GVVWG
İstanbul Başakşehir
İstanbul Başakşehir - Gaziantep FKStatistieken, H2H & xG
VWGVV
Gaziantep FK
Head to Head
16 wedstrijden2.94
Avg Goals
44%
BTTS
94%
Over 1.5
63%
Over 2.5
25%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| İstanbul Başakşehir | Statistiek | Gaziantep FK |
|---|---|---|
| 1.43 | ⚽ Doelpunten | 1 |
| 1.57 | 🥅 Tegengoals | 1.43 |
| 1.33 | ⚡ xG | 1.25 |
| 12.1 | 🔫 Schoten | 12.9 |
| 3.7 | 🎯 Schoten op doel | 3.1 |
| 4.4 | 🚩 Corners | 4.3 |
| 43% | 🤝 BTTS | 43% |
| 57% | 📊 Over 2.5 % | 43% |
| 43% | 🧤 Clean sheet % | 29% |
| 28% | 🧤 Gescoord in beide helften | 0% |
| 52% | ⚽ Balbezit | 50% |
| 12.6 | 🟨 Overtredingen | 12.1 |
İstanbul Başakşehir
7 gespeeld · 8 pts · #12
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVVWG | 1.00 |
| Thuis | WGVW | 1.75 |
| Uit | VVG | 0.33 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 29% | 50% | 0% |
| Gem. goals | 3 | 3.25 | 2.66 |
| Voor | 1.43 | 2.25 | 0.33 |
| Tegen | 1.57 | 1 | 2.33 |
| BTTS | 43% | 50% | 33% |
| De '0' | 43% | 50% | 33% |
| Niet gescoord | 29% | 0% | 67% |
| xG | 1.33 | 1.63 | 0.93 |
| xG tegen | 1.33 | 1.06 | 1.71 |
Gaziantep FK
7 gespeeld · 8 pts · #13
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWGVV | 0.80 |
| Thuis | GVGV | 0.50 |
| Uit | WWV | 2.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 29% | 0% | 67% |
| Gem. goals | 2.43 | 2 | 3 |
| Voor | 1 | 0.5 | 1.67 |
| Tegen | 1.43 | 1.5 | 1.33 |
| BTTS | 43% | 50% | 33% |
| De '0' | 29% | 25% | 33% |
| Niet gescoord | 43% | 50% | 33% |
| xG | 1.25 | 1.26 | 1.24 |
| xG tegen | 1.45 | 1.29 | 1.67 |
Voorspellingen voor İstanbul Başakşehir – Gaziantep FK
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul Başakşehir wint FT Resultaat | 47% | 2.15 | 1.68 | -21.76 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 27% | 3.74 | 3.95 | +5.67 | Ja |
| Gaziantep FK wint FT Resultaat | 27% | 3.75 | 4.50 | +20.06 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 73% | 1.36 | 1.24 | -9.08 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 53% | 1.87 | 2.10 | +12.20 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 93% | 1.08 | 1.03 | -4.28 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 79% | 1.27 | 1.18 | -7.35 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 54% | 1.86 | 1.64 | -11.90 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 31% | 3.18 | 2.33 | -26.77 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 16% | 6.38 | 4.20 | -34.19 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 7% | 14.14 | 15.00 | +6.05 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 21% | 4.66 | 5.12 | +9.98 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 46% | 2.16 | 2.35 | +8.76 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 69% | 1.46 | 1.46 | +0.11 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 84% | 1.19 | 1.16 | -2.18 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 57% | 1.75 | 1.61 | -7.86 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 43% | 2.34 | 2.18 | -6.76 | Nee |
| BTTS & Winst İstanbul Başakşehir Combinatie | 23% | 4.30 | 3.05 | -29.03 | Nee |
| BTTS & Winst Gaziantep FK Combinatie | 14% | 7.01 | 7.50 | +7.02 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 52% | 1.93 | 1.26 | -34.61 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 38% | 2.63 | 1.54 | -41.48 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 26% | 3.86 | 2.12 | -45.09 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 17% | 6.06 | 2.40 | -60.40 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 10% | 10.20 | 3.28 | -67.86 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 48% | 2.08 | 3.10 | +49.11 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 62% | 1.61 | 2.30 | +42.60 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 74% | 1.35 | 1.80 | +33.38 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 84% | 1.20 | 1.50 | +25.25 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 90% | 1.11 | 1.25 | +12.75 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul Başakşehir Clean Sheet Clean Sheet | 30% | 3.29 | – | – | Nee |
