GGWVV
KuPS
KuPS - TrabzonsporStatistieken, H2H & xG
VWVWW
Trabzonspor
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| KuPS | Statistiek | Trabzonspor |
|---|---|---|
| 0.9 | ⚽ Doelpunten | 1.7 |
| 1 | 🥅 Tegengoals | 1 |
| 1.3 | ⚡ xG | 1.59 |
| 11.3 | 🔫 Schoten | 14.2 |
| 3 | 🎯 Schoten op doel | 5.7 |
| 4.9 | 🚩 Corners | 5.6 |
| 40% | 🤝 BTTS | 30% |
| 20% | 📊 Over 2.5 % | 60% |
| 30% | 🧤 Clean sheet % | 40% |
| 10% | 🧤 Gescoord in beide helften | 30% |
| 56% | ⚽ Balbezit | 53% |
| 12.1 | 🟨 Overtredingen | 10.1 |
KuPS
10 wedstrijden (laatste 10) · 12 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GGWVV | 1.00 |
| Thuis | VWGV | 1.00 |
| Uit | GVGWV | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 30% | 25% | 33% |
| Gem. goals | 1.9 | 2 | 1.83 |
| Voor | 0.9 | 0.75 | 1 |
| Tegen | 1 | 1.25 | 0.83 |
| BTTS | 40% | 25% | 50% |
| De '0' | 30% | 50% | 17% |
| Niet gescoord | 40% | 50% | 33% |
| xG | 1.3 | 1.7 | 1.03 |
| xG tegen | 1.35 | 1.08 | 1.52 |
Trabzonspor
10 wedstrijden (laatste 10) · 16 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWVWW | 1.80 |
| Thuis | WVWWW | 2.40 |
| Uit | GVVVW | 0.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 80% | 20% |
| Gem. goals | 2.7 | 2.8 | 2.6 |
| Voor | 1.7 | 2.4 | 1 |
| Tegen | 1 | 0.4 | 1.6 |
| BTTS | 30% | 20% | 40% |
| De '0' | 40% | 60% | 20% |
| Niet gescoord | 30% | 20% | 40% |
| xG | 1.59 | 1.96 | 1.29 |
| xG tegen | 1.67 | 1.4 | 1.89 |
Voorspellingen voor KuPS – Trabzonspor
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| KuPS wint FT Resultaat | 28% | 3.64 | 6.00 | +65.00 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 38% | 2.67 | 3.95 | +48.13 | Ja |
| Trabzonspor wint FT Resultaat | 35% | 2.86 | 1.45 | -49.25 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 65% | 1.54 | 1.15 | -25.25 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 73% | 1.38 | 1.10 | -20.25 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 88% | 1.14 | 1.02 | -10.75 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 25% | 4.00 | 1.22 | -69.50 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 43% | 2.35 | 1.70 | -27.75 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 23% | 4.44 | 2.88 | -35.20 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 13% | 8.00 | 5.50 | -31.25 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 13% | 8.00 | 13.00 | +62.50 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 75% | 1.33 | 4.20 | +215.00 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 58% | 1.74 | 2.14 | +23.05 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 78% | 1.29 | 1.45 | +12.38 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 88% | 1.14 | 1.14 | -0.25 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 25% | 4.00 | 1.87 | -53.25 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 75% | 1.33 | 1.87 | +40.25 | Ja |
| BTTS & Winst KuPS Combinatie | 10% | 10.00 | 11.67 | +16.70 | Ja |
| BTTS & Winst Trabzonspor Combinatie | 10% | 10.00 | 3.10 | -69.00 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 96% | 1.04 | 1.25 | +19.87 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 92% | 1.09 | 1.48 | +36.31 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 87% | 1.16 | 1.85 | +60.03 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 79% | 1.27 | 2.36 | +86.20 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 70% | 1.44 | 3.14 | +118.54 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 4% | 24.39 | 3.40 | -86.06 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 8% | 12.66 | 2.40 | -81.04 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 14% | 7.41 | 1.85 | -75.03 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 21% | 4.74 | 1.48 | -68.77 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 30% | 3.29 | 1.27 | -61.39 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| KuPS Clean Sheet Clean Sheet | 50% | 2.00 | – | – | Nee |
| Trabzonspor Clean Sheet Clean Sheet | 20% | 5.00 | – | – | Nee |
| KuPS wint nil Win to Nil | 14% | 7.25 | 12.00 | +65.60 | Ja |
| Trabzonspor wint nil Win to Nil | 7% | 14.29 | 2.45 | -82.85 | Nee |
AI voorspelling
Advies: No predictions available
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
33%
WINSTKANS
33%
1.00
VORM LAATSTE 5
1.80
1.00
THUIS-/UIT PPG
0.80
1.30
XG (THUIS/UIT)
1.59
1.35
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.67
3.0
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.7
50%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
20%
25%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
60%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | KuPS | Trabzonspor | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 100% | 95% |
| Over 1.5 | 50% | 70% | 60% |
| Over 2.5 | 20% | 60% | 40% |
| Over 3.5 | 10% | 30% | 20% |
| Over 4.5 | 10% | 10% | 10% |
| BTTS | 40% | 30% | 35% |
| BTTS & Win | 10% | 10% | 10% |
| BTTS & Draw | 20% | 10% | 15% |
| BTTS & Over 2.5 | 20% | 20% | 20% |
| BTTS No & Over 2.5 | 0% | 40% | 40% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1
V
W
G
V
Vorm – Uit
0.8
G
V
V
V
W
KuPS
KuPS
0 - 1
AC Oulu
KuPS
0 - 0
HJK Helsinki
KuPS
1 - 0
Shamrock Rovers
KuPS
2 - 4
Mariehamn
KuPS
1 - 1
Turku PS
Trabzonspor
Samsunspor
0 - 3
Trabzonspor
Konyaspor
1 - 0
Trabzonspor
Amed
2 - 1
Trabzonspor
Ferencvarosi TC
4 - 0
Trabzonspor
Kasımpaşa
1 - 1
Trabzonspor
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
Gaat KuPS scoren?
