.38 | 1.66 | -30.11 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 55% | 1.83 | 1.37 | -25.20 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 66% | 1.51 | 1.21 | -19.90 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Freiburg Clean Sheet Clean Sheet | 33% | 3.03 | – | – | Nee |
| Jablonec Clean Sheet Clean Sheet | 33% | 3.03 | – | – | Nee |
| Freiburg wint nil Win to Nil | 31% | 3.18 | 2.20 | -30.92 | Nee |
| Jablonec wint nil Win to Nil | 12% | 8.33 | 19.00 | +128.00 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: SC Freiburg
Advies: Combo Winner : SC Freiburg and +1.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
35%
WINSTKANS
30%
2.60
VORM LAATSTE 5
2.00
3.00
THUIS-/UIT PPG
1.17
2.10
XG (THUIS/UIT)
1.73
0.77
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.27
7.6
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.7
33%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
33%
83%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
0%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Freiburg | Jablonec | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 90% | 60% | 75% |
| Over 2.5 | 80% | 20% | 50% |
| Over 3.5 | 70% | 0% | 70% |
| Over 4.5 | 50% | 0% | 50% |
| BTTS | 70% | 30% | 50% |
| BTTS & Win | 60% | 0% | 60% |
| BTTS & Draw | 10% | 20% | 15% |
| BTTS & Over 2.5 | 70% | 10% | 40% |
| BTTS No & Over 2.5 | 10% | 10% | 10% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
3
W
W
W
W
W
Vorm – Uit
1.4
V
G
V
W
W
Freiburg
Freiburg
2 - 1
FC Schalke 04
Freiburg
4 - 2
FC Luzern
Freiburg
5 - 0
Borussia Mönchengladbach
Freiburg
4 - 1
Werder Bremen
Freiburg
4 - 1
Motherwell
Jablonec
Zbrojovka Brno
0 - 1
Jablonec
Dukla Praha
0 - 1
Jablonec
Sparta Praag
2 - 0
Jablonec
Bohemians 1905
1 - 1
Jablonec
Teplice
2 - 0
Jablonec
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Matthias Ginter
xG 7.16
Goals 2
-5.16
Keisuke Goto
xG 4.16
Goals 3
-1.16
Yuito Suzuki
xG 2.11
Goals 4
+1.89
xG vs Goals
Martin Cedidla
xG 1.08
Goals 1
-0.08
Dušan Pavlović
xG 1.03
Goals 0
-1.03
Richard Sedláček
xG 0.90
Goals 0
-0.90
Gaat Freiburg scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Freiburg scoort.
33%
clean sheet uit
Gaat Jablonec scoren?
33%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Jablonec scoort.
50%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Freiburg | Jablonec |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 90% | 60% |
| Over 2.5 | 80% | 20% |
| Over 3.5 | 70% | 0% |
| Over 4.5 | 50% | 0% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Freiburg | Jablonec |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 70% | 60% |
| Over 1.5 | 20% | 30% |
| Over 2.5 | 6% | 6% |
| Over 3.5 | 1% | 1% |
| Over 4.5 | 0% | 0% |
| Clean Sheets | 30% | 40% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Mio Backhaus
0.78
Tg/Wedstrijd
7
Tegengoals
2
Clean Sheets
Keeper
Jan Hanuš
0.86
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
3
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Freiburg | Jablonec | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 67% | 84% |
| Over 7 | 100% | 50% | 75% |
| Over 8 | 50% | 50% | 50% |
| Over 9 | 25% | 33% | 29% |
| Over 10 | 25% | 33% | 29% |
| Over 11 | 0% | 33% | 17% |
Verwacht totaal: 6.5 + 5 = 11.5
Hoekschoppen analyse
Freiburg
| Overall | 6.5 |
| Thuis | 6.5 |
| Uit | 6.5 |
Verwacht totaal
11.5
hoekschoppen
Jablonec
| Overall | 5 |
| Thuis | 6.75 |
| Uit | 3.83 |
Blessures & schorsingen Freiburg
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Jablonec
Geen meldingen.
Topscorer – Freiburg
Igor Matanović
6
Doelpunten
3
Assists
2.1
Schoten/W
1.7
SoD/W
Topscorer – Jablonec
Antonín Růsek
2
Doelpunten
0
Assists
0.8
Schoten/W
0.5
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Freiburg | Jablonec | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 19.63 | 15.50 | 17.56 |
| Schotconversie | 17% | 6% | 12% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 7.63 | 4.70 | 6.17 |
| Schoten naast per wedstrijd | 12.00 | 10.80 | 11.40 |
| Schoten per goal | 6.04 | 17.22 | 11.63 |
| Meer dan 10,5 schoten | 88% | 70% | 79% |
| Meer dan 11,5 schoten | 88% | 60% | 74% |
| Meer dan 12,5 schoten | 88% | 60% | 74% |
| Meer dan 13,5 schoten | 88% | 60% | 74% |
| Meer dan 14,5 schoten | 88% | 60% | 74% |
| Meer dan 15,5 schoten | 88% | 40% | 64% |
| Schoten op doel 3,5+ | 100% | 70% | 85% |
| Schoten op doel 4,5+ | 88% | 60% | 74% |
| Schoten op doel 5,5+ | 63% | 40% | 52% |
| Schoten op doel 6,5+ | 63% | 30% | 47% |
Schoten per speler
Freiburg
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Igor Matanović | 2.1 | 1.7 | 9 |
| Matthias Ginter | 1.7 | 0.6 | 10 |
| Derry Scherhant | 1.6 | 0.9 | 8 |
| Yuito Suzuki | 1.4 | 1 | 9 |
| Cyriaque Irié | 1.1 | 0.3 | 7 |
| Yannick Engelhardt | 1.1 | 0.4 | 8 |
| Maximilian Eggestein | 1.1 | 0.6 | 9 |
| Patrick Osterhage | 1 | 0.5 | 2 |
Jablonec
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Dominik Hollý | 1.6 | 0.4 | 5 |
| Saidou Alioum Moubarak | 1.6 | 0.7 | 7 |
| Lamin Jawo | 1.5 | 0.3 | 10 |
| Hugo Ahl | 1.3 | 0.8 | 4 |
| Martin Cedidla | 1.1 | 0.4 | 9 |
| Vakhtang Chanturishv… | 1 | 0.7 | 9 |
| Garang Kuol | 1 | 0.7 | 3 |
| Jan Suchan | 1 | 0.4 | 5 |
Schoten
Totaal schoten
19.6
15.5
Freiburg
Jablonec
Schoten op doel
7.6
4.7
Freiburg
Jablonec