| Gaziantep FK Clean Sheet Clean Sheet | 19% | 5.13 | – | – | Nee |
| İstanbul Başakşehir scoort eerst Eerste Goal | 54% | 1.84 | 1.51 | -17.86 | Nee |
| Gaziantep FK scoort eerst Eerste Goal | 40% | 2.52 | 2.60 | +3.22 | Ja |
| İstanbul Başakşehir wint nil Win to Nil | 23% | 4.29 | 3.20 | -25.46 | Nee |
| Gaziantep FK wint nil Win to Nil | 12% | 8.06 | 8.50 | +5.48 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Başakşehir
Advies: Double chance : Başakşehir or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.00
VORM LAATSTE 5
0.80
2.40
H2H LAATSTE 5
0.60
1.75
THUIS-/UIT PPG
2.00
1.33
XG (THUIS/UIT)
1.25
1.28
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.57
3.7
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.1
50%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
33%
50%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
33%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | İstanbul Başakşehir | Gaziantep FK | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 86% | 86% | 86% |
| Over 1.5 | 86% | 71% | 78.5% |
| Over 2.5 | 57% | 43% | 50% |
| Over 3.5 | 43% | 14% | 28.5% |
| Over 4.5 | 29% | 14% | 21.5% |
| BTTS | 43% | 43% | 43% |
| BTTS & Win | 23.3% | 14.3% | 18.8% |
| BTTS & Draw | 14% | 14% | 14% |
| BTTS & Over 2.5 | 44.5% | 44.5% | 44.5% |
| BTTS No & Over 2.5 | 28% | 14% | 21% |
Trends
- İstanbul Başakşehir pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 5 punten, gemiddeld 1 punt per wedstrijd; BTTS viel in slechts 2 van die 5 en ze maakten 7 goals.
- İstanbul Başakşehir zal vertrouwen hebben op een goal, want het scoorde dit seizoen in elke thuiswedstrijd.
- İstanbul Başakşehir is al 2 wedstrijden ongeslagen.
- Voorin loopt het bij İstanbul Başakşehir de laatste tijd stroef: in 2 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren.
- In slechts 2 van de laatste 5 duels van İstanbul Başakşehir scoorden beide teams en daarvan wonnen ze er 1; dit seizoen viel BTTS in 3/7 wedstrijden.
Trends
- Gaziantep FK pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten (gemiddeld 0.8 per wedstrijd), BTTS viel maar in 2 van die 5 en ze maakten 5 goals.
- Gaziantep FK heeft het voorin lastig: in 3 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren.
- Gaziantep FK bleef dit seizoen in 3 wedstrijden droog staan (43%) en maakte in de laatste 5 duels slechts 5 goals.
- In slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden van Gaziantep FK scoorden beide teams, ze wonnen 1 van die 5 en BTTS staat dit seizoen op 3/7.
- Gaziantep FK moet aanvallend beter, want ze scoorden niet in de laatste 3 wedstrijden; in de laatste 5 duels maakten ze 5 goals en dit seizoen gemiddeld 1 goals per wedstrijd.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.75
W
G
V
W
Vorm – Uit
2
W
W
V
İstanbul Başakşehir
İstanbul Başakşehir
4 - 0
Gençlerbirliği
İstanbul Başakşehir
2 - 3
Galatasaray
İstanbul Başakşehir
1 - 1
Kasımpaşa
İstanbul Başakşehir
2 - 0
Kocaelispor
Gaziantep FK
Kocaelispor
2 - 0
Gaziantep FK
Göztepe
2 - 4
Gaziantep FK
Eyüpspor
0 - 1
Gaziantep FK
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Eldor Shomurodov
xG 5.14
Goals 6
+0.86
Andreas Skov Olsen
xG 1.68
Goals 1
-0.68
Christopher Operi
xG 0.88
Goals 1
+0.12
xG vs Goals
Deian Sorescu
xG 2.43
Goals 2
-0.43
Kacper Kozłowski
xG 2.12
Goals 2
-0.12
Drissa Camara
xG 1.13
Goals 0
-1.13
Gaat İstanbul Başakşehir scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat İstanbul Başakşehir scoort.