50%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat KuPS scoort.
20%
clean sheet uit
Gaat Trabzonspor scoren?
50%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Trabzonspor scoort.
60%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | KuPS | Trabzonspor |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 100% |
| Over 1.5 | 50% | 70% |
| Over 2.5 | 20% | 60% |
| Over 3.5 | 10% | 30% |
| Over 4.5 | 10% | 10% |
| Niet gescoord | 10% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | KuPS | Trabzonspor |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 70% | 60% |
| Over 1.5 | 10% | 20% |
| Over 2.5 | 10% | 10% |
| Over 3.5 | 10% | 10% |
| Over 4.5 | 0% | 0% |
| Clean Sheets | 30% | 40% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
J. Kreidl
0
Tg/Wedstrijd
0
Tegengoals
5
Clean Sheets
Keeper
André Onana
0.56
Tg/Wedstrijd
5
Tegengoals
3
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | KuPS | Trabzonspor | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 75% | 100% | 88% |
| Over 7 | 75% | 80% | 78% |
| Over 8 | 75% | 80% | 78% |
| Over 9 | 75% | 80% | 78% |
| Over 10 | 75% | 60% | 68% |
| Over 11 | 50% | 60% | 55% |
| Over 12 | 25% | 60% | 43% |
| Over 13 | 25% | 20% | 23% |
Verwacht totaal: 4.9 + 5.56 = 10.5
Hoekschoppen analyse
KuPS
| Overall | 4.9 |
| Thuis | 7.25 |
| Uit | 3.33 |
Verwacht totaal
10.5
hoekschoppen
Trabzonspor
| Overall | 5.56 |
| Thuis | 4.75 |
| Uit | 6.2 |
Blessures & schorsingen KuPS
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Trabzonspor
Geen meldingen.
Topscorer – KuPS
P. Parzyszek
3
Doelpunten
0
Assists
1
Schoten/W
0.3
SoD/W
Topscorer – Trabzonspor
Mohamed Salah
7
Doelpunten
3
Assists
2
Schoten/W
1.2
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | KuPS | Trabzonspor | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11.30 | 14.22 | 12.76 |
| Schotconversie | 8% | 13% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.00 | 5.67 | 4.34 |
| Schoten naast per wedstrijd | 8.30 | 8.56 | 8.43 |
| Schoten per goal | 12.56 | 8.00 | 10.28 |
| Meer dan 10,5 schoten | 60% | 67% | 64% |
| Meer dan 11,5 schoten | 50% | 67% | 59% |
| Meer dan 12,5 schoten | 40% | 67% | 54% |
| Meer dan 13,5 schoten | 40% | 44% | 42% |
| Meer dan 14,5 schoten | 30% | 44% | 37% |
| Meer dan 15,5 schoten | 30% | 33% | 32% |
| Schoten op doel 3,5+ | 40% | 78% | 59% |
| Schoten op doel 4,5+ | 10% | 56% | 33% |
| Schoten op doel 5,5+ | 10% | 33% | 22% |
| Schoten op doel 6,5+ | 10% | 33% | 22% |
Schoten per speler
KuPS
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| P. Pennanen | 1.8 | 0.8 | 8 |
| J. Moreno | 1.2 | — | 6 |
| P. Parzyszek | 1 | 0.3 | 6 |
| G. Engvall | 1 | — | 2 |
| C. Kabuye | 1 | — | 1 |
| A. Aiki | 0.8 | 0.2 | 5 |
| B. Armah | 0.8 | — | 5 |
| J. Luyeye-Lutumba | 0.8 | 0.4 | 8 |
Trabzonspor
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Mohamed Salah | 2 | 1.2 | 9 |
| Franculino Djú | 1.8 | 1.5 | 4 |
| Ernest Muçi | 1.7 | 1.1 | 7 |
| Paul Onuachu | 0.7 | 0.2 | 10 |
| R. Malinovskyi | 0.7 | — | 3 |
| Chibuike Nwaiwu | 0.6 | 0.4 | 8 |
| Mustafa Eskihellaç | 0.6 | 0.3 | 8 |
| Noah Saviolo | 0.6 | 0.6 | 7 |
Schoten
Totaal schoten
11.3
14.2
KuPS
Trabzonspor
Schoten op doel
3
5.7
KuPS
Trabzonspor