WGWWG
Amed
Amed - KonyasporStatistieken, H2H & xG
VVWGG
Konyaspor
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Amed | Statistiek | Konyaspor |
|---|---|---|
| 2.43 | ⚽ Doelpunten | 0.57 |
| 1.29 | 🥅 Tegengoals | 1.14 |
| 1.56 | ⚡ xG | 1.2 |
| 15.3 | 🔫 Schoten | 11.3 |
| 5.1 | 🎯 Schoten op doel | 3.4 |
| 4.1 | 🚩 Corners | 2.6 |
| 57% | 🤝 BTTS | 29% |
| 86% | 📊 Over 2.5 % | 29% |
| 29% | 🧤 Clean sheet % | 43% |
| 56% | 🧤 Gescoord in beide helften | 14% |
| 46% | ⚽ Balbezit | 49% |
| 14.1 | 🟨 Overtredingen | 12.7 |
Amed
7 gespeeld · 14 pts · #3
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGWWG | 2.20 |
| Thuis | WWWW | 3.00 |
| Uit | VGG | 0.67 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 57% | 100% | 0% |
| Gem. goals | 3.72 | 4 | 3.33 |
| Voor | 2.43 | 3.25 | 1.33 |
| Tegen | 1.29 | 0.75 | 2 |
| BTTS | 57% | 50% | 67% |
| De '0' | 29% | 50% | 0% |
| Niet gescoord | 14% | 0% | 33% |
| xG | 1.56 | 1.64 | 1.44 |
| xG tegen | 1.28 | 1.26 | 1.31 |
Konyaspor
7 gespeeld · 5 pts · #16
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVWGG | 1.00 |
| Thuis | VVWG | 1.00 |
| Uit | VVG | 0.33 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 14% | 25% | 0% |
| Gem. goals | 1.71 | 1.25 | 2.34 |
| Voor | 0.57 | 0.5 | 0.67 |
| Tegen | 1.14 | 0.75 | 1.67 |
| BTTS | 29% | 25% | 33% |
| De '0' | 43% | 50% | 33% |
| Niet gescoord | 57% | 50% | 67% |
| xG | 1.2 | 0.97 | 1.51 |
| xG tegen | 1.51 | 1.44 | 1.61 |
Voorspellingen voor Amed – Konyaspor
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Amed wint FT Resultaat | 41% | 2.43 | 1.95 | -19.88 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 26% | 3.84 | 3.50 | -8.92 | Nee |
| Konyaspor wint FT Resultaat | 33% | 3.04 | 3.95 | +29.92 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 67% | 1.49 | 1.26 | -15.44 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 59% | 1.70 | 1.80 | +6.04 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 94% | 1.06 | 1.03 | -2.88 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 82% | 1.22 | 1.23 | +1.19 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 59% | 1.68 | 1.94 | +15.14 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 37% | 2.71 | 3.08 | +13.84 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 20% | 5.06 | 6.15 | +21.46 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 6% | 17.51 | 10.00 | -42.90 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 18% | 5.64 | 3.42 | -39.36 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 41% | 2.46 | 1.85 | -24.80 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 63% | 1.59 | 1.35 | -14.90 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 80% | 1.25 | 1.13 | -9.32 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 63% | 1.60 | 1.73 | +8.19 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 37% | 2.67 | 2.00 | -25.07 | Nee |
| BTTS & Winst Amed Combinatie | 23% | 4.31 | 3.83 | -11.22 | Nee |
| BTTS & Winst Konyaspor Combinatie | 19% | 5.25 | 7.50 | +42.80 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 23% | 4.37 | 1.29 | -70.46 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 13% | 7.52 | 1.55 | -79.39 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 7% | 14.08 | 1.97 | -86.01 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 4% | 28.57 | 2.56 | -91.04 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 2% | 62.50 | 3.50 | -94.40 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 77% | 1.30 | 3.04 | +134.38 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 87% | 1.15 | 2.20 | +90.74 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 93% | 1.08 | 1.73 | +60.72 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 97% | 1.04 | 1.41 | +36.06 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 98% | 1.02 | 1.22 | +20.05 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Amed Clean Sheet Clean Sheet | 24% | 4.24 | – | – | Nee |
| Konyaspor Clean Sheet Clean Sheet | 20% | 5.12 | – | – | Nee |
| Amed scoort eerst Eerste Goal | 51% | 1.98 | 1.63 | -17.52 | Nee |
| Konyaspor scoort eerst Eerste Goal | 45% | 2.23 | 2.46 | +10.21 | Ja |
| Amed wint nil Win to Nil | 18% | 5.58 | 3.50 | -37.32 | Nee |
| Konyaspor wint nil Win to Nil | 14% | 7.22 | 6.00 | -16.91 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Amed
Advies: Winner : Amed
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
2.20
VORM LAATSTE 5
1.00
3.00
THUIS-/UIT PPG
0.33
1.56
XG (THUIS/UIT)
1.20
1.42
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.34
5.1
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.4
50%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
33%
100%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
33%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Amed | Konyaspor | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 71% | 85.5% |
| Over 1.5 | 100% | 29% | 64.5% |
| Over 2.5 | 86% | 29% | 57.5% |
| Over 3.5 | 57% | 14% | 35.5% |
| Over 4.5 | 29% | 14% | 21.5% |
| BTTS | 57% | 29% | 43% |
| BTTS & Win | 23.2% | 19% | 21.1% |
| BTTS & Draw | 28% | 0% | 28% |
| BTTS & Over 2.5 | 50.6% | 50.6% | 50.6% |
| BTTS No & Over 2.5 | 28% | 0% | 28% |
Trends
- Amed pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 11 punten, gemiddeld 2.2 per wedstrijd, met BTTS in 4 van die 5 en 14 goals in totaal.
