VWWVW
Çorum Belediyespor
Çorum Belediyespor - RizesporStatistieken, H2H & xG
WVWGV
Rizespor
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Çorum Belediyespor | Statistiek | Rizespor |
|---|---|---|
| 2.29 | ⚽ Doelpunten | 1 |
| 1.71 | 🥅 Tegengoals | 1.29 |
| 1.5 | ⚡ xG | 1.72 |
| 13 | 🔫 Schoten | 16 |
| 5.3 | 🎯 Schoten op doel | 5 |
| 4.6 | 🚩 Corners | 4.6 |
| 57% | 🤝 BTTS | 29% |
| 86% | 📊 Over 2.5 % | 43% |
| 29% | 🧤 Clean sheet % | 29% |
| 43% | 🧤 Gescoord in beide helften | 14% |
| 53% | ⚽ Balbezit | 55% |
| 13.4 | 🟨 Overtredingen | 10.3 |
Çorum Belediyespor
7 gespeeld · 10 pts · #8
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWWVW | 1.80 |
| Thuis | VWV | 1.00 |
| Uit | GVWW | 1.75 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 43% | 33% | 50% |
| Gem. goals | 4 | 2.33 | 5.25 |
| Voor | 2.29 | 1.33 | 3 |
| Tegen | 1.71 | 1 | 2.25 |
| BTTS | 57% | 33% | 75% |
| De '0' | 29% | 33% | 25% |
| Niet gescoord | 14% | 33% | 0% |
| xG | 1.5 | 1.78 | 1.29 |
| xG tegen | 1.65 | 0.85 | 2.25 |
Rizespor
7 gespeeld · 10 pts · #10
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVWGV | 1.40 |
| Thuis | VVV | — |
| Uit | WWWG | 2.50 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 43% | 0% | 75% |
| Gem. goals | 2.29 | 2 | 2.5 |
| Voor | 1 | — | 1.75 |
| Tegen | 1.29 | 2 | 0.75 |
| BTTS | 29% | 0% | 50% |
| De '0' | 29% | 0% | 50% |
| Niet gescoord | 43% | 100% | 0% |
| xG | 1.72 | 2.33 | 1.27 |
| xG tegen | 1.49 | 1.04 | 1.82 |
Voorspellingen voor Çorum Belediyespor – Rizespor
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Çorum Belediyespor wint FT Resultaat | 51% | 1.96 | 2.00 | +2.21 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 25% | 3.94 | 3.66 | -7.05 | Nee |
| Rizespor wint FT Resultaat | 24% | 4.26 | 3.20 | -24.80 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 77% | 1.31 | 1.22 | -6.67 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 49% | 2.04 | 1.70 | -16.87 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 94% | 1.07 | 1.02 | -4.46 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 80% | 1.24 | 1.20 | -3.53 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 57% | 1.77 | 1.78 | +0.61 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 34% | 2.93 | 2.82 | -3.75 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 18% | 5.68 | 4.75 | -16.30 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 6% | 15.80 | 12.00 | -24.04 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 20% | 5.10 | 4.33 | -15.09 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 43% | 2.30 | 2.14 | -6.95 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 66% | 1.52 | 1.38 | -9.10 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 82% | 1.21 | 1.12 | -7.73 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 58% | 1.72 | 1.60 | -6.83 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 42% | 2.39 | 2.30 | -3.93 | Nee |
| BTTS & Winst Çorum Belediyespor Combinatie | 26% | 3.84 | 3.80 | -1.12 | Nee |
| BTTS & Winst Rizespor Combinatie | 13% | 7.61 | 5.83 | -23.39 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 68% | 1.48 | 1.29 | -12.80 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 54% | 1.84 | 1.64 | -10.78 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 41% | 2.42 | 2.36 | -2.53 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 29% | 3.40 | 2.56 | -24.74 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 20% | 5.08 | 3.50 | -31.05 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 32% | 3.09 | 2.70 | -12.52 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 46% | 2.19 | 2.18 | -0.59 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 59% | 1.70 | 1.65 | -3.14 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 71% | 1.42 | 1.41 | -0.45 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 80% | 1.25 | 1.22 | -2.03 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Çorum Belediyespor Clean Sheet Clean Sheet | 31% | 3.18 | – | – | Nee |
| Rizespor Clean Sheet Clean Sheet | 17% | 6.00 | – | – | Nee |
| Çorum Belediyespor scoort eerst Eerste Goal | 58% | 1.74 | 1.72 | -0.93 | Nee |
| Rizespor scoort eerst Eerste Goal | 37% | 2.69 | 2.24 | -16.67 | Nee |
| Çorum Belediyespor wint nil Win to Nil | 25% | 3.99 | 3.70 | -7.19 | Nee |
| Rizespor wint nil Win to Nil | 10% | 9.66 | 5.80 | -39.93 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Çorum FK
Advies: Double chance : Çorum FK or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
35%
WINSTKANS
30%
1.80
VORM LAATSTE 5
1.40
1.00
THUIS-/UIT PPG
2.50
1.50
XG (THUIS/UIT)
1.72
1.43
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.78
5.3
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.0
33%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
50%
67%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
50%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Çorum Belediyespor | Rizespor | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 86% | 71% | 78.5% |
| Over 2.5 | 86% | 43% | 64.5% |
| Over 3.5 | 43% | 14% | 28.5% |
| Over 4.5 | 29% | 0% | 29% |
| BTTS | 57% | 29% | 43% |
| BTTS & Win | 26% | 13.1% | 19.6% |
| BTTS & Draw | 14% | 14% | 14% |
| BTTS & Over 2.5 | 46.3% | 46.3% | 46.3% |
| BTTS No & Over 2.5 | 28% | 14% | 21% |
Trends
- Çorum Belediyespor pakte 9 punten uit de laatste 5 duels (1,8 ppg), BTTS viel in 3 daarvan en ze maakten 14 goals in die reeks.
