WWVWW
Egnatia Rrogozhinë
Egnatia Rrogozhinë - MidtjyllandStatistieken, H2H & xG
GWWGW
Midtjylland
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Egnatia Rrogozhinë | Statistiek | Midtjylland |
|---|---|---|
| 2 | ⚽ Doelpunten | 2.6 |
| 1.1 | 🥅 Tegengoals | 0.7 |
| 1.57 | ⚡ xG | 1.81 |
| 12.7 | 🔫 Schoten | 15.7 |
| 5.7 | 🎯 Schoten op doel | 6.3 |
| 4.7 | 🚩 Corners | 5.6 |
| 70% | 🤝 BTTS | 60% |
| 80% | 📊 Over 2.5 % | 50% |
| 30% | 🧤 Clean sheet % | 40% |
| 30% | 🧤 Gescoord in beide helften | 60% |
| 50% | ⚽ Balbezit | 49% |
| 10.6 | 🟨 Overtredingen | 11.8 |
Egnatia Rrogozhinë
10 wedstrijden (laatste 10) · 19 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWVWW | 2.40 |
| Thuis | WGWWW | 2.60 |
| Uit | VVWVW | 1.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 60% | 80% | 40% |
| Gem. goals | 3.1 | 3 | 3.2 |
| Voor | 2 | 2.4 | 1.6 |
| Tegen | 1.1 | 0.6 | 1.6 |
| BTTS | 70% | 60% | 80% |
| De '0' | 30% | 40% | 20% |
| Niet gescoord | 10% | 20% | 0% |
| xG | 1.57 | 1.87 | 1.28 |
| xG tegen | 1.33 | 1.16 | 1.5 |
Midtjylland
10 wedstrijden (laatste 10) · 24 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWWGW | 2.20 |
| Thuis | WWGWW | 2.60 |
| Uit | WGWWG | 2.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 70% | 80% | 60% |
| Gem. goals | 3.3 | 3 | 3.6 |
| Voor | 2.6 | 2.2 | 3 |
| Tegen | 0.7 | 0.8 | 0.6 |
| BTTS | 60% | 60% | 60% |
| De '0' | 40% | 40% | 40% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 1.81 | 1.78 | 1.83 |
| xG tegen | 1.29 | 1.18 | 1.41 |
Voorspellingen voor Egnatia Rrogozhinë – Midtjylland
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Egnatia Rrogozhinë wint FT Resultaat | 70% | 1.43 | 6.24 | +336.80 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 0% | – | 4.33 | – | Nee |
| Midtjylland wint FT Resultaat | 65% | 1.54 | 1.50 | -2.50 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 70% | 1.43 | 2.48 | +73.60 | Ja |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 65% | 1.54 | 1.07 | -30.45 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 90% | 1.11 | 1.02 | -8.20 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.22 | -39.00 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 25% | 4.00 | 1.80 | -55.00 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 25% | 4.00 | 2.88 | -28.00 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 25% | 4.00 | 6.00 | +50.00 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 10% | 10.00 | 11.50 | +15.00 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 4.20 | +110.00 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 75% | 1.33 | 2.00 | +50.00 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 75% | 1.33 | 1.40 | +5.00 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 75% | 1.33 | 1.11 | -16.75 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 25% | 4.00 | 1.85 | -53.75 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 75% | 1.33 | 1.90 | +42.50 | Ja |
| BTTS & Winst Egnatia Rrogozhinë Combinatie | 40% | 2.50 | 10.83 | +333.20 | Ja |
| BTTS & Winst Midtjylland Combinatie | 30% | 3.33 | 3.32 | -0.40 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 83% | 1.21 | 1.38 | +14.40 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 73% | 1.37 | 1.69 | +23.54 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 62% | 1.63 | 2.15 | +32.22 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 49% | 2.03 | 2.88 | +41.70 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 37% | 2.68 | 4.20 | +56.66 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 17% | 5.85 | 2.75 | -52.97 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 27% | 3.72 | 2.02 | -45.66 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 39% | 2.60 | 1.58 | -39.17 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 51% | 1.97 | 1.34 | -31.93 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 63% | 1.59 | 1.16 | -27.27 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Egnatia Rrogozhinë Clean Sheet Clean Sheet | 40% | 2.50 | – | – | Nee |
| Midtjylland Clean Sheet Clean Sheet | 40% | 2.50 | – | – | Nee |
| Egnatia Rrogozhinë wint nil Win to Nil | 28% | 3.57 | 11.00 | +208.00 | Ja |
| Midtjylland wint nil Win to Nil | 26% | 3.85 | 2.50 | -35.00 | Nee |
AI voorspelling
Advies: No predictions available
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
33%
WINSTKANS
33%
2.40
VORM LAATSTE 5
2.20
2.60
THUIS-/UIT PPG
2.20
1.57
XG (THUIS/UIT)
1.81
1.33
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.29
5.7
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.3
40%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
40%
80%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
40%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Egnatia Rrogozhinë | Midtjylland | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 100% | 95% |
| Over 1.5 | 90% | 90% | 90% |
| Over 2.5 | 80% | 50% | 65% |
| Over 3.5 | 30% | 40% | 35% |
| Over 4.5 | 10% | 30% | 20% |
| BTTS | 70% | 60% | 65% |
| BTTS & Win | 40% | 30% | 35% |
| BTTS & Draw | 0% | 30% | 30% |
| BTTS & Over 2.5 | 70% | 40% | 55% |
| BTTS No & Over 2.5 | 10% | 10% | 10% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.6
W
G
W
W
W
Vorm – Uit
2.2
W
G
W
W
G
Egnatia Rrogozhinë
Egnatia Rrogozhinë
2 - 1
Partizani
Egnatia Rrogozhinë
2 - 1
Skenderbeu Korce
Egnatia Rrogozhinë
3 - 0
Tirana
Egnatia Rrogozhinë
0 - 0
Lillestrom
Egnatia Rrogozhinë
5 - 1
Shamrock Rovers
Midtjylland
Odense
1 - 1
Midtjylland
Sundby
0 - 7
Midtjylland
Aarhus
0 - 2
Midtjylland
Silkeborg
1 - 1
Midtjylland
HNK Rijeka
1 - 4
Midtjylland
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
Gaat Egnatia Rrogozhinë scoren?