- Amed is ijzersterk in eigen huis met 4 thuiszeges op rij.
- Amed zal met vertrouwen op zoek gaan naar een goal, want het scoorde dit seizoen in elke thuiswedstrijd.
- Amed zit in de lift met 5 duels op rij zonder nederlaag, waarvan 3 zeges in de laatste 5 wedstrijden.
- Doelpunten lijken in de lucht, want in de laatste 7 wedstrijden van Amed vielen er telkens 2 goals of meer.
- Amed is in aanloop naar dit duel met Konyaspor al 5 wedstrijden ongeslagen (3 winst, 2 gelijk) en maakte daarin 14 goals.
Trends
- Konyaspor pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 5 punten, gemiddeld 1 punt per wedstrijd; BTTS viel maar 1 keer en ze scoorden slechts 2 keer.
- Konyaspor zit in een aardige flow en is nu 3 wedstrijden op rij ongeslagen.
- Konyaspor hield in de laatste 5 wedstrijden 3 keer de nul en kreeg in die periode 3 goals tegen; dit seizoen staan ze op 3 clean sheets.
- Voorin loopt het stroef bij Konyaspor, dat in 3 van de laatste 5 duels niet tot scoren kwam; grijpt de trainer vandaag tactisch in of zet hij er een extra spits bij?
- Konyaspor bleef dit seizoen in 4 wedstrijden droog, goed voor 57% van de duels zonder goal, en maakte in de laatste 5 wedstrijden maar 2 goals.
- In slechts 1 van Konyaspor’s laatste 5 wedstrijden scoorden beide teams, waarin ze 1 keer wonnen; dit seizoen viel BTTS in 2/7 duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
3
W
W
W
W
Vorm – Uit
0.33
V
V
G
Amed
Amed
3 - 2
Beşiktaş
Amed
5 - 0
İstanbul Başakşehir
Amed
2 - 1
Trabzonspor
Amed
3 - 0
BB Erzurumspor
Konyaspor
Kasımpaşa
0 - 0
Konyaspor
BB Erzurumspor
1 - 0
Konyaspor
Fenerbahçe
4 - 2
Konyaspor
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Gift Orban
xG 5.50
Goals 7
+1.50
D
Dia Sabi'A
xG 4.01
Goals 4
-0.01
Samuel Ballet
xG 2.20
Goals 1
-1.20
xG vs Goals
Deniz Türüç
xG 1.71
Goals 1
-0.71
Tóth Rajmund
xG 1.21
Goals 1
-0.21
Ebrima Colley
xG 0.99
Goals 1
+0.01
Gaat Amed scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Amed scoort.
33%
clean sheet uit
Gaat Konyaspor scoren?
50%
clean sheet thuis
Lage kans
Er is een lage kans dat Konyaspor scoort.