- Doelpunten lijken in de lucht, want in de laatste 5 wedstrijden van Çorum Belediyespor vielen telkens 3+ goals en in totaal 23 goals; doet Rizespor mee vandaag?
- In de laatste 5 duels van Çorum Belediyespor was het 3 keer BTTS, en dit seizoen viel BTTS in 4 wedstrijden (57% van alle wedstrijden) met Çorum Belediyespor.
- Çorum Belediyespor lijkt vandaag te scoren: ze vonden het net in elk van de laatste 5 wedstrijden en maakten daarin 14 goals.
Trends
- Rizespor pakte 7 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), gemiddeld 1.4 per wedstrijd, met BTTS in slechts 2 van die 5 en 6 goals in die reeks.
- Rizespor voelt zich op verplaatsing prima en is al 4 uitduels op rij ongeslagen.
- Voorin loopt het stroef bij Rizespor: in 2 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren.
- Rizespor bleef dit seizoen in 3 wedstrijden droog staan (43%) en maakte in de laatste 5 duels slechts 6 goals.
- In slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden van Rizespor scoorden beide teams, Rizespor won 2 van die 5, en dit seizoen staat BTTS op 2/7.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1
V
W
V
Vorm – Uit
2.5
W
W
W
G
Çorum Belediyespor
Çorum Belediyespor
1 - 2
Alanyaspor
Çorum Belediyespor
3 - 0
Eyüpspor
Çorum Belediyespor
0 - 1
Kasımpaşa
Rizespor
Göztepe
2 - 2
Rizespor
Eyüpspor
0 - 2
Rizespor
Gaziantep FK
1 - 2
Rizespor
Konyaspor
0 - 1
Rizespor
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
J
Jesús Ramírez
xG 3.99
Goals 4
+0.01
Alexandros Kyziridis
xG 3.61
Goals 4
+0.39
Cengiz Ünder
xG 2.91
Goals 3
+0.09
xG vs Goals
Ali Sowe
xG 2.27
Goals 2
-0.27
Emrecan Bulut
xG 1.59
Goals 2
+0.41
Ibrahim Olawoyin
xG 1.44
Goals 1
-0.44
Gaat Çorum Belediyespor scoren?
67%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Çorum Belediyespor scoort.
50%
clean sheet uit
Gaat Rizespor scoren?
