GGWGV
Kasımpaşa
Kasımpaşa - SamsunsporStatistieken, H2H & xG
VVVVV
Samsunspor
Head to Head
6 wedstrijden2.5
Avg Goals
33%
BTTS
50%
Over 1.5
33%
Over 2.5
33%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Kasımpaşa | Statistiek | Samsunspor |
|---|---|---|
| 1.14 | ⚽ Doelpunten | 0.86 |
| 1.14 | 🥅 Tegengoals | 2.14 |
| 1.18 | ⚡ xG | 1.48 |
| 11.4 | 🔫 Schoten | 14.6 |
| 3.3 | 🎯 Schoten op doel | 3.1 |
| 3.4 | 🚩 Corners | 4.6 |
| 71% | 🤝 BTTS | 29% |
| 43% | 📊 Over 2.5 % | 43% |
| 29% | 🧤 Clean sheet % | 14% |
| 14% | 🧤 Gescoord in beide helften | 28% |
| 41% | ⚽ Balbezit | 57% |
| 14.9 | 🟨 Overtredingen | 13.4 |
Kasımpaşa
7 gespeeld · 10 pts · #10
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GGWGV | 1.20 |
| Thuis | GGG | 1.00 |
| Uit | WGWV | 1.75 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 29% | 0% | 50% |
| Gem. goals | 2.28 | 2 | 2.5 |
| Voor | 1.14 | 1 | 1.25 |
| Tegen | 1.14 | 1 | 1.25 |
| BTTS | 71% | 67% | 75% |
| De '0' | 29% | 33% | 25% |
| Niet gescoord | 14% | 33% | 0% |
| xG | 1.18 | 1.33 | 1.06 |
| xG tegen | 1.68 | 1.45 | 1.85 |
Samsunspor
7 gespeeld · 4 pts · #17
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVVVV | 0.57 |
| Thuis | GVVV | 0.25 |
| Uit | WVV | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 14% | 0% | 33% |
| Gem. goals | 3 | 4.25 | 1.34 |
| Voor | 0.86 | 1 | 0.67 |
| Tegen | 2.14 | 3.25 | 0.67 |
| BTTS | 29% | 50% | 0% |
| De '0' | 14% | 0% | 33% |
| Niet gescoord | 57% | 50% | 67% |
| xG | 1.48 | 1.74 | 1.14 |
| xG tegen | 1.67 | 1.69 | 1.66 |
Voorspellingen voor Kasımpaşa – Samsunspor
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Kasımpaşa wint FT Resultaat | 40% | 2.48 | 2.60 | +4.78 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 28% | 3.51 | 3.40 | -3.17 | Nee |
| Samsunspor wint FT Resultaat | 31% | 3.20 | 2.74 | -14.45 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 69% | 1.45 | 1.34 | -7.83 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 60% | 1.68 | 1.56 | -6.87 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 92% | 1.09 | 1.01 | -7.45 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 75% | 1.33 | 1.30 | -2.15 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 49% | 2.03 | 2.03 | -0.18 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 27% | 3.66 | 3.65 | -0.39 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 13% | 7.79 | 6.15 | -21.03 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 8% | 11.95 | 9.50 | -20.48 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 25% | 4.04 | 3.08 | -23.83 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 51% | 1.97 | 1.80 | -8.51 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 73% | 1.38 | 1.25 | -9.11 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 87% | 1.15 | 1.06 | -7.61 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 55% | 1.83 | 1.73 | -5.36 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 45% | 2.21 | 2.00 | -9.41 | Nee |
| BTTS & Winst Kasımpaşa Combinatie | 19% | 5.20 | 5.00 | -3.90 | Nee |