33%
clean sheet uit
Gaat Gaziantep FK scoren?
50%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Gaziantep FK scoort.
67%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | İstanbul Başakşehir | Gaziantep FK |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 86% | 86% |
| Over 1.5 | 86% | 71% |
| Over 2.5 | 57% | 43% |
| Over 3.5 | 43% | 14% |
| Over 4.5 | 29% | 14% |
| Niet gescoord | 14% | 14% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | İstanbul Başakşehir | Gaziantep FK |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 56% | 71% |
| Over 1.5 | 43% | 56% |
| Over 2.5 | 28% | 14% |
| Over 3.5 | 14% | 6% |
| Over 4.5 | 2% | 2% |
| Clean Sheets | 43% | 29% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
M. Şengezer
0.6
Tg/Wedstrijd
3
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
K. Tobiasz
1.43
Tg/Wedstrijd
10
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | İstanbul Başakşehir | Gaziantep FK | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 33% | 67% |
| Over 7 | 100% | 33% | 67% |
| Over 8 | 75% | 33% | 54% |
| Over 9 | 75% | 33% | 54% |
| Over 10 | 25% | 33% | 29% |
Verwacht totaal: 4.43 + 4.29 = 8.7
Hoekschoppen analyse
İstanbul Başakşehir
| Overall | 4.43 |
| Thuis | 5.5 |
| Uit | 3 |
Verwacht totaal
8.7
hoekschoppen
Gaziantep FK
| Overall | 4.29 |
| Thuis | 5.75 |
| Uit | 2.33 |
Blessures & schorsingen İstanbul Başakşehir
E. ViscaTwijfelachtig: Blessure
Blessures & schorsingen Gaziantep FK
F. BavukHamstringblessure
N. SangareRugblessure
Topscorer – İstanbul Başakşehir
E. Shomurodov
6
Doelpunten
0
Assists
2.1
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorer – Gaziantep FK
D. Sorescu
2
Doelpunten
0
Assists
2.1
Schoten/W
0.6
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | İstanbul Başakşehir | Gaziantep FK | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12.14 | 12.86 | 12.50 |
| Schotconversie | 12% | 8% | 10% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.71 | 3.14 | 3.43 |
| Schoten naast per wedstrijd | 8.43 | 9.71 | 9.07 |
| Schoten per goal | 8.50 | 12.86 | 10.68 |
| Meer dan 10,5 schoten | 71% | 86% | 79% |
| Meer dan 11,5 schoten | 71% | 71% | 71% |
| Meer dan 12,5 schoten | 28% | 56% | 42% |
| Meer dan 13,5 schoten | 28% | 28% | 28% |
| Meer dan 14,5 schoten | 28% | 28% | 28% |
| Meer dan 15,5 schoten | 28% | 28% | 28% |
| Schoten op doel 3,5+ | 43% | 43% | 43% |
| Schoten op doel 4,5+ | 28% | 28% | 28% |
| Schoten op doel 5,5+ | 14% | 14% | 14% |
| Schoten op doel 6,5+ | 14% | 0% | 7% |
Schoten per speler
İstanbul Başakşehir