33%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Rizespor scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Çorum Belediyespor | Rizespor |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 86% | 71% |
| Over 2.5 | 86% | 43% |
| Over 3.5 | 43% | 14% |
| Over 4.5 | 29% | 0% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Çorum Belediyespor | Rizespor |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 71% | 71% |
| Over 1.5 | 43% | 43% |
| Over 2.5 | 14% | 14% |
| Over 3.5 | 14% | 4% |
| Over 4.5 | 3% | 1% |
| Clean Sheets | 29% | 29% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Marcos Felipe
1.71
Tg/Wedstrijd
12
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Y. Fofana
1.29
Tg/Wedstrijd
9
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Çorum Belediyespor | Rizespor | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 67% | 100% | 84% |
| Over 7 | 33% | 75% | 54% |
| Over 8 | 33% | 25% | 29% |
| Over 9 | 33% | 25% | 29% |
| Over 10 | 33% | 0% | 17% |
Verwacht totaal: 4.57 + 4.57 = 9.1
Hoekschoppen analyse
Çorum Belediyespor
| Overall | 4.57 |
| Thuis | 6 |
| Uit | 3.5 |
Verwacht totaal
9.1
hoekschoppen
Rizespor
| Overall | 4.57 |
| Thuis | 6.67 |
| Uit | 3 |
Blessures & schorsingen Çorum Belediyespor
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Rizespor
K. AlikulovKnieblessure
Topscorer – Çorum Belediyespor
A. Kyziridis
4
Doelpunten
3
Assists
2.4
Schoten/W
1.4
SoD/W
Topscorer – Rizespor
A. Sowe
2
Doelpunten
0
Assists
1.1
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Çorum Belediyespor | Rizespor | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 13.00 | 16.00 | 14.50 |
| Schotconversie | 18% | 6% | 12% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.29 | 5.00 | 5.15 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.71 | 11.00 | 9.36 |
| Schoten per goal | 5.69 | 16.00 | 10.85 |
| Meer dan 10,5 schoten | 86% | 71% | 79% |
| Meer dan 11,5 schoten | 71% | 56% | 64% |
| Meer dan 12,5 schoten | 43% | 56% | 50% |
| Meer dan 13,5 schoten | 28% | 56% | 42% |
| Meer dan 14,5 schoten | 28% | 43% | 36% |
| Meer dan 15,5 schoten | 28% | 43% | 36% |
| Schoten op doel 3,5+ | 56% | 100% | 78% |
| Schoten op doel 4,5+ | 56% | 56% | 56% |
| Schoten op doel 5,5+ | 43% | 14% | 29% |
| Schoten op doel 6,5+ | 43% | 14% | 29% |
Schoten per speler
Çorum Belediyespor
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| A. Kyziridis | 2.4 | 1.4 | 5 |
| C. Ünder | 2.2 | 1.4 | 5 |
| C. Ramírez | 2.1 | 1.3 | 7 |
| Ermin Mahmić | 1.4 | 1.4 | 5 |
| S. Gürler | 1 | 0.3 | 3 |
| Fredy | 0.8 | — | 6 |
| A. Borza | 0.7 | 0.3 | 7 |
| M. Diomandé | 0.4 | 0.1 | 7 |
Rizespor
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| V. Mihăilă | 1.7 | 0.7 | 3 |
| A. Kutucu | 1.4 | 0.7 | 7 |
| Iustin Doicaru | 1.4 | 0.6 | 5 |
| I. Olawoyin | 1.3 | 0.6 | 7 |
| A. Sowe | 1.1 | 1 | 7 |
| Q. Laçi | 1.1 | 0.4 | 7 |
| Adedire Emmanuel Aw… | 0.8 | 0.3 | 4 |
| A. Mocsi | 0.7 | 0.1 | 7 |
Schoten
Totaal schoten
13
16
Çorum Belediyespor
Rizespor
Schoten op doel
5.3
5
Çorum Belediyespor
Rizespor
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 11 | +5 | 16 |
| 2 | Beşiktaş | 7 | 5 | 0 | 2 | 16 | 8 | +8 | 15 |
| 3 | Amed Sportif Faaliyetler Kulübü | 7 | 4 | 2 | 1 | 17 | 9 | +8 | 14 |
| 4 | Fenerbahçe | 7 | 4 | 1 | 2 | 19 | 6 | +13 | 13 |
| 5 | Trabzonspor | 7 | 4 | 1 | 2 | 16 | 5 | +11 | 13 |
| 6 | Alanyaspor | 7 | 3 | 3 | 1 | 8 | 6 | +2 | 12 |
| 7 | Kocaelispor | 7 | 4 | 0 | 3 | 8 | 6 | +2 | 12 |
| 8 | Çorum Belediye Spor Kulübü | 7 | 3 | 1 | 3 | 16 | 12 | +4 | 10 |
| 9 | Kasimpasa | 7 | 2 | 4 | 1 | 8 | 8 | 0 | 10 |
| 10 | Rizespor | 7 | 3 | 1 | 3 | 7 | 9 | -2 | 10 |
| 11 | Başakşehir | 7 | 2 | 2 | 3 | 10 | 11 | -1 | 8 |
| 12 | Gaziantep FK | 7 | 2 | 2 | 3 | 7 | 10 | -3 | 8 |
| 13 | BB Erzurumspor | 7 | 2 | 2 | 3 | 3 | 11 | -8 | 8 |
| 14 | Gençlerbirliği | 7 | 2 | 2 | 3 | 7 | 15 | -8 | 8 |
| 15 | Göztepe | 7 | 1 | 3 | 3 | 15 | 15 | 0 | 6 |
| 16 | Konyaspor | 7 | 1 | 2 | 4 | 4 | 8 | -4 | 5 |
| 17 | Samsunspor | 7 | 1 | 1 | 5 | 6 | 15 | -9 | 4 |
| 18 | Eyüpspor | 7 | 1 | 0 | 6 | 2 | 20 | -18 | 3 |