WWVWV
Kocaelispor
Kocaelispor - GöztepeStatistieken, H2H & xG
VVGGW
Göztepe
Head to Head
4 wedstrijden2
Avg Goals
50%
BTTS
50%
Over 1.5
25%
Over 2.5
25%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Kocaelispor | Statistiek | Göztepe |
|---|---|---|
| 1.14 | ⚽ Doelpunten | 2.14 |
| 0.86 | 🥅 Tegengoals | 2.14 |
| 1.31 | ⚡ xG | 1.88 |
| 12.1 | 🔫 Schoten | 17.4 |
| 4.3 | 🎯 Schoten op doel | 6 |
| 3.4 | 🚩 Corners | 5.4 |
| 29% | 🤝 BTTS | 71% |
| 29% | 📊 Over 2.5 % | 86% |
| 43% | 🧤 Clean sheet % | 14% |
| 14% | 🧤 Gescoord in beide helften | 71% |
| 47% | ⚽ Balbezit | 41% |
| 12.4 | 🟨 Overtredingen | 14.3 |
Kocaelispor
7 gespeeld · 12 pts · #7
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWVWV | 1.80 |
| Thuis | WWW | 3.00 |
| Uit | VWVV | 0.75 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 57% | 100% | 25% |
| Gem. goals | 2 | 1.67 | 2.25 |
| Voor | 1.14 | 1.67 | 0.75 |
| Tegen | 0.86 | — | 1.5 |
| BTTS | 29% | 0% | 50% |
| De '0' | 43% | 100% | 0% |
| Niet gescoord | 29% | 0% | 50% |
| xG | 1.31 | 1.3 | 1.31 |
| xG tegen | 1.64 | 1.44 | 1.78 |
Göztepe
7 gespeeld · 6 pts · #15
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVGGW | 1.00 |
| Thuis | VVG | 0.33 |
| Uit | GVGW | 1.25 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 14% | 0% | 25% |
| Gem. goals | 4.28 | 3.66 | 4.75 |
| Voor | 2.14 | 1.33 | 2.75 |
| Tegen | 2.14 | 2.33 | 2 |
| BTTS | 71% | 67% | 75% |
| De '0' | 14% | 0% | 25% |
| Niet gescoord | 14% | 33% | 0% |
| xG | 1.88 | 2.19 | 1.66 |
| xG tegen | 1.62 | 1.21 | 1.93 |
Voorspellingen voor Kocaelispor – Göztepe
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Kocaelispor wint FT Resultaat | 34% | 2.93 | 2.94 | +0.34 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 26% | 3.83 | 3.50 | -8.50 | Nee |
| Göztepe wint FT Resultaat | 40% | 2.52 | 2.30 | -8.62 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 60% | 1.66 | 1.57 | -5.38 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 66% | 1.52 | 1.36 | -10.42 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 94% | 1.06 | 1.00 | -5.76 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 82% | 1.22 | 1.25 | +2.65 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 59% | 1.69 | 1.80 | +6.40 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 37% | 2.72 | 3.10 | +13.86 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 20% | 5.11 | 6.50 | +27.21 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 6% | 17.36 | 10.50 | -39.52 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 18% | 5.59 | 4.07 | -27.23 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 41% | 2.45 | 2.00 | -18.22 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 63% | 1.58 | 1.28 | -19.01 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 80% | 1.24 | 1.06 | -14.74 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 62% | 1.60 | 1.66 | +3.69 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 38% | 2.66 | 2.15 | -19.30 | Nee |
| BTTS & Winst Kocaelispor Combinatie | 20% | 5.09 | 5.25 | +3.06 | Ja |
| BTTS & Winst Göztepe Combinatie | 22% | 4.45 | 4.42 | -0.77 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 50% | 1.98 | 1.37 | -30.95 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 37% | 2.73 | 1.70 | -37.78 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 25% | 4.05 | 2.16 | -46.65 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 16% | 6.45 | 2.88 | -55.36 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 9% | 10.99 | 4.10 | -62.69 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 50% | 2.02 | 2.71 | +34.42 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 63% | 1.58 | 2.01 | +27.43 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 75% | 1.33 | 1.57 | +18.22 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 85% | 1.18 | 1.32 | +11.54 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 91% | 1.10 | 1.16 | +5.44 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Kocaelispor Clean Sheet Clean Sheet | 20% | 4.94 | – | – | Nee |
| Göztepe Clean Sheet Clean Sheet | 23% | 4.34 | – | – | Nee |
| Kocaelispor scoort eerst Eerste Goal | 46% | 2.19 | 2.05 | -6.52 | Nee |
| Göztepe scoort eerst Eerste Goal | 50% | 2.01 | 1.83 | -9.05 | Nee |
| Kocaelispor wint nil Win to Nil | 15% | 6.90 | 5.00 | -27.52 | Nee |
| Göztepe wint nil Win to Nil | 17% | 5.79 | 4.33 | -25.19 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Kocaelispor
Advies: Double chance : Kocaelispor or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.80
VORM LAATSTE 5
1.00
2.00
H2H LAATSTE 5
0.50
3.00
THUIS-/UIT PPG
1.25
1.31
XG (THUIS/UIT)
1.88
1.75
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.68
4.3
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.0
100%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
25%
0%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
100%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Kocaelispor | Göztepe | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 71% | 86% | 78.5% |
| Over 2.5 | 29% | 86% | 57.5% |
| Over 3.5 | 0% | 86% | 86% |
| Over 4.5 | 0% | 43% | 43% |
| BTTS | 29% | 71% | 50% |
| BTTS & Win | 19.6% | 22.5% | 21.1% |
| BTTS & Draw | 0% | 43% | 43% |
| BTTS & Over 2.5 | 50.4% | 50.4% | 50.4% |
| BTTS No & Over 2.5 | 0% | 14% | 14% |
Trends
- Kocaelispor pakte 9 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), gemiddeld 1.8 punt per wedstrijd, met BTTS in slechts 2 van die 5 en 6 goals in die reeks.