| BTTS & Winst Samsunspor Combinatie | 15% | 6.51 | 5.50 | -15.46 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 40% | 2.49 | 1.24 | -50.28 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 27% | 3.69 | 1.47 | -60.16 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 17% | 5.88 | 2.13 | -63.79 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 10% | 10.10 | 2.37 | -76.54 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 5% | 18.87 | 3.14 | -83.36 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 60% | 1.67 | 3.34 | +100.07 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 73% | 1.37 | 2.39 | +74.23 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 83% | 1.20 | 1.84 | +52.72 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 90% | 1.11 | 1.52 | +36.95 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 95% | 1.06 | 1.32 | +25.00 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Kasımpaşa Clean Sheet Clean Sheet | 29% | 3.40 | – | – | Nee |
| Samsunspor Clean Sheet Clean Sheet | 24% | 4.13 | – | – | Nee |
| Kasımpaşa scoort eerst Eerste Goal | 50% | 2.00 | 1.94 | -3.19 | Nee |
| Samsunspor scoort eerst Eerste Goal | 43% | 2.33 | 2.05 | -11.85 | Nee |
| Kasımpaşa wint nil Win to Nil | 21% | 4.74 | 4.33 | -8.74 | Nee |
| Samsunspor wint nil Win to Nil | 16% | 6.31 | 4.50 | -28.67 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Kasımpaşa
Advies: Double chance : Kasımpaşa or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.20
VORM LAATSTE 5
0.00
1.40
H2H LAATSTE 5
1.40
1.00
THUIS-/UIT PPG
1.00
1.18
XG (THUIS/UIT)
1.48
1.65
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.35
3.3
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.1
33%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
33%
33%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
0%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Kasımpaşa | Samsunspor | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 86% | 100% | 93% |
| Over 1.5 | 71% | 71% | 71% |
| Over 2.5 | 43% | 43% | 43% |
| Over 3.5 | 29% | 29% | 29% |
| Over 4.5 | 0% | 29% | 29% |
| BTTS | 71% | 29% | 50% |
| BTTS & Win | 19.2% | 15.4% | 17.3% |
| BTTS & Draw | 43% | 14% | 28.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 41.1% | 41.1% | 41.1% |
| BTTS No & Over 2.5 | 0% | 14% | 14% |
Trends
- Kasımpaşa pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 6 punten (gemiddeld 1,2 per wedstrijd), BTTS viel in 4 van die wedstrijden en ze scoorden 6 keer.
- Kasımpaşa is de laatste tijd sterk in eigen huis en is al 3 wedstrijden ongeslagen.
- Kasımpaşa wil vandaag tegen Samsunspor doorduwen na slechts 1 nederlaag in de laatste 5 duels, met 1 zege en 3 gelijke spelen.
- In de laatste 5 wedstrijden van Kasımpaşa was het 4 keer BTTS, en dit seizoen viel BTTS in 5 duels (71% van alle wedstrijden) met Kasımpaşa.
Trends
- Samsunspor pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 0 punten (gemiddeld 0 per wedstrijd), BTTS viel maar 1 keer en ze scoorden in die reeks slechts 1 keer.
- Samsunspor is al 5 wedstrijden zonder zege, met 0 gelijke spelen en 5 nederlagen.
- Voorin loopt het stroef bij Samsunspor: in 4 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren.
- Samsunspor bleef dit seizoen in 4 wedstrijden droog staan (57%) en maakte in de laatste 5 duels slechts 1 goals.
- In slechts 1 van de laatste 5 wedstrijden van Samsunspor scoorden beide teams en in die reeks wonnen ze 0 keer; dit seizoen viel BTTS in 2/7 duels.