33%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Amed | Konyaspor |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 71% |
| Over 1.5 | 100% | 29% |
| Over 2.5 | 86% | 29% |
| Over 3.5 | 57% | 14% |
| Over 4.5 | 29% | 14% |
| Niet gescoord | 0% | 29% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Amed | Konyaspor |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 71% | 56% |
| Over 1.5 | 56% | 28% |
| Over 2.5 | 14% | 14% |
| Over 3.5 | 4% | 14% |
| Over 4.5 | 1% | 1% |
| Clean Sheets | 29% | 43% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
A. Lafont
1.29
Tg/Wedstrijd
9
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
B. Güngördü
0.2
Tg/Wedstrijd
1
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Amed | Konyaspor | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 75% | 100% | 88% |
| Over 7 | 50% | 67% | 59% |
| Over 8 | 25% | 67% | 46% |
| Over 9 | 25% | 67% | 46% |
| Over 10 | 25% | 0% | 13% |
Verwacht totaal: 4.14 + 2.57 = 6.7
Hoekschoppen analyse
Amed
| Overall | 4.14 |
| Thuis | 2.5 |
| Uit | 6.33 |
Verwacht totaal
6.7
hoekschoppen
Konyaspor
| Overall | 2.57 |
| Thuis | 2 |
| Uit | 3.33 |
Blessures & schorsingen Amed
M. YildirimSpierblessure
G. GulTwijfelachtig: Kuitblessure
Y. SorTwijfelachtig: Spierblessure
Blessures & schorsingen Konyaspor
M. IbrahimogluSpierblessure
E. DestanTwijfelachtig: Knieblessure
Topscorer – Amed
G. Orban
7
Doelpunten
2
Assists
2
Schoten/W
1.1
SoD/W
Topscorer – Konyaspor
D. Türüç
1
Doelpunten
0
Assists
1.7
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Amed | Konyaspor | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 15.29 | 11.29 | 13.29 |
| Schotconversie | 16% | 5% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.14 | 3.43 | 4.29 |
| Schoten naast per wedstrijd | 10.14 | 7.86 | 9.00 |
| Schoten per goal | 6.29 | 19.75 | 13.02 |
| Meer dan 10,5 schoten | 86% | 56% | 71% |
| Meer dan 11,5 schoten | 86% | 28% | 57% |
| Meer dan 12,5 schoten | 71% | 28% | 50% |
| Meer dan 13,5 schoten | 56% | 28% | 42% |
| Meer dan 14,5 schoten | 43% | 14% | 29% |
| Meer dan 15,5 schoten | 43% | 14% | 29% |
| Schoten op doel 3,5+ | 86% | 43% | 65% |
| Schoten op doel 4,5+ | 71% | 28% | 50% |
| Schoten op doel 5,5+ | 43% | 14% | 29% |
| Schoten op doel 6,5+ | 28% | 14% | 21% |
Schoten per speler
Amed
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| D. Sabia | 2 | 1.1 | 7 |
| S. Ballet | 2 | 1 | 7 |
| G. Orban | 2 | 1.1 | 7 |
| F. Soyalp | 1.3 | 0.5 | 6 |
| Y. Sor | 1.3 | 1 | 3 |
| M. Diagne | 1.2 | 0.5 | 6 |
| E. Krasniqi | 1 | 0.1 | 7 |
| G. Gül | 0.8 | 0.3 | 4 |
Konyaspor
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| B. Kramer | 2 | 0.5 | 2 |
| D. Türüç | 1.7 | 0.7 | 7 |
| Mostafa Mohamed | 1 | — | 4 |
| Diogo Gonçalves | 1 | 0.4 | 7 |
| J. Muleka | 1 | 0.3 | 7 |
| R.Tóth | 1 | 0.7 | 6 |
| M. İbrahimoğlu | 0.7 | — | 7 |
| R. Baniya | 0.7 | 0.2 | 6 |
Schoten
Totaal schoten
15.3
11.3
Amed
Konyaspor
Schoten op doel
5.1
3.4
Amed
Konyaspor
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 11 | +5 | 16 |
| 2 | Beşiktaş | 7 | 5 | 0 | 2 | 16 | 8 | +8 | 15 |
| 3 | Amed Sportif Faaliyetler Kulübü | 7 | 4 | 2 | 1 | 17 | 9 | +8 | 14 |
| 4 | Fenerbahçe | 7 | 4 | 1 | 2 | 19 | 6 | +13 | 13 |
| 5 | Trabzonspor | 7 | 4 | 1 | 2 | 16 | 5 | +11 | 13 |
| 6 | Alanyaspor | 7 | 3 | 3 | 1 | 8 | 6 | +2 | 12 |
| 7 | Kocaelispor | 7 | 4 | 0 | 3 | 8 | 6 | +2 | 12 |
| 8 | Çorum Belediye Spor Kulübü | 7 | 3 | 1 | 3 | 16 | 12 | +4 | 10 |
| 9 | Kasimpasa | 7 | 2 | 4 | 1 | 8 | 8 | 0 | 10 |
| 10 | Rizespor | 7 | 3 | 1 | 3 | 7 | 9 | -2 | 10 |
| 11 | Başakşehir | 7 | 2 | 2 | 3 | 10 | 11 | -1 | 8 |
| 12 | Gaziantep FK | 7 | 2 | 2 | 3 | 7 | 10 | -3 | 8 |
| 13 | BB Erzurumspor | 7 | 2 | 2 | 3 | 3 | 11 | -8 | 8 |
| 14 | Gençlerbirliği | 7 | 2 | 2 | 3 | 7 | 15 | -8 | 8 |
| 15 | Göztepe | 7 | 1 | 3 | 3 | 15 | 15 | 0 | 6 |
| 16 | Konyaspor | 7 | 1 | 2 | 4 | 4 | 8 | -4 | 5 |
| 17 | Samsunspor | 7 | 1 | 1 | 5 | 6 | 15 | -9 | 4 |
| 18 | Eyüpspor | 7 | 1 | 0 | 6 | 2 | 20 | -18 | 3 |