- Kocaelispor is in bloedvorm in eigen huis met 3 thuiszeges op rij.
- Kocaelispor kan met vertrouwen naar goals jagen en wil de reeks voortzetten waarin het dit seizoen in elke thuiswedstrijd scoorde.
- Bij Kocaelispor eindigden slechts 2 van de laatste 5 duels in BTTS en won het 3 van die 5; dit seizoen staat BTTS op 2/7 wedstrijden.
Trends
- Göztepe pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 5 punten (gemiddeld 1 punt per wedstrijd), met BTTS in 4 van die wedstrijden en 12 goals in totaal.
- Göztepe is de laatste 2 uitwedstrijden ongeslagen.
- Göztepe is al 3 wedstrijden op rij ongeslagen.
- De laatste 5 wedstrijden van Göztepe eindigden allemaal met 3+ goals; in totaal vielen er 23 goals in die 5 duels (thuis en uit).
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Göztepe scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS in 5 duels (71% van alle wedstrijden) met Göztepe.
- Göztepe scoorde in elk van de laatste 5 wedstrijden en maakte daarin 12 goals, dus de kans is groot dat ze ook nu weer trefzeker zijn.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
3
W
W
W
Vorm – Uit
1.25
G
V
G
W
Kocaelispor
Kocaelispor
2 - 0
Gaziantep FK
Kocaelispor
1 - 0
Samsunspor
Kocaelispor
2 - 0
Amed
Göztepe
Eyüpspor
0 - 4
Göztepe
Alanyaspor
2 - 2
Göztepe
Galatasaray
3 - 2
Göztepe
Samsunspor
3 - 3
Göztepe
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Berkan Kutlu
xG 2.12
Goals 2
-0.12
Daniel Agyei
xG 1.47
Goals 1
-0.47
Metehan Altunbaş
xG 1.34
Goals 1
-0.34
xG vs Goals
Juan Santos da Silva
xG 4.06
Goals 5
+0.94
Andre Henrique da Silva Martins
xG 3.25
Goals 3
-0.25
Efkan Bekiroglu
xG 1.60
Goals 2
+0.40
Gaat Kocaelispor scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Kocaelispor scoort.
25%
clean sheet uit
Gaat Göztepe scoren?
100%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Göztepe scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Kocaelispor | Göztepe |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 71% | 86% |
| Over 2.5 | 29% | 86% |
| Over 3.5 | 0% | 86% |
| Over 4.5 | 0% | 43% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Kocaelispor | Göztepe |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 56% | 86% |
| Over 1.5 | 28% | 71% |
| Over 2.5 | 6% | 43% |
| Over 3.5 | 1% | 14% |
| Over 4.5 | 0% | 7% |
| Clean Sheets | 43% | 14% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
S. Öztaşdelen
0.86
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
L. Gugeshashvili
2.75
Tg/Wedstrijd
11
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Kocaelispor | Göztepe | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 67% | 100% | 84% |
| Over 7 | 67% | 100% | 84% |
| Over 8 | 33% | 75% | 54% |
| Over 9 | 33% | 75% | 54% |
| Over 10 | 0% | 50% | 25% |
| Over 11 | 0% | 50% | 25% |
Verwacht totaal: 3.43 + 5.43 = 8.9
Hoekschoppen analyse
Kocaelispor
| Overall | 3.43 |
| Thuis | 2.67 |
| Uit | 4 |
Verwacht totaal
8.9
hoekschoppen
Göztepe
| Overall | 5.43 |
| Thuis | 6 |
| Uit | 5 |
Blessures & schorsingen Kocaelispor
A. DijksteelSpierblessure
M. HaidaraSpierblessure
B. PetkovicHamstringblessure
T. ZoukrouSpierblessure
A. JovanovicTwijfelachtig: Knieblessure
M. MaglicaTwijfelachtig: Blessure
Blessures & schorsingen Göztepe