80%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Egnatia Rrogozhinë scoort.
40%
clean sheet uit
Gaat Midtjylland scoren?
40%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Midtjylland scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Egnatia Rrogozhinë | Midtjylland |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 100% |
| Over 1.5 | 90% | 90% |
| Over 2.5 | 80% | 50% |
| Over 3.5 | 30% | 40% |
| Over 4.5 | 10% | 30% |
| Niet gescoord | 10% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Egnatia Rrogozhinë | Midtjylland |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 70% | 60% |
| Over 1.5 | 30% | 10% |
| Over 2.5 | 10% | 3% |
| Over 3.5 | 3% | 1% |
| Over 4.5 | 1% | 0% |
| Clean Sheets | 30% | 40% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
M
M. Dajsinani
0
Tg/Wedstrijd
0
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
E. Ólafsson
0.63
Tg/Wedstrijd
5
Tegengoals
4
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Egnatia Rrogozhinë | Midtjylland | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 80% | 100% | 90% |
| Over 7 | 80% | 100% | 90% |
| Over 8 | 80% | 80% | 80% |
| Over 9 | 60% | 60% | 60% |
| Over 10 | 40% | 60% | 50% |
| Over 11 | 20% | 20% | 20% |
| Over 12 | 20% | 20% | 20% |
Verwacht totaal: 4.7 + 5.6 = 10.3
Hoekschoppen analyse
Egnatia Rrogozhinë
| Overall | 4.7 |
| Thuis | 5.2 |
| Uit | 4.2 |
Verwacht totaal
10.3
hoekschoppen
Midtjylland
| Overall | 5.6 |
| Thuis | 5.8 |
| Uit | 5.4 |
Blessures & schorsingen Egnatia Rrogozhinë
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Midtjylland
Geen meldingen.
Topscorer – Egnatia Rrogozhinë
A
A. Albanese
5
Doelpunten
0
Assists
—
Schoten/W
—
SoD/W
Topscorer – Midtjylland
F. Etim
5
Doelpunten
3
Assists
2.9
Schoten/W
1.6
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Egnatia Rrogozhinë | Midtjylland | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12.70 | 15.70 | 14.20 |
| Schotconversie | 16% | 17% | 17% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.70 | 6.30 | 6.00 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.00 | 9.40 | 8.20 |
| Schoten per goal | 6.35 | 6.04 | 6.20 |
| Meer dan 10,5 schoten | 70% | 80% | 75% |
| Meer dan 11,5 schoten | 50% | 80% | 65% |
| Meer dan 12,5 schoten | 50% | 80% | 65% |
| Meer dan 13,5 schoten | 50% | 80% | 65% |
| Meer dan 14,5 schoten | 50% | 70% | 60% |
| Meer dan 15,5 schoten | 30% | 50% | 40% |
| Schoten op doel 3,5+ | 80% | 80% | 80% |
| Schoten op doel 4,5+ | 50% | 70% | 60% |
| Schoten op doel 5,5+ | 30% | 60% | 45% |
| Schoten op doel 6,5+ | 30% | 40% | 35% |
Schoten per speler
Egnatia Rrogozhinë
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|
Midtjylland
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| F. Etim | 2.9 | 1.6 | 8 |
| Darío Osorio | 2.5 | 0.8 | 4 |
| S. Iheanacho | 1.6 | 0.4 | 9 |
| M. Jensen | 1.1 | 0.6 | 8 |
| D. Castillo | 1.1 | 0.3 | 9 |
| P. Billing | 1.1 | 0.3 | 9 |
| O. Diao | 1 | — | 1 |
| Cho Gue-Sung | 0.9 | 0.4 | 9 |
Schoten
Totaal schoten
12.7
15.7
Egnatia Rrogozhinë
Midtjylland
Schoten op doel
5.7
6.3
Egnatia Rrogozhinë
Midtjylland