- Samsunspor moet aanvallend een tandje bijzetten: ze scoorden niet in de laatste 2 wedstrijden, maakten in de laatste 5 duels 1 keer en staan dit seizoen op 0.86 goals per wedstrijd.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1
G
G
G
Vorm – Uit
1
W
V
V
Kasımpaşa
Kasımpaşa
0 - 0
Konyaspor
Kasımpaşa
2 - 2
Amed
Kasımpaşa
1 - 1
Trabzonspor
Samsunspor
BB Erzurumspor
1 - 0
Samsunspor
Kocaelispor
1 - 0
Samsunspor
Rizespor
0 - 2
Samsunspor
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Adrian Benedyczak
xG 4.16
Goals 4
-0.16
Güven Yalcin
xG 1.81
Goals 2
+0.19
Cláudio Winck
xG 0.96
Goals 0
-0.96
xG vs Goals
Celil Yüksel
xG 1.50
Goals 1
-0.50
Emre Kılınç
xG 1.35
Goals 1
-0.35
Fatih Kaya
xG 1.21
Goals 1
-0.21
Gaat Kasımpaşa scoren?
67%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Kasımpaşa scoort.
33%
clean sheet uit
Gaat Samsunspor scoren?
33%
clean sheet thuis
Lage kans
Er is een lage kans dat Samsunspor scoort.
33%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Kasımpaşa | Samsunspor |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 86% | 100% |
| Over 1.5 | 71% | 71% |
| Over 2.5 | 43% | 43% |
| Over 3.5 | 29% | 29% |
| Over 4.5 | 0% | 29% |
| Niet gescoord | 14% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Kasımpaşa | Samsunspor |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 71% | 86% |
| Over 1.5 | 28% | 56% |
| Over 2.5 | 14% | 43% |
| Over 3.5 | 3% | 14% |
| Over 4.5 | 1% | 7% |
| Clean Sheets | 29% | 14% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
A. Gianniotis
1.14
Tg/Wedstrijd
8
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
O. Kocuk
1.71
Tg/Wedstrijd
12
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Kasımpaşa | Samsunspor | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 100% | 100% | 100% |
| Over 8 | 100% | 33% | 67% |
| Over 9 | 100% | 33% | 67% |
| Over 10 | 67% | 33% | 50% |
| Over 11 | 33% | 0% | 17% |
| Over 12 | 33% | 0% | 17% |
Verwacht totaal: 3.43 + 4.57 = 8
Hoekschoppen analyse
Kasımpaşa
| Overall | 3.43 |
| Thuis | 3.67 |
| Uit | 3.25 |
Verwacht totaal
8
hoekschoppen
Samsunspor
| Overall | 4.57 |
| Thuis | 5.5 |
| Uit | 3.33 |
Blessures & schorsingen Kasımpaşa
K. CorekciAchillespeesblessure
A. KarapoTwijfelachtig: Blessure
M. OuanesTwijfelachtig: Spierblessure
Blessures & schorsingen Samsunspor
J. AssoumouSpierblessure
C. YukselTwijfelachtig: Blessure
Topscorer – Kasımpaşa
A. Benedyczak
4
Doelpunten
1
Assists
2.7
Schoten/W
1.3
SoD/W
Topscorer – Samsunspor
M. Mouandilmadji
1
Doelpunten
0
Assists
3
Schoten/W
0.5
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Kasımpaşa | Samsunspor | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11.43 | 14.57 | 13.00 |
| Schotconversie | 10% | 6% | 8% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.29 | 3.14 | 3.22 |