F. BayirBuiten de wedstrijdselectie
I. SabraEnkelblessure
L. GugeshashviliTwijfelachtig: Buiten de wedstrijdselectie
Topscorer – Kocaelispor
B. Kutlu
2
Doelpunten
1
Assists
1
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorer – Göztepe
Juan
5
Doelpunten
0
Assists
1.3
Schoten/W
1.1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Kocaelispor | Göztepe | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12.14 | 17.43 | 14.79 |
| Schotconversie | 9% | 12% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.29 | 6.00 | 5.15 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.86 | 11.43 | 9.65 |
| Schoten per goal | 10.63 | 8.13 | 9.38 |
| Meer dan 10,5 schoten | 71% | 86% | 79% |
| Meer dan 11,5 schoten | 43% | 86% | 65% |
| Meer dan 12,5 schoten | 28% | 86% | 57% |
| Meer dan 13,5 schoten | 28% | 86% | 57% |
| Meer dan 14,5 schoten | 28% | 71% | 50% |
| Meer dan 15,5 schoten | 14% | 71% | 43% |
| Schoten op doel 3,5+ | 71% | 100% | 86% |
| Schoten op doel 4,5+ | 43% | 56% | 50% |
| Schoten op doel 5,5+ | 28% | 56% | 42% |
| Schoten op doel 6,5+ | 14% | 43% | 29% |
Schoten per speler
Kocaelispor
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| M. Altunbaş | 1 | 0.6 | 7 |
| D. Agyei | 1 | 0.9 | 7 |
| B. Kutlu | 1 | 0.7 | 7 |
| M. Maglica | 1 | 0.3 | 4 |
| Arda Ozyar | 1 | 0.5 | 2 |
| Show | 0.9 | 0.1 | 7 |
| M. Haïdara | 0.8 | 0.3 | 6 |
| Gonçalo Santos Sousa | 0.8 | 0.2 | 6 |
Göztepe
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| André Henrique | 2.3 | 0.9 | 7 |
| N. Dismas | 1.4 | 0.6 | 5 |
| M. Bokele | 1.3 | 0.5 | 6 |
| Juan | 1.3 | 1.1 | 7 |
| N. Sonko-Sundberg | 1 | — | 1 |
| A. Antunes | 1 | 0.2 | 5 |
| A. Cherni | 1 | — | 1 |
| T. Altıkardeş | 1 | 0.1 | 7 |
Schoten
Totaal schoten
12.1
17.4
Kocaelispor
Göztepe
Schoten op doel
4.3
6
Kocaelispor
Göztepe
Onderlinge resultaten Kocaelispor - Göztepe
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 18/04/2026 | Kocaelispor - Göztepe | 1-1 | ✓ | 2 |
| 23/11/2025 | Göztepe - Kocaelispor | 0-0 | ✗ | 0 |
| 03/04/2024 | Kocaelispor - Göztepe | 3-2 | ✓ | 5 |
| 04/11/2023 | Göztepe - Kocaelispor | 0-1 | ✗ | 1 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 8 | 6 | 1 | 1 | 17 | 11 | +6 | 19 |
| 2 | Amed Sportif Faaliyetler Kulübü | 8 | 5 | 2 | 1 | 18 | 9 | +9 | 17 |
| 3 | Fenerbahçe | 8 | 5 | 1 | 2 | 22 | 6 | +16 | 16 |
| 4 | Beşiktaş | 7 | 5 | 0 | 2 | 16 | 8 | +8 | 15 |
| 5 | Trabzonspor | 7 | 4 | 1 | 2 | 16 | 5 | +11 | 13 |
| 6 | Çorum Belediye Spor Kulübü | 8 | 4 | 1 | 3 | 18 | 13 | +5 | 13 |
| 7 | Kocaelispor | 7 | 4 | 0 | 3 | 8 | 6 | +2 | 12 |
| 8 | Alanyaspor | 8 | 3 | 3 | 2 | 8 | 9 | -1 | 12 |
| 9 | BB Erzurumspor | 8 | 3 | 2 | 3 | 5 | 11 | -6 | 11 |
| 10 | Kasimpasa | 7 | 2 | 4 | 1 | 8 | 8 | 0 | 10 |
| 11 | Rizespor | 8 | 3 | 1 | 4 | 8 | 11 | -3 | 10 |
| 12 | Başakşehir | 7 | 2 | 2 | 3 | 10 | 11 | -1 | 8 |
| 13 | Gaziantep FK | 7 | 2 | 2 | 3 | 7 | 10 | -3 | 8 |
| 14 | Gençlerbirliği | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | 16 | -9 | 8 |
| 15 | Göztepe | 7 | 1 | 3 | 3 | 15 | 15 | 0 | 6 |
| 16 | Konyaspor | 8 | 1 | 2 | 5 | 4 | 9 | -5 | 5 |
| 17 | Samsunspor | 7 | 1 | 1 | 5 | 6 | 15 | -9 | 4 |
| 18 | Eyüpspor | 8 | 1 | 0 | 7 | 2 | 22 | -20 | 3 |