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| E. Shomurodov | 2.1 | 1 | 7 |
| I. Brnić | 1.4 | 0.8 | 5 |
| A. Skov Olsen | 1.3 | 0.7 | 7 |
| A. Fayzullaev | 1 | 0.4 | 7 |
| Y. Sarı | 0.8 | — | 4 |
| C. Operi | 0.6 | 0.2 | 5 |
| B. Yıldırım | 0.6 | — | 5 |
| U. Bozok | 0.5 | 0.3 | 4 |
Gaziantep FK
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| D. Sorescu | 2.1 | 0.6 | 7 |
| E. Kulašin | 2 | 1 | 1 |
| D. Camara | 1.3 | 0.8 | 6 |
| K. Kozłowski | 1.1 | 0.6 | 7 |
| J. Bacuna | 1 | — | 3 |
| H. Dervişoğlu | 1 | 0.2 | 5 |
| K. Gassama | 1 | 0.5 | 2 |
| T. Stewart | 0.8 | — | 4 |
Schoten
Totaal schoten
12.1
12.9
İstanbul Başakşehir
Gaziantep FK
Schoten op doel
3.7
3.1
İstanbul Başakşehir
Gaziantep FK
Onderlinge resultaten İstanbul Başakşehir - Gaziantep FK
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 16/05/2026 | Gaziantep FK - İstanbul Başakşehir | 1-2 | ✓ | 3 |
| 22/12/2025 | İstanbul Başakşehir - Gaziantep FK | 5-1 | ✓ | 6 |
| 20/04/2025 | İstanbul Başakşehir - Gaziantep FK | 2-1 | ✓ | 3 |
| 23/11/2024 | Gaziantep FK - İstanbul Başakşehir | 3-0 | ✗ | 3 |
| 24/02/2024 | Gaziantep FK - İstanbul Başakşehir | 0-2 | ✗ | 2 |
| 07/10/2023 | İstanbul Başakşehir - Gaziantep FK | 2-0 | ✗ | 2 |
| 30/05/2023 | İstanbul Başakşehir - Gaziantep FK | 3-0 | ✗ | 3 |
| 05/01/2023 | Gaziantep FK - İstanbul Başakşehir | 1-1 | ✓ | 2 |
| 12/02/2022 | İstanbul Başakşehir - Gaziantep FK | 2-0 | ✗ | 2 |
| 22/09/2021 | Gaziantep FK - İstanbul Başakşehir | 1-0 | ✗ | 1 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 8 | 6 | 1 | 1 | 17 | 11 | +6 | 19 |
| 2 | Amed Sportif Faaliyetler Kulübü | 8 | 5 | 2 | 1 | 18 | 9 | +9 | 17 |
| 3 | Fenerbahçe | 8 | 5 | 1 | 2 | 22 | 6 | +16 | 16 |
| 4 | Beşiktaş | 7 | 5 | 0 | 2 | 16 | 8 | +8 | 15 |
| 5 | Trabzonspor | 7 | 4 | 1 | 2 | 16 | 5 | +11 | 13 |
| 6 | Çorum Belediye Spor Kulübü | 8 | 4 | 1 | 3 | 18 | 13 | +5 | 13 |
| 7 | Kocaelispor | 7 | 4 | 0 | 3 | 8 | 6 | +2 | 12 |
| 8 | Alanyaspor | 8 | 3 | 3 | 2 | 8 | 9 | -1 | 12 |
| 9 | BB Erzurumspor | 8 | 3 | 2 | 3 | 5 | 11 | -6 | 11 |
| 10 | Kasimpasa | 7 | 2 | 4 | 1 | 8 | 8 | 0 | 10 |
| 11 | Rizespor | 8 | 3 | 1 | 4 | 8 | 11 | -3 | 10 |
| 12 | Başakşehir | 7 | 2 | 2 | 3 | 10 | 11 | -1 | 8 |
| 13 | Gaziantep FK | 7 | 2 | 2 | 3 | 7 | 10 | -3 | 8 |
| 14 | Gençlerbirliği | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | 16 | -9 | 8 |
| 15 | Göztepe | 7 | 1 | 3 | 3 | 15 | 15 | 0 | 6 |
| 16 | Konyaspor | 8 | 1 | 2 | 5 | 4 | 9 | -5 | 5 |
| 17 | Samsunspor | 7 | 1 | 1 | 5 | 6 | 15 | -9 | 4 |
| 18 | Eyüpspor | 8 | 1 | 0 | 7 | 2 | 22 | -20 | 3 |