| Schoten naast per wedstrijd | 8.14 | 11.43 | 9.79 |
| Schoten per goal | 10.00 | 17.00 | 13.50 |
| Meer dan 10,5 schoten | 56% | 56% | 56% |
| Meer dan 11,5 schoten | 56% | 56% | 56% |
| Meer dan 12,5 schoten | 43% | 56% | 50% |
| Meer dan 13,5 schoten | 43% | 56% | 50% |
| Meer dan 14,5 schoten | 14% | 56% | 35% |
| Meer dan 15,5 schoten | 14% | 56% | 35% |
| Schoten op doel 3,5+ | 28% | 43% | 36% |
| Schoten op doel 4,5+ | 14% | 14% | 14% |
| Schoten op doel 5,5+ | 14% | 14% | 14% |
| Schoten op doel 6,5+ | 14% | 0% | 7% |
Schoten per speler
Kasımpaşa
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| A. Benedyczak | 2.7 | 1.3 | 7 |
| Cláudio Winck | 1.6 | 0.4 | 7 |
| G. Yalçın | 1.1 | 0.3 | 7 |
| A. Kol | 1 | 0.2 | 6 |
| K. Demirbay | 0.7 | 0.2 | 6 |
| F. Diabaté | 0.7 | 0.3 | 3 |
| J. Rak-Sakyi | 0.7 | 0.3 | 3 |
| Elson Mendes | 0.4 | 0.1 | 7 |
Samsunspor
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| M. Mouandilmadji | 3 | 0.5 | 2 |
| C. Yüksel | 1.3 | 0.6 | 7 |
| F. Kaya | 1.3 | 0.5 | 4 |
| E. Kılınç | 1.1 | 0.4 | 7 |
| E. Tavşan | 1 | — | 1 |
| T. Coulibaly | 1 | — | 2 |
| A. Makoumbou | 1 | — | 1 |
| G. Guarino | 1 | — | 5 |
Schoten
Totaal schoten
11.4
14.6
Kasımpaşa
Samsunspor
Schoten op doel
3.3
3.1
Kasımpaşa
Samsunspor
Onderlinge resultaten Kasımpaşa - Samsunspor
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 30/01/2026 | Kasımpaşa - Samsunspor | 0-1 | ✗ | 1 |
| 17/09/2025 | Samsunspor - Kasımpaşa | 0-0 | ✗ | 0 |
| 29/03/2025 | Samsunspor - Kasımpaşa | 0-2 | ✗ | 2 |
| 26/10/2024 | Kasımpaşa - Samsunspor | 1-4 | ✓ | 5 |
| 27/04/2024 | Kasımpaşa - Samsunspor | 1-0 | ✗ | 1 |
| 09/12/2023 | Samsunspor - Kasımpaşa | 4-2 | ✓ | 6 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 8 | 6 | 1 | 1 | 17 | 11 | +6 | 19 |
| 2 | Amed Sportif Faaliyetler Kulübü | 8 | 5 | 2 | 1 | 18 | 9 | +9 | 17 |
| 3 | Fenerbahçe | 8 | 5 | 1 | 2 | 22 | 6 | +16 | 16 |
| 4 | Beşiktaş | 7 | 5 | 0 | 2 | 16 | 8 | +8 | 15 |
| 5 | Trabzonspor | 7 | 4 | 1 | 2 | 16 | 5 | +11 | 13 |
| 6 | Çorum Belediye Spor Kulübü | 8 | 4 | 1 | 3 | 18 | 13 | +5 | 13 |
| 7 | Kocaelispor | 7 | 4 | 0 | 3 | 8 | 6 | +2 | 12 |
| 8 | Alanyaspor | 8 | 3 | 3 | 2 | 8 | 9 | -1 | 12 |
| 9 | BB Erzurumspor | 8 | 3 | 2 | 3 | 5 | 11 | -6 | 11 |
| 10 | Kasimpasa | 7 | 2 | 4 | 1 | 8 | 8 | 0 | 10 |
| 11 | Rizespor | 8 | 3 | 1 | 4 | 8 | 11 | -3 | 10 |
| 12 | Başakşehir | 7 | 2 | 2 | 3 | 10 | 11 | -1 | 8 |
| 13 | Gaziantep FK | 7 | 2 | 2 | 3 | 7 | 10 | -3 | 8 |
| 14 | Gençlerbirliği | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | 16 | -9 | 8 |
| 15 | Göztepe | 7 | 1 | 3 | 3 | 15 | 15 | 0 | 6 |
| 16 | Konyaspor | 8 | 1 | 2 | 5 | 4 | 9 | -5 | 5 |
| 17 | Samsunspor | 7 | 1 | 1 | 5 | 6 | 15 | -9 | 4 |
| 18 | Eyüpspor | 8 | 1 | 0 | 7 | 2 | 22 | -20 